Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 17 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 327
  1. #201
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    nonii MM läbi. Lõpuks tuli siiski vist 95 turniiri, sest 7-ndal päeval hakkas tervis üles ütlema, kui öösel tegin deep runni ja pm 4 tunnine sleep jäi ära. MM jooks oli suht masendav, just vähe punkte teenisin turbotes, mis näitab halba flippamist
    Kokku tuli 25 cashi(eelmine aasta 28) ja leaderboardis 34 koht. Pidin viimase turka cashima, et üldse top50 saada...

    Ostsin ka tableti, aga ma seda siiski ei kasutanud, kui olin vertikaalasendis. Kasutasin lapakat. Olen tabletis pettunud ja ta ei täida nn hästi eesmärki diivanil lesides turniiri mängida. Ei saa üldse aru miks tableteid vaja on kui telefon on olemas
    Aa, esimest korda ühel turnal kasutanud ka mobiiltelefoni peal mängimist. Päris hästi töötab ja hea mängida kui mingi turbo versioon. Ainult sellega tuleb arvestada, et aku peab 2 tundi. Et mul on ka varuaku, siis pärapõrgus 4 tundi peab vastu

    Päris heaks traditsiooniks võiks saaada MM mängimise-lisades juurde ka regulaarseid turkasi. Kusjuures kui mängisin regulaarseid 15-30 taalseid turkasi siis natuke häiris ikka liiga nitine mäng ja lõpupoole on pushid callid ka enam-vähem rahval suht korrektsed. Huvitav oleks näha regi-asjaarmastajate suhet nendel turkadel. Hyperturbo rahvakad tunduvad olema täiesti mõttetud. Pm 2 venda ees läheb all-inni ja su a9 võib hea olla..rikub ka turnade mindsetti

    Eesmärk oli saada top 10-sse leaderboardis FAIL
    1 finaallaud-FAIL
    Saada ühel turnal vähemalt miljon mängumärki-Tehtud
    Teha 30 cashi-FAIL

    Tase tundus olevat see aasta tugevam. Kui võideti 460 p-ga siis eelmine aasta oli ka umbes sama see tulemus. TOP 10-sse sai eelmine aasta 340, siis nüüd 355, seega punktide järgi isegi suht sama
    Ma võin küll telefoniga küll kauem mängida, kui 2h. Olen teinud 3-4h sesse ja akut jääb ülegi.

  2. #202
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Telefon samsung s3. Tegelikult võib -olla peab ka 3 tundi vastu-mul telefon polnud 100% täis kui mängima hakkasin

    Üldiselt turkasi vabatahtlikult nii ei mängiks-liiga suur risk, aga sundvariandiks sobb ilusti

  3. #203
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tegu siis 3handed bubble

    Ma nagu ei oska siin seisukohta võtta SB peal
    http://www.holdemresources.net/h/web...=&s8=&s9=&s10=

    calculator pakub pushimisrange väga lai üle 80% ja calli saame suht enamus juhtudest 65%. Mul ei meeldi see, et kui flipi kaotan tuleb pm blind näkku. Arvamused?

  4. #204
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    "Ostsin ka tableti, aga ma seda siiski ei kasutanud, kui olin vertikaalasendis."

    Lol, mul seepeale oli küll esimene mõte, et varusid mingi tugeva psühhostimulandi omale, et ikka häda korral ergas püsida kui hakkab keset turkat silm vägisi kinni vajuma.

  5. #205
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Augusti kuu oli suht jama esimese 10 päevaga läksin 2k auku 15-stes. Et EV-joon lohises ka kaasa, siis oli see mõtlemishetk ja selgus, et mul oli 3 handed-s väga suur leak, mille ma kinni panin ja EV-joon lõpetas languse ja hakkas pead tõstma. Natuke ka läksin 6-handed ehk esimene level agromaks. Eks nüüd näeb mis saab ja järgmine kuu on tõehetk. Aasta eesmärgiks ka supernova ja sellest pole kaugel. Supernova juba uus kvaliteedimärk ja mott tõuseks kindlasti

    Sain ka tableninja 2 kätte, Et olen juba pool aastat mänginud pole ma TN-ga tegelikult üldse rahul. Sinna poogitakse mingeid vilesi ja pasunaid juurde, mis on täiesti mõttetud. Nt ei meeldi mulle see, et kui TN töötab, siis note ei saa teha. Vaja oleks LIHTSAT regamisskripti. Teiseks (ma ei tea kas see oleneb arvutist) stakis mängides aeg-ajalt lauad nn võbelevad. Et a la mõtleb, kas nüüd actionit vajavat lauda ette tõsta või mitte. Sellised delayd on väga väsitavad, isegi kui misclikke isenenesest pole teinud. Mulle meeldib see, et stars on hakanud ise skripte-hotkey-si pakkuma. Äkki varsti tuleb mingi regamisvärk ka siis pole seda sitta TN enam vaja
    Viimati muudetud privador poolt : 01.09.13 at 12:29

  6. #206
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Augusti kuu oli suht jama esimese 10 päevaga läksin 2k auku 15-stes. Et EV-joon lohises ka kaasa, siis oli see mõtlemishetk ja selgus, et mul oli 3 handed-s väga suur leak, mille ma kinni panin ja EV-joon lõpetas languse ja hakkas pead tõstma. Natuke ka läksin 6-handed ehk esimene level agromaks. Eks nüüd näeb mis saab ja järgmine kuu on tõehetk. Aasta eesmärgiks ka supernova ja sellest pole kaugel. Supernova juba uus kvaliteedimärk ja mott tõuseks kindlasti

    Sain ka tableninja 2 kätte, Et olen juba pool aastat mänginud pole ma TN-ga tegelikult üldse rahul. Sinna poogitakse mingeid vilesi ja pasunaid juurde, mis on täiesti mõttetud. Nt ei meeldi mulle see, et kui TN töötab, siis note ei saa teha. Vaja oleks LIHTSAT regamisskripti. Teiseks (ma ei tea kas see oleneb arvutist) stakis mängides aeg-ajalt lauad nn võbelevad. Et a la mõtleb, kas nüüd actionit vajavat lauda ette tõsta või mitte. Sellised delayd on väga väsitavad, isegi kui misclikke isenenesest pole teinud. Mulle meeldib see, et stars on hakanud ise skripte-hotkey-si pakkuma. Äkki varsti tuleb mingi regamisvärk ka siis pole seda sitta TN enam vaja
    Kas Sharky ei aja asja ära?

    Seal on täiesti 6-max ja HT regamise funktsioon olemas. Lisaks saad seadistada regamise filtri: ala kui lobbys on regatud X regulari siis ära sellele turkale rega. Samuti vastupidi, et kui on reganud märgistanud fish, siis rega.

  7. #207
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Ma regulare ei filtreeri. Mängin tuimalt, ega vaata lobby. Tahan ise ka tugevamatega mängida ära harjuda. Muuseas see ajab ka regulare limiidilt välja. Olen näinud juba mitu regulari, kes on kuus teinud -150bi ja a( kas alla liikunud v b) kadunud


    üle pika aja käisin pargis oppsi mängimas. Mul on tunne, et ma ei suuda enam tõsiselt live mtt-si mängida vähemalt mitte eestis. Eelvaatus Korkka sai esimese tunniga 2x avergae stacki ja siis selgus et tal muud plaanid, hakkas iga käsi ai minema. Saigi stakist lahti, järgmine oli Henri, kes kaotas suure flipi aga norm stakk jäi järgi. Ka tema leidis, et pole mõtet enam edasi mängida ja pani ka any2 pm
    Üks huvitav käsi kudias kaotasin suure poti. Utg avab ma flatin järgmsielt pos-lt KK-ga sb ka flatib. Flop kuldne 522ss. Utg cbet, ma minraise ja sb ai. utg fold. persetunne ütleb, et ma olen beat, aga callin sekundiga lootes nähe fishi a2s. Tuleb käsi mille peale poleks teda never pannud-AA ja muutun alla avergae stakist. See on nüüd osa mida ma kõige rohkem low bi live mtt vihkan. 10-15bb eeldab täpset nittimisstrateegiat, aga probleem on see, et sa võid nii nittida 3 tundi-koos pausiga ja ikka 12-sks saad koju. Ja pigem tahaks ka kasutada Käsperi strateegiat, et kui alla average siis kohe gambling mode, mis väga -EV, aga ajaliselt õhtu mõttes +ev. Et veidi ka hypereid mänginud hakkas paha kuidas 10-15bb mängu mängitakse

    a)22 limp ep, mp shove 14bb, ep call ja imeb 3 outeri suure paari vastu
    b)utg+1 avab mingi 15bb, sb "trapib" AKs callates ja low boardilt blufib puruks ennast mingi utg avangu 56s sodi vastu
    c)betsizing telle ei hakka rääkimagi. 3.5x ja 4x tõsted on middle pair

    Kui 20 järgi siis ees 2 limpi ma shovesin 99, 44 tankcallis ja hittis. Vahepeal me lauas oli tüüp, kes pm ühe orbitiga sai 5 suurt paari 88+
    Viimati muudetud privador poolt : 07.09.13 at 13:52

  8. #208
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros


    Tehtud

  9. #209
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Augusti kuu oli suht jama esimese 10 päevaga läksin 2k auku 15-stes. Et EV-joon lohises ka kaasa, siis oli see mõtlemishetk ja selgus, et mul oli 3 handed-s väga suur leak, mille ma kinni panin ja EV-joon lõpetas languse ja hakkas pead tõstma. Natuke ka läksin 6-handed ehk esimene level agromaks. Eks nüüd näeb mis saab ja järgmine kuu on tõehetk. Aasta eesmärgiks ka supernova ja sellest pole kaugel. Supernova juba uus kvaliteedimärk ja mott tõuseks kindlasti
    Mis see leak oli kui saladus pole?

    Ja gratz supernova puhul.

  10. #210
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros



    15-stes ei saa ikka päris hakkama.Palju on regulare, kes suht optimaalset nash pokkerit mängivad. Kuigi lootus pole kadunud-mul peaks veel 2 trumpi olema tagataskus-hud ja selectimine. Siiamaani ma pole seda teinud, sest rege tunnen kõiki
    Volymiga on lood kehvasti. Kui alustasin hypereid, siis arvasin, et 10k sng-d pole probleem kuus teha. Aga enda puhul laguneb ikka 15-stes rohkearvuline multitablemine mängu täielikult. Asi lõppes sellega et hakkasin 15-stes 4-tablema Nüüd vaatan, et 3-4k sng-d kuus oleks hea tulemus

    Ausalt, tegelikult ei oskagi midagi öelda. Mul on olnud aastaga 3-4 ha-ha momenti, kus olen mängu muutnud ja olen võitma hakanud, aga siis on uus kaotussessioon tulnud

    leagid pole saladus...esimene mis ma avastasin oli basic icm ja nash viimane alguses , mis mulle oli üllatus, et positsioonilsielt olen 10/20,15/30 tasemetel passiivne. Sellest sain siis aru kui võitvate regidega pos-si statte võrdlesin

    Aasta keskel mõtlesin , et 2014 võiks ära teha vähemalt 2x sn, kuid nüüd siiski tuleks panna rõhku mängule ja sn hoidmisele, sest 30stes ja kõrgemal läheb mäng veel jubedamaks

    Aga niikaua kuni on rege, ke 15-stes 5% roi teevad on mänguliselt kõik võimalik
    Viimati muudetud privador poolt : 03.12.13 at 08:12

  11. #211
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Detsembris olen pm hyperitest teinud täieliku puhkuse ja varem ei proovi neid kuni uus arvuti on saadud.
    Vahepeal avastasin partypokkeris sellise liiga-http://www.partypoker.com/whats-going-on/tournaments/pokerfest-micro-turbo-edition.html 2 nädalat hyper ja turbod läbisegi toimuv micro festival- Rankingu esikohale WPT pakett, esikümnele ka netiraha. Buy inid on 0.3-st kuni 20 taalani. enamus 1-2 taalased
    Kahjks avastasin suht hilja pokernewsi abiga ja lülitusin mängu 3-ndal turkal. Hakkasin rämedalt cashima ja jõudsin liidritele varsti järgi. Kuskil võitsin ka 1 turniiri ära. Kui alguses olin arvanud, et võin juba paketi kotti panna sest regze eriti pole, aga siis ikka hakkas välja kujunema ca 20 regzi kes kõike turniire mängisid. Et mind tabas ka väike downer ja paar turniiri tuli üldse vahele jätta, siis andsin liidrikoha ja langesin vahepeal isegi 5-ks kui lõpuspurdiga tulin 3-ks ja 1k lohutuseks. 67 evendst võtsin osa ehk 60-st. Ilmselt see 7 eventi jäi puudu rankingu võitmisest

    Suht ideaalne promo, sest downside rahaliselt eriti pole. tase oli ka palju hullem kui starsi micro tasemel ja turniirid olid turbod. Ainuke miinus on ajakulu
    Viimati muudetud privador poolt : 16.12.13 at 02:48

  12. #212
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...uruntau/page56
    Muruntau postitus läks hinge.
    Olen ka pm põlvkonnast, kus minu vanused tegelased on pildilt kadunud. Kui plaju on eestis 30+ vanuses pro mängijaid, kes suudaksid edukalt pokkerist elatuda? Ma ei liigitaks sinna alla mängijaid, kes on bustod ja aeg-ajalt mängivad ka pokkerit ja muid skillimänge. Tegelikult selliseid mängiajd pm pole. Küll osa on suundunud nn teenusepakkujaks, mis pole paha valik oma tagala kindlustamiseks. Milles on siis probleem? Mängud lähevad halvemaks, sellele ei vaidle keegi vastu. Vanus mängib pokkerimängija kahjuks. 40-aastane ei suuda võidelda 20-aastase max-ajuprotsessoriga hulljulge pokkeritalendiga. Seda on juba selgelt näha kuidas järjest endisi pokkeristaare tehakse bustoks. Me ei tea aasia seisu. Mis siis kui nt India riik doteerib internetti ja miljonid india tüübid avastavad pokkeri ja ründavad mitte high-stakesi vaid otseloomulikult microt. Nad on nõus ükskõik mida tegema, et nt 100$ kuus teenida? Mis juhtuks mängudega?
    Palgatase samas kas me tahame seda v mitte, aga see liigub koos inflatsiooniga ülesse. Kas pokkeri limiidid tõusevad ka inflatsiooniga-pole nagu märgata olnud...
    Sotsiaalne võrgustik, sots.süsteem,pension,vabad näd.vahetused, riiklikud pühad(jah 2014 on neid tervelt rekordiliselt 14!). Me ei saa seda olematuks muuta
    Kindlasti kui tekib pere paneb see nn põntsu pokkerile. Sa ei saa enam võtta nn rolli peale flippe, et kui midagi tuksi läheb gened freerollidest jälle ülesse v steikist ja elad vanaema juures
    Aeg. Mulle tundub, et kõige magusamad aastad elust on äkki mingi peale keskkooli up to 25-30 ehk. Tervis on peak-s, kohustusi pole, elu on lill. Vb on see aeg, kus tuleks ka häid valikuid teha

    Kogu seda juttu kokku pannes olen veidi läbipõlenud. Vb sellest pokkeri hype-st. Ma pole küll kaotanud, aga pole ka võitnud-jooksvad argikulud on suured ja mingil hetkel ikka tuleb valik teha. Mõtted käivad igatmoodi peas läbi. Üks mõte oli pokkerist 100% eemalduda. Teine mõte oli osaliselt pokkerit siiski mängida. Live pokker on minu jaoks täielikult turn-offiks kujunenud. Üks pankurist nn endine pargiregz ütles, et mis pointi on minna parki mingit turnat toksima v cashgame mängima. Sa tahad näd.vahetust veeda. Sa ei viici seal sry nittida nittide regzide vastu 1-ni, aga mis mõtet on ka donaator olla?Selle raha saaks kulutada vip lauale klubis ja showd täie raha eest ja actionit
    Ma vaatan ka, et mõnel mehel on 100kusd graafik, aga kas ta on paremas seisus kui nt tüüp, kes on it-d õppinud ja sitsib kuskil skype-s v northalis, kelle on kindel downside kõige hüvedega ja piiramatu upside IT+start-uppidega, mida kõrvalt tehakse?



    4.00.-4.40 on täide läinud
    See on mõtlemiskoht
    Viimati muudetud privador poolt : 01.01.14 at 03:06

  13. #213
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Ole milleski hea ja biidi-olgu see siis pokker või miskit muud ja siis tulevad ka hüved, millega saad minna nädalavahetustel laiama kui selleks kange tahtmine on. Viriseda, et vanasti oli kõik parem ning kuldajad on möödas on märksa lihtsam kui püüda seda muuta. Oleme ühevanused, kuid ma küll end vana ja läbipõlenuna ei tunne-pigem mõtlen, et nii elus kui pokkeris peaksid kõik tipud alles ees olema. Supernova ju said-prindi siis FPP-si kui muudmoodi ei biidi.
    Ma igatahes olen rahul, et ei sitsi kuskil skypes või krt teab kus kõrgepalgalisel töökohal, kus ühtlasi palju vastutust ja kohustusi ning sellega kaasnevat stressi ilmselt. Mitte, et pokkeris seda kunagi poleks, kuid siiski tundub lihtsam vabamalt võtta.

  14. #214

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Läbipõlemine võib tekkida igal alal, igas töös, kui see sulle ikka absoluutselt ei meeldi. Ainult raha nimel töötamine ei lõppe üldiselt kunagi hästi, see ei ole eksklusiivselt pokkeri pärusmaa.

  15. #215

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Ma ei räägi endavanuste eest vaid ainult endast, aga mõistan täielikult seda meidla ja priva juttu. Inimene on ikkagi sotsiaalne loom ja tal on vaja keskkonda, kus teda tunnustatakse ja tema tegemisi hinnatakse. Räägi sa pokkerist kui skillimängust palju tahad, kui su sõbrad on arstid, õpetajad, treenerid, insenerid, siis keegi ei respekti su sõltlastelt kokkukogutud raha.
    Mind on kah koguaeg huvitanud pokkeri matemaatiline pool ja mees mehe vastu võitlus, mind ei ole elusees huvitanud raha omamine ja selle pärast millegi tegelemine. Mingil hetkel tekivad pähe järjest rohkem sellised igavikulised küsimused, nagu milleks ma siin olen ja mida ma endast maha jätan. Kõrgemates limiitides mängides on ka kõige hullemad fishid tõenäoliselt elus hästi hakkmasaavad inimesed, kes mängivad tõesti for fun ja ei loo endale illusioone. Kui sul on ikka 500$ sisseostu jaoks, siis see vaevalt pere kuu söögiraha on, aga aasta alguses mängisin 7$ mängudes ja seal oli koguaeg selline tunne, et sa võtad mingitelt hasartmängusõltlastest isadelt lapse söögiraha ära. Aga see selleks, eks selle kohta võib kah igasuguseid õigustusi otsida, aga ma ei taha. Igaüks peab ikka iseendaga kõige paremini läbi saama ja mingil hetkel hakkasid tekkima sitad tunded enda vastu. Loed artikleid väärtuse loomisest, elu paremaks muutmistest, inimeste edulugusid, kes midagi inimeste heaolu parandamiseks on loonud ja siis tuleb vastandina silme ette Phil Ivey emotsioonitu nägu chipikuhilaga mängimas.
    Ma ei taha midagi halvasti öelda kellegi kohta, kes seda elu elab ja sellega rahul on, mina ei suuda seda. Loomulikult mu pere tahaks, et ma suudaks. Muidugi võib öelda kogu jutu peale "ei biidi", aga ma ei arva, et nii on. Aga kui 50€ tööpäev inimestega kohtudes ja nende probleeme lahendades tekitag suurema rahulolu kui lõputult reamatchiv vaal, siis pole suurt valikut.
    Ma tahan öelda, et kõik pokkerimängijad peavad ükskord selliste küsimustega tegelema hakkama, kui 20.selt tundub, et tuleb tegeleda küsimustega "mida teha, kui mängud kokku kuivavad", siis need pole ainukesed. Aga võibolla on, ma tunnen 45 aastaseid kah, kes 90% ajast räägivad, mis nad ostnud on ja mis nad osta kavatsevad.

  16. #216

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    ühele ja samale eluala tegevusele jääda liiga kauaks nii ehk naa on koormav, inimene vajab vaheldus olgu see pokker või mõni muu valdkond.
    Aga olles aastaid töötanud näiteks pangas, juristina, poliitikuna on sul kuhu minna/kandideerida edasi või oskused ja kontaktid et ise midagi teha, aga kui ette on näidata 10a grindimist pokkerilaudades, siis seda just kogemusena ei arvestaks. Või vähemalt ei ole need võrreldavad. Samamoodi sotsiaalselt, istuvad saunas ülaltoodud näitena elualade esindajad ja pokkerimängija, siis esimestel on ilmselt oluliselt rohkem huvitavat silmaringi, mida rääkida teistele.
    Obv on inimesed ja soovid ja vajadused erinevad ja elus erinevad etapid, aga see nooruses ainult pokkeriga raha teenimine kui elu tundub lill võib hiljem valusalt kätte maksta.

  17. #217
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    heater...tuleb siit sne?

  18. #218
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Oppa. Ilus

  19. #219
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Kena, et Sul jälle positiivsemad meeleolud ja profitit ka tuleb! SNE neil või ka mõnevõrra kõrgematel limiitidel tundub muidugi nolifemise tipp, kuid tore kui on taas motivatsiooni ja eesmärke igatahes!

  20. #220
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    sng-des volyym ikka väga väikseks jäänud, jaanuars sai tehtud 2k sng-d, see kuu tuleb veel vähem-läheb sn hoidmisega raskeks
    Ei saa seda volyymi ülesse. evroi üldiselt ok 3%. Meeldiv on ka näha, et üks eestlane üritab teha 6max hyperites sne

    Turnades on täielik masekas. Tundub nagu täielik raha sissetoppimine. TCOOP hitti ei tulnud ja kõik sng-de kasum läks pm sinna. Lives sama case

    Tänane supernova freerolli näide, lihtsalt tulevad mingid rigged stupid, mis mu tilti ajavad

    Poker Stars Freeroll No Limit Hold'em Tournament - t40/t80 Blinds - 9 players - View hand 2431536
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG+2: t25785 322.31 BBs
    MP1: t9540 119.25 BBs
    MP2: t9693 121.16 BBs
    CO: t10653 133.16 BBs
    BTN: t11690 146.12 BBs
    SB: t20120 251.50 BBs
    Hero (BB): t9631 120.39 BBs
    UTG: t12468 155.85 BBs
    UTG+1: t10000 125 BBs

    Pre Flop: (t120) Hero is BB with K K
    1 fold, UTG+1 raises to t200, 5 folds, SB raises to t20120 all in, Hero calls t9551 all in, 1 fold

    Flop: (t19462) 6 5 6 (2 players - 2 are all in)

    Turn: (t19462) T (2 players - 2 are all in)

    River: (t19462) Q (2 players - 2 are all in)

    Vastane keskmiselt aktiivsem, kes all-inni läks? Tra miks ta peaks nii mangima ainult AA-ga?Mis on selle point. Mida ma siin teeks nt ak, qq-ga?
    Viimati muudetud privador poolt : 15.02.14 at 21:07

Lehekülg 11, kokku 17 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES