Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 17 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 327
  1. #101

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    7stes võib see isegi standard olla, 1 fishiga 30stes oleks -EV

  2. #102
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 50/100 Blinds 10 Ante (3 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    SB (t356)
    BB (t1,510)
    Hero (Button) (t1,134)

    Hero's M: 6.30

    Preflop: Hero is Button with A, 10
    Hero bets t1,124 (All-In), 1 fold, BB calls t1,024

    Flop: (t2,328) 2, 6, K (2 players, 1 all-in)

    Turn: (t2,328) 7 (2 players, 1 all-in)

    River: (t2,328) J (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t2,328

    Results below:
    Hero had A, 10 (flush, Ace high).
    BB had J, J (three of a kind, Jacks).
    Outcome: Hero won t2,328
    open push on ok?
    v keegi äkki eelistab minraisi? minraise mul jälle ei meeldi, sest kui tugev vastane siis ta võib any2 shoveda

  3. #103
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Nii madalal blindil saad pigem paremalt käelt calli, hetkel tõesti fish callis. Kõrgemal nii libedalt ei käi.
    Kuidagi väga üldine jutt. Calling ranges ei ole ainult AT+, TT+ ja isegi, kui oleks, kas siis shove ei oleks +EV tänu FE-le? Obv, et keegi paremat ei foldi, aga callides seal equity on ju siiski parem kui 30%, millele lisandub FE.

    Teiseks 20BB on ju ainult meil. Teistel 10.

  4. #104
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    open push on ok?
    v keegi äkki eelistab minraisi? minraise mul jälle ei meeldi, sest kui tugev vastane siis ta võib any2 shoveda
    Ma bubbles siiski minraise/foldiks. On halb?

    E: ja kas limp ei tule kõne alla?

  5. #105

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kuidagi väga üldine jutt. Calling ranges ei ole ainult AT+, TT+ ja isegi, kui oleks, kas siis shove ei oleks +EV tänu FE-le? Obv, et keegi paremat ei foldi, aga callides seal equity on ju siiski parem kui 30%, millele lisandub FE.

    Teiseks 20BB on ju ainult meil. Teistel 10.
    minraiseks ja foldiks/calliks shorty shove, see on optimaalsem. Nagu muru ütles - võib see shove kasumlik olla, aga on võimalusi neid käsi kasumlikumalt mängida. Eelistaks alati pigem minraisega avada semitugevaid ässasid ja callida vastavalt mängijale/stackile.

    Üldine on jutt seepärast et ei ole kunagi juhendanud voi opetanud nagu sina
    Viimati muudetud Pumper poolt : 10.04.13 at 16:42

  6. #106
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 40/80 Blinds 8 Ante (3 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    BB (t1,757)
    Button (t575)
    Hero (SB) (t668)

    Hero's M: 4.64

    Preflop: Hero is SB with 7, A
    2 folds

    Total pot: t104

    Results below:
    BB didn't show
    Ma ei tea , aga kas see on standardina push? Kas see on push isegi siis kui BB peal on reibas callija? Ei oska siin seisus kudiagi seisukohta võtta, sest ei taha teisele shortile ka meelehead teha...



    Teine case stakid nt 1500, 1000, 500 blinded 120 antedega
    Istun SB peal. Kas see on any2 koht? CEV on negatiivne 23o pushides, samas mul on võimalik võtta teda 30% välja. Samas kui ma kaotan olen ise 500 peal ja button ootab
    Kui me oleme 1500 chipsiga sb peal, kas see teeb pushimsie kergemaks raskemaks?
    Viimati muudetud privador poolt : 12.04.13 at 17:27

  7. #107
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Ma ei tea , aga kas see on standardina push? Kas see on push isegi siis kui BB peal on reibas callija?
    igaljuhul.

  8. #108
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    kui see on kindel push, siis mis peaks olema 3-nda stakk, et push poleks mõtekas? 500,400,300?

  9. #109
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Praegu ca 50BI miinust ca 3k mängu peale. Üritan leida oma mängu lekkeid, sest kuskil peab midagi olema. Kahtlustan, et 3-handedes ja hu-s saan rämedalt tappa, sest algfaasis sujub suht libedalt. Saan ilusaid duubleid ja reg-dega tulen toime
    Võtsin hiljuti kasutusele reg-de vastu 3-beti 40-lt 88 peale. Jubedalt palju insta folde saan ja kui actionit saan siis ilmselt aq+, tt+

    Kas keegi oskab öelda, kuda ma pt4 saaks 3 handed ja 2 handed mängu analüüsida ja mida ma seal teen ja mis on mu roi. Filtrites oli küll igasugust värki, aga ma ei leidnud valikuid 2, 3 handed analüüsiks

  10. #110
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    peale PT4 ostmist selgus tõsiasi, et vanakooli nn intuitiivne pokker enam ei tööta. EV oli ikka selgelt negatiivne


    Olen nüüd mitmesuguseid progresi ostnud. Mäng on täielikult lekkeid täis. Kõik levelid olid -EV-ga! Hu kõige kohutavam. Hu lappisin kohe ära SAGE ja Nash süsteemidega(EV-joon hakanud kohe ärkama). Otsisin ka 6max mingisuguseid nashi analooge. Ühe leidsin siit http://www.pushfoldcharts.com/6max/#bb6
    Kas need tabelid kuni 10BB on ok?

    esimesel levelil loobun ilmselt mõnedest avangustest. Nt ATo ei taha utg-l eriti kasumit toota. St ta toodab midagi, aga see nikerdamine võtab ka aega. Samuti MP peal a8, a9. LP olen liialt passiivne(chipsev jääb saamata)
    3 handed-s printisin hunnik tabeleid ja variatsioone välja, mis oleks optimaalne strateegia, et saada vähemalt mingi tunde.

    Mõte oli disainida 6max pokker, kus oleks vaid 2 olekut fold ja all-inn. Meil jääb ilmselt EV-d saamata esimesel levelil ja kuskil mujal. Huvitav kas selline pokker suudaks pre rakeback beatida? Plussiks jälle see, et saab pm tableda 30tablet

  11. #111

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Mingi levelini kindlasti suudab toita. Ise kunagi kirjutasid sellest Amakl-st, kes niimoodi vist mängibki.

  12. #112
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    peale PT4 ostmist selgus tõsiasi, et vanakooli nn intuitiivne pokker enam ei tööta. EV oli ikka selgelt negatiivne


    Olen nüüd mitmesuguseid progresi ostnud. Mäng on täielikult lekkeid täis. Kõik levelid olid -EV-ga! Hu kõige kohutavam. Hu lappisin kohe ära SAGE ja Nash süsteemidega(EV-joon hakanud kohe ärkama). Otsisin ka 6max mingisuguseid nashi analooge. Ühe leidsin siit http://www.pushfoldcharts.com/6max/#bb6
    Kas need tabelid kuni 10BB on ok?

    esimesel levelil loobun ilmselt mõnedest avangustest. Nt ATo ei taha utg-l eriti kasumit toota. St ta toodab midagi, aga see nikerdamine võtab ka aega. Samuti MP peal a8, a9. LP olen liialt passiivne(chipsev jääb saamata)
    3 handed-s printisin hunnik tabeleid ja variatsioone välja, mis oleks optimaalne strateegia, et saada vähemalt mingi tunde.

    Mõte oli disainida 6max pokker, kus oleks vaid 2 olekut fold ja all-inn. Meil jääb ilmselt EV-d saamata esimesel levelil ja kuskil mujal. Huvitav kas selline pokker suudaks pre rakeback beatida? Plussiks jälle see, et saab pm tableda 30tablet
    Aga kas sa 7'seid üldse biidid?

  13. #113
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Aga kas sa 7'seid üldse biidid?
    eip

  14. #114
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    peale PT4 ostmist selgus tõsiasi, et vanakooli nn intuitiivne pokker enam ei tööta. EV oli ikka selgelt negatiivne


    Olen nüüd mitmesuguseid progresi ostnud. Mäng on täielikult lekkeid täis. Kõik levelid olid -EV-ga! Hu kõige kohutavam. Hu lappisin kohe ära SAGE ja Nash süsteemidega(EV-joon hakanud kohe ärkama). Otsisin ka 6max mingisuguseid nashi analooge. Ühe leidsin siit http://www.pushfoldcharts.com/6max/#bb6
    Kas need tabelid kuni 10BB on ok?

    esimesel levelil loobun ilmselt mõnedest avangustest. Nt ATo ei taha utg-l eriti kasumit toota. St ta toodab midagi, aga see nikerdamine võtab ka aega. Samuti MP peal a8, a9. LP olen liialt passiivne(chipsev jääb saamata)
    3 handed-s printisin hunnik tabeleid ja variatsioone välja, mis oleks optimaalne strateegia, et saada vähemalt mingi tunde.

    Mõte oli disainida 6max pokker, kus oleks vaid 2 olekut fold ja all-inn. Meil jääb ilmselt EV-d saamata esimesel levelil ja kuskil mujal. Huvitav kas selline pokker suudaks pre rakeback beatida? Plussiks jälle see, et saab pm tableda 30tablet
    Väga tore lugeda, et võtad mikro HTsid väga tõsiselt. Järjepidevus ja vaev tagab edu.

  15. #115
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    allinn-fold 6max mõtlesin kus meil jääks raha saamata. Esimesel leveliil ilmselt eriti mitte. Huvitav kas UTG aq shove toodab raha? Arvan et siiski toodab, sest leidub sellel tasemel igasuguseid lolle, kes callivad prahiga
    Ma pole päris kindelgi, kas amakle utg shove(minu teada jj+ aq+) toodab AA shove nt rohkem raha kui nt 2x openiga?Päris huvitav probleem

    Mis juhtub siis kui teisel tasemel juba HU. Arvan, et seda juhtub siiski harva ja 25BB päästev Nash jõuab suht kiiresti kohale

    KÕIGE SUUREM PROBLEEM ilmselt on see, kui dongid limbivad ja sa pead floppi hakkama mängima, kui see huvi pakkus
    Teiseks kuskil 3 handed vraiant, kus tekib 2 suurt stakki ja üks nt mikro stakk, kus minraise on vajalik


    Vähemalt need on probeemid ja nagu näha mängib amakle ka hädaga floppi...

  16. #116
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Minu meelest lähened sa asjale valest otsast. Katsu kõigepealt kasvõi 2 laual mängides normaalne ROI saavutada. Küllap siis laudu lisades jõuad loomulikumalt otsusele, kas 30-tablemine on kasulikum või mitte. Praegu kulub palju auru mingite hüpoteetiliste üksikute olukordade lahendamisele (UTG AQ avang, AA avang), kui tegelikult lekib suur raha kusagilt mujalt välja.

    Selleks, et mass-tabledes teha järeleandmisi mängukvaliteedis ja näidata suurema kogukasumi nimel BE mängu, peaks enne olema võimeline mängu vähema laudade arvuga biitima. Nagu ma aru saan, siis selleks sa veel valmis ei ole.

  17. #117

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    +15bb openshovemise strateegia võiksid enne õppima hakkamist ära unustada. See on kasumlik ainult 3 ja rohkem fishiga lauas, mida aga juba 7stes nii palju ette ei tule, kõrgemal lihtsalt kaotad valuet ehk annad eelise ära. Ise openshoven +15bb effective pmst ainult btn või sb väikseid paare ja sõltuvalt sügavusest ning vastastest erinevaid Ax tüüpi käsi. Minu kogemuse järgi 7stes olid just nii triggerhäppid tüübid, et seal pidi bet-call range'i ikka päris laia hoidma, et max valuet saada. Mängi rohkem vastast ka, mõne puhul mr, mõne puhul shove, kusjuures nii mr kui shove ranged võivad eri vastaste puhul päris erinevad olla. Samuti on bubble mäng väga vastasepõhine, mistõttu staatilised range'd seal on selgelt suboptimaalsed, rohkem dünaamilisust vaja. Alusta nt 5-8 lauaga harjutamist.

    Amakli mäng unusta kohe ära. Tema mänguga kõrgemale asja ei ole. Kui tahad areneda, kuula kasvõi siin teemas kõrgemal mängijate juttu. Väga ei viitsi enam õpetussõnu anda, kuna sa neid kuulda enivei ei võta.

  18. #118
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 60/120 Blinds 12 Ante (4 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    Button (t892)
    SB (t686)
    Hero (BB) (t426)
    UTG (t996)

    Hero's M: 1.87

    Preflop: Hero is BB with 6, A
    UTG calls t120, Button calls t120, SB calls t60, Hero bets t414 (All-In), UTG calls t294, 2 folds

    Flop: (t1,116) J, 3, A (2 players, 1 all-in)

    Turn: (t1,116) 2 (2 players, 1 all-in)

    River: (t1,116) J (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t1,116

    Results below:
    Hero had 6, A (two pair, Aces and Jacks).
    UTG had 8, 8 (two pair, Jacks and eights).
    Outcome: Hero won t1,116
    Ma ei oska siin seisukohta võtta, kas ma teenin rohkem check-fold-shovedes(hittimisel) või kohesel shovemisel

  19. #119
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    +15bb openshovemise strateegia võiksid enne õppima hakkamist ära unustada. See on kasumlik ainult 3 ja rohkem fishiga lauas, mida aga juba 7stes nii palju ette ei tule
    Ma pole selles nii kindel. Nt a la shoved 25BB ak. 7-stes on neid idioote piisavalt kes nt a4 callivad-näen ise lauas(tõsi rohkem nädalavahetuseti). Mõtle nüüd, kui nt see tyyp nt amakle teeks minraisi fish callab oma a4-ga siis pm peale cbetti võib fish selle foldida. Jah see lähenemine on primitiivne, aga madalates limiitides võib see rohkem raha tuua...Rääkimata ajast, mida sa pead kulutama flopi nikerdustele

    Olen palju ajast pannud õppimisele. See on uskumatu, kuidas minu arusaamad on muutunud ning on palju veel õppida. Peale seda on EV-joon, mis sügavikku liigub peatuma saadud ja on hakanud vaikselt teises suunas liikuma. Eile tegin siis megaheateri päeva. 150 turnaga tuli 60BI+ ja BOP peaks ka 40 sisse saama 100-stes blokkides. Jah, olen mängu muutnud ja olen 100BI tagasi teinud. Siiski winning on ev-joonest siiski kõvasti ees-eks näeb

    Volyymiga on kehvasti-Mängin 7-8 laual ja suurt üle 200 sng päevas ei tee. Kuigi soov oleks teha ca 400 sng ja eks milllagi tahan stacki laotuse peale tagasi minna

    SCOOP varsti tulemas. Proovisin õnne ja vahetasin oma SCOOP 1050$ 4x 215 ja 7x 27 ja starsile oli see ok. Väga positiivne vastutulek v ongi see standard?
    Viimati muudetud privador poolt : 20.04.13 at 14:28

  20. #120
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Praegu olen 7-stes hoo kätte saanud ja peaks tulema see kuu ca 6k sng. Olen saanud heateri lainele ja mülkast 150bi plussis
    Praegu mõtlen juba mida järgmine kuu teha. Pea poole kuust kestab SCOOP
    Mõte oli proovida Low rankingus kohta püüda ja osaleda 39 turniiril(kalli hu jätta vahele). Esikoht pca pakett ja top20 530 wcoop pilet lohutuseks
    Samas levelid on enamustel 15minutilsied ja, kui vähegi deep-i läheb siis mängin hommikuni ja hyperite käive jääks see kuu väikseks
    Vb otsustan käigu pealt kui hea stardi saan rankingus, et mis edasi teen

Lehekülg 6, kokku 17 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES