Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 17, kokku 17 EsimeneEsimene ... 7151617
Näidatakse tulemusi 321 kuni 327, kokku 327
  1. #321
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Nii elu läinud nüüd selliselt, et läksin tööle. Pokkerist sai korraga kopp ette ja üldse kasiinodest. Hakkama on meeldima rohkem loodus ja linnulaul. Tahaks rohkem saada kontakti loodusega
    Hakkasin ka dieediga pihta. Kasutan väga agressiivset dieeti. Hommikusöök tervislik toit, päeva keskel ei söö midagi ainult joon vett. Õhtul midagi kerge eine. Päeval võin süüa ainult salatit
    Ilmselt keha vaatab, et midagi valesti ja esimese nädalaga -4kg(105-101). Joon ka palju vett, mis petab veidi magu-seega näljatunnet ei teki. Eesmärk võtta alla 15kg ehk 90-ni


    Sepembris sain mõnusalt haige olla. Alguses sain angiini, käisin arstil sain antibiootikumid peale, mis hästi toimisid. Siis nädala pärast tunnen, et jälle kurk haige, aga kuidagi "teistmoodi". Nüüd tuli köha, mis ei tahtnud kuidagi lõppeda, panin artile jälle aja kirja, kuid köha lõppes ja loobusin. Keegi head kopsuarsti-pulmanoloogi teab?Teeks standardkontrolli
    Üldse olen viimaste aastate jookul igasuguseid angiine, bronhiite ja kopupõletikke põdenud ilma palavikuta-kellelgi veel sellist fenomeni?
    See nelja kilone hüpe on ikka päris räige, aga noh esimesel nädalal võib ekstreemsusi juhtuda. Kui edaspidi ikka nii kiirelt langeb, siis ma võtaks hoogu maha ja korrigeeriks dieeti.

    Võiksid panna ka oma päevase söögikava siia üles, sest paljudel on arusaam tervislikust toidust hoopis teine. Näiteks kirjuta, mida täna söönud oled koos umbakaudsete kogemustega.

  2. #322

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tööle my ass, täna nägin sind NL400s:


  3. #323
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 710

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Tööle my ass, täna nägin sind NL400s:

    palgapäev?

  4. #324
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Tööle my ass, täna nägin sind NL400s:

    Läkski tööle. Palgasõduriks Ukrainasse. Privadoril ju sõjaväeline taust: oli miski tegelane kunagi kuskil vahipatis.

  5. #325
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    mandlid alles priva? mul oli pikalt kurgujamasid, lasin mandlid ära lõigata ja kohe on kordades parem

  6. #326
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Mandlitega pole krooniliselt jamasi olnud. Üldiselt ei soovitata ära lõigata, sest siis on viirused avatud hingamisteedele
    Söömisega selline asi, et need väiksed korrad nagu minu puhul ei toimi. Lihtsalt need tekitavad isu. Parem mitte süüa!Teiseks raske päeva nn hajutada(Kannad oma sööki kotiga kaasas?). Teiseks ma ei liigu ka eriiti-seega kalorite vajadus pole ilmselt suur. Kui trenni hakata tegema, ilmselt siis peab mingi toidukava vaatama, sest siis on vaja sööma hakata
    Aga jah üldiselt viskan välja kõik magusa,leivad saiad,riisi, kartuli jms joogiks vaid vesi. Kõige raskem on valja pruukida magusaisu ja mingi aeg olin coca-cola sõltlane. Ei olnud probleem 5 purki õhtuga alla kulistada
    Aga jah olen hakanud mõtleme tervislikule toitumisele ja loodusega kontakti otsimisele. Keha tunnetamisele, puhkuse andmine jne
    a la korralik magamine,kvaliteetne söök,puhkamine, tervislik eluviis. Vb miks mitte ka regulaarsed eriarsti visiidid(isegi kui midagi viga pole)
    Viimati muudetud privador poolt : 25.10.14 at 13:26

  7. #327
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Mandlitega pole krooniliselt jamasi olnud. Üldiselt ei soovitata ära lõigata, sest siis on viirused avatud hingamisteedele
    Söömisega selline asi, et need väiksed korrad nagu minu puhul ei toimi. Lihtsalt need tekitavad isu. Parem mitte süüa!Teiseks raske päeva nn hajutada(Kannad oma sööki kotiga kaasas?). Teiseks ma ei liigu ka eriiti-seega kalorite vajadus pole ilmselt suur.
    Võiksid siiski lisada söögikava.

    Vabalt saad teha portse, mille kaloraaz on ~300-400kcalit, aga suur taldrik on täielikult kaetud toiduga, mis tekitab väga hea täiskõhutunde tundideks. Näiteks: kahest munast omlett, kuhu on lisatud hulgaliselt salatit.

    Üldiselt öeldakse, et istuva eluviisiga inimesed peaksid tarbima umbes 20 kcalit ühe keha kilogrammi kohta, et kaal langeks. Näiteks: kaalud 80kg, siis peaks olema kaloraaz 1600 kanti.

    See ei ole kivisse raiutud number, sest inimesed on erinevad. Kui nüüd võtta kaks need näidet, siis võiksid päevas süüa ära neli kuni viis eelmainitud portsjonit. Hea on tegelt süüa kolm korda ja lisaks vahele miskid tervislikud snäkid. Kui hästi sätid, siis võib terve päev otsa suu matsuda ning ei tekigi kunagi tühja kõhu tunnet ega isusid.

Lehekülg 17, kokku 17 EsimeneEsimene ... 7151617

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES