Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 30 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 600
  1. #141

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Mina järeldasin, et kuna inward sai "lihtsalt" 6 häält ja mitte kedagi see ei kõigutanud, siis järelikult ei saa ta hundi grupis olla. Kui ta oleks hunt, siis oleks loogiliselt hundid kedagi teist hakanud ründama ja kambaga sinna ka oma hääli andnud, et oma päästa. Obviously võisin ma eksida, kuid hetkel pole mul põhjust teistmoodi arvata.

  2. #142

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Godspeed_EJ tundub kõige kahtlasem

  3. #143
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Vabandused, et esimene päev osa ei võtnud. Viibisin arvutist 2 päeva eemal, paar korda nutitelefoniga käisin foorumis. Loen teema läbi ja olen aktiivne edaspidi.

  4. #144

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    Mina järeldasin, et kuna inward sai "lihtsalt" 6 häält ja mitte kedagi see ei kõigutanud, siis järelikult ei saa ta hundi grupis olla. Kui ta oleks hunt, siis oleks loogiliselt hundid kedagi teist hakanud ründama ja kambaga sinna ka oma hääli andnud, et oma päästa. Obviously võisin ma eksida, kuid hetkel pole mul põhjust teistmoodi arvata.
    Just see ju toimuski

  5. #145

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Mina hääletan Maxi

    esiteks selle lause pärast ise olen jälle fucking külaelanik, ...

    Teiseks oli ta esimene, kes q_q poolt hääletas

    ja kolmandaks oli tema, kes ütles, et Svenza tuleks sisse jätta, kes q_q arvates oli hunt. Samal ajal, kui Svenza väitis, et q_q on kõige kahtlasem.

  6. #146

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Hääletan camu. Mulle tundub, et üritab kangesti vett sogaseks teha siin oma närvilise jutuga. Eelmistes mängudes tundus ka, et hundid ulgusid ikka kõige kõvemini..

  7. #147
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: ***Libahunt III game thread***

    camu

  8. #148
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Hääled seisuga post#147

    2 camu (ristik, Fabulous)
    1 Godspeed_EJ (donkament)
    1 Maxi (Tuul)

    Öö saabub ~8 tunni pärast.

    Boldi teksti võite kasutada ainult hääletamiseks(kaasa arvatud tsitaatides)!

    edit: kui keegi hääletab ja te seda tsiteerite, siis te ei pea boldi eemaldama

  9. #149

    Re: ***Libahunt III game thread***

    ma jääks täna veel svenza peale, kuna ei ole erilist põhjust oma arvamust muuta (kirjeldatud varasemates postides). Kaardimaja, imo võivad hundid olla ka kokku leppinud, et nad vähemalt alguses ei hakka üksteist n.ö. päästma, sest siis oleks suhteliselt face up. Samas see võib olla esimese leveli mõtlemine...

    Camu ja Fab on pigem kahtlased, kuid samas pelgalt selle põhjal ei tahaks nagu välja heita, sest erinevalt teistest on nad mängus sees ja võivad oma analüüsidega hilisemalt tuua meile potensiaalset kasu.

  10. #150

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Huntide ühekordne mõrtsukas eemaldas mängust kardaaniristi




    ON PÄEV
    Kardaaniristi ainuke postitus eile...

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    hääletan Fortune, sest vaiksetest mängijatest pole kasu.
    Seos v liiga obv...

  11. #151

    Re: ***Libahunt III game thread***

    lisaks camu ja svenza paistavad olevat vastasleerides, üks neist välja saata ja prolly 1 hunt käes.

  12. #152

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Mina hääletan Svenza

    Jätkan eilset liini, kuna ta ei teinud midagi, et vastupidist tõestada. Tänu oma räuskamistele ja viimasel hetkel q_q hääletamisele pigem süvendas mu kahtlusi.

  13. #153

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Tsitaat Algselt postitas taavi Vaata postitust
    Kardaaniristi ainuke postitus eile...


    Seos v liiga obv...
    seos on olemas jah, aga tundub justkui liiga obv...

  14. #154

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Tsitaat Algselt postitas ristik Vaata postitust
    lisaks camu ja svenza paistavad olevat vastasleerides, üks neist välja saata ja prolly 1 hunt käes.
    Tundub nii jep, sellepärast jään ka oma valikule kindlaks ja valin camu. Ehk siis tuleb flip svenza ja camu vahel maybe ja saab homseks asjast sotti juba.

  15. #155

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Ma ei oska seisukohta võtta, võtan istekoha hetkel. Ikka ihutakse hammast minu peale...

  16. #156
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Võtke mind välja jah.
    Ma olen suht kindel, et üks kolmest minu vastu hammast ihuvast kasutajast on hunt. Fabulous oli eile ainuke, kes inwardit kaitsma hakkas. Seega ei saa öelda küll, et keegi sõna ei võtnud inwardi teemal.

  17. #157
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Nii, üritan ka midagi kirja panna. Pole just kõige kirkam kriit täna, seega analüüs võibolla kõige arusaadavam pole.

    Need, kes mind eile päästa üritasid (poste tehes), tunduvad enamuses minule külad. Samas huntidel on hea vett ka segada, sest eile polnud vahet, kes meist läheb. Alguses oli hea mind ette võtta, sest olin AFK ja minu välja hääletamisest poleks saanud mingeid tagasi ulatuvaid järeldusi teha. Päeva lõpuks sobis neile q_q sama hästi või paremini, sest võttis aktiivselt sõna ja eelmisest mängust oli ju näha, et tegemist väga hea mängijaga.

    Camu ja Fab sõnelus tundub lihtsalt pigem mingi omavaheline vimm. Mingeid isiklike vaidlusi selles mängus liiga hoogsalt lahendama pole mõtet hakata, külvab veel rohkem segadust. Kindel muidugi ei ole, üks neist võib siin hakata niite tõmbama küll.

    Hetkel tundub kõige hundisem Fortune. Kolm readi millel tuginen: 1) Ühekordne mõrtsukas tappis kardaaniristi, sest viimane hääletas fortune, 2) Öösel tapeti -andres-, kes samuti hääletas alguses fortune, 3) hüppas kenasti kampa, et mind välja hääletada ja (#59 post) küsis q_q-lt miks ei peaks mind välja hääletama.

  18. #158
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Huntide killid olid tegelt suht random imo ja ma neist mingeid suuri järeldusi ei teeks. Tundusid pigem jälgede segamisena. kardaanirist vähemalt. Head poindid inward muidugi.

  19. #159

    Re: ***Libahunt III game thread***

    ma arvan, et kardaaniristi peeti lihtsalt liiga geaks kplaelanikuks ja Fortune hääletamisega see seotud polnud, samas kes teab...

  20. #160
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***Libahunt III game thread***

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Huntide killid olid tegelt suht random imo ja ma neist mingeid suuri järeldusi ei teeks. Tundusid pigem jälgede segamisena. kardaanirist vähemalt. Head poindid inward muidugi.
    Seda küll, et esimese päeva hääletamine on random. Eelnevate mängude põhjal mulle siiski tundub, et kui keegi kasvõi pool kogemata hundile pihta paneb, siis süüakse ta ära. Selle järgi (kui next levelil mõelda) oligi hea nad ära tappa, sest tundusid tavalised postitajad.

Lehekülg 8, kokku 30 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES