Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
Pmst mulle tundub, et see geenivärk pole eriti oluline. Paljud räägivad, et ei lähe paksuks ükskõik palju ja mida söövad - ma olin ka selline pikalt, ja koolis lõuna oli siis sõin kõik laua alla, aga 3x päevas regulaarselt ilusti ei söönud suuri koguseid ja veidi liigutasin ka ja sellepärast ei läinudki paksuks. Usun, et kui kondiklibud päevast päeva, nädalast nädalasse samasi koguseid samasid sööke sisse tambiks siis viskaks ka heasti juurde, ükskõik kui head geenid neil on.
Põhimõtteliselt on nii, et kui suudad päevase kaloraaži ära määrata siis kõik mis sellest üle läheb võtad kaalus juurde. Ükskõik millised geenid sul on. Üsna palju hädaldatakse ka selle kohta, et ei jõua suuri portsjoneid süüa jne ning siis tasuks teha lihtsalt hästi palju väikseid söögikordi päevas.
Ma olen ise ka madalamas normaalkaalus (65kg;183cm) ja süüdistasin terve elu geene et isu pole ja veidi kondine olen, aga kui ikka 2 nädalat järjest 3500kcal väikeste toidukordadega sisse ajasin, sain aru milles viga on. Kahjuks ma olen aga retard ja ei suuda pikas perspektiivis nii toituda ning seetõttu kaotuasin paari järgmise kuuga kõik uuesti ära.