Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Mis hinde annate artiklile?

Hääletajad
46. Sa ei tohi hääletada
  • 5

    39 84,78%
  • 4

    5 10,87%
  • 3

    1 2,17%
  • 2

    0 0%
  • 1

    1 2,17%
Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 46, kokku 46
  1. #41

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    Olen online pokerit mänginud 2 a.ja
    pole edu saavutanud ja enam ei taha ka mängida online`i

    st. bad beadid on minu usalduse pokkerisse täielikult kaotanud!

    live olen u. 10k+ vähemalt plusssis.

    ei kujuta ettegi miks ma online-kaotan
    ja live võidan ???

    vb olen inimeste lugeja :D selgeltnägija @ kanal 2 , lol

  2. #42

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    Tsitaat Algselt postitas RaitS
    Olen online pokerit mänginud 2 a.ja
    pole edu saavutanud ja enam ei taha ka mängida online`i

    st. bad beadid on minu usalduse pokkerisse täielikult kaotanud!

    live olen u. 10k+ vähemalt plusssis.

    ei kujuta ettegi miks ma online-kaotan
    ja live võidan ???

    vb olen inimeste lugeja :D selgeltnägija @ kanal 2 , lol
    Vähemalt 10k plussis ;D....ei kõva vend pole midagi öelda ..julgeb mu all inni juba K highga callida ...miks lives võidad..sest kaart jookseb ja miks kautad sest kaart ei jookse ja oled täis ja tiltis ;D

  3. #43

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    vähemalt sinu tuulutamist saan kontrollida :D K high`ga :D wannabe bluffer !
    ja miks live võidan, sest näha kui asi kisub meestel mädaks ja nii mõnegi suure boti olen võitnud second pair`ga

    bring it on ! :)

    Kus Ranka üldse Pärnus mängib, seal Noortekeskuses jah ? plaju seal BB on ?


  4. #44

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    Agressiivsuse asjaga tuli meelde seik kuidas Õllesummeril ringi kakerdasin ning Triobeti telgi juurde sattusin. Uurisin siis telgi ukse ees seisva tabeli pealt, et mis lauad ja turnad seal käivad - kuna juttu tahvli peal oli suht segane ja kohati kustunud (kriidiga kirjutatud) siis otsustasin küsida tahvli kõrval seisva mehe käest, kes ilmselgelt nägi välja nagu ta oleks JUST sealt telgist tulnud välja suitsetama. Küsisin, et "kas vabu kohti veel jätkub?" vastuseks sain äärmiselt vihase pilgu ja lause "mis ma näen mingi infoliin sulle välja või, vaata tabelit raisk" :D
    küsisin siis, et mis su probleem on - selle peale tahtis kohe kaklema hakata :D

    vot kuidas ikka mõni kaotus võib enesest välja viia. eks ma ise ka seal pisut vindine ja tegelikult ei olnudki soovi mängima minna vaid lihtsalt uurida... hakkasin taga seal kraaklema kuni sõber vahele tuli ja ära tiris mind. jalutasime siis edasi ja nii ta läks.

    pull lugu lihtsalt - eetika on äärmiselt oluline!

  5. #45
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    Agressiivsuse asjaga tuli meelde seik kuidas Õllesummeril ringi kakerdasin ning Triobeti telgi juurde sattusin. Uurisin siis telgi ukse ees seisva tabeli pealt, et mis lauad ja turnad seal käivad - kuna juttu tahvli peal oli suht segane ja kohati kustunud (kriidiga kirjutatud) siis otsustasin küsida tahvli kõrval seisva mehe käest, kes ilmselgelt nägi välja nagu ta oleks JUST sealt telgist tulnud välja suitsetama. Küsisin, et "kas vabu kohti veel jätkub?" vastuseks sain äärmiselt vihase pilgu ja lause "mis ma näen mingi infoliin sulle välja või, vaata tabelit raisk" :D
    küsisin siis, et mis su probleem on - selle peale tahtis kohe kaklema hakata :D

    vot kuidas ikka mõni kaotus võib enesest välja viia. eks ma ise ka seal pisut vindine ja tegelikult ei olnudki soovi mängima minna vaid lihtsalt uurida... hakkasin taga seal kraaklema kuni sõber vahele tuli ja ära tiris mind. jalutasime siis edasi ja nii ta läks.

    pull lugu lihtsalt - eetika on äärmiselt oluline!
    Võiks öelda, et küsija suupihta ei lööda aga sellistest keevalistest inimestest parem eemale hoida, siis tuleb odavam pikas perspektiivis ;D

  6. #46

    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    5+ ootan huviga ka järmisi artikleid sinu poolt!

Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES