Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 17 EsimeneEsimene ... 41213141516 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 327
  1. #261

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Ainevahetus aeglustub.

    Metabolism’s Role in Age-Related Weight Gain

    It turns out that for most people, age-related weight gain is due in large part to a dramatic decrease in calories burned. While lower levels of physical activity play a large role in the decreased energy expenditure, an age-related decline in metabolic rate is also to blame.

    A study evaluating total energy expenditure (TEE) – the sum of calories burned from the basal metabolic rate (metabolism), the energy required to digest and absorb food, and physical activity – confirmed what most people already know: energy expenditure decreases with age.

    Basal metabolic rate, which accounts for about 50 to 70 percent of TEE, is thought to decrease about one to two percent per decade. That is, after a person reaches 20 years old, daily energy expenditure decreases about 150 calories per decade. The decline is probably due to decreased muscle mass (which is highly metabolically-active) and increased fat mass (which is relatively metabolically-inactive).

    Some studies have also found that, even when controlling for fat-free mass, basal metabolic rate is five percent lower in older compared with younger adults. It is not clear why, but some researchers speculate that it may be due to an unavoidable loss of very metabolically-active organ tissue, or a decreased metabolic rate within muscle tissues. Decline seems to be most rapid after 40 years old in men and 50 years old in women.

    In sum, the number of calories burned per day decreases with age. This reality is widely accepted and is even built in to formulas that estimate resting energy expenditure. The age-related decline in energy expenditure is largely due to decreased metabolic rate — which results from decreased lean mass and increased fat mass — and decreased levels of physical activity.

  2. #262
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 682

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Seda statementi kuidagi science ka backib? Äkki lihtsalt peale 27a+ oled vähem liigutama ja/või suuremaid koguseid sööma hakanud ise märkamata?
    Vanusega läheb seedimine aeglasemaks, ehk mäki burksid lähevad poti asemel vöö piirkonda

  3. #263
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Ja raisk miks mu vanaisa eluaeg ideaalkaalus on olnud, kuigi pruuni riisi on vb unes näinud ja ei tea mis kalor tähendabki? 5 päeva nädalas läheb prolly sisse mingis variatsioonis kartul, ülejäänud 2 päeva mingi makaron/riis ehk vms standard söök. Muidugi füüsilist tööd eluaeg mõnusalt pannud teha...

    Aga ma ei taha seda kuidagi omaks võtta, et kartulit enam süüa ei või :D

  4. #264
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 682

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ja raisk miks mu vanaisa eluaeg ideaalkaalus on olnud, kuigi pruuni riisi on vb unes näinud ja ei tea mis kalor tähendabki? 5 päeva nädalas läheb prolly sisse mingis variatsioonis kartul, ülejäänud 2 päeva mingi makaron/riis ehk vms standard söök. Muidugi füüsilist tööd eluaeg mõnusalt pannud teha...

    Aga ma ei taha seda kuidagi omaks võtta, et kartulit enam süüa ei või :D

    liigutama peab lihtsalt , 30 min naist kabistada on juba trenn

  5. #265
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Aga ma ei taha seda kuidagi omaks võtta, et kartulit enam süüa ei või :D
    See mingi ekstreemsusteni minek ju. Kui ma söön üle päeva burksi ja joon õlut ning portsionid on 2x suuremad kui peaks, siis mingi pruun riis aint gonna cut it. Õiged portsionid õigel ajal, quit rämpstoit ja õlu, peaks piisama küll. Kaloritega arvet pidades oleks pilt muidugi selgem.

  6. #266
    FPP Pro Kasutaja CeuZ^ avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    UCCL
    Postitusi
    257

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tavaliselt kui trenni tuleb uus inimene ja ta räägib, et ta sõõb koguaeg ja lihtsalt ei võta juurde, pfff. See jutt on puhas BS!

  7. #267
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 682

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Imo kõige parem oleks süüa 3x päevas korralikult (võib lisada 3x päevas valku) , jaotada ära umb 2.5k kalorit päeva peale ja teha trenni , keha kasvab , tervis hea jne ... kahjuks ise grindin , vaatan filme , söön nuudleid ja burkse ja kurva näoga vaatan nurgas poksi kindaid ja jõusaali riideid ja hui viitsin :(

  8. #268
    FPP Pro Kasutaja CeuZ^ avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    UCCL
    Postitusi
    257

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Ise olin kunagi samasugune, lasin kodus arvutis mänge ja sittagi ei teinud:D Siis sõin ka korra päevas kõhu täis ning muud paska juurde. Kaalusin umbes 70-72kg. 2+ aastat tagasi hakkasin ka jõukas käima, muidugi on olnud palju pause sees, aga hetkel kaal 95kg:D Hetkel käin korralikult ja plaanis ikka 100kg pluss saada kunagi...Toitumine on korras ja panen igapäevaselt valku ja kreatiini peale.

  9. #269
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Keegi siin soovitas, et söögu õhtul juurvilja porgandit,kaalikat kapsast jne Alguses on mõnus ja fun, aga mingil 3-4l päeval hakkab välja ajama. Magu ka selline imelik, et ei usu mu bluffi, kui tahan maltsaga magu täita
    Eesmärgiks on ikka praegu trenn 6 korda nädalas. Just mingi päev jooksis vastu markovitsus nõmme metsas!Nüüd tean, miks ta kõrendik on:)

    EMV ka veidi. Tundub, et ma olen emv suurim fish. Callisin 3 omaha barrelit second nutsiga nutsi vastu all-innini(ei saanud isegi 1% equityt). Palju parem võimalus oleks olnud tagantjärgi 150 eurile tuli otsa panna ja õhtul jooksma minna!

  10. #270
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 682

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Keegi siin soovitas, et söögu õhtul juurvilja porgandit,kaalikat kapsast jne Alguses on mõnus ja fun, aga mingil 3-4l päeval hakkab välja ajama. Magu ka selline imelik, et ei usu mu bluffi, kui tahan maltsaga magu täita
    Eesmärgiks on ikka praegu trenn 6 korda nädalas. Just mingi päev jooksis vastu markovitsus nõmme metsas!Nüüd tean, miks ta kõrendik on:)

    EMV ka veidi. Tundub, et ma olen emv suurim fish. Callisin 3 omaha barrelit second nutsiga nutsi vastu all-innini(ei saanud isegi 1% equityt). Palju parem võimalus oleks olnud tagantjärgi 150 eurile tuli otsa panna ja õhtul jooksma minna!
    epic :D


    ja omahas peab ikka pre pushima nii palju kui võimalik , paarkend protsenti ikka saad

  11. #271
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    lol. toredad riidid said ikka!

  12. #272
    FPP Pro Kasutaja CeuZ^ avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    UCCL
    Postitusi
    257

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    6 korda nädalas trenni teha on liiga palju. Keha peab puhkama, muidu lihtsalt pole kasu, kui üle töötad.

  13. #273
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Ja nendest kõhnadest vendadest. Ma tunnen paar venda, kes kaaluvad ehk 60-70kg. Aga sry, ega neil eriti raha ka pole süüa osta või ei hooli söömisest!

  14. #274

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    wp vsiu!
    mul endal ka kaalubet peal ühe noore tyybiga. Muidu ei liiguta rsk kui ei beti.
    Priva pane rahh vahele, mis motiveerib ja kilod kaovad :)
    selle kohta ma ütleks, et väike error on mõtlemises. Ma olen ise ka neid bette teind ja mingit motti ikka lisab, aga väga suur tõenäosus on, et peale betti lähed ikka oma vanade harjumuste juurde tagasi. Pigem peaksid muutma oma nö elufilosoofiat ja enda jaoks välja mõtlema, et miks sa tervislikumalt toitud ja trenni teed. Eesmärk peaks ikka olema selles suunas, et trenn ja tervislik toitumine annavad parema enesetunde ja sa tahad reaalselt seda teha ja oled valmis ennast kokku võtma ja pingutama lihtsalt enda pärast, mitte see, et jumala pärast mingit betti kotti ei saaks.

  15. #275
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    eks ma sööngi tervislikumalt kui 95% siinsest populatsioonist. trenni teen ilmselt vähem kui 95% siinsest populatsioonist.
    Muidu nõus su riidiga.

  16. #276

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Tsitaat Algselt postitas CeuZ^ Vaata postitust
    Ise olin kunagi samasugune, lasin kodus arvutis mänge ja sittagi ei teinud:D Siis sõin ka korra päevas kõhu täis ning muud paska juurde. Kaalusin umbes 70-72kg. 2+ aastat tagasi hakkasin ka jõukas käima, muidugi on olnud palju pause sees, aga hetkel kaal 95kg:D Hetkel käin korralikult ja plaanis ikka 100kg pluss saada kunagi...Toitumine on korras ja panen igapäevaselt valku ja kreatiini peale.
    https://www.youtube.com/watch?v=7kbSfFFEvxw

  17. #277
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    kuule priva, ujumine on palju effektiivsem kui jooksmine. kui teed mõlemat sama kaua. ja põlved nussid kohe endal ära, kui hakkad jooksma. rattaga ja ujuma, hiljem jooksma alles. edu!

  18. #278
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros


  19. #279
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Mäng on vaikselt läinud viiamstel kuudel on väga raskelt läinud 6500vpp tegemine, üldse volyym on kokku kuivanud
    Loodetavasti leian mõne kuu, kus teen korraliku volyymi ja 20000vpp+ lihtsalt nii palju tegemist
    Praegu uhan 15-seid
    Selle aasta sees on 2 eesmärki
    a) kanda kinnitada 30-stes-võita neid 2-3%-ga roi-ga
    b)Leida lõpuks unelmate setup, kus saaksin teha päevas 400-500 sng-d
    Selle all mõtlen seda, et kõik skriptid töötavad veatult. Hud on täielikult välja arendatud(st seal on info mida ma 100% vajan)
    1-st ja 2-st punktist oleneb, kas ründan 2015 sne-d. Kui mõlemas failin siis tuleb tööd otsida v midagi muud teha


    Kaaluga läks aia taha, 3-4kg puhta toitumsiega tuli juba alla ja murdusin. Lisaks tuli külmatus ja köha ja nohu ja kõik p-ses
    Eks lähen uuele katsele mingi aeg. Tunnen, et kui elaks erakuna kuskil metsa sees v istuks sõjaväes v vanglas oleks väga kerge alla võtta, aga lihtsalt social life segab seda niivõrd palju

  20. #280
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Priva, sa 30+, pokkeri-aastaid ka juba korralikult seljataga, elad vist suht pereelu... Noored värsked kutid kes äsja keskkoolist tulevad, 0 kohustust, pead lõikavad kiirelt, arvutimängudega klikkimine ja reaktsioon ülikiireks treenitud, isegi neil SNE tegemine väga-väga raske. Miks sa nii utoopset eesmärki ja kohustust üldse tahad võtta? See ei ole mingi freeroll, et aasta aega annad hagu ja antakse auhinnaks sulle $110K, vaid sa ise maksad $180K ja sellest antakse sulle mingi 60% tagasi vms.

Lehekülg 14, kokku 17 EsimeneEsimene ... 41213141516 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES