Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 30 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 600

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Kindluse mõttes, et ma ise täna enne ööd nuga ei saaks: Svenza

  2. #2
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt III game thread***

    5 minutit aega PM-ida parandusi

    6 Svenza (Fabulous, inward, Tuul, donkament, Godspeed_EJ, karupoeg)
    5 camu (Fortune, neeme, Maxi, tiigrikutsu, ristik)
    3 Fabulous (IamAllin, udikaz, kaardimaja)
    3 Fortune (camu, Svenza, OuMaiGaad)

  3. #3
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt III game thread***

    küla poos üles Svenza

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )


    PM-i oma skype kui tahad surmachatti

  4. #4
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt III game thread***

    öökäike ootan:

    külatargalt
    külamõrtsukalt
    inglilt
    huntide tiimilt
    spioonilt
    huntide blokeerijalt
    huntide teise öö 1x mõrtsukalt

  5. #5
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Külamõrtsukas andis kuuli neeme-le

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    neeme,

    Sa oled Priidix. Üks parimaid nolifejaid, 250h kuus mängida pole naljaasi. Paraku oled sa liiga kiindunud liikuvatesse piltidesse, seega sa pead iga päev ühe .gif-i postitama või muidu sa sured. Sa esindad küla võistkonda.
    Huntide teise öö mõrtsukas ei olnud sellega millegipärast rahul ja tappis külamõrtsuka!

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    taavi,

    Sa oled ranka. Sinu sõna maksab kõige enam siin foorumis, mängus saad sa banida(tappa) igal öösel ühe mängija. Sa oled mõrtsukas ja sa esindad küla võistkonda.
    Kambakesi sõid hundid ära Tuule
    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Tuul,

    Sa oled ok2aa. Esiteks sa crushid pokkerit ja teiseks on su foorumigame ka täiesti respekteeritaval tasemel. Paraku on su peak läbi ja nüüd mingid lapsed jms old people boring stuff, seetõttu sul lisavõimed puuduvad. Sa esindad küla võistkonda.
    PM-ige oma skype kui tahate surnud mängijate chatti.

    Mängijate nimekiri:

    camu
    donkament
    Fabulous
    Fortune
    Godspeed_EJ
    IamAllin
    inward
    kaardimaja
    karupoeg
    Maxi
    OuMaiGaad
    ristik
    tiigrikutsu
    udikaz
    WowAwiAA

    On päev!

  6. #6

    Re: ***Libahunt III game thread***

    We are pretty much fucked.
    Soulread:
    Hundid on Fabulous, donkament, Maxi, Fortune, Godspeed_EJ, ristik

  7. #7
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Fabulous

  8. #8

    Re: ***Libahunt III game thread***

    alustan samaga mis eile GodspeedEJ

    suht ptsis seis juba

  9. #9
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Lugesin veits poste üle. Kurat, ma ei saa aru, kas Fab on nii tark või nii loll, aga postide järgi tundub, et ta pigem küla.
    Fortune peaks olema hunt, aga mis lahe vangerdus eilses hääletuses. Svenza juhtis häältega, rahu ta põrmule, ja siis muutis fortune svenza pealt minu peale. Samas pole tal vahet, ilmselt. Pigem küla. Fab muidugi, et end sees hoida, pani svenzale lõpus. Mis ka vägagi kahtlane.

    Hetkel läks kiireks. Mõtlen pärast edasi. Imo kaardimaja nimekirjas vähemalt 4 hunti. Kui Fab hunt, peab Inward ka olema. See selge.

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Ma hääletasin eile õhtul viimastel hetkel ümber enda mängus kindlustamiseks. Kuna viimase poole tunni jooksul hakkas surve järjest rohkem minu peale tulema, eeldasin ma et mulle tehakse seda, mida tehti mingil põhjusel hoopis camule. Kui ma aga oma viga märkasin oli kell juba 22 saanud ja camu peale tagasi hääletada ei saanud. Hundid ilmselt naeravad oma chatis hetkel selle vea üle, aga pole midagi teha.
    Ma tean väga kui hundine selline move tundub ja seetõttu on mul üpris mõttetu siin ennast täna kaitsma hakata, et kedagi ümber veenda.

  11. #11

    Re: ***Libahunt III game thread***

    ma ei oskagi hetkel ühest seisukohta võtta, sest minu tugev hääl oli svenza peale. Mis osutus aga valeks..
    Olen hetkel tööl ning loen postitused hiljem mõttega läbi, et mingit readi saada.

  12. #12
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Svenza välja hääletamine oli korralik möödalask. Ühe päeva/ööga jäime neljast külaelanikust ilma. Seis on päris nadi. Vähemalt see peaks nüüd üsna selge olema, et fortune on hunt.

  13. #13

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Svenza välja hääletamine oli korralik möödalask. Ühe päeva/ööga jäime neljast külaelanikust ilma. Seis on päris nadi. Vähemalt see peaks nüüd üsna selge olema, et fortune on hunt.
    Miks see kindel peaks olema, et ma hunt olen nüüd? Svenza pealt hääletasin maha, sest ta tegi 9 minti enne eilse päeva lõppu, ei näe tal põhjust seal valetada, kuna mingit pääsemist pole tal loota ja peale seda mõtlesin teha samasuguse postituse nagu neeme tegi, aga kuna aega vähe siis ei teind, aga neeme ikkagi tegi ja nägin võimalust svenza päästa ja hääletasin camu kuna see oli ainus võimalus.

    Üks asi millest ma aru ei saa on see, et fab, kes just kirjutas üks post enne, et svenza nkn raudne küla, nüüd äkitselt viimasel hetkel siis hääletab ikkagi svenza, selleks et päästa camu, kellega ta algul tuliselt vaidles? Suht sick oleks kui nad on mõlemad hundid. Hääletan hetkel Fabulous.

  14. #14

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Svenzaga sai jah puusse pandud. Samas ega ta ise väga ei soodustanud oma olukorda oma mõtetute räuskamistega.

    Praegu on suurimad hundi kandidaadid minu jaoks Fabulous ja Fortune. Kolmandaks tahaks sinna lisada udikaze, kes on olnud vääääga vaikne kogu mängu jooksul.
    Fabulouse bandwagon hääletamine on kahtlane olenemata oma põhjendustest. Fortune kahjuks räägib esimene öö, millest tal eile õnnestus välja kangutada end.
    Udikaz hoiab minu arvates liiga madalat profiili, et ta oleks neutraalne külaelanik. Esimestel päevadel oleks see arusaadav, kuna siiani on paljud aktivistid kohe maha tõmmatud, aga praegu oleks juba viimane aeg hakata hunte jahtima, kui ta ise üks nendest pole.

  15. #15

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Fabulous

  16. #16

    Re: ***Libahunt III game thread***

    eks ma ajan täna oma joru edasi ja ilmselt hääletan fabi poolt, aga hoian praegu veel optionid vabad.

  17. #17
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    482

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Hetkel arvan samamoodi nagu eile ja hääletan Fortune, kuigi fab on hakanud ka päris kahtlasena tunduma juba. Vaatame mis päev toob, alati on võimalus häält muuta.

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Seis on ikka väga nutune juba, hunte pole veel üldse maha saadud.
    Eile hääletasin Camu, aga tema tundub siiski pigem küla eilse põhjal. See et Svenza küla oli, no ma ei tea. Ma ei suutnud päris hästi ära tajuda kui palju temast reaalset kasu oli ka, pigem külvas segadust.
    Hetkel on meil 2 päeva aega midagi teha ja reaalseid kandidaate on 2, Fortune ja Fab. Mõlemad vist siiski hundid ei ole.

    Hetkel siis kaks varianti Fab (Inward) ning Fortune.
    Suure tõenäosusega kui Fab on hunt siis seda on ka Inward. Seega kasulikum minu arvates oleks Fabi välja hääleteda ja juhul kui tema on hunt siis Inward samuti, sealt saab juba mingeid seoseid hääletamiste jne suhtes kui ei ole siis on suht kööga kuna Fortune saame kätte, aga edasipidi eksida enam ei tohi.

    hääletan Fabulous

    üldiselt on siin neid kahtlaseid veelgi, aga liiga riskantne oleks vist mingi suvalise kodaniku kraesse hüpata hetkel

    Järgmine mäng enam ise osa ei võta. Esimene mäng oli veel huvitav, aga selles mängus enam eriti ei viitsi kuidagi aktiivselt soneerida ja võidelda. Aega ka pole, et teemat mitu korda läbi lugeda. Kahju, sest mäng ise huvitav

  19. #19

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Väga kahtlane, Fabulous tundub küll oma tekstiga päris küla olevat. Hoopis camu on vaikseks jäänud peale seda kui teda agaralt hääletati. Hääletan Fortune vastu kuna tema hääletas Fabu vastu ja camu poolt keegi ei hääleta ning Fabu tundub ilmselgelt küla olevat imo.

    Lähen hetkel magan natuke ja õhtupoole süvenen teemasse uuesti. Võib-olla on midagi kahe silma vahele jäänud.

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Fortune

Lehekülg 11, kokku 30 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES