Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 23 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 459
  1. #81

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Kadusin ära, kuna käisin eksamil. :) Aga ma ei saanud su postitusest hetkel üldse aru. Eriti teisest lõigust.

  2. #82
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui mind täna nahka pannakse huntide poolt, siis teine hunt on ülemine. Mõlemad pasiivsed ja sihivad mind, keda tõenäoliselt peetakse ohtlikumaks, kuna spamman palju.
    miks peaksid hundid sind tapma? pigem sa üks suurimaid hunti kandidaate imo (kui maxi kamp peaks puhas olema), kuigi masterpupper ja inward sind enam ei kahtlusta

  3. #83
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Mul oli pikk teooria, kelle mängujuht hundiks valib-nimekirja silmas pidades aga rändomi värk rikkus kõik ära. Pigem pakun, et kaks hunti on alguses teineteise kõrisse karanud ja kolmas on tagasihoidlikuma profiiliga. Nimesid ei paku veel aga käpajälgi on juba näha.
    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Miks hundid üksteise kõrri peaksid kargama ? Ütle nimed välja, siis võime saada vastureaktsiooni - tänu millele mäng arenebki.
    Mul on primitiivne teooria, et Godspeed võib olla - miks ta nii kergekäeliselt kohe Maxit välja tahab hääletada ühe posti põhjal jne. Külaelanik ei tohiks teha nii kergekäelist otsust.

    Puppetit tuleb kindlasti jälgida. Kahtlaselt palju teksti tootis kohe alguses, üritab liiga ilmne olla. Samas, kas tõesti nii kergelt rääkis ennast välja. Tundub liiga lihtne.
    inb4 reggie arvas kohe ära, et masterpuppet ja ranka samas tiimis + inward, kes neid kaitsma asus

    suht kahtlane, et mõlemad kohe hakkasid rääkima, et ranka enam hundi kahtlusega pole sellepärast, et paar häält ära muutis/early kaasa ei läinud rongiga

  4. #84

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Ei, ranka muutus nüüd oma postiga jälle kahtlasemaks. Ta nagu ei suudaks nüüd ära jagada, et millist isikut otsustab küla lintšima hakata. Ja kablutab nüüd erinevate nimede vahel.

  5. #85
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Esimese päeva puhul need kahtlused muutuvad ju nii seinast seina, iga postitus sisendab mingit paranoiat.
    See, et Ranka korraks kahtlust vähendas, ei tähenda, et ma teda ei kahtlustaks. Ranka tundub kuidagi väga närviline selles mängus. Viimane postitus - miks selline pikk seosetu jutt, kui Puppet nkn sinu peale ei hääletanud - kuigi kahtluse jättis.

  6. #86

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    see oleks päris huvitav jah, kui puppet ja ranka mõlemad oleksid hundid ning see üksteise pitha tulistamine on lihtsalt act. masterpuppet praegu sellepärast, et tahan näha, kui ta on väljalangemisohus, kas ranka siis muudab oma otsust, et teda päästa

  7. #87
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Ühinen sellega. Masterpuppet.

  8. #88
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    inb4 reggie arvas kohe ära, et masterpuppet ja ranka samas tiimis + inward, kes neid kaitsma asus

    suht kahtlane, et mõlemad kohe hakkasid rääkima, et ranka enam hundi kahtlusega pole sellepärast, et paar häält ära muutis/early kaasa ei läinud rongiga
    Kaitsma ei ole ma kedagi asunud. Minu jaoks on mõlemad kahtlusalused, lihtsalt üks rohkem kui teine. Lisaks huvitab, kuidas ja milliste argumentidega god ja reggie analüüsima hakkavad.

  9. #89
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    see ranka+masterpuppet teooria tundub atraktiivsem, kui maxi

    see seletaks ka, et miks ranka praegu tühja lahmima hakkas, et veel jätta muljet nagu mingi fight käiks

    hetkel häält ei muuda though, vaatab mis õhtu toob veel

  10. #90
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Kadusin ära, kuna käisin eksamil. :) Aga ma ei saanud su postitusest hetkel üldse aru. Eriti teisest lõigust.
    Puust ja punasest:

    1. Tänase päeva lõpuks on üldsuselt suht selgusetu, kes on hunt ja pakutakse hääli randomilt? True?
    2. Öö muudab palju. Külatark saab teada, ühe nime. Lisaks hääletatakse üks välja + hundid söövad ühe ära.

    Homme saame nii tänaste kommentaaride põhjal rohkem infot, kes on hunt, sest rohkem informatsiooni avaldatud.

    Ma ei tea, kui kogenud mängijad siin on, aga rusikareegel selle mängus on:
    1. hääletada välja passiivsed, sest neist ei ole kasu
    2. hunditel soovitatakse ära süüa inimene, kes andis kõige vähem infot välja (seda juhul, kui nende nimesid ei ole välja toodud või ikka küla segaduses)

    Sina olid ainus või vähemalt üks väheseid, kes päeva väga kõvalt vaikis ja kui sind ära süüakse siis homme oleme samas kohas, whichh is bad. Seepärast peab külaelanik olema VÄGA aktiivne, et ennast kaitsta, peilida infot jne.

    Nüüd jõuamegi sinna. Sul ei ole vaja tõmmata liigset tähelepanu. Liigset tähelepanu saab:
    a) palju postitades
    b) vaikides
    c) teiste vastu hääletades

    Mitte kumbagi sa ei ole teinud ja oled olnud kuldsel keskteel. Kui ma teema alguses oma lausete välja tulin, siis muutusid väga imelikuks ja tõid välja lauseid (Sinu laused: Aga siit omakorda tuleb oht, et aktiivsed ning külakaevu juures suure häälega rääkijad kuulutatakse nõidadeks ja viiakse uputamiskatsetele!, Aga olen ilmselt edaspidi rohkem vait, sest siin on nagu poliitikutega, et kui sinu nimi on piisavalt palju pildil, siis hoolimata sinu tegudest, hääletatakse sinu poolt.). Imelik, nagu tahaksid mõjutada inimesi, et esimene valik ei ole õige. Sama nagu mustlane, kes müüb loterii pileteid ja hakatakse grabbima võidupiletit.

    Peale seda "kadusid" ära (ei viitsi kronoloogislit järjekorda vaadata) ja võtsid natuke vaiksemaks, siis tuli OMG teemasse, kes kohe hakkas mind süüdistama ja sinu postitused tundusid süütuna (tema lause: Minule küll ei tundu masterpuppet kahtlane hetkel tema postide põhjal. Pigem ranka, kes kargas masterpuppet-ile kõrri peale paari süütut postitust.)- aga miks, miks põhjendusi ei ole tal?

    Miks teema siis muutus aktiivseks? Miks tehakse üks post ja ma hunt?

    Häält ei muuda: masterpuppet, algusest peale olnud kahtlane

  11. #91
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Kaitsma ei ole ma kedagi asunud. Minu jaoks on mõlemad kahtlusalused, lihtsalt üks rohkem kui teine. Lisaks huvitab, kuidas ja milliste argumentidega god ja reggie analüüsima hakkavad.
    siin:
    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Miks hundid üksteise kõrri peaksid kargama ? Ütle nimed välja, siis võime saada vastureaktsiooni - tänu millele mäng arenebki.
    aga see thin, kui ranka+masterpuppet peaksid hundid olema siis sa oleksid lihtsalt mu esimene valik kolmandaks, hetkel

  12. #92

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Viimased postid kõik samade inimeste poolt. Võimalik, et hundid on asjade kuluga rahul ning lasevad asjal omasoodu minna.

  13. #93

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    üks võimalus tõesti on selline, et viimastest 4-5 postitajast on kõik külad (vb 1 hunt?) ja hundid lasevad asjad lihtsalt kulgeda, kuna neile see sobib ja võibolla ei viska isegi oma häält päeva lõpuks, kuna me omavahel hääletame kellegi endiseast välja. Lihtaslt paneb mõtlema, sest teemat sirvivad väga paljud mängijad, aga postitavad suihteliselt samad inimesed.

  14. #94
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tahtsin ise ka midagi sarnast öelda (enne vist juba ütlesin ka), ühe posti mehed on kahtlased. neeme, Godspeed_EJ eelkõige jäävad kohe silma.

  15. #95

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Ma panin juba hommikul oma hääle Maxi poolt Kuigi alguses oli see pelgalt Maxi postituse sisu poole pealt + üldine dialoogi vajadus mängus, siis praegu tundub, et võib-olla Maxi üritaski "kõrgemat levelit", tehes esimese ning samas ka väga ründava posti. Suht obv on seda seletada Maxi poolt - ega ma nii loll ei ole, et hundina esimese posti teen.

    Päeva lõpus tundub mulle masterpuppeti ja ranka teema ka natuke kahtlane, aga ma hetkel veel oma häält ei kavatse muuta.

    Sellest ei saa ma ei ka aru, miks te inwardiga minu poole tahate pidevalt vaikselt suunata seda teemat? lihtsalt sellepärast, et vait olen olnud?

  16. #96
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    siin:


    aga see thin, kui ranka+masterpuppet peaksid hundid olema siis sa oleksid lihtsalt mu esimene valik kolmandaks, hetkel
    Mõlemad nad kindlasti ei ole. Hundid ei hakka omavahel niimoodi vaidlema ja üksteise postitustele vastama, sest külaelanike tähelepanu koondub sellisel juhul neile. Ehk suure tõenäosusega võidakse üks välja hääletada.

    Lisaks rasmer on nüüd juba lihtsalt kaks korda ühinenenud ja hääle andnud - tekitab ka kahtlust.

  17. #97
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tundub lihtsalt imelik, et sa oled terve päeva foorumis olnud, aga pole küla jaoks siiani mitte midagi teinud, ainult siis kui keegi on sind otseselt rünnanud oled ennast liigutanud.

  18. #98
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Olen küll palju häält muutnud, aga nagu keegi enne mainis, siis ma arvan, et see on vajalik. Huntidele imo sobib see taustal istumine ja on vaja lihtsalt inimesi ärgitada postitama ja ennast kaitsma, nii on lootust külal midagi saavutada.

  19. #99

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Miks häälte vahetamine vajalik on? Ei saa ju iga tuulega kaasa minna, mis lauale tuleb.

  20. #100
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Seda obv mitte jah, aga istuda päeva alguses tehtud valikuga lõpuni kui tuleb uut infot peale, oleks narr. Hääle andmine on üks viis kuidas infot saada.

Lehekülg 5, kokku 23 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES