Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 327

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Olen Nüüd mänginud 7-seid ca 2400 mängu. Tõsiasi on see, et olen miinuses ca 15 BI roi -0.7%
    Ei oskagi öelda, mida valesti teen. peale 2 levelit on seisud ilusad, kõigil suured stakid ja siis hakkab mingi jama pihta. Tegelikult on ikka 7-stes väga plaju fishe, kel pole probleemi su esimese leveli shove callida a2,J2 suguste kätega
    Ilmselt on võti 3 hand-s. Olen proovinud olla nii hyperagressiivne kui ka nit 3 handidis
    Nt olen vaadanud reg-de mängu-ikka kõik plussis nii sessioondie lõikes. Kusjuures nende mäng ei avalda mingit muljet. Nt amakl-vend ainult foldib ja shoveb, samamoodi hu-s. Mõnus oli venda vägistada kui jäime 30bb hu-sse!
    Vb tõesti nt Lp on parem 99-TT nt shoveda, reisimise asemel esimesel levelil nt. amakl võib saada palju halbu calle, kui mina nikerdan fishidega mingis KQx flopis. St teen asju enda jaoks keeruliseks

    Eks teen 10k sng-d ära siis saab analüüsima hakata.
    Praegu tundub millegi pärast et 7-stes ma supernovat ära ei tee. Selleks vaja teha ca 6k mängu kuus keskmiselt. Ilmselt tuleb milllagi 15-sed ette võtta. 6kmängu on pigem peak kuu-ehk keskmsielt 200 mänu päeva
    Viimati muudetud privador poolt : 07.04.13 at 13:05

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES