Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 64
  1. #1
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Libahunt#3 sign-ups

    Otsustasin siiski vähe keerulisema asja läbi viia.

    Planeeritud rollid:

    Küla:
    1xKülatark - Igal öösel annab mulle ühe nime ja saab teada, mis võistkonnas antud mängija on
    1xMõrtsukas - Igal öösel annab mulle ühe nime ja see mängija hukatakse öösel
    1xIngel - Igal öösel annab mulle ühe nime ja seda mängijat ei saa tappa
    1xBlokeerija - Igal öösel annab mulle ühe nime ja selle mängija käik ei toimi
    2xArmatsejad - Saavad teemast väljas omavahel suhelda, kui üks peaks surema, sureb ka teine.
    10xTavamängijat

    Küla võidab kui kõik muud mängijad on surnud.

    Neutraal:
    1xSarimõrvar - Igal öösel annab mulle ühe nime ja see mängija tapetakse. Külatarga päringule vastab kui külaelanik. Tema käik on blokeerimatu.

    Neutraal võidab kui ta on viimane mängija, kes elus on

    Libahundid:
    1xSpioon - Igal öösel annab mulle ühe nime ja saab teada, mis roll antud mängijal on
    1xBlokeerija - Igal öösel annab mulle ühe nime ja selle mängija käik ei toimi
    1xÜhekordne mõrtsukas - Võib mulle anda ühe nime alates esimesest ööst ja see mängija hukatakse, saab kasutada ühe korra
    3xTavamängijat

    Libahundid võidavad, kui nad moodustavad allesjäänud mängijatest 50%.


    Alustaks hea meelega alles esmaspäeval(21.01), aga võin ka varem, vaatab kas ja kui kiiresti täitub.

    Mängijaid on kokku 23

    Kokku võib minna ehk kuskil 10-12 päeva - eelkõige seetõttu, et päris iga päev kõik ka mängida ei saa ja reede, laupäeva ja pühapäeva võib kokku vorpida üheks päevaks(siis reedel ja laupäeval pole otsest vajadust postitada ja aktiivne olla). Teise päeva hommikuks võib olla 5 inimest surnud, nii et võrreldes varasemate mängudega on siiski tegu sellise turbosema formaadiga.

    Et asi funim oleks, saab iga mängija oma rolliga kaasa ühe pokkeiprod.com foorumi karakteri, ehk siis alguse PM näeb välja näiteks selline:
    "Sa oled lenC. Sa oled üks foorumi sitemaid postitajaid, aga kuna sul on vägevad modereerimistööriistad, siis sa saad igal öösel ühe mängija käiku blokeerida. Sa oled libahuntide võistkonnas."

    Karakterit ma siiski inimestel claimida ei lase. Ehk siis "ma küla blokeerija" on lubatud "ma camu - küla blokeerija" on keelatud.


    Orienteeruv päeva algus ja lõpp on 10:00-20:00. Algust võin liigutada varasemaks-hilisemaks olenevalt asjaoludest.

    Ma kujutan ette, et see kõik tundub kuidagi liiga mahukas, aga see on kõigile võrdselt arusaamatu. Ma ei eeldagi, et kõik mängijad 6h päevas mängu lahendada püüavad, aga vähemalt mingil määral võiks kaasa mõelda.

    Lisaks veel seda, et mul on spetsialistidega see läbirääkimata, ehk väiksed tweakid võivad formaati tulla(täpsustan seda mänguteema alguses siis). Samuti reserveerin endale õiguse midagi cooli välja mõelda, mis osa rahvast vihaseks ajab.

    Kõik küsimused on teretulnud.

    Oodatud on kõik kasutajad.

    Kui on huvi, siis postita "in".

  2. #2

    Re: Libahunt#3 sign-ups

    in

    E: ma ei saa sellest punktist hästi aru. "Karakterit ma siiski inimestel claimida ei lase. Ehk siis "ma küla blokeerija" on lubatud "ma camu - küla blokeerija" on keelatud."

  3. #3
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Libahunt#3 sign-ups

    Ma teeksin sarimõrvari killi blokeerimatuks.

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Libahunt#3 sign-ups

    Sellises libehundi formaadis mäng nõuaks veel rohkem aega analüüsimiseks. Suht pull võib olla, esialgu jälgin kiiresti kohad täituvad

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Libahunt#3 sign-ups

    in

  6. #6
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Libahunt#3 sign-ups

    in

  7. #7
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Libahunt#3 sign-ups

    In.

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Libahunt#3 sign-ups

    Siin mängus lihtlabane külaelanik olla on eriti ränk, mitte midagi ei saa aru .

    in.

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Libahunt#3 sign-ups

    Kas hommikul kui need öised tapmised on ära olnud, on teada ka kes kelle tappis? a la Sarimõrvar tappis XXXX kes oli Külaelanik, Hundid tapsid XXXX kes oli Külatark jne. Või on lihtsalt nimekiri kes vagaseks tehti?

  10. #10
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Libahunt#3 sign-ups

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    in

    E: ma ei saa sellest punktist hästi aru. "Karakterit ma siiski inimestel claimida ei lase. Ehk siis "ma küla blokeerija" on lubatud "ma camu - küla blokeerija" on keelatud."
    Seda on paremini keeruline seletada. Peale surma ma avaldan PM-i, mis ma mängijale saatsin, see sisaldab ka karakterit. Mingi hetk võiks siis järeldada, et "see on kõrge postcountiga tegelane - ta peab mängus olema!" See lihtsalt lisaks mingi ebavajaliku lisatahu siia mängu.
    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Ma teeksin sarimõrvari killi blokeerimatuks.
    cool, muudetud
    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Kas hommikul kui need öised tapmised on ära olnud, on teada ka kes kelle tappis? a la Sarimõrvar tappis XXXX kes oli Külaelanik, Hundid tapsid XXXX kes oli Külatark jne. Või on lihtsalt nimekiri kes vagaseks tehti?
    Tõenäoliselt avaldan konkreetselt, mis roll kelle tappis. See võib veel muutuda tho.

  11. #11
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Libahunt#3 sign-ups

    1. IamAllin
    2. Fabulous
    3. camu
    4. -andres-
    5. inward
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.
    13.
    14.
    15.
    16.
    17.
    18.
    19.
    20.
    21.
    22.
    23.

  12. #12

    Re: Libahunt#3 sign-ups

    in

  13. #13

    Re: Libahunt#3 sign-ups

    in

  14. #14

    Re: Libahunt#3 sign-ups

    in

  15. #15
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Libahunt#3 sign-ups

    1. IamAllin
    2. Fabulous
    3. camu
    4. -andres-
    5. inward
    6. karupoeg
    7. donkament
    8. Svenza
    9. Spewmonkey
    10.
    11.
    12.
    13.
    14.
    15.
    16.
    17.
    18.
    19.
    20.
    21.
    22.
    23.

  16. #16

    Re: Libahunt#3 sign-ups

    In, ma natuke kardan, ärge mind kohe ära tapke palun. :(

  17. #17

    Re: Libahunt#3 sign-ups

    See tuntud pokkeriprod liige, kelle nime kaasa saad oma rolliga, kas see tegelane ise on siis kah kuidagi mänguga seotud? Või mis eesmärki see asi täidab, ei saa praegu aru. Igatahes ise olen In

  18. #18
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Libahunt#3 sign-ups

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    See tuntud pokkeriprod liige, kelle nime kaasa saad oma rolliga, kas see tegelane ise on siis kah kuidagi mänguga seotud? Või mis eesmärki see asi täidab, ei saa praegu aru. Igatahes ise olen In
    See tegelane ei ole kuidagi mänguga seotud (küll võib juhtumisi ise mängida). Ma ütlen ausalt, minu #1 eesmärk sellega on see, et surnud mängijatest teada andmine oleks kõigile natuke lõbusam. Lisaks ei ole 10 lihtsat külaelanikku vaid kõik omamoodi karakterid, veidigi coolim.

    Hea meelega ma võin selle osa üldse ära jätta, aga paraku on mul kõik karakterid juba välja mõeldud ja nende kohta PM-is valmis kirjutatud, nii et las nad jäävad, ärge pöörake tähelepanu.

  19. #19

    Re: Libahunt#3 sign-ups

    in

  20. #20
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Libahunt#3 sign-ups

    in

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES