Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Mis hinde annate artiklile?

Hääletajad
46. Sa ei tohi hääletada
  • 5

    39 84,78%
  • 4

    5 10,87%
  • 3

    1 2,17%
  • 2

    0 0%
  • 1

    1 2,17%
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 46
  1. #21
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    Tsitaat Algselt postitas 2Godfather1
    Mjah Hiljem lugedes ei saa ise ka ööd ega mütsi aru :D rõhusin sellele veale ja thats it ;D kle kle kle Tigrano siiiis.. räägi sellest väikest boonusest ;D Pokerstars - 2godfather1

    See on Sinu Starsi screen name jah - 2godfather1 , esimesel võimalusel kannan väikese preemia, momendil rahad otsas Starsist, kuna pean igakuiselt seal rahasi liigutama teatud põhjustel ;D

  2. #22
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    Tsitaat Algselt postitas broadcast
    Loeng loetud. Hindeks väga hea. Kindlasti tuleb kasuks kui kunagi peaks kuhugi kasiiosse live turnale sattuma. Kuigi osasid eetikareegleid olin varem kuulnud, oli see "Dont Slowrolli" reegel mulle tundmatu. Niiet siiani olen juba mõlemast loengust oma teadmistepagasit laiendanud. :)
    Tänud, kõige hullem oligi seda "Dont Slowrolli" mõiste mõtet ümber seletada, loodan, et on ikka arusaadav ;D

  3. #23
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Loetud. Hästi koostatud tekst, aga ise miskit uut ei leidnud sealt, sest olen midagi sarnast kusagilt raamatust hiljuti lugenud. :)
    Mul endal on väga põnev, alati leian midagi uut ;D, küll varsti tuleb loeng, kust saad ka midagi uut. Kõige lahedam on, et ma otsisin ka ühte raamatut, kust mäletamist mööda oli pokkeri eetikast midagi kirjas aga ei leidnud kohe mitte enam seda raamatut üles.

  4. #24

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    Ex siis ootan selle plaaniga alustada uuesti Starsis bankrolli ehitamist :) Tänud igatahes Tig.

  5. #25

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    Mis oleks kõige viisakam käitumine, kui oled lives kellegi just tühjaks teinud? Täitsa vait olla ja vaikselt chipsid kokku kraapida? Midagi vist mainida ei maksa? Või peaks just midagi peenelt lisama, et teine tilti läheks ja veel raha maha mängiks?
    Pean silmas just seda lähenemist, et rohkem raha kokkuvõttes saada, viisakas olemine on elementaarne.

  6. #26

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Mis oleks kõige viisakam käitumine, kui oled lives kellegi just tühjaks teinud? Täitsa vait olla ja vaikselt chipsid kokku kraapida? Midagi vist mainida ei maksa? Või peaks just midagi peenelt lisama, et teine tilti läheks ja veel raha maha mängiks?
    Pean silmas just seda lähenemist, et rohkem raha kokkuvõttes saada, viisakas olemine on elementaarne.
    "On your bike son!" ;D

  7. #27

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    "On your bike son!"
    Jah, Tony G-l juba sõnadest puudus ei tuleks. 8)

  8. #28
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Mis oleks kõige viisakam käitumine, kui oled lives kellegi just tühjaks teinud? Täitsa vait olla ja vaikselt chipsid kokku kraapida? Midagi vist mainida ei maksa? Või peaks just midagi peenelt lisama, et teine tilti läheks ja veel raha maha mängiks?
    Pean silmas just seda lähenemist, et rohkem raha kokkuvõttes saada, viisakas olemine on elementaarne.
    Kindlasti ei ole Sa kohustatud midagi ütlema, üldjuhul vaikimine pole üldse paha, sest võid mõne vale ütlusega teise veel rohkem endast välja viia. Mulle meeldib öelda - mul oli õnne, kus mul alles vedas, hästi mängisid, hea draw ;D

  9. #29
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    Tsitaat Algselt postitas alaska


    Jah, Tony G-l juba sõnadest puudus ei tuleks. 8)
    Jube julge vend Tony G tegelikult, nozzu kirjutas kuidas lauast lahkuda soovides, võitnud eelnevalt korraliku summa, silma siniseks sai ;D Mis, siis veel saaks, kui nii sõimaks mõnda

  10. #30
    Metsapull
    Guest

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    Teine loeng meeldis mulle rohkem kui esimenegi. Ise olen vist kõige rohkem selle Dont Slowroll punkit vastu eksinud. Mulle eriti ei meelid, kui mingid vennad chatti kirjutavad: zzzz kümneid kordi, kui mõni mees vahel uimerdab. Sellepärast olen mõnikord ise ka venitanud ning vahel isegi ekstra aega kasutanud, et asi veelgi rohkem veniks.

  11. #31
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Teine loeng meeldis mulle rohkem kui esimenegi. Ise olen vist kõige rohkem selle Dont Slowroll punkit vastu eksinud. Mulle eriti ei meelid, kui mingid vennad chatti kirjutavad: zzzz kümneid kordi, kui mõni mees vahel uimerdab. Sellepärast olen mõnikord ise ka venitanud ning vahel isegi ekstra aega kasutanud, et asi veelgi rohkem veniks.
    Lahe, et meeldis. Kas metsapull on midagi metssea sarnast ;D või on puhtalt väljamõeldis.

  12. #32
    Metsapull
    Guest

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Lahe, et meeldis. Kas metsapull on midagi metssea sarnast ;D või on puhtalt väljamõeldis.
    Ei ole väljamõeldis, minu lemmikkoomiksis nagu "Asterix" mainiti paaril korral sellist tegelast ja tundus olevat kihvt ning mitte väga laialt kasutatud sõna. Pealegi vist mõeldakse metsapulli all tarvast ehk siis ürgveist. Tarvas on siis Rakvere sümboliks ja ise olen ma rakverlane.

  13. #33

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    tahaks lisada paar subjektiivset arvamust.

    1. slowroll - "lives" sa EI tee oma kaarte esimesena lahti. ka siis mitte, kui sul on nuts. kaardid avatakse vastavalt reeglitele järjekorras:
    1) esimesena avab see, kes panustas riveris.
    2) kui riveris ei panustatud, hakatakse kaarte avama järjekorras peale Buttonit.
    miks sa ei ava oma kaarte enne sinu järjekorda?
    sest sa tahad saada igast käest võimalikult palju infot ja näha vastase kaarte. samuti tahavad kõigi kaarte näha teised mängijad, kes käes ei osale. ja nemad võivad samuti pahaseks saada, kui viskad oma nutsu esimesena letti ja annad võimaluse teisel(teistel) kinniselt foldida. sellest pole midagi halba, kui avad oma nutsu/võitva käe viimasena.

    2. Ära käi, kui pole sinu kord - siinkohal täiendaksin, et kui sul pole tahtmist käimasolevat kätt mängida, siis 1 võimalus on minna sit out. näiteks tahad WC, suitsule minna ja saad teha seda sel ajal kui 1 käsi mängitakse. jätad kaardid lauale(st. auto-fold, sisuliselt käitud enne sinu korda). selline käitumine on ok.

    3. rake on Lives väga erinev! . ulatused väga madalast 2%(cap 5$- mõnel pool Saksamaal) kuni mõrvarliku ca 8-9%(kui ma nüüd õigesti mäletan) Pariisis Aviation Clubis.

    4. söömine live pokkeri lauas on täitsa ok(niipalju kui igal pool näinud olen).

    5. lives peale ca 1 min pausi võib vastasele küsida "time"-i peale mida on tal täpselt 1 min otsustamiseks. seda kasutatakse palju. korduva jokutamise eest võib paluda manageril teha hoiatus ja lõpuks eemaldada inimene mängust.

    6. diilerite eksimused on teinekord jah väga valused. panen lingi PN foorumist.
    http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic1489/

    enamasti tulevad need kogenematusest ja suutmatusest/motivatsiooni puudumisest oma tööd õppida!

    7. live turniiripokker on kindlasti kordades sportlikumu loomuga kui mistahes online pokkeri vorm ja suudab emotsionaalselt palju rohkem pakkuda.

  14. #34
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    Väga hea vastus vsiu100,

    Selle slowroll kirjeldusega tekkis probleeme katsun kuidagi paremini sõnastada, et kõik aru saaksid. Kuidas, Sina kirjeldaksid slowroll? ;D

    See teine punkt, kui pole Sinu kord, siis on võimalus minna sit out, lisan sinna sulgudesse järgi, siis on hea teada, et saab ka sit out minna.

    See on loogiline, et kõikides kasiinodes on erinev lähenemine maksustamisse, kindlasti mängib rolli ka kasiino asukoht. Pariis on selline koht kust ei saa midagi odavalt vist ;D


    Selle söömise kohapealt ei ole midagi öelda, kui söömine on lai mõiste ;D, ning kindlasti ei ole ilus pokkeri lauas süüa. Kui keegi tahab süüa, tehku paus ja mingu sööma. Ei tahaks näha, et lauas keegi matsutab või oma rasvaste kätega kaarte näpib, täitsa out värk.


    Kui me saaks rohkem, nii arutada, siis saaksime alati parema loengu. Seega Pokah huvilised rohkem vastused paluks.

    Parimat laudades,

    Tigrano

  15. #35

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    nii palju kui näinud, saab igal pool sööki lauda tellida ja selles pole midagi taunitavat.
    iga ühe maitse asi.

    slowroll - ma olen aru saanud, et avad peale venitamist oma võitva käe viimasena, lastes teisel nn praadida või arvata, et tema käsi on parim. aga ma pole kindel ka....

  16. #36
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    nii palju kui näinud, saab igal pool sööki lauda tellida ja selles pole midagi taunitavat.
    iga ühe maitse asi.

    slowroll - ma olen aru saanud, et avad peale venitamist oma võitva käe viimasena, lastes teisel nn praadida või arvata, et tema käsi on parim. aga ma pole kindel ka....
    Katsun ümber sõnastada, see pole paha - avad peale venitamist oma võitva käe viimasena, lastes teistel arvata, et tema käsi on parim 5+


  17. #37
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    slowroll - ma olen aru saanud, et avad peale venitamist oma võitva käe viimasena, lastes teisel nn praadida või arvata, et tema käsi on parim. aga ma pole kindel ka....
    Slowroll - Kui sa oled kindel, et su käsi on parim (nuts) ja MEELEGA venitad aega, kui enam vastane otsustada ei saa. Näiteks sul AA, maas AA467, vastane läheb all-in ja siis hakkad küsima ala, "oh mis sul on", "ei tea kas peaks callima" või siis online "time bank" kasutamine enne callimist nutsiga.

    NB! Slowroll ei ole, kui näiteks on Teil 100BB stackid ja vastane raiseb PF 4BB, sul AA ja sa raised 14BB peale, vastane re-raiseb näiteks 30BB ja siis sa AA-ga võtad time bank, mõtled aja lõpuni ja lähed all-in. See ei ole slowroll, kuna see on strateegiline nipp, mitte reeta oma käsi ja vastane saab peale sind veel käigu teha. Kui vastasel oleks peale tema raise näiteks 1-2BB järgi (et ilmselget commited ja ta enam ei foldi) siis oleks aja venitamine slow-roll.

    Ja slow-roll on väga ebaeetiline, mitte ainult konkreetse vastase vaid KOGU laua vastu, sest kõik long runis kaotavad, kuna saavad vähem käsi mängida.

  18. #38

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    tnx, nüüd slowroll mõiste selgem.
    alati on hea kui näited juures.

  19. #39
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    Tsitaat Algselt postitas pendula
    tnx, nüüd slowroll mõiste selgem.
    alati on hea kui näited juures.
    Näiteid võiks tõesti palju lisada, teeb kõik lihtsamaks kohe ;D

  20. #40
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    väga tore loeng
    mokka mööda ja muud asjad

    NB!!! Mängides rohkem laudu korraga, tekib suurem oht, et Teie tähelepanu nõrgeneb ja kipute eksima ning Te ei mängi oma parimat mängu. <-- see lause võiks ja peaks olema kirjutatud paksult ja punaselt ... et kõigile (sh mulle) hobikorras/algajamas korras mängijatele meelde jääks :)

    pokkeri eetika kohaselt
    teadsin mina slowroll mõistet samuti nagu ranka seda kirjeldas, ja see on väga häiriv, eriti kui ise oled kaotaja pool ;D

    ahjaa, noh , lauakaaslasi ei tohiks jobudeks ja dildodeks ka sõimata (ma juhtusin kunagi tiltama, siis sõimasin ;D, pärast vabandasin, et olla viisakas :))

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES