Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 17 EsimeneEsimene ... 678910 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 327
  1. #141

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    et lased muru arvelt.

  2. #142

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    loooool n1 :D

  3. #143
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    üks neist donkidest, kes üle ev jooksevad, on paljastatud.

  4. #144
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros



    Samale perioodile olen pannud SNG vs prizes ja siis ev joon ikka liigub suht kaasas...olen suht segaduses

    15 nüüd veidi mänginud ja rege ikka päris palju, peab vist tableselectima hakkama , sest kui 4 pos prerb regulari on lauas siis on raske sessioone plussis hoida ja ICM nad vigu ei tee. Kusjuures on huvitav veel see, et 7-ste parim regular amakl teenib rohkem kuus kui 15 parim regular(parandage kui ma eksin). Ja 7-stes on tõesti kalu rohkem, sest mitu regulari on liikunud 7 pealt 125 peale ja võib vanbalt leida reg free laudu

  5. #145

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    15ste regularid varjavad oma andmeid, sa ei näegi parimaid.

    vaevalt et keegi 7 pealt kohe 125 läheb, mis mängud need 125-sed on üldse?

  6. #146
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    15 peale st

    Arvata võib, et varjavad ja marcolocot pole ka kuu aega laudades näinud, kui just kõrgemal juba ei mängi:)
    Aga üldiselt olgu and varjatud v mitte 4 võitvat regulari ühes lauas, kuskil tuleb piir ette. Kui 7-stes on võimalik siiski reg free mänguga 7% roi saada, siis vähemalt nähtavate stattidega pole 15-s kellegil üle 3% roi

  7. #147
    Bännitud
    Liitus
    May 2013
    Postitusi
    16

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Privador pakub koolidele soodsat tarkvara
    http://www.epl.ee/news/majandus/priv....d?id=50850773
    Kas härra Pokkerihai on päriselus tarkvaraaretaja?

  8. #148
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    raisk kaeban kohtusse nime ahvimise pärast

  9. #149
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    scoop algas väikse ebaõnnestumsiega. Esimene turna olin isa sünnipäeval ja lootsin telefoniga teha late reg. Aga võta näpust, ma ei leidnud turniiri ülesse kuhu regada! edasi 2 turnat olen tiltanud ja badugi-s peale mulli raisi vastu tegin misclicki shortstakiga ja viskasin ära badugi ehk suht kindla double up-i
    Ühesõnaga praegu suht nutuselt läinud. Loodetavasti hakkan cashima


    hypereid lasen ka kõrvale ja olen pm nädal hypereid BE nühkinud.

    Järgmine kuu plaanis ehk hyperitele rohkem volyymi panna ja teenida 20kVPP, et suurendada Sn pace.
    20k teenimsieks pean ca 6300sng-d kuus mängima, ehk ca 210 päevas keskmiselt 15-limiidis. Raske , aga tehtav. Proovin näd vahetusel teha ca 800 sng-ehk intensiivsus jääks näd vahetusse, sest mängud hulga kergemad.


    Jälgin ka kõrvalt http://jorj95.net/ jorj95 tegemisi, kes tahab mais teha(1 kuuga) 1MVPP scoop raames! hull vend!

  10. #150
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 424

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    scoop algas väikse ebaõnnestumsiega. Esimene turna olin isa sünnipäeval ja lootsin telefoniga teha late reg. Aga võta näpust, ma ei leidnud turniiri ülesse kuhu regada! edasi 2 turnat olen tiltanud ja badugi-s peale mulli raisi vastu tegin misclicki shortstakiga ja viskasin ära badugi ehk suht kindla double up-i
    Ühesõnaga praegu suht nutuselt läinud. Loodetavasti hakkan cashima


    hypereid lasen ka kõrvale ja olen pm nädal hypereid BE nühkinud.

    Järgmine kuu plaanis ehk hyperitele rohkem volyymi panna ja teenida 20kVPP, et suurendada Sn pace.
    20k teenimsieks pean ca 6300sng-d kuus mängima, ehk ca 210 päevas keskmiselt 15-limiidis. Raske , aga tehtav. Proovin näd vahetusel teha ca 800 sng-ehk intensiivsus jääks näd vahetusse, sest mängud hulga kergemad.


    Jälgin ka kõrvalt http://jorj95.net/ jorj95 tegemisi, kes tahab mais teha(1 kuuga) 1MVPP scoop raames! hull vend!
    Eelmine aasta SCOOP raames tegi 850K+ VPP-d. Ei mäleta kas sai miljoni täis või mitte.

    http://www.pokkeriprod.com/2012/05/2...-d-20-paevaga/

  11. #151
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Eile oli õudusunenägu. Kaotasin ca 1k 15-stes ja 30-tes shottimisel. Pm iga sessioon oli miinuses. ega ma laudu valinud ka vaid tuimalt astusin 4-5 reg-i vastu. EV-joon ka midagi head ei ennusta. Ma ei tea vb on minu vastu adjustima asutud
    Igatahes 6-handed mäng on miinuses. 2-3 handed mängu olen paika saanud, sest olen pm icm-nash bot-seal nagu mind teoreetiliselt ei saaks keegi abusida, kui põhiliinist keegi kõrvale läheb on see +EV minule. Kurvaks teeb seda, et vastased järgivad ka väga täpselt icm ja hu-d ja otsest raha sealt ei tule

    Olen mõnede pushide juures veidi kahtleval seisukohal. Nt ctf soovitavad programmid 10bb pushida anyA, aga mul on tunne, et ma saan iga teise calli ja kui saan calli siis imen 3 outerit v siis nt 9To v K2s buttonilt v A2 s utg-lt! Samas saaks ka filtritega PT spotid läbi vaadata kas teenib kasumitmingi push v mitte, aga selleks vaja ikka andmebaasis vähemalt 10m kätt.

    15 bb

    utg 44+ A8s+ A5s-A3s AJo+ K9s+ KQo QTs+ JTs
    mp 22+ A7s+ A5s-A2s ATo+ K9s+ KJo+ Q9s+ J9s+ T9s
    ctf 22+ A2s+ ATo+ K7s+ KTo+ Q8s+ QTo+ J8s+ T8s+ 98s
    btn 22+ Ax+ K3s+ KTo+ Q6s+ QTo+ J7s+ JTo T7s+ T9o 97s+ 86s+ 76s 65s
    sb 22+ Ax+ K2s+ K3o+ Q2s+ Q8o+ J3s+ J8o+ T4s+ T7o+ 95s+ 97o+ 84s+ 86o+ 74s+ 76o 64s+ 53s+

    10 Big Blinds Left

    utg 22+ A7s+ A5s-A3s ATo+ K8s+ KJo+ Q8s+ QJo J8s+ T8s+ 98s
    utg+1 22+ A2s+ A8o+ K7s+ KTo+ Q8s+ QTo+ J8s+ JTo T8s+ 98s
    ctf 22+ Ax+ K6s+ KTo+ Q8s+ QTo+ J8s+ JTo T8s+ 98s 87s
    btn 22+ Ax+ K2s+ K9o+ Q6s+ QTo+ J7s+ JTo T7s+ T9o 96s+ 86s+ 75s+ 65s 54s
    sb 22+ Qx+ J2s+ J7o+ T3s+ T7o+ 94s+ 97o+ 84s+ 86o+ 74s+ 76o 63s+ 53s+ 43s


    Praegu veel 20BI 15-ste stop-lossini, siis siirdun 7-stesse tagasi.
    Viimati muudetud privador poolt : 19.05.13 at 14:34

  12. #152
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    mai kuu lõppemas . olen teinud ca 3k 15-seid sng-si ja 1k 7-seid sng-si ja mõlemad plussis väiske roiga. Tundub, et olen kandepinda saamas 15-stes ja enam alla ei liigu. Järgmine kuu üritan siis teha 15-stes 20kVPP, mis on ca 6200 sng-d. Pole kerge ülesanne 9-tabledes.
    scoop pm ebaõnnestus täielikult. Mõttetud mincashid ja kaotus ca 1,5k
    Juunis tuleb sng-de promo , mis võib olla päris huvitav. Nimelt kui istud lauda, siis on võimalus, et auhinnafond kas 2x 4x v 10x. Tegin ka mõned arvutused. Stars never ei maksa üle reigi seda promot. Ütleme, et kui ta maksaks 10-20% rakebacki selle promoga, siis golden sng peaks tulema umbes 1:100. Seega isegi suure volyymiga mängijatel annab neid kulldseid sng-si tulla. Olen otsustanud, et sel promo nädalal ma mängin 10-12 tundi sng-si ja eks ole siis näha, mis volyymi suudan teha ja palju kuldseid sng-si koguda.

  13. #153
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros


    Kuu on alanud mõnusa miinusega 1k miinust ehk ca 70-80bi 15-stes. Kergelt see ei lähe. Tundub, et mängud 15-stes ikka oluliselt kirvemad kui 7-stes. Tegin ka rekordi kaotasin 2 sessiooni järjest 0 cashiga(20 mängu)Kui näitasin siin varemalt graafikut kus jooksin üle EV joone kõvasti siis nüüd pm on roheline joon kivina kukkunud ev-joonest läbi. Mul on ka selline halb harjumus külge kasvanud, et jälgin ka limiiidi reg-de jookse ja kellegil midagi roosilist ette näidata pole. Tulemuslikud sessioonid tehakse siis, kui reg-de parve ei mängi Esmaspäev algab siis golden sng projekt. Üritan mängida 300sng päevas ehk nädala peale ca 2ksng-d. Jaanipäev tuleb vahele, seega ei tea mis saab.
    Spekuleeritakse, et golden sng võib tulla nii 1:100 sagedusega kui ka 1:10000 sageldusega! Kui tuleks 1:100 sagedusega siis oleks see juba päris ok. 1:10000 sagedlusega jääb juba ka multigrinderil see jackpoti unistuseks ja ei oma erilist väärtust. Loodetavasti tuleb ka palju kalu juurde, seega jätkan 15-stes whatever jooks tuleb. Kui jooks jätkub kehvasti siis lülitun tagasi 7-stesse rolli boostimiseks järgmises kuus.

    Vahepeal oli tervis suht p-s. Mai s sain mingi viiruse kaela ja köhisin-nuuskisin 2 nädalat, kui väljas 30C näitas. Üldse peab tervisega midagi ette võtma-toitumine-liikumine jms aga sellest juba järgnevatest postitustes

  14. #154
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 424

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Vahepeal oli tervis suht p-s. Mai s sain mingi viiruse kaela ja köhisin-nuuskisin 2 nädalat, kui väljas 30C näitas. Üldse peab tervisega midagi ette võtma-toitumine-liikumine jms aga sellest juba järgnevatest postitustes
    Oskad pinget kruvida.

  15. #155
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros


    Esimene päev möödas ja tuli kokku 327sng 9tabledes
    Kuldset sng-d ei näinudki, kuigi oli kuulda olnud, et mängutüübilt hyper 15 6max käisid läbi küll ja mõnigi kaasregular sai pihta. Loodame, et ehk nädala lõpuks ikka ühe hitima...lol

    Eile passisin niisama sharkscope ja leidisn huvitava fakti. Hyperites pm 3.5 regular teenib rohkem kui 7 ja 15 regular.

    15 pm kõik maadlevad regzises laudades sellega et prerake kahjum ei tuleks. / 7-ne on ka kohati regzine,aga nt eelmine kuu polnud seal meest kes 3k teeniks. Ja palun väga remizz77 7-8% roi-ga laseb 3.5 10k mängu kuus(pole utoopiliselt palju). Kusjuures mängupäevad on olnud 95% plussis. See ajendas teadmistega minna nt järgmine kuu 7-stesse v isegi 3.5-stesse ja vaadata, mis saab.

  16. #156

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Küsimus on seal pigem selles. Et tõesti 3.5 võid teenida 3k kuus, aga 30stes peaks sama volüümiga juba ainult rb rohkem tulema ja 60stes tehakse juba SNE ju :)

    Kui olla rahul 3k kuus siis ei ole vb tõesti pointi edasi liikuda...
    Viimati muudetud raidov poolt : 18.06.13 at 00:33

  17. #157
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 424

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    See vend hittis täna 300+ mängu jooksul 3 kuldset SNG-d: http://forumserver.twoplustwo.com/sh...&postcount=257

  18. #158
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Day 2

    359sng-d siis täna, kuldset lauda pole ikka veel saanud.

  19. #159
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 424

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Kas see kuldne laud on üleüldse nii tähtis? Mängud ju fishisemad, sest hobimängijad jahivad ka kulda.

  20. #160
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Täna siis selline kolmas päev. 322 sng-d. Ausalt ei saagi nüüd aru, kas mängud fishisemad v mitte. Reg-d on samuti aktiveerunud. Ilmselt siiski on . Eks see sõltub väga palju ajast. Arvan, et näd vahetus võib väga fishine olla, kui tööinimesed hakkavad kulla laudu püüdma.

    Päeva lõpus tuli ka väga oodatud kollane kastike ca 900 sng kandis promo algusest!

Lehekülg 8, kokku 17 EsimeneEsimene ... 678910 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES