Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 17 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 327
  1. #61

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    fold on ok?
    jap, peaks olema kyll.

    Kui sa callid, siis raha saad vaid 3way v6idu korral ja stack t6useb 1000 peale, mis annab sulle raha 67% * 35 + 33% * 65 = 45% prize poolist (65 ja 35 on siis 1. ja 2. koha payoff, oma 1000 stackiga tuled esimeseks 33% ja 2. kohale 67%)

    pakun ligikaudseks buttoni rangegs mingi 40% ja sb-l 4.5%. Nende rangede vastu omad sa 3way allinis equitit vaid 18.5%, seega sinu EV(call) = 45 * 18.5% = 8.325% prize poolist.

    Kui sa foldid, siis buttoni v6idu korral saad suht kindlalt 2. koha, seega 35% prize poolist. Ylaltoodud rangedel on buttonil 2way allin equity 31%. Seega sinu EV(fold) = 35 * 31% = 10.85% prize poolist.

    Seega nende eeldatavate rangedega teenid foldiga keskmiselt 2.5% prize poolist rohkem, ehk siis 7stes ligi 1$ v6i 14% roi. Pluss tegelt on ka foldides veel 162 chippi alles ja pm 33% chance j2rgmine k2si see kolmekordistada, nii et see r22gib veel selgemalt fold kasuks.

  2. #62
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Arvutustes tuleb välja jah suht kindel fold. Mis rangega bb oleks mõtet callida? Arvutustest tuleb välja, et suht kitsas range
    Huvitav on see, et fold oleks ka siis hea, kui sul jääb nt 0.1 chipsi järgi..st kui sb võidab, siis ev edasi suht 0.
    Oled kindel, et sb calling range on 5%. Igasuguseid random tyyp mängib.

  3. #63
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 60/120 Blinds 12 Ante (3 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    Hero (BB) (t1,684)
    Button (t785)
    SB (t531)

    Hero's M: 7.80

    Preflop: Hero is BB with 3, J
    1 fold, SB bets t519 (All-In), 1 fold

    Total pot: t276

    Results below:
    SB didn't show
    Ma olen suht kahevahel mida siin teha. Ma ei tea, kas peaks sb shove callima?
    Point on selles, et mulle meeldib see, et kui ma foldin, siis saan pm any 2 sb shoveda ja teist vastast survestada
    Viimati muudetud privador poolt : 14.03.13 at 14:35

  4. #64
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    See on küll veidi vale põhjus foldida, et siis saad ise survestada. Otsus on Nashi põhine ja imo väga selge call. Calliks kuni c700 shove ilma SNG Wiz või Nash tabelit vaatamata.

  5. #65
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: privadori 6max ht yritused micros


  6. #66

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Made my day :D:D

  7. #67
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    See kuu hyperitega ikka masendavalt väike volyym(ca 1k sng) olnud ja ilmselt goldstari tagasi minek
    Tegin algust micromillioniga. Tekkis huvi selle võidukarika vastu...
    praegu ehk mängimata jäänud ca 5 turniiri kui kokku 90 turniiri saan oleks super
    praegune saldo 42 turkat ja 13 cashi. Vaid ühe korra olen saanud 100 hulka, seega finaalalauad olnud kaugel
    Mul on eestalsest konkurent jon011-kodumaine konkurents alati tervitatav:)

    Edetabeli esimene saab 5200$ pileti, top 10 1050$. Miinimum programm oleks top 10 saamine(alla selle oleks pettumus), aga kui heater peale tuleb ja kuskile fl jõuan on kõik võimalik. Olen aru saanud, et on umbes 30 venda, kes pea kõike evente mängivad . See kord Goral(starsi pro Marcel Horcecki) ei mängi, kes võitnud leaderboardi 2 x suht kindlalt

    Unega veidi probleeme...

  8. #68

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    On kuu aega totaalset nolifemist väärt seda? Top 10 nimel käib tõenäoliselt ikka konkurents ka, vaevalt sellegi saavutamine nii kindel on. Lased nende kõrvale hüpereid või teisi turniire?

  9. #69

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    hetkel leaderboardis 5. kohal ja tänasega saab pool teed läbitud, good luck teiseks pooleks

  10. #70
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Hetkel siis 86 turna mängitud ja ca 25 cashi(millest mängitud ehk ca 80)
    Lõpus käib kõva andmine. ca 13-14 tyypi tahavad top10-sse
    õnneks järelejäänud turnadest meeldivad mulle kõik(sh hilo fl ja razz) esikohast puudu ca 60-70 punkti. Kõik võimalik, aga siis pead fl saama. Reaalselt siiski läinud

  11. #71
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    PokerStars has become aware of a situation involving a violation of our Terms of Service, to the potential detriment of other players. You participated in games that were under consideration in this case and as a result you may have been adversely affected.

    In a case such as this it is our policy to confiscate the balances of the offender(s) and for PokerStars to add funds where appropriate. This compensation pool is then distributed to players potentially affected in as fair a way as possible.

    To confirm your credit, please log onto your PokerStars account, go to the 'Cashier' screen and click the 'History' button. Your share will be shown as "REFUND", followed by the amount of the credit.
    sain refundi. peale hyperite midagi ei mängi, seega scam pidi olema sealt

  12. #72
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Micromillion-i seeria nüüd läbi. Lõpetasin rankingu 8-da ja jon011 10-ndana.
    Lõpuosas esikoht libises eest ja üritasin viimane päev vaid top10 kohta kaitsta
    Seeria ajal võitlesin peavaludega, silmavaludega jne Mõtlesin väga vahepeal Taivo E artikli peale...ja mõtlesin, mis mu peas toimub
    Sain kõvasti targemaks kuidas selliseid seeriaid mängida(just kuidas enegriat säästa ja kuidas kõige ökonoomsemalt mängida). Lõpus oli juba suht raske mängida ja motti hoida. Tuli kokku ca 90 mängu ja 28 cashi
    Arvan, et esikoht ja ka top10 tuli siiski gorali puudumisel suht odavalt kätte. Oleks pakkunud, et esikoha võitja peab tegema üle 500 ja top10 üle 400 punkti
    Kahjuks finaallauda ei tulnud. Kõige parim koht oli vist 33 vms. Enda mänguks panen 4. Umbes 10% mtt-dest oli tiltamine või valesti boardi lugemine, mille vead on väga kallid .Ootan juba scoop-i!

  13. #73

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Aga kasum või kahjum? Anna teistele ka teada, kas on üldse kasumlik selliseid ettevõtmisi teha?

  14. #74

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Suht lihtne ju arvutada sellise ettevõtmise EV'd. Turkade AVG BI X arv x eeldatav ROI + eeldatav osa added auhindadest. Võtaks avg BI 10, arv 90, ROI 50% (arvestades väga haiget unegraafikut kuu aja jooksul isegi optimistlik pigem), siis mänguline EV on $450 ja pakuks, et ootus lisaauhindadest on umbes sama, mõnikümmend mängijat ikka püüab top 10sse saada. Pokkeris on ka lihtsamat raha kui eeldatava $1k teenistuse pärast paar nädalat magamata olla imo.

  15. #75
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Aga kasum või kahjum? Anna teistele ka teada, kas on üldse kasumlik selliseid ettevõtmisi teha?
    ausalt öeldes, ei viici arvutusi teha, aga kui 30% cashin siis ikka kasum peaks olema. On see 100 v 200 taala pole vist suurt vahet
    Ja tegelikult ma polnud selleks seeriaks valmistanud. Mängisin niisama lõbuks, kuni 30 turnaks olin juba sees...
    Rahaliselt tõesti see nädal midagie rilist polnud, sest hypereid ikka mtt-kõrvale lasta ikka ei saa. Üldine dünaamika kaob ära, ja nad tekitavad - efekti
    Nuh tegelikult polnud ju hullu sisuiselt freerollsiin korraliku deepi runni peale. Ja seal juba summad 2k+

  16. #76
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    PokerStars No-Limit Hold'em, 15 Tournament, 50/100 Blinds 10 Ante (3 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    BB (t753)
    Button (t1,156)
    Hero (SB) (t1,091)

    Hero's M: 6.06

    Preflop: Hero is SB with J, 7
    1 fold, Hero bets t1,081 (All-In), BB calls t643 (All-In)

    Flop: (t1,516) 2, 10, 3 (2 players, 2 all-in)

    Turn: (t1,516) 6 (2 players, 2 all-in)

    River: (t1,516) 5 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: t1,516

    Results below:
    Hero had J, 7 (high card, Jack).
    BB had A, 8 (flush, Ace high).
    Outcome: BB won t1,516
    ma ei eta mida siin pushist arvata

  17. #77

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Oleneb ikka vastasest, kui tight siis päris ok, arvestades, et võrdsed stäkid ja üks mees on väiksem. Kui väga loose vastane siis oleks rahulikum ja ootaks kätt.

  18. #78
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Nujah, tundub nagu võti oleks olla 3 handed metsikult agro, aga call tuleb anyway ax, K9+,QJ? sugustelt kätelt.

  19. #79

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tight vend ei calli isegi madala kickeriga A, vaatab et aega on kuna 1 tüüp veel väike. Tighti tulebki siin abuseda.

  20. #80
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Krt paljud regularid on end blokkinud SC. Kas keegi oskab öelda sellsie mehe winrate nagu boku87? Suht palju volyymi teeb.

Lehekülg 4, kokku 17 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES