Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 17 EsimeneEsimene ... 7891011 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 327
  1. #161
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 424

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Räägid oma avatarist lähemalt?

  2. #162

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Räägid oma avatarist lähemalt?
    privador jun.

  3. #163
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros



    Juunikuu läks täiega p-sse. 15-stes ikka hävin, sest EV-joon ka võtab gravitatsiooni mõõtmed. Selge on see , et stiil mida ma mängisin 3.5-stes ja 7-stes ei tööta 15-stes. Rege ikka palju ja "nisama" toksimine ei anna midagi. Et bankroll sai ka hiti, siis kolisin tagasi 7-stess rolli koguma. Olen kindel, et kui 15 saan hakkama , siis võib pm ka kohe 30-seid mängida. Sest panustatakse juba rakebackile ja pole mõtet nii madalal olla.

  4. #164
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 424

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Edu juuliks!

    Ja väga tore vaadata, et viitsid madalal nühkida ning mängu täie tõsidusega suhtuda.

  5. #165
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    nu deposiidi tegemine oelks kõige lihtsam lahendus. EV-joon tegi siiski muret. progre päris jama ei pane, sest 7-stes jookseb ta ülesse. 7-stes on üldse nn liiklust palju rohkem ja tundub, et see on veel max limiit , kus tullakse gamblema. Nt shoven 25bb 6 handed ak ja saan calli a2o käest vms. 15-stes seda ei juhtu. Ma ilmselt tean seda võtit, mida ma peaks tegema. Shovemsie kohad on paigas. Rahakoht on callimise osa ja 3-bet shoved ja tee on valla medium stakesi. Aga praegu ei viitsi seda teha ja kogun rasva. Aga kiiret pole
    Näiteks reg avab btn-lt minraisi, mul on bb ato. Igas turnas on autopush. Äkki kui ma nüüd foldin, teen ma +EV lükke, sest vastane nt minraisib vaid nutsiga ja shoveb lightilt?
    3 handed nt, kui vastas on 2 agromanjakki ja võrdsed stakid, siis äkki on targem olla passiivsem ja mängida "freerollimise" peale(pole mõtet nt K3o pushida sb-lt mida icm soovitab), vastupidiselt agrom jälle. Minraisid 3 handed-s on huvitav teema jne jne

  6. #166
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 424

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    nu deposiidi tegemine oelks kõige lihtsam lahendus. EV-joon tegi siiski muret. progre päris jama ei pane, sest 7-stes jookseb ta ülesse. 7-stes on üldse nn liiklust palju rohkem ja tundub, et see on veel max limiit , kus tullakse gamblema. Nt shoven 25bb 6 handed ak ja saan calli a2o käest vms. 15-stes seda ei juhtu. Ma ilmselt tean seda võtit, mida ma peaks tegema. Shovemsie kohad on paigas. Rahakoht on callimise osa ja 3-bet shoved ja tee on valla medium stakesi. Aga praegu ei viitsi seda teha ja kogun rasva. Aga kiiret pole
    Näiteks reg avab btn-lt minraisi, mul on bb ato. Igas turnas on autopush. Äkki kui ma nüüd foldin, teen ma +EV lükke, sest vastane nt minraisib vaid nutsiga ja shoveb lightilt?
    3 handed nt, kui vastas on 2 agromanjakki ja võrdsed stakid, siis äkki on targem olla passiivsem ja mängida "freerollimise" peale(pole mõtet nt K3o pushida sb-lt mida icm soovitab), vastupidiselt agrom jälle. Minraisid 3 handed-s on huvitav teema jne jne
    Sinu küsimusele on vastus üldpopulatsioonilistes näitajates. Kui tihti nad minraise/foldivad ja mis rangega open-shovevad. Leidma siis parima kesktee nende rangede vastu ning see peaks saama sinu standard strateegiaks. Edaspidine sõltub juba vastasest - kui palju ta erineb üldpopulatsioonist ning tegema selle vastase vastu, vastavad korrektuurid oma strateegias.

    Kõik saad välja võtta PT4-s. Kasuta «My Reports» tabi. Lisa sinna positsioonid, stäkid, blindid, avas minraisega ja vaata statte (fold to 3bet). Siis vaata ka rangesid ning käsi. Saad mingisugusegi ettekujutuse.

  7. #167
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    thx
    Vaatasin , et triobetil huvitav sng promo. Mõtlesin ka seal veidi mängida, et ehk seal vähene liiklus saab top prize hittida, aga suht kiiresti sai asi selgeks
    1)ma ei tea kuidas teised suudavad, aga mina seal üle 4 laua ei suuda mängida
    2)Avastasin, et superturbotel on 10% rake!. Võetaske kohe mõnuga 20+2, kui starsis see pea 2x väiksem.
    3)Täituvus sng-des ikka suht nadi
    4)layout tekitab tilti, vb saab numbrid suuremaks teha
    5)edetabelis on nii tava sng-d kui nn hyperid. sng-des on alati 10 turnalise bloki ees massiivne eelis suprtturbote ees.

    Ühesõnaga 2 tunniga sai mulle selgeks, et ma promos ei osale...

    micromillionsil uus seeria tulemas. Praegu ma veel ei tea kas osa võtta v mitte rankingus osalemiseks. Aega ja tahtmist isegi oleks

  8. #168
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 424

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Lisax triobet on rigged ja suur collusioni oht. Debiilsua. Langetagu reiki ja saaxis low roibgenejaid.

  9. #169
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    räägi palju sa eelmine aasta micro millionsi turniire mängisid ja mis koha said, mäletan et proovisid päris kõrget kohta saada. vaatan et 24/7 on turniirid algamas, et kui jahtida mingit kohta siis peab ikka kava väga hea olema või uni väga kesine ja deep runnid eksisteerima loomulikult

  10. #170

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    räägi palju sa eelmine aasta micro millionsi turniire mängisid ja mis koha said, mäletan et proovisid päris kõrget kohta saada. vaatan et 24/7 on turniirid algamas, et kui jahtida mingit kohta siis peab ikka kava väga hea olema või uni väga kesine ja deep runnid eksisteerima loomulikult
    või...., khmkhmkhm.......... .

  11. #171
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 424

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    räägi palju sa eelmine aasta micro millionsi turniire mängisid ja mis koha said, mäletan et proovisid päris kõrget kohta saada. vaatan et 24/7 on turniirid algamas, et kui jahtida mingit kohta siis peab ikka kava väga hea olema või uni väga kesine ja deep runnid eksisteerima loomulikult
    Minu mäletamist mööda läks Prival päris hästi.

  12. #172
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    ca 90+turnat mängisin, ehk isegi 95 kandis
    cashsin mingi ca 30 korral. Üldiselt kui tahta esikoha eest võidelda peaks üks hea fl koht olema v 2 finaallauda. Ise pole veel finaallauda saanud
    Lisaks olen kuulnud, et goral(poola pro Horcecki) pidi osalema, mis tähendab, et pm suht perses. Tüüp on 2 korda micromillionsil osalenud ja võitnud mõlemad korrad lisaks scoop leaderboardi võidud. viimase SCOOP Low pani kinni
    Et saada top 10-sse pead sa pm sama panuse andma nagu esikoha eest võideldes, et saad nt paar päeva vabaks võtta...

    Endast...hyperitest suht lopp ees ja loodan saada see kuu 4000-5000 sng-d täis. See võiks olla miinimum norm, kui juba okset tuleb välja lauda sisenenmisest. Micromillion oleks mõnus vaheldus. Eks vaatan esimese 25% turnade peal, kus olen. Kui olen topis siis panen lõpuni

    leaderboardi piletitest ei tasuks ära ehmuda, sest nt 5200 piletit laseb stars splittida nt 215 wcoop ticketiteks
    Viimati muudetud privador poolt : 09.07.13 at 18:59

  13. #173
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    täna mõtlesin teha turna õhtu. Mängisin ca 10 turkat ja 0 cashi. Kõik pm coolerid ja bad beadid...nalja nabani ei jõudnu isegi bubbleni

  14. #174
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    PokerStars No-Limit Hold'em, 3.3 Tournament, 60/120 Blinds 15 Ante (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    Hero (BB) (t6,591)
    UTG (t4,717)
    MP (t3,395)
    CO (t7,032)
    Button (t6,563)
    SB (t11,059)

    Hero's M: 24.41

    Preflop: Hero is BB with A, A
    UTG calls t120, 3 folds, SB calls t60, Hero bets t480, 1 fold, SB calls t360

    Flop: (t1,170) 6, 4, 5 (2 players)
    SB checks, Hero checks

    Turn: (t1,170) 5 (2 players)
    SB bets t360, Hero calls t360

    River: (t1,890) 10 (2 players)
    SB bets t1,555, Hero calls t1,555

    Total pot: t5,000

    Results below:
    SB had 4, 4 (full house, fours over fives).
    Hero didn't show A, A (nothing).
    Outcome: SB won t5,000

  15. #175
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    offtpicut ka veic....Olin 2 päeva pokkerist eemal käisin merevees. Sõber ostis suvila ja vedelesin niisama. Hakkasingi mõtlema, et peaks iga päev ennast värskendamas käima kuni talveni
    Ema vaatab sellist seepi nagu "tuhat ja üks ööd" krt jäin ka paar korda vaatama, (kuidas kõik mehed on armunud naistegelasse(muideks päris pandav)) ja on nagu "hullud". Jälgime edasi mis Cherasatist saab...

    Teist sarja, mis ma jäin vaatama on kanal2 tulev "Jane ja Urmet pluss 10". Räägib Põlvamaa toredast perest, kus 10 last. Mõtlen ikka on alles kõva kepivend see Urmet ja Jane vist rasedusvastaseid vahendeid ei kasuta...Minu perversne huvi jälgib huviga Jane kõhtu-millal on pesamuna oodata...

    Kolmas sari, mis ma vaatan "Kerge elu" suurelt vist Margus Prangeli pärast, kuidas ta dramaatilisi rolle välja kannab

  16. #176

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    polnudki ammu hitte loopinud :)

  17. #177

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    vwp, rain.

    kuida enda perel läheb?

  18. #178

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    offtpicut ka veic....Olin 2 päeva pokkerist eemal käisin merevees. Sõber ostis suvila ja vedelesin niisama. Hakkasingi mõtlema, et peaks iga päev ennast värskendamas käima kuni talveni
    Ema vaatab sellist seepi nagu "tuhat ja üks ööd" krt jäin ka paar korda vaatama, (kuidas kõik mehed on armunud naistegelasse(muideks päris pandav)) ja on nagu "hullud". Jälgime edasi mis Cherasatist saab...

    Teist sarja, mis ma jäin vaatama on kanal2 tulev "Jane ja Urmet pluss 10". Räägib Põlvamaa toredast perest, kus 10 last. Mõtlen ikka on alles kõva kepivend see Urmet ja Jane vist rasedusvastaseid vahendeid ei kasuta...Minu perversne huvi jälgib huviga Jane kõhtu-millal on pesamuna oodata...

    Kolmas sari, mis ma vaatan "Kerge elu" suurelt vist Margus Prangeli pärast, kuidas ta dramaatilisi rolle välja kannab

    just lol ..

  19. #179
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    :D:D:D epic

  20. #180
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 424

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    offtpicut ka veic....Olin 2 päeva pokkerist eemal käisin merevees. Sõber ostis suvila ja vedelesin niisama. Hakkasingi mõtlema, et peaks iga päev ennast värskendamas käima kuni talveni
    Ema vaatab sellist seepi nagu "tuhat ja üks ööd" krt jäin ka paar korda vaatama, (kuidas kõik mehed on armunud naistegelasse(muideks päris pandav)) ja on nagu "hullud". Jälgime edasi mis Cherasatist saab...

    Teist sarja, mis ma jäin vaatama on kanal2 tulev "Jane ja Urmet pluss 10". Räägib Põlvamaa toredast perest, kus 10 last. Mõtlen ikka on alles kõva kepivend see Urmet ja Jane vist rasedusvastaseid vahendeid ei kasuta...Minu perversne huvi jälgib huviga Jane kõhtu-millal on pesamuna oodata...

    Kolmas sari, mis ma vaatan "Kerge elu" suurelt vist Margus Prangeli pärast, kuidas ta dramaatilisi rolle välja kannab
    Väga mõnus lugemine! Jätka!

Lehekülg 9, kokku 17 EsimeneEsimene ... 7891011 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES