Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 30, kokku 30 EsimeneEsimene ... 20282930
Näidatakse tulemusi 581 kuni 600, kokku 600
  1. #581

    Re: ***Libahunt III game thread***

    ja lisaks veel, et tunnen süüd selle lõpusegaduse tekitamise pärast nig olen nõus järgmise mängu host olema. Et kui rahavas soovib mängida vms, siis võin seda korraldada.

  2. #582

    Re: ***Libahunt III game thread***

    ty lenC hosti eest.

    ja one outer külale


  3. #583
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: ***Libahunt III game thread***

    GG, no ega mul midagi enam viimastel päevadel teha ei olnud.

    Mäng oli juba kotis, aga siis sai karupoeg banni ja nii see asi perse läks. Oleks rahulikult fabi välja võtnud ja oleks korras olnud.

    Viimasel päeval tahtsin riski peale minna ja claimida küla ning pakkunuks ingliks IamAllin, aga njah, Nii kui donkament ingli rolli ära claimis oli suht selge, et läbi ka.

  4. #584
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt III game thread***

    gg :D

  5. #585
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt III game thread***

    inward, kelle kohta sa uurind olid?

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    ja lisaks veel, et tunnen süüd selle lõpusegaduse tekitamise pärast nig olen nõus järgmise mängu host olema. Et kui rahavas soovib mängida vms, siis võin seda korraldada.
    ikka soovib! do it

  6. #586
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***Libahunt III game thread***

    oleks käpp. loodetavasti ei sööda mind kohe esimesel ööl ära.

  7. #587
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: ***Libahunt III game thread***

    me too,tehke uus game.

  8. #588
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Mäng kulges huntidele väga hästi ja võit oleks ülekaalukas olnud, kui poleks karupoja intsidenti juhtunud. Külaelanikena ei saanud me mitte midagi aru. Hääletasime tuimalt omad välja. Ise juhtisin ka kahte bandwagonit. Külatargana failisin ka odavalt. Nüüd saan aru, miks rasmer too mäng full retardis. Külatarka esimene kord on päris keeruline mängida, sa pead püsima võimalikult kaua elus, et hundid sind ära ei tuvastaks või küla sind välja ei hääleta, samal ajal üritades külale reade anda oma päringute kohta. Fab ja camu peaksid omavahelise beefi mängust kõrvale jätma. Peale päringut camu kohta, oli fab minu jaoks hunt, mis hunt.

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    inward, kelle kohta sa uurind olid?
    Päringud läksid vett vedama, sp läkski mäng küla jaoks päris keeruliseks.

    1) Spewmonkey - kes koksati kohe esimene öö maha
    2) Camu - küla
    3) Fab - Mängu edasist arengut arvestades oleks ülioluline peek olnud, aga sel ööl blokiti mind ära.
    4) God - küla
    5) OMG - siis võeti maha mind öösel.

    Viimane öö, miks ma välja ei tulnud:

    1) äkki hundid ei saa aru, et ma KT olen ja kuidagi joppan (wolf chatist pärast oli kuulda, et peaaegu olekski pääsenud)
    2) ingel saab aru, et ma olen KT ja päästab mu
    3) või siis viimane variant, et perse kui surma saan, näevad teised nkn, et olen KT ja saavad mu viimaseid postitusi vaadata, sest ma sain ainult 2 reaalset kasu toovat peeki teha ja need panin selgelt tol ööl kirja.

    Mõtlesin üle suures plaanis. Samas võitjate üle kohut ei mõisteta. Mängiks teinegi kord. Vähem rahvast, vähem erinevaid rolle ning rohkem aktiivsemaid postitajaid. Muidu lenci poolt great job - kõik rollid ja asjad.
    Viimati muudetud inward poolt : 29.01.13 at 22:08

  9. #589

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Kuna mäng sai läbi, siis ütlen ka paar sõna sekka (ka enda kaitseks):

    Esmalt vabandan meeskonnakaaslaste ees. Ka mul olid juba shampusekorgid lahti korgitud, kuid läks teisiti.

    Igastahes ma inwardi ees juba vabandasin ning selgitasin, kuid ütlen ka kaasmängijatele, et absoluutselt ei soovinud inwardi solvata või halvasti öelda. Ma ei tea kui reaalne see selgitus tundub, kuid ma põhjendaks seda liigse familiaarsusega (a la msn chat sõbraga). Pärast lause kirjutamist sain seda üle vaadates kohe aru ka, et "wow - selles kontekstis tundub see küll solvanguna". Samas ei soovinud kohe vabandada ka, sest mängudünaamika oli tol hetkel selline, et inward oli suutnud paar liiget endale punti meelitada ning asi hakkas Fabulousi pealt ära minema, samuti võinuks mu käitumine võiks tunduda väga bipolaarne ja hundine.

    Kuna inward ei reageerinud ka kuidagimoodi, siis tuli minu lamp eemaldamine mulle täiesti üllatuslikult.

    Sest:
    1) inward ei tundunud kuidagi heidutanuna

    2) tsiteerides svenzat:
    - post 42: "q-q on täis lambitont ja elu mõttetu vend. Ju on jälle koos godspeediga hundid, peavad ühte punti hüppama. KOmmunistipeded, toppige üksteist! "
    - post 49 "lase püksi karupoeg. Krdi imbetsillid võtavad päris elust vimma kaasa. Olen sind väga palju ***** saatnud kusagil Olümpsis? Mine mängi mnemoturniiri kui tahad intelligentset vestlust "

    Eelnev svenza tsiteering ei ole mõeldud hosti dissimiseks, vaid põhjendamaks, miks ma ei vabandanud või ei juhtinud tähelepanu sellele kohe. Sest tõesti arvasin, et no harsh feelings ja kõik ok ning mängu eeskirju ei ole rikutud...eks pärast mängu lõppedes oleks saanud rääkida/vabandada :/

    Aga eniveis nagu lubatud sai, siis kaasosalistele talvisel kokkutulekul või rahvaturniiril esimene õllelaud karupoja kulul!

  10. #590
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Yea, mul oli savi. See oli lenci ainuke möödalask. Selle järgi oleks Svenza pidanud ka bani saama. Kuradi naljakas oli aga see, kuidas mõrtsukas esimene öö luugile pihta pani.

  11. #591

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Yea, mul oli savi. See oli lenci ainuke möödalask. Selle järgi oleks Svenza pidanud ka bani saama. Kuradi naljakas oli aga see, kuidas mõrtsukas esimene öö luugile pihta pani.
    Joppas, ta esimene päev ei teinud ühtki postitust ja oli foorumis nähtamatu...

    Tänud lenCile korraldamast.

  12. #592

    Re: ***Libahunt III game thread***

    kahju, karupoja bänn oli ikka väga valus pauk otse munadesse.. kuni sinnamaani olite peos. wp anyways

  13. #593
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Vabandust jah, et minu ja Fabi vaidlus ära rikkus asja kohati. Läksin veits emotsionaalseks kätte. Aga muidu kõvasti raske, kui eelnevad mängud ning alles lõpus oli juba veidi aru saada, kes mis suunda ajab. Karupoja bann tegi ka asja lihtsamaks muidugi.
    Tänud lenC´ile korraldamise eest.

  14. #594
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Mitte kuigi läbimõeldud TOP8 mängijad minu arvates:

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )



    Boonus:

    ( Click to show/hide )

  15. #595
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: ***Libahunt III game thread***


  16. #596

    Re: ***Libahunt III game thread***

    GG peeps, muud midagi öelda ei oskaks, tahaks vaid fabulousi kommentaari näha selle kohta mis toimus.

  17. #597
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Vabandust, et mängu ära tardisin. Järgmine kord proovin mitte teha asju kui neid pole vaja teha (Svenza hääletamine) ning mitte kellegagi isiklikuks minna (vaidlus Camuga).

    Oli tore mäng. Cheers!

  18. #598
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    GG peeps, muud midagi öelda ei oskaks, tahaks vaid fabulousi kommentaari näha selle kohta mis toimus.
    Ma kirjutasin siin teemas mitu korda täiesti ausalt (mängu ajal loomulikult ei eeldagi, et seda usutaks) miks ma midagi valesti tegin. Kõik on täiesti minu enda vead ja võtan omaks.
    Kahjuks suutsin tahtmatult endale sellise hundi-imago luua millest lahti polnud enam võimalik saada. Enam-vähem sama suutis ka Fortune teha, kelle puhul olid peale minu veel mitmed külaelanikud täiesti kindlad, et tegemist on hundiga ning kui ta rolli teada saime oli üllatus üpris suur.

  19. #599

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Polegi väga midagi öelda, läks nagu läks. Karupoja apsakaga läksid ka minu plaanid võssa ja üldine segadus mis oligi planeeritud külarahva jaoks sai kohe suhteliselt selgeks.

    GG :)

  20. #600

    Re: ***Libahunt III game thread***

    GG, väga hea mäng oli. Hundid panid alguses ikka väga hästi, mitte kottigi ei saanud aru. Hundi bännimine muutis ilmselt tõesti suht palju, samas ütleks, et 6 hunti oligi natuke liiast, mis siis, et külaelanikke oli ka palju. Kuue häälega saab iseenesest juba day 1'st hääli konrollida imo (muidugi kindlasti ei ole see nii lihtne kui mulle, külale, võiks tunduda:D) Endal vajus lõpupoole aktiivsus ära, polnud enam aega kõike analüüsida ...

    Uuest mängust võtaks siiski rõõmuga osa:)

Lehekülg 30, kokku 30 EsimeneEsimene ... 20282930

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES