Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 327

Niitvaade

  1. #11
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ma eluaeg krõpsu ja kokat suust sisse ajanud, aga kuni 20-ndani olin ilus kõhna 62kg-ne poiss, peale seda hakkasin lihtsalt regulaarselt 3x päevas korralikult sööma, trenni ei teinud enam ja 80kg-seks paisunud :(

    Kõige hullemad on pohmakad, kus ma lihtsalt rämedalt naudin päev otsa räiget ülesöömist, nn söön pohmaka kehast välja.

    Pmst mulle tundub, et see geenivärk pole eriti oluline. Paljud räägivad, et ei lähe paksuks ükskõik palju ja mida söövad - ma olin ka selline pikalt, ja koolis lõuna oli siis sõin kõik laua alla, aga 3x päevas regulaarselt ilusti ei söönud suuri koguseid ja veidi liigutasin ka ja sellepärast ei läinudki paksuks. Usun, et kui kondiklibud päevast päeva, nädalast nädalasse samasi koguseid samasid sööke sisse tambiks siis viskaks ka heasti juurde, ükskõik kui head geenid neil on.


    ---

    Näksidest - kas kõik näksid on enne magamaminekut halvad? Mingid puuviljad, metsapähklid, pistaatsiapähklid, kuivatatud banaanid, Fitness-bar jms?

    Bolditekst oleks nagu enda kirjutatud :D No täielikult samamoodi elanud :)
    Muidu enne magamaminekut näksidest: head on sarapuupähklid või mandlid. Joogiks soovitatakse ka granaatõunamahla. Obv peavad kogused ka tasakaalukad oleme, mida enne magamaminekut näost sisse ajada.


    E: Varem, kui olin poissmees ja elasin teises linnas, siis liikusin igapäevaselt ja söömine oli väga ebaregulaarne, vahest isegi öösel kell 2 sai pitsa ahju pistetud. Sellegi poolest kaal oli stabiilne ja paks küll polnud, siis kolisin naisega kokku teise linna, kus hakkas laisk eluviis ja võtsin laksult ~15 kg juurde :D Eks vanus ka mõjutab veidike, noortel veri keeb ja seedimine on kiire :D
    Viimati muudetud kjmrc poolt : 11.03.14 at 15:59

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES