Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 17 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 327
  1. #41
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Õnne! Leitsile ka!!! glglglggl!

  2. #42
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Õnne!

  3. #43
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Congratulations! You are now a PlatinumStar VIP until at least the end of next month. Earn the VPP requirement again next month to keep your status for longer.

    Hello privador,

    Congratulations on your performance in last week's Sit & Go Leader Boards. A cash prize of USD 14.00 has been credited to your account. This credit can be viewed under the History section on the PokerStars Cashier.

    The final rankings for last week's competition can be viewed in the PokerStars client by selecting the 'Requests' menu, then 'Sit & Go Leader Boards'.

  4. #44
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    EMV avapauk tehtud. 50 rahvakas oli päris huvitav turniir ja lootsin saada 2 päeva. Paraku kaardisurm tabas mind suht varakult, seega ei näinud põhjust hakata K4 suguste kätega suht loose lauaga hakata maid jagama. Jäin shordiks ja lõpetasin cooleri otsas enne 1 päeva lõppu. Minu ausa sb pushi JJ BB callis surmtõsine Aare Sepp ja mis tal ikka olla sai-AA

    Kuigi minu jaoks olid lauas enamus suht tundmatud tegelased, siis mängiti mu üllatuseks suht head mängu, eriti naiste poolt, kes olid ebatüüpiliselt agrod. Lekkeid muidugi oli, aga iseenesest suht ok
    Mis seal ikka teha, kõik olid päeva lõpus juba pm kaardijumalate meelevallas-ka suured stakid

    ME-d mängin ja muu täiega lahtine
    hilo-seal hakkaks haige nittimine
    plo-kõige lõbusam turniir ilmselt
    horse-ma suren igavusest ära, kui ma ipadi ei osta
    6max-ilmselt seal hakkab pihta ajunuss, seega väsinuna vist mitte parim lahendus

    Sng-d jäävad nüüd veidi soiku, sest ei viici tõesti mängida ja vägistada pole mõtet
    Viimati muudetud privador poolt : 28.02.13 at 22:38

  5. #45
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    ME sai selleks korraks läbi. Kui lauda läksin, siis eriti kedagi ei tundnud, aga laud oli üldjoones suht hea. Mingit limpfeste polnud ja üritati ikka järjepidevalt ajusi nussida. Imetlesin vahepeal Ahmani mängu just kuidas ta marginaalsete kätega floppe mängib
    Vb tuleb enda mäng teisele tasandile viia-Agressiivsemaks kui näha on, et täna mingit limpfesti ei toimu. Mõtlesin vahepeal. et kui see poleks EMV, et kas ma viitsiks 300 euroga tooli soojendada ja nittida-ilmselt mitte

    Ma ei ytle, et nittimine oleks halb, ka nittijad on ept-d ära võitnud, aga see lihtsalt pole fun

  6. #46
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    emv läbi minu jaoks. 4 eventi ja 0 cashi ei saa rahule jääda. plo ja hilo jäid kripeldama-oleks saanud paremini mängida.

  7. #47
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Olen hakanud veidi 7 ja 15 shotte võtma. Olen võtnud eesmärgiks jälgida Niccodavid,marcoloco, amakl jne mängu. Parim õpe on vaadata nende mängijate 5% ROI baasil mängu. Mida nad siis teevad selliselt, et raha tuleb nagu kulda

    Antud käed siis limiidi 7 crushiv Niccodavid

    PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 50/100 Blinds 10 Ante (5 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    Hero (UTG) (t862)
    MP (t482)
    Button (t335)
    SB (t581)
    BB (t740)

    Hero's M: 4.31

    Preflop: Hero is UTG with Q, 8
    1 fold, MP bets t472 (All-In), 1 fold, SB raises to t571 (All-In), 1 fold

    Flop: (t1,094) K, 7, Q (2 players, 2 all-in)

    Turn: (t1,094) A (2 players, 2 all-in)

    River: (t1,094) 5 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: t1,094

    Results below:
    SB had A, 2 (one pair, Aces).
    MP had K, 4 (one pair, Kings).
    Outcome: SB won t1,094
    Antud spot. A2 tundub mulle jube loose, aga äkki keegi selgitab loogikat?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 50/100 Blinds 10 Ante (3 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    Hero (Button) (t1,187)
    SB (t1,253)
    BB (t560)

    Hero's M: 6.59

    Preflop: Hero is Button with 2, 6
    1 fold, SB bets t200, BB raises to t550 (All-In), 1 fold

    Total pot: t430

    Results below:
    BB didn't show
    raise fold?

    Hu-s nt callis 600 vs 2400 (bb 100)vastase shove T7o-ga loogika?
    Viimati muudetud privador poolt : 11.03.13 at 12:14

  8. #48

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    1) A2s ilmselt ok- mingi käega peab minema ja kui MP shovib ilmselt top 50%, siis A2s on sellest rangest ees
    2) SB raise/fold tundub olevat halb, kuid mida Sa ikka loodad 7$ turnadelt. Ma foldin seal bottom 10% ja shoven ülejäänud 90%

  9. #49

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Lihtsam kui mõne teatud mängija käsi välja noppida on siiski mõne abiprogrammiga pushimise-, repushimise- ja callimisrangesid paika sättida. Niimoodi ükshaaval seda teha üritada on väga kilplaslik. SNGwizard, ICMizer, SNGsolver võiksid olla sinu sõbrad.

  10. #50
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Lhtsalt hakkas huvitama teatud mängijate stiil. 5% tundub ikka huge-sisuliselt peab tyyp esimesel levelil ak vs a7 nupud sisse saama, kui ise puterdan 0-2% peal ja üritan vigasi vältida
    nt amakl tõesti vist on keyboardil fold/ai funktsioon, sest ei näe tõesti tüüpi flopis askeldamas. Tundub, et see tõesti leak ja tyyp on prerb juba märtsis miinuses

  11. #51

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Ei pea pre saama 3 oudise vastu sisse, et sellist ROI'd omada. Tuleb lihtsalt erinevate situatsioonides eri rangede vastu enda ranged võimalikult optimaalsed hoida. Kui ikka callida mitmes situatsioonis 20% rangega vs optimaalne 40%, siis see äädib ap pikas perspektiivis ja ka +20bb situatsioonides eeskujuliku mängu puhul on raske crushida.

  12. #52

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Lihtsam kui mõne teatud mängija käsi välja noppida on siiski mõne abiprogrammiga pushimise-, repushimise- ja callimisrangesid paika sättida. Niimoodi ükshaaval seda teha üritada on väga kilplaslik. SNGwizard, ICMizer, SNGsolver võiksid olla sinu sõbrad.
    Samad s6nad! See vastaste j2lgimine on m6ttetu, kuna sa kunagi ei tea kas ta tegi seal misclicki v6i mis ta arvas vastase rangeks olevat.
    M2ngi parem ise hunnik m2nge ja hakka enda m2ngu analyysima - mis olukordades sa raha teed ja kus oleks potentsiaali veel teha.
    Minu selle aasta $15 EV roi tuleb kokku
    headsup = 0.5%
    3handed = 2.9%
    4handed = 1.5%
    5handed = 1.7%
    6handed = 1.1%
    ---------------
    Kokku 7.8%
    - rake 3.9%
    = 3.9% (18k m2ngu)

    Nagu n2ha pole vaja esimesel levelil ylse nuppe sisse saada, esimeste levelite roi tuleb lihtsalt minraise/foldides ja rahulikult oodates, lammutama hakkad 4handed ja 3handed m2ngus. (Note, et 3handed m2ngu nt p22sen ma vaid pooltel turnadel, kuid ikkagi tuleb sealt rohkem raha kui 5- ja 6handed m2ngust kokku).

    Lisaks muru nimetatud softile soovitan holdemresources calculator, minu arust on see k6ige t2psem, saad kasutada ka erinevaid ICM mudeleid. tavaline ICM on v2ga vigane hyperites. Malmuth-Weitzman mudel on t2psem. Aga k6ik ICM mudelid on mingi m22ral vigased, kuna nad ei arvesta positsiooni. Holdemresouce manageris ka "Future Game simulator" mudel, mis peaks siis teoorias seda arvestama (nt BB ei pea nii julmalt oma blindi kaitsma nagu ICM mudel soovitab, kuna varsti saab ta tasuta button olla).

    Raha tehakse hyperites ikka sellega, et sa suudad vastase range peale panna. Nt seal esimeses k2es A2s, kui sa vaatad ICM calculatoris nash range-sid, siis A2s ei oleks call, aga samuti ei ole ka MP-l K4o push. Seega on ta suutnud siis MP panna loose rangele, kindlasti tightima vastu ta seda ei teeks. Seep2rast sa ei saagi vaadata yksikuid k2si ja m6telda kas A2s on push v6i fold, ilma et sa vastaste kohta rohkem infot omaks.
    Viimati muudetud marcoloco poolt : 11.03.13 at 20:05

  13. #53
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    headsup = 0.5%
    3handed = 2.9%
    4handed = 1.5%
    5handed = 1.7%
    6handed = 1.1%
    ---------------
    Kokku 7.8%
    - rake 3.9%
    = 3.9% (18k m2ngu)
    Kuidas sa sellise info saad? Kuidas see arvutus on tehtud-chippide baasil?Seda pole võimalik teha...

    Üldiselt see sinu 3.9% roi koos rb on liiga hea et tõsi olla. Ennustan, et see hakkab kahanema. HT on populaarseks läinud . Palju 2-3% rege tuleb juurde, kes oskavad ka adjustida. Meepotti tuleb jagada
    Teiseks ma ei saa aru rangede nii täpselt paika panemisest. Enamus ju teinud 2-3 mängu-nende vastu pm 0 infot. Regide vahelised sado-maso mängul muidugi ajalugu, aga nad ka adjutsivad ka omavahel ja lõppude lõpuks ikka gamble


    Aga see 3-handed 3%+ on ikka ulme. Peab jälgima hakkama, mida sa 3-handed-s teed:) Mulle on tunne, et 90% mida sa teed seal on setupid



    Muuseas lugesin George Lind welli otsast lõpuni läbi. Väga motti andev oli. Tüüp mängis 3mvpp, mitte kohustusest, vaid fun on.... ja mängib seda lapakal stakkis..Teiseks on tüüp ebatüüpiliselt grinderi jaoks juba penskar-34 vist


    Stakkis mängimisest-mõtlesin minna tile peale. 7-stes ja 15-stes oleks ehk parem ülevaade. Lugesin ühe venna blogi, kes muutis 18 tablemise stakis 15-stes 12-tablemiseks tile-s ja roi tõusis 0-st 3-ni. Paneb mõtlema?
    Viimati muudetud privador poolt : 12.03.13 at 19:08

  14. #54

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    kasuta pokertracker4, seal vaata Graph for "Hands Played", Winnings in "Prizes" ja siis filtrisse nt 3handed game ning checkbox "Overlay Net Adjusted". See on siis excluding rake.

    Oma roi kohta elame-n2eme, ise n2en k6vasti arenemisruumi esimeste levelite postflop m2ngus ja headsupis. Eks millalgi tuleb yles ka liikuda, aga arvan, et 6% on saavutatav $15stes. Iseasi miks 6% beativ peaks veel $15 m2ngima.

    Rangedest siis niipalju, et kui sa m2ngid korralikku volyymi, siis tuleb sul ka korralik andmebaas. Tyybid, kelle vastu oled juba 10-15 m2ngu m2nginud, saad jagada tight/average/loose gruppidesse. Ja need kelle vastu oled v2hem m2nginud, nende vastu kasutadki keskmist fishide range, mille sa saad andmebaasist erinevate olukordade kohta p2rida, excludides siis regularid.
    Lisaks saab andmebaasist p2ringutega teada, millised hardcore regularid kohe yldse ei adjusti. Selliseid 20tablereid on p2ris mitmeid.

    3-handed olen lihtsalt superagressiivne, aga need kellele olen vahele j22nud nt 72o blind varastamisega v6i kelle vastu 100% pushinud juba 5-6 k2tt j2rjest, nende vastu t6mban maha agressiivsuse. Seda trackimist saad ilmselt ka Note Caddyga v6i notetrackeriga konfigureerida, minul on yks sarnane custom app/hud.
    M2ngi natuke holdemresource manageriga, v6ta m6ned tavalised 3handed situatsioonid ette, muuda vastase ning enda rangesid ja vaata kuidas EQDiff% muutub. N2ed kuidas m6ni viga seal l2heb maksma nt 0.5% EQDiff, see t2hendab 0.5% kaotust kogu auhinnafondist, mis on ca 6BI, ehk siis 1bi kohta 3% roi. Seega lihtsalt yhest olukorrast valede rangedega m2ngimisest tuleb 3% roi kaotust kogu turniirile. Ja julgen pakkuda, et keskmiselt on sul igas turniiril 1 sarnase hinnaga viga, mida v6imalik v2ltida.

  15. #55
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    See adjustimine on päris huvitav. George Lind käest ka küsiti, et nt pushid sb-lt any2. Jääd vahele nt 72o
    Nüüd, mida teha? Lind väitis vähemalt, et ta jätkab any2 pushimist. Kui minnaksest ligtimiaks callidega, ALLES siis tuleb teha adjustimine. Samas sul on ka huvitav idee, tightimaks tõmmata, aga noh see eeldab, et regular adjutsib...Ehk adjustid enne seda, kui ta jõuab adjustida!

    Ma isiklikult kipun arvama, et need 20 tabelrid ei adjusti midagi

  16. #56
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 90/180 Blinds 18 Ante (3 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    Button (t2,120)
    SB (t520)
    Hero (BB) (t360)

    Hero's M: 1.11

    Preflop: Hero is BB with 7, K
    Button bets t2,102 (All-In), SB calls t412 (All-In), 1 fold

    Flop: (t1,238) 3, J, Q (2 players, 2 all-in)

    Turn: (t1,238) 4 (2 players, 2 all-in)

    River: (t1,238) 2 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: t1,238

    Results below:
    Button had Q, J (two pair, Queens and Jacks).
    SB had A, K (high card, Ace).
    Outcome: Button won t1,238
    fold on ok?

  17. #57
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    peaks olema ju lihtne vastus. võrdle btn equity vs Sb calling range equity 3handed mäng (btn equity on sinu tõesus rahadesse jõuda)

    võrdle tulemust

    sinu equity btn shove ja Sb calling rangega.

    kui esimene number on suurem siis peaks fold ok olema. aga eks siin ole miski ICM arvutused ka millest ma ei tea midagi.

  18. #58

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Võtsin ise prooviks 6max hyperid :) tegin 200 mängu 3,5 tasemel ja jooksin 35bi alla ev. Kas see on täiesti tavaline selles formaadis? :)

  19. #59
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    nope, sa oled väga eriline

  20. #60
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas Alger20 Vaata postitust
    Võtsin ise prooviks 6max hyperid :) tegin 200 mängu 3,5 tasemel ja jooksin 35bi alla ev. Kas see on täiesti tavaline selles formaadis? :)


    ( Click to show/hide )

Lehekülg 3, kokku 17 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES