Otsustasin siiski vähe keerulisema asja läbi viia.

Planeeritud rollid:

Küla:
1xKülatark - Igal öösel annab mulle ühe nime ja saab teada, mis võistkonnas antud mängija on
1xMõrtsukas - Igal öösel annab mulle ühe nime ja see mängija hukatakse öösel
1xIngel - Igal öösel annab mulle ühe nime ja seda mängijat ei saa tappa
1xBlokeerija - Igal öösel annab mulle ühe nime ja selle mängija käik ei toimi
2xArmatsejad - Saavad teemast väljas omavahel suhelda, kui üks peaks surema, sureb ka teine.
10xTavamängijat

Küla võidab kui kõik muud mängijad on surnud.

Neutraal:
1xSarimõrvar - Igal öösel annab mulle ühe nime ja see mängija tapetakse. Külatarga päringule vastab kui külaelanik. Tema käik on blokeerimatu.

Neutraal võidab kui ta on viimane mängija, kes elus on

Libahundid:
1xSpioon - Igal öösel annab mulle ühe nime ja saab teada, mis roll antud mängijal on
1xBlokeerija - Igal öösel annab mulle ühe nime ja selle mängija käik ei toimi
1xÜhekordne mõrtsukas - Võib mulle anda ühe nime alates esimesest ööst ja see mängija hukatakse, saab kasutada ühe korra
3xTavamängijat

Libahundid võidavad, kui nad moodustavad allesjäänud mängijatest 50%.


Alustaks hea meelega alles esmaspäeval(21.01), aga võin ka varem, vaatab kas ja kui kiiresti täitub.

Mängijaid on kokku 23

Kokku võib minna ehk kuskil 10-12 päeva - eelkõige seetõttu, et päris iga päev kõik ka mängida ei saa ja reede, laupäeva ja pühapäeva võib kokku vorpida üheks päevaks(siis reedel ja laupäeval pole otsest vajadust postitada ja aktiivne olla). Teise päeva hommikuks võib olla 5 inimest surnud, nii et võrreldes varasemate mängudega on siiski tegu sellise turbosema formaadiga.

Et asi funim oleks, saab iga mängija oma rolliga kaasa ühe pokkeiprod.com foorumi karakteri, ehk siis alguse PM näeb välja näiteks selline:
"Sa oled lenC. Sa oled üks foorumi sitemaid postitajaid, aga kuna sul on vägevad modereerimistööriistad, siis sa saad igal öösel ühe mängija käiku blokeerida. Sa oled libahuntide võistkonnas."

Karakterit ma siiski inimestel claimida ei lase. Ehk siis "ma küla blokeerija" on lubatud "ma camu - küla blokeerija" on keelatud.


Orienteeruv päeva algus ja lõpp on 10:00-20:00. Algust võin liigutada varasemaks-hilisemaks olenevalt asjaoludest.

Ma kujutan ette, et see kõik tundub kuidagi liiga mahukas, aga see on kõigile võrdselt arusaamatu. Ma ei eeldagi, et kõik mängijad 6h päevas mängu lahendada püüavad, aga vähemalt mingil määral võiks kaasa mõelda.

Lisaks veel seda, et mul on spetsialistidega see läbirääkimata, ehk väiksed tweakid võivad formaati tulla(täpsustan seda mänguteema alguses siis). Samuti reserveerin endale õiguse midagi cooli välja mõelda, mis osa rahvast vihaseks ajab.

Kõik küsimused on teretulnud.

Oodatud on kõik kasutajad.

Kui on huvi, siis postita "in".