Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 23 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 459
  1. #141
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Küla hääletas välja Masterpuppeti, kelle näol oli tegemist tavalise külaelanikuga.

    Hundid saatke öö jookul mulle inimese nimi kelle tapate, ning külatark saatku järgmise inimese nimi, kelle kohta uurida.

    Algab ÖÖ.
    Ei imesta, AGA SITAKS AJAB NÄRVI SEE, ET MISKID MUNNID TEEVAD ÜHE POSTITUSE PÄEVAS ja ise kaasa ei mõtle. Palun rohkem kommentaare ja pm. mänguliider saaks täpselt üle oma sõrme keerata inimesi, kui tahab, sest teised ei viitsi mängida. Nii ei ole mõtet seda jama ajada. Täna olen 100% kindel, et hääled tulevad minu peale, aga mul täiesti ükskõik - saategi ühest võtmest jälle lahti - õigemini minust saadakse öösel anyway lahti, isegi kui seda ei tee külaelanikud.

    Tõenäoliselt eile mu jutu peale hundikari näris konti ja vaatas, kuidas ranka teeb musta töö nende eest ära ja ei võtnud sõnagi. Üks istub TB livel, teine on OMG vms. Ei huvita ka enam ja ei viitsi poste läbi lugedagi, kui teised ei aita tööd teha.

    Üks küsimus tekkis - miks võeti inward välja? Kas seepärast, et aktiivne või peeti teda külatargaks või sai tõe jälile?

  2. #142

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Ok, lõppes kehvasti eelmine päev. Ise lootsin veel, et äkki jagunevad hääled ümber viimasel minutil, kuid siiski mitte. MP'l oli tglt viimasel minutil 50% võimalus ennast päästa hääletades q_q vastu. See, et Ranka enda häält ei muutnud lõpus, olin nagu päris kindel, et kui keegi peaks MP'lt hääle ära võtma on see Ranka. Postitused on ka täpselt lenCi eelmise mängu stiilis. Aga ok, võimalik, et lihtsalt jäi ka endale kindlaks ja arvas ikkagi et MP on hunt, esimese päeva puhul ikkagi raske readida, kuigi lõpus tulid signaalid, et MP ei ole hunt ?

    Inwardi väljavõtmine on tõesti kummaline, ka tema muutis viimasel minutil q_q peale hääle. Võibolla tahetakse q_q nö vastaseid natuke mängust eemaldada, eile ju läks tal päris napilt ?
    Minus hakkab ka rasmer kahtlust tekitama. Eile hääletas muutis hääli täpselt nii, et kuhu kõige rohkem läks sinna andis juurde, kui ma nüüd õigesti mäletan ?

    Kahju et Svenza eemal on, ta suudaks ka siin ilmselt päris palju käima panna selle mängu ja tema kohta üldse päris korralik null info.

    Igastahes ma jätkan sealt kus eile pooleli jäin ja teen otsa lahti - q_q.

    Ise alates poole neljast arvutile ligi ei saa, aga peaksin umbes kell 9 tagasi jõudma koju ja siis vast ikka jõuan kõik postid ka läbi lugeda.

  3. #143

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Mõlemad nad kindlasti ei ole. Hundid ei hakka omavahel niimoodi vaidlema ja üksteise postitustele vastama, sest külaelanike tähelepanu koondub sellisel juhul neile. Ehk suure tõenäosusega võidakse üks välja hääletada.

    Lisaks rasmer on nüüd juba lihtsalt kaks korda ühinenenud ja hääle andnud - tekitab ka kahtlust.
    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Olen küll palju häält muutnud, aga nagu keegi enne mainis, siis ma arvan, et see on vajalik. Huntidele imo sobib see taustal istumine ja on vaja lihtsalt inimesi ärgitada postitama ja ennast kaitsma, nii on lootust külal midagi saavutada.
    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Sorry kutid, ma pean peole minema ja ei saa enam siin kaasa rääkida. Enam oma häält täna ei muuda, jääb masterpuppet, kõige kahtlasem mulje siiamaani. Edu !
    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Hundid tapsid öösel ära Inwardi, tema puhul oli tegemist tavalise külaelanikuga.

    Mainin lisaks, et külatark teeb samuti oma tööd ja mõlemad ööd on ta vajaliku nime teada saanud.

    Algab päev ja arutelu.
    Ok, esimene päev läks metsa.

    Praegu hakkab mulle rasmer kahtlasena tunduma. Hoidis eile suht madalat profiili, aga samas oli nõus mitmel juhul oma häält muutme just selles suunas, et läheb massiga kaasa ja saab ühe elaniku kindlasti välja esimesel päeval.
    Päeva viimased postid ei jätnud ka head muljet, kuna hääl läks lukku MP peale ja kuna inward hakkas rasmerit õhtul kahtlustama, siis väga mugavalt oli inward hommikuks ära söödud.

  4. #144
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    läks kehvasti jah. võtan osalise vastutuse enda peale, et masterpuppet külaelanikuna suri kuna peale seda, kui ma selle teooria tõin, et ranka+masterpuppet hundid siis tuli kiirelt 2 häält tema vastu

    ise muutsin hääle maxi pealt suht viimasel minutil ja läksin masterpuppet rongiga sest:

    1) maxi viimane post on väga külaelaniku moodi. kuna ma juba enne mainisin, et nii maxi kui ranka+masterpuppet head teooriad siis otsustasin masterpuppet hääletada

    2) ta oli terve päeva kahtlane, nt kui ma küsisin talt mõtteid siis ta ei vastanud, jne

    ja viimaseks

    3) peale seda, kui ma maxj+kardaaniristi teooria tõin ja inward kaasa läks siis väga kiirelt masterpuppet ühines rongiga umbes samal põhjusel mis mina, et "sisetunde" pealt maxi, mis tekitas veel kahtlusi

    aga obv eksisin. aga te peaks nõus olema, et ta mängis kahtlaselt seega enda lollus, imo

  5. #145
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    maxi+kardaaniristi ma enam ei kahtlusta väga

    maxi viimase posti põhjal, samas kardaanirist hoidis oma hääle väga kavalalt viimaseks minutiks seega päris välistada ei saa

  6. #146
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    maxi post, millest räägin on #101

  7. #147
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    IMO miskeid quotesid välja tuu on mõttetu. See on ilmselge märk, et üritatakse kedagi süüdlaseks teha või omast arust kavalad, et mängida detektiivi. Eilne juhtumine MP-ga oli tõestus ja väga hea meel, et lollist külaelanikust lahti saime. Võttis ka miski poliitik-advokaadi lähenemise ning siis arvas, et teeb tegusid. Selle asemel, et end päästa, lasi end põhja. Siin ta enda viga täiesti, aga siiski ei oleks ma otsust muutnud ,sest lõpp oli kahtlane.

    Kahel mängijal samapalju hääli ning MP häält ümber ei tõsta, mis oleks siiski pannud uskuma, et nad MÕLEMAD on hundid. Seega IMO oli MP minek vägagi õige - mängule null kasu, pigem kahju, sest külaelanikuna mängis hunti. Vist sai mängureeglitest valesti aru, kuigi ise tõi esile, et mängureeglid selged. Aga ok, surnutest halba ei räägita.

    Nimekiri, kes alles:

    Mängijate nimekiri:

    2.q_q
    3.reggie
    4.rasmer
    5.kardaanirist
    6.neeme
    7.Svenza
    8.Ranka
    9.Iamallin
    11.OuMaiGaad
    12.Maxi
    13.Godspeed_EJ

    Tõstan esile nimed: Svenza, Reggie, OuMaiGaad. Ma ei julge täna enam nii agrol spekuleerida (vähemalt hetkel), kes võib hunt olla, kes mitte, aga need 3 on väga vaiksed. Pakun, et nende kolme nime sees on vähemalt üks hunt. Svenza on päris hea kandiaat, sest TB live oli hea vabandus hoida low-profiili ning esimesena tulla välja ideega, et võtame AFK-id maha, siis saab nii loogiliselt eemale hoida tähelepanust. Ei tahaks uskuda, et on kokkusattumus.

    Oumaigaad kaitses MP-d siis arvasin, et ta on hunt, kuna arvasin, et ka MP on. Tuli välja, et MP on külaelanik, seega ta ei saanud hunt olla, kuna tõi esile minu nime. S.t. miks oleks pidanud hunt hakkama kaitsma külaelanikku? Arvan, et OMG tegi postituse, et lihtsalt midagi ära öelda. Seega on see minu teine kandidaat. S.t. kui ta täna aktiivseks ei muutu ja ma ei oska kellegile häält panna siis minu hääl läheb temale, sest tast ei ole kasu. Tehku kohe suu lahti.

    Reggie - liiga vähe annab infot. Suu lahti kohe või oled hunt.

  8. #148
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Ja, et svenza hakkaks häält tegema siis panen uuesti temale oma hääle: Svenza

  9. #149
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Ok, esimene päev läks metsa.

    Praegu hakkab mulle rasmer kahtlasena tunduma. Hoidis eile suht madalat profiili, aga samas oli nõus mitmel juhul oma häält muutme just selles suunas, et läheb massiga kaasa ja saab ühe elaniku kindlasti välja esimesel päeval.
    Päeva viimased postid ei jätnud ka head muljet, kuna hääl läks lukku MP peale ja kuna inward hakkas rasmerit õhtul kahtlustama, siis väga mugavalt oli inward hommikuks ära söödud.
    Miks see hääle kaasa minemine nii tähtis on? See on ju pm. nagu betsizing, et sellega kompad infot ja esimene päev on totaalne bingo loto anyway. Hääletatakse prügi välja ja nii saadakse mingitki infot.

    Muideks, sa ise ka oled observeri rollis ning pigem massiga kaasas liikuja - ehk vaglustad, miks sa ei saa hunt olla ?

  10. #150
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    üllatav on see, et ranka peale pole hääletatud, kuna ta oli eile väga kahtlane + põhi vend kellega ta vaidles läks välja ja osutus külaelanikuks

    samas kui ranka peaks külaelanikuna surema siis oli masterpuppetil õigus, et põhi vaidlus toimus essal päeval külaelanike vahel mis tähendaks, et hundid on eemale hoidnud ja kõrvalt väga kavalalt niite tõmmanud

  11. #151

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Miks see hääle kaasa minemine nii tähtis on? See on ju pm. nagu betsizing, et sellega kompad infot ja esimene päev on totaalne bingo loto anyway. Hääletatakse prügi välja ja nii saadakse mingitki infot.

    Muideks, sa ise ka oled observeri rollis ning pigem massiga kaasas liikuja - ehk vaglustad, miks sa ei saa hunt olla ?
    Miks ta ei ole. Rasmeri puhul hea lüke ju - näeb, et MP minek 60% kindel ja annab oma hääle juurde, et asja kindlamaks teha. Betsizinguga ei näe mingit seost siin. Esimene päev obv ongi üks suur loto, aga 3-4 korda häält vahetada on suht kahtlane. Pigem juba oodata päeva lõpuni ja siis teha omakindel valik.

    Mis massiga ma kaasa olen läinud, lol? Hääletsin eile Maxit kohe alguses ja jäin päeva lõpuni endale kindlaks. Täna hommikul hakkas mõte rasmeri poole liikuma kuna eilse õhtu tulemused viitavad kahtlaselt tema poole - vt mu eelmist posti.

    Sina hakkad ka järjest kahtlasemana tunduma, sest su käitumine tundub ühe enam ainult segadust külvavat ja midagi konkreetset ei taha välja tuua vaid valimatult teiste poole viidata.

    Ja obv ma võin olla hunt, kõik me võime olla. Valgustamine toimubki läbi postituste ja seepärast ka eelnevate postituse quotimine. Betsize this.

  12. #152
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Miks ta ei ole. Rasmeri puhul hea lüke ju - näeb, et MP minek 60% kindel ja annab oma hääle juurde, et asja kindlamaks teha. Betsizinguga ei näe mingit seost siin. Esimene päev obv ongi üks suur loto, aga 3-4 korda häält vahetada on suht kahtlane. Pigem juba oodata päeva lõpuni ja siis teha omakindel valik.

    Mis massiga ma kaasa olen läinud, lol? Hääletsin eile Maxit kohe alguses ja jäin päeva lõpuni endale kindlaks. Täna hommikul hakkas mõte rasmeri poole liikuma kuna eilse õhtu tulemused viitavad kahtlaselt tema poole - vt mu eelmist posti.

    Sina hakkad ka järjest kahtlasemana tunduma, sest su käitumine tundub ühe enam ainult segadust külvavat ja midagi konkreetset ei taha välja tuua vaid valimatult teiste poole viidata.

    Ja obv ma võin olla hunt, kõik me võime olla. Valgustamine toimubki läbi postituste ja seepärast ka eelnevate postituse quotimine. Betsize this.
    Ma olen ainus, kes on julgenud siin midagi välja öelda.

    Segaduse külvamine lol? Mis sa mõtlesid tõesti, et saad niisama igaõhtuse hääletuse käigus leida üles õiged ja valed? Tundub hundilik jutt imo.

  13. #153

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Siinkohal ma ühinen ranka mõttega. Teema muutub oluliselt aktiivsemaks kui hääli pannakse ja vahetatakse. Satuvad ohtu järjest erinevad külaelanikud/hundid, kes siis peaks proovima ennast kaitsta.

    God - See, et alguses Maxi ära hääletasid ja jäid päeva lõpuni tema peale (pmst esimese posti põhjal), näitab just, et sa ei mängi kaasa ja ei püüa leida hunte teiste seast - tõesti pole sinust nii kasu.

    Tänased q_q postid ka kahtlased. :D Eile pääses napilt nagu ei paneks tähelegi seda.

  14. #154
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Ok, esimene päev läks metsa.

    Praegu hakkab mulle rasmer kahtlasena tunduma. Hoidis eile suht madalat profiili, aga samas oli nõus mitmel juhul oma häält muutme just selles suunas, et läheb massiga kaasa ja saab ühe elaniku kindlasti välja esimesel päeval.
    Päeva viimased postid ei jätnud ka head muljet, kuna hääl läks lukku MP peale ja kuna inward hakkas rasmerit õhtul kahtlustama, siis väga mugavalt oli inward hommikuks ära söödud.
    Ma ei hoidnud madalat profiili ? Postitasin suht kõige rohkem.
    Inwardi minu kahtlustamine oli poole lausega mainimine, oluliselt rohkem kahtlustas ta terve päeva sind, nii et selle põhjenduse järgi oled sa ise oluliselt suurem hundi kandidaat.
    Väga kahtlane süüdistamine sinu poolt ilma reaalsete põhjendusteta.

  15. #155
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas neeme Vaata postitust
    Siinkohal ma ühinen ranka mõttega. Teema muutub oluliselt aktiivsemaks kui hääli pannakse ja vahetatakse. Satuvad ohtu järjest erinevad külaelanikud/hundid, kes siis peaks proovima ennast kaitsta.

    God - See, et alguses Maxi ära hääletasid ja jäid päeva lõpuni tema peale (pmst esimese posti põhjal), näitab just, et sa ei mängi kaasa ja ei püüa leida hunte teiste seast - tõesti pole sinust nii kasu.

    Tänased q_q postid ka kahtlased. :D Eile pääses napilt nagu ei paneks tähelegi seda.
    pane tähele, et kardaanirist hääletas minu poolt niisama

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    ise ka ei usu, et Maxi või puppet on. ei oskagi häält panna. panen q_q peale, sest see ei muuda midagi (tema ei lahku nagunii).
    enne inwardi viimase minuti hääletust olid hääled 5-2(1), mis on jah natuke kahtlane

  16. #156
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Teeme nii, et hakkame panema mingeid liste kokku, et kolm-neli reaalsemat hundi kandidaati ja miks. Nii läheb otsustamine lihtsamaks ja kui oleme kahevahel või ummikus, siis lepime kokku, et võtame koheselt maha inactive ja nende hääled võikse kohe panna. See välistab selle, et keegi jääb niisama passima - häält saab ju alati muuta.

  17. #157
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    482

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Üks või vb ka kaks hunti on nende seas kes eile MP välja hääletasid imo. Seega minu peamised kahtlusalused on Maxi, q_q, Ranka ja rasmer.

  18. #158
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Mulle meeldib see jälgimise osa jah rohkem, seda enam, et eilne esialgne mõttekäik läks puusse. Mängu huvides peaks siiski rohkem postitama. Tegin õhtul enda arvates tarku järldusi väikestest asjadest aga Inkwardi välja võtmine oli mõningane üllatus seega pakun, et üks kahest-q-q või Ranka on siiski hunt. Hetkel kaldun q-q peale, sest kui eile Andres viivitas MP poomisega pool tundi siis teema all ei näinud ma kordagi q-q nime, justkui teda ei huvitaks, kas ikka on hunt või pole. Mind ka ei huvitaks kui ma teaks, samas foorumis ta oli. Svenza, kes pakkus, et võiks välja võtta inactiv inimesed-äkki saab targa maha, good plan. Loen veel teema korra läbi, hommikuti pole kõige kirkam kriit.

  19. #159
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas OuMaiGaad Vaata postitust
    Üks või vb ka kaks hunti on nende seas kes eile MP välja hääletasid imo. Seega minu peamised kahtlusalused on Maxi, q_q, Ranka ja rasmer.
    Palun põhjenda ka ja palun vasta küsimusele: miks sa eile süüdistasid koheselt mind, jäid minule kindlaks ja rohkem poste ei tulnud. Kas see jääb ka täna sinuseks viimaseks postituseks? Miks täna hakkasid postitama ja kohe nelja süüdlasega. Too mingeid põhjendusi ka.

    Siis veel üks küsimus: miks just sina ei ole hunt? Kaitse end.

  20. #160
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Mulle meeldib see jälgimise osa jah rohkem, seda enam, et eilne esialgne mõttekäik läks puusse. Mängu huvides peaks siiski rohkem postitama. Tegin õhtul enda arvates tarku järldusi väikestest asjadest aga Inkwardi välja võtmine oli mõningane üllatus seega pakun, et üks kahest-q-q või Ranka on siiski hunt. Hetkel kaldun q-q peale, sest kui eile Andres viivitas MP poomisega pool tundi siis teema all ei näinud ma kordagi q-q nime, justkui teda ei huvitaks, kas ikka on hunt või pole. Mind ka ei huvitaks kui ma teaks, samas foorumis ta oli. Svenza, kes pakkus, et võiks välja võtta inactiv inimesed-äkki saab targa maha, good plan. Loen veel teema korra läbi, hommikuti pole kõige kirkam kriit.
    Ma ei tea miks, aga ma pean sind külaelanikuks ja oleks väga üllatav, kui sa oleksid hunt.

Lehekülg 8, kokku 23 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES