Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 17 EsimeneEsimene ... 31112131415 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 327
  1. #241
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Mis värk selle söömisega on? Kuidagi nii ei saa siis üldse, et sööd-jood, mis tahad, aga teed lihtsalt regulaarselt trenni ka ja ei kaalu 107 kilo? Eriti mannetu tundub see enda isude maha surumine 24/7. Mind vähemalt teeks pigem õnnetuks.

    Heade geenidega vabalt :)


    btw, privador, ujumine ja jalgrattasõit hakkavad ka kaloreid kulutama, kui sa oma pulsisageduse kõrgel hoiad. Niisama ratta otsas hõõrudes ja rahulikult vändates tõesti ei põleta M-igi.

  2. #242
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    huvitav info seal

  3. #243

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Ära tarbi lihtsalt toiduaineid milles valge suhkur, valge jahu. Kardiole lisaks tõstmine aitab ka siiski kaalu alandada.

  4. #244
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: privadori 6max ht yritused micros


  5. #245

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    mul on mingi aeg tagasi tellitud trenni-toitumise kava(miski 25-27 lk).
    või sheerida, kui tahad, saad ideid vbolla.
    mul vanus pm sama, kaal ka(olen 93kg, 182cm)

  6. #246
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Mis värk selle söömisega on? Kuidagi nii ei saa siis üldse, et sööd-jood, mis tahad, aga teed lihtsalt regulaarselt trenni ka ja ei kaalu 107 kilo? Eriti mannetu tundub see enda isude maha surumine 24/7. Mind vähemalt teeks pigem õnnetuks.
    tuttav nt 110 oli hakakas jõusaali regziks. Nüüd pm 105-110kg alles 2 aastat hiljem ja lihasmäest bõkk valmis
    Endal pole see eesmärk
    Pigem Kristjan Laas kui Priiit Oja:)

  7. #247

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
    Heade geenidega vabalt :)


    btw, privador, ujumine ja jalgrattasõit hakkavad ka kaloreid kulutama, kui sa oma pulsisageduse kõrgel hoiad. Niisama ratta otsas hõõrudes ja rahulikult vändates tõesti ei põleta M-igi.

    Oot oot, ära nüüd spordiga taas tutvust tegevale pokkerimängijale kõrge pulsiga treeningut küll soovitama hakka. Kui tükk aega pole liigutanud ja hakata trenni tegema, siis pigem on tegu, et pulssi piisavalt madalal hoida, kõrge pulsiga trenn ei võrdu kaalu kaotus!

  8. #248
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Ma ei näe põhjust, miks ei tohiks pulssi hoida 65-70% maxist kandis. Esialgu jah jalutamised ja rahulik sisseelamine, et koormusega üldse harjuda, aga kui põletada reaalselt tahad, siis tuleks pulsiga mängida.

  9. #249

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    ei vaidle sellistele vahemikele vastu, aga ma väidangi, et pigem on tegu, et pulssi mitte liiga kõrgeks ajada

  10. #250
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Mis värk selle söömisega on? Kuidagi nii ei saa siis üldse, et sööd-jood, mis tahad, aga teed lihtsalt regulaarselt trenni ka ja ei kaalu 107 kilo? Eriti mannetu tundub see enda isude maha surumine 24/7. Mind vähemalt teeks pigem õnnetuks.
    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Mingid ulmedieedid ja kellaaegade järgi söömised imo vajalikud vaid profisportlastele ja keskeas emadele. Panen täiega kanti?
    Ma eluaeg krõpsu ja kokat suust sisse ajanud, aga kuni 20-ndani olin ilus kõhna 62kg-ne poiss, peale seda hakkasin lihtsalt regulaarselt 3x päevas korralikult sööma, trenni ei teinud enam ja 80kg-seks paisunud :(

    Kõige hullemad on pohmakad, kus ma lihtsalt rämedalt naudin päev otsa räiget ülesöömist, nn söön pohmaka kehast välja.

    Pmst mulle tundub, et see geenivärk pole eriti oluline. Paljud räägivad, et ei lähe paksuks ükskõik palju ja mida söövad - ma olin ka selline pikalt, ja koolis lõuna oli siis sõin kõik laua alla, aga 3x päevas regulaarselt ilusti ei söönud suuri koguseid ja veidi liigutasin ka ja sellepärast ei läinudki paksuks. Usun, et kui kondiklibud päevast päeva, nädalast nädalasse samasi koguseid samasid sööke sisse tambiks siis viskaks ka heasti juurde, ükskõik kui head geenid neil on.

    ---

    Näksidest - kas kõik näksid on enne magamaminekut halvad? Mingid puuviljad, metsapähklid, pistaatsiapähklid, kuivatatud banaanid, Fitness-bar jms?

  11. #251
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ma eluaeg krõpsu ja kokat suust sisse ajanud, aga kuni 20-ndani olin ilus kõhna 62kg-ne poiss, peale seda hakkasin lihtsalt regulaarselt 3x päevas korralikult sööma, trenni ei teinud enam ja 80kg-seks paisunud :(

    Kõige hullemad on pohmakad, kus ma lihtsalt rämedalt naudin päev otsa räiget ülesöömist, nn söön pohmaka kehast välja.

    Pmst mulle tundub, et see geenivärk pole eriti oluline. Paljud räägivad, et ei lähe paksuks ükskõik palju ja mida söövad - ma olin ka selline pikalt, ja koolis lõuna oli siis sõin kõik laua alla, aga 3x päevas regulaarselt ilusti ei söönud suuri koguseid ja veidi liigutasin ka ja sellepärast ei läinudki paksuks. Usun, et kui kondiklibud päevast päeva, nädalast nädalasse samasi koguseid samasid sööke sisse tambiks siis viskaks ka heasti juurde, ükskõik kui head geenid neil on.


    ---

    Näksidest - kas kõik näksid on enne magamaminekut halvad? Mingid puuviljad, metsapähklid, pistaatsiapähklid, kuivatatud banaanid, Fitness-bar jms?

    Bolditekst oleks nagu enda kirjutatud :D No täielikult samamoodi elanud :)
    Muidu enne magamaminekut näksidest: head on sarapuupähklid või mandlid. Joogiks soovitatakse ka granaatõunamahla. Obv peavad kogused ka tasakaalukad oleme, mida enne magamaminekut näost sisse ajada.


    E: Varem, kui olin poissmees ja elasin teises linnas, siis liikusin igapäevaselt ja söömine oli väga ebaregulaarne, vahest isegi öösel kell 2 sai pitsa ahju pistetud. Sellegi poolest kaal oli stabiilne ja paks küll polnud, siis kolisin naisega kokku teise linna, kus hakkas laisk eluviis ja võtsin laksult ~15 kg juurde :D Eks vanus ka mõjutab veidike, noortel veri keeb ja seedimine on kiire :D
    Viimati muudetud kjmrc poolt : 11.03.14 at 15:59

  12. #252

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    true story, tahate kaalust alla võtta, jätke naine maha
    ilmselt võtab muidugi mahajäetud naine ka kaalust alla siis, sest vaja ju uus mees leida

  13. #253
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Pmst mulle tundub, et see geenivärk pole eriti oluline. Paljud räägivad, et ei lähe paksuks ükskõik palju ja mida söövad - ma olin ka selline pikalt, ja koolis lõuna oli siis sõin kõik laua alla, aga 3x päevas regulaarselt ilusti ei söönud suuri koguseid ja veidi liigutasin ka ja sellepärast ei läinudki paksuks. Usun, et kui kondiklibud päevast päeva, nädalast nädalasse samasi koguseid samasid sööke sisse tambiks siis viskaks ka heasti juurde, ükskõik kui head geenid neil on.
    Põhimõtteliselt on nii, et kui suudad päevase kaloraaži ära määrata siis kõik mis sellest üle läheb võtad kaalus juurde. Ükskõik millised geenid sul on. Üsna palju hädaldatakse ka selle kohta, et ei jõua suuri portsjoneid süüa jne ning siis tasuks teha lihtsalt hästi palju väikseid söögikordi päevas.
    Ma olen ise ka madalamas normaalkaalus (65kg;183cm) ja süüdistasin terve elu geene et isu pole ja veidi kondine olen, aga kui ikka 2 nädalat järjest 3500kcal väikeste toidukordadega sisse ajasin, sain aru milles viga on. Kahjuks ma olen aga retard ja ei suuda pikas perspektiivis nii toituda ning seetõttu kaotuasin paari järgmise kuuga kõik uuesti ära.

  14. #254

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Ringvaate saates kuulsin kunagi, et laisa inimese kaalulangetamiseks piisab kui jätab alkoholi tarbimatta. Isiklik rex 107kg mingi 7 aastat tagasi. Autos vedeles alati 2kg Coca cola, kodus laua peal ei puudunud twix, mars v snickers mini sokolaadide pakk. Mingi aeg asendasin Coca cola ilma mullideta veega ja kohvi joon ka nüüd ilma suhkruta ning mett teega. Aprillis 2013 kaalusin 97kg kui läksin peale 8 kuud kodus vedelemist uuesti tööle. Varem tarbisin iga nv alkoholi, nüüd vaid kord kuus ja kaalun 86 kg. Enne tööle minekut ja peale koju tulekut teen mõned kätekõverdused ja kõhulihaste harjutused ja sellega mu trenn piirdub. Ei tea palju alkoholi tarbid aga ehk selle vähendamine aitab.

  15. #255
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas heiks29 Vaata postitust
    Ringvaate saates kuulsin kunagi, et laisa inimese kaalulangetamiseks piisab kui jätab alkoholi tarbimatta. Isiklik rex 107kg mingi 7 aastat tagasi. Autos vedeles alati 2kg Coca cola, kodus laua peal ei puudunud twix, mars v snickers mini sokolaadide pakk. Mingi aeg asendasin Coca cola ilma mullideta veega ja kohvi joon ka nüüd ilma suhkruta ning mett teega. Aprillis 2013 kaalusin 97kg kui läksin peale 8 kuud kodus vedelemist uuesti tööle. Varem tarbisin iga nv alkoholi, nüüd vaid kord kuus ja kaalun 86 kg. Enne tööle minekut ja peale koju tulekut teen mõned kätekõverdused ja kõhulihaste harjutused ja sellega mu trenn piirdub. Ei tea palju alkoholi tarbid aga ehk selle vähendamine aitab.
    2kg kokat on ohtlik autos hoida

  16. #256
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 748

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Dno mul ei ole küll vahet , vahest kuude kaupa söön 4-5x päevas , vahest kuude kaupa 1x(+snacks) päevas , kaal ikka 60-70 (70 sain korraks kätte aint siis kui tegin kuu aega iga päev jõusaali ja sõin 6x päevas pohhui toitu kus igakord 30g+ valku)

  17. #257

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    rääkige seda "söön mida tahan, palju tahan jne peaasi, et trenni teha" juttu peale 27a+.
    rääkisin ka seda sinna maani aga siis enam ei töötanud......

  18. #258
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    wp vsiu!
    mul endal ka kaalubet peal ühe noore tyybiga. Muidu ei liiguta rsk kui ei beti.
    Priva pane rahh vahele, mis motiveerib ja kilod kaovad :)

  19. #259

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Söö tihti ja korraga vähe (rusika suurune portsjon). Soovitatakse lausa 5-6x päevas süüa.
    Kellaajad pole tegelikkuses nii olulised. Vanakooli teooria hommikueine ülimast tähtsusest ja, et peale kella kuut ei tohi süüa, on ammu ümber lükatud. Hea on 1h enne uinumist mitte süüa, sest seedimine raskendab magamist. Kui tunned nälga, joo klaas vett ning oota 15min. Tihti aetakse janu näljaga segamini. Enne söömist on samuti kasulik klaas vett juua (tekitab kiiremini täiskõhutunde) ning ampsata pool viilu täistera leiba, millele paned paar tilka oliivõli (kiudained hoiavad kauem täiskõhutunnet ning oliivõli kiirendab seedimist). Tatar on kasulik, pruun riis. Iga päev soovitatakse süüa 1 keedetud muna.
    Näksimiseks sobivad pähklid. Kõige paremad on kreekapähklid, teised ka ok (mitte muidugi soolapähklid jmt).
    Ka popcorn on täitsa kasulik, aga ainult need, mis ise õliga potis teed (rapsiõli soovitatakse), sisaldavad palju kiudaineid.
    Šokolaadist ei pea täielikult loobuma. Tumedam on kasulikum.
    Preatud toite võiks piirata, proovi aurutatud. Kõigega harjub.

    Tegelikkuses on kõik puhtalt harjumuse asi. Ise nt hakkasin teismelisena jooma musta kohvi ilma suhkruta, sest see aitab kaalu langetada ning tänasel päeval ei suudakski suhkru või piimaga tarbida. Taolisi näiteid veelgi.

    Kindlasti jäta ära limonaadid, saiad, vorstid, viinerid jne. Ei soovita ka osta nn "light" tooteid või suhkruasendajaid. Need sisaldavad muid kahjulikke aineid. Puuviljadest vali pigem vesisemad, nt melon, arbuus, granaatõun jne.

    Alkoholi peab piirama!!

    Liikumine on üks olulisemaid asju siiski. Võimalikult palju käi jala. Trenn ja jooks on ka kasulikud, kuid ei tasuks alahinnata jala käimist.

  20. #260
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    rääkige seda "söön mida tahan, palju tahan jne peaasi, et trenni teha" juttu peale 27a+.
    rääkisin ka seda sinna maani aga siis enam ei töötanud......
    Seda statementi kuidagi science ka backib? Äkki lihtsalt peale 27a+ oled vähem liigutama ja/või suuremaid koguseid sööma hakanud ise märkamata?

Lehekülg 13, kokku 17 EsimeneEsimene ... 31112131415 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES