Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 23 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 459
  1. #101
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Kogu seda jama ei jõuagi kohe läbi seedida, aga tundub et mind hääletatakse välja. Nojah, võib-olla ma tegutsesin liiga obvious külaelanikuna ja nüüd kõik metavad üle. Tegelikkuses keegi peab mängu külaelanikest käima tõmbama ja korda see ka läks.

    Eelmine mäng läks esimesena strawberry kes ka sai kohe kõigi käest hääled ära. Seega ma võtsin selle kaalutletud riski ja hakkasin kohe rahmima, et mängu käima saada.

    Kui kõik istuksid niisama vaikuses, siis on mäng juba külaelanikele kaotusena ette määratud.

    Kuigi ma 100% ei usu, et masterpuppet on hunt, siis ma ikkagi pean oma hääle muutma ja teda hääletama, kuna vastasel juhul kukun välja mina, ja kui ma mängust täiesti valesti aru ei saanud, siis mina ei tohiks lasta ennast lintšida.

    Ega siin midagi suurt vist teha ei ole, kui juba keegi näpuga näitama hakkab siis teised jooksevad kohe karjas järele. Oleks pidanud ikka suu kinni vagusi istuma nagu kapihomo ja poleks keegi mind hääletanud.

    hääletan Masterpuppet

  2. #102

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Nii jõudsin ka postid enamvähem läbi sirvida.
    Ranka ikka segab vett siin päris palju ja see on fun ja see panebki vigu tegema.

    Need leveldamised, et ollakse üksteise vastu mingit teooriat ajamas - MP ja ranka (et keegi arvas, et mõlemad võivad hundid siis olla). Ise ma ei usu, et alguses siukesed leveldamiseks läheb, seega ei usu, et mõlemad võivad olla (küll, aga võib ainult üks neist olla - kuigi pigem mitte).

    Enda häält ma hetkel veel ei muuda, kuid inwardi kõrval on mu jaoks ka q_q kahtlaseks muutund. :D Mulle tundub, et üks neist on ja teine ei ole - ei usu ka et mõlemad on. Huvitav on lihtsalt see, et peale minu ei ole veel keegi neid vist? pakkunud, vb tõesti riidin sitasti.

    Loodetavasti läheb veel lõpus tulistamiseks ja tuleb mingit infot veel siia.

  3. #103

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Tundub lihtsalt imelik, et sa oled terve päeva foorumis olnud, aga pole küla jaoks siiani mitte midagi teinud, ainult siis kui keegi on sind otseselt rünnanud oled ennast liigutanud.
    Maxit ründasin ka kohe, kui ta neemet ründas ja kuna sa kahtlustad nii mind kui neemet, siis on selge, et me oleme neemega hundid?
    Loomulikult ma kaitsen ennast, kui mind alusetult süüdistakse. Selles olen muidugi süüdi, et foorum on mul tavaliselt 24/7 lahti.

    Nüüd kui inward sinu poole osutas, siis hakkasid ka end järgmises postis kaitsma. See on loomulik reaktsioon.

  4. #104

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Eks ta nii ole. Alguses on liiga palju mängijaid ja nimede-mängijate meeldejätmine raske. Alguses tuleb vähemalt paar ringi suht vait olla ning teha neutraalseid poste, mis ei tekita mingeid emotsioone. Emotsioonid jäävad aga väga hästi meelde.

  5. #105

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Aga kui Ranka ja Masterpuppeti teema kahtlane on, siis miks keegi Ranka poolt hääletanud ei ole. Tekitaks ka emotsiooni ju.

  6. #106
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Aga kui Ranka ja Masterpuppeti teema kahtlane on, siis miks keegi Ranka poolt hääletanud ei ole. Tekitaks ka emotsiooni ju.
    Mul oli plaan hääletada ranka poolt, enne kui qq oma mõttega välja tuli.

    Me peame mõtlema ka selle peale, et välja hääletades, kas on võimalik tänu sellele veel kedagi ära tuvastada: Maxi ja kardaani näide. Seepärast Iamallini ma välja hääletada poleks tahtnud. Kui me näiteks sinu välja hääletaks ja sa oled külaelanik, siis ranka on 100% unt. Kui sina oled hunt, siis ranka on küla.

    Üldiselt huvitavaks sebimiseks läks praegu sinu vastu, kui tundus, et Maxile hakkavad hääled ära kogunema.

  7. #107
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Mul oli plaan hääletada ranka poolt, enne kui qq oma mõttega välja tuli.

    Me peame mõtlema ka selle peale, et välja hääletades, kas on võimalik tänu sellele veel kedagi ära tuvastada: Maxi ja kardaani näide. Seepärast Iamallini ma välja hääletada poleks tahtnud. Kui me näiteks sinu välja hääletaks ja sa oled külaelanik, siis ranka on 100% unt. Kui sina oled hunt, siis ranka on küla.

    Üldiselt huvitavaks sebimiseks läks praegu sinu vastu, kui tundus, et Maxile hakkavad hääled ära kogunema.
    Mis alusel sa mind süüdistad? See, et ma postitan palju? Fine, ma võiksin ka vait olla, aga siis ei saaks keegi mingit infot ja kogu teema koosneks õhtusest random hääletamisest. Kõik kardavad seda mängu nagu elu ja surma peal mäng, et omg, kui mind välja hääletakse. So fucking what? Selle mõte ongi kiirelt hundid ära tuvastada ja ma olen ainus, kes siin seda üritab.

    MP puhul on ainult üks AGA, miks ta ei või hunt olla. See, et keegi teda kaitsma ei tule, aga see võib viia järgmise seisuni: svenza on teine hunt, aga kuna ta on TB livel, siis ei saa ta vett segada/mp-d kaitsta ning üksik ulguja peale MP-d ei tule siia otseselt teda kaitsma vaid loodavad hääled kellegi teise peale lükata. Maybe kokkusattumus maybe not.

    Minu list hetkel huntidest on:
    - mp
    - svenza
    - oymygaad (too viimane ei ole peale ühe posti midagi teinud, ja see oli mp-d kaitsev)

  8. #108
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Sorry kutid, ma pean peole minema ja ei saa enam siin kaasa rääkida. Enam oma häält täna ei muuda, jääb masterpuppet, kõige kahtlasem mulje siiamaani. Edu !

  9. #109
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Tahtsin ise ka midagi sarnast öelda (enne vist juba ütlesin ka), ühe posti mehed on kahtlased. neeme, Godspeed_EJ eelkõige jäävad kohe silma.
    ühe posti mehed on liiga risky first vote, sest võime kogemata külatarga välja voteda

    ma isiklikult arvan, et külatark hoiaks alguses madalat profiili ja seega ma ei usu et ranka, masterpuppet või maxi külatargad on niiet ma olen comfortable neid hääletama

  10. #110
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Esimene päev on päris kõvasti posititusi toonud, ma ei ütleks, et sinu lashing out mentality see ainus põhjus on olnud.

    Ma kaalun erinevaid võimalusi ja vaatan, kuidas kõik on hääletanud ja/või oma hääli muutnud. Sina ja Maxi oled ainsana 4x hääli vahetanud. Kindlat ei saa midagi väita, sa võid olla ka liiga agar ja agressiivne külaelanik. Praegusel juhul see tekitab lihtsalt väga palju segadust - midagi mida hundid vajavad.

  11. #111
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Viimane post oli rankale siis.

  12. #112

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    mina ise 2 korda vahetanud Maxi pealt puppetile. Tahtsin näha kas ranka hakkab teda pigem kaitsma, aga tundnub, et ta jääb endale kindlaks. Samas rasmer on samuti natukene kahtlane, kuna algul hüppas kaasa minu vastu hääletama, kuna mul oli kõige rohkem, samuti hüppas kohe Maxi vagunile, kui talle kõige rohkem tekkis ja siis pupperi omale samuti. Ei teagi, ehk õhtu lõpuks hääletan hoopis teda.

    Inward, sa ütled, et ranka ja maxi 4 korda hääli vahetanud, aga kas see on siis parem, kui esimese päeva algul suhteliselt null info pealt mingi nimi kirja panna ja siis päeva lõpuni seda hoida?

  13. #113
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    masterpuppet

  14. #114

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Ah, nah. Ilmselt nüüd tuleb ribu-raba teiste poolt ka minu vastu, kuna see kergem valik ja ei pea ise mõtlema hakkama. Aga hüva, hundid said, mida tahtsid ning küla on segamini nagu mustlas-suvila. Edu külale. Eks vaadake eelkõige seda, kes kõige rohkem mind nügisid ja koguaeg pildil hoidsid.

  15. #115
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Minu hääl läheb Rankale. MB kas mängib väga hästi või on pisut närviline küla aga pakun, et kui huntidel masterplan on siis see on just teiseteise süüdistamine, vee sogaseks ajamine jne. Ranka kasutas lisaks üht väga huvitavat võtet mõjutamiseks. Ma ei saa muidugi kindel olla.

  16. #116
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    Samas rasmer on samuti natukene kahtlane, kuna algul hüppas kaasa minu vastu hääletama, kuna mul oli kõige rohkem, samuti hüppas kohe Maxi vagunile, kui talle kõige rohkem tekkis ja siis pupperi omale samuti. Ei teagi, ehk õhtu lõpuks hääletan hoopis teda.

    Inward, sa ütled, et ranka ja maxi 4 korda hääli vahetanud, aga kas see on siis parem, kui esimese päeva algul suhteliselt null info pealt mingi nimi kirja panna ja siis päeva lõpuni seda hoida?
    Rasmeri kohapealt olen nõus. Ei ole ju tänane päris null info pealt ka. Maxi ja kõik me oleme päris aktiivselt osa võtnud.
    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    masterpuppet
    Millest selline muutus nüüd ?

  17. #117

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Ma muudan oma hääle inwardi pealt q_q peale.
    Keegi võiks veel kiirelt hääled kokku liita (mõtekam on tagantpoolt ettepoole hakata ülesse kirjutama neid, alguses häälte muutmised siin juba ju) :)

  18. #118
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas neeme Vaata postitust
    Ma muudan oma hääle inwardi pealt q_q peale.
    Keegi võiks veel kiirelt hääled kokku liita (mõtekam on tagantpoolt ettepoole hakata ülesse kirjutama neid, alguses häälte muutmised siin juba ju) :)
    Võib-olla valesti, aga lasin kiiruga:

    q_q: neeme
    ranka: reggie, OuMaiGaad
    MP: q_q, rasmer, maxi, ranka, IamAllin
    maxi: mp, inward
    IamAllin: Svenza

    To inward: boldilt võib postitada AINULT häälte tulemusi. andres võiks täiendada reeglit, et hääl võiks olla bold + punane. jube kerge on häält maha magada.

  19. #119
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Kardaan ja OMG pole veel hääletanud muidu peaks olema:

    Maxi 3
    Puppet 5
    Q_Q 1
    Ranka 1
    Iamallin 1

  20. #120
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Ma vastasin ju teise kasutaja vastusele, mis oli mustalt trükitud. Okei ma ei boldi seda ka, muidu läheb liiga kirjuks.

Lehekülg 6, kokku 23 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES