Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 15, kokku 15
  1. #1

    NL2 AK flopi otsus

    Vastase statsid 22/11, mis oleks õige otsus selles olukorras olnud?

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    MP1 ($0.80)
    MP2 ($3.57)
    CO ($1.87)
    Button ($1.81)
    SB ($5.09)
    Hero (BB) ($5.29)
    UTG ($0.87)
    UTG+1 ($4.81)

    Preflop: Hero is BB with A, K
    1 fold, UTG+1 calls $0.02, MP1 (poster) checks, 4 folds, Hero bets $0.12, UTG+1 calls $0.10, MP1 (poster) calls $0.10

    Flop: ($0.37) A, A, 6 (3 players)
    Hero checks, UTG+1 bets $0.18, 1 fold, Hero raises to $0.60, UTG+1 raises to $1.80, Hero ???

  2. #2

    Re: NL2 AK flopi otsus

    Arvestades käe käiku, vastane ilmselt seal enam ei foldi oma made hande. Samuti ei taha me anda vastaele tasuta turni.

    Seega..

    Get it in.

    NL2 on seal piisavalt tihti Ax, draw või isegi pure bluff. Vahel harva ka 66, aga siis ei oleks ilmselt vastane nii agro olnud. Ning kui vastasel on käes bluff, siis ta nagunii blank turne ei jätka.

  3. #3
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: NL2 AK flopi otsus

    Cbeti krdi flop! Ja nüüd ma ei teagi kuidas sellest jamast pääseda ja millest me ees oleme kui limpiv (passiivne?) vastane kangesti tahab 240bb sisse ajada ja meil on trips top kikkeriga.

  4. #4

    Re: NL2 AK flopi otsus

    80-90% ajast ma cbetingi, seekord arvasin, et check-raise tundub selle vastase vastu parem.

  5. #5
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 693

    Re: NL2 AK flopi otsus

    Tsitaat Algselt postitas Pusna Vaata postitust
    80-90% ajast ma cbetingi, seekord arvasin, et check-raise tundub selle vastase vastu parem.
    Mängi nutsi samamoodi nagu teisi käsi :D

  6. #6
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: NL2 AK flopi otsus

    Fold, F this shit ja hakka HU mängima

  7. #7
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: NL2 AK flopi otsus

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    Fold, F this shit ja hakka HU mängima
    Strateegias trollimise eest võib banni saada muide.

    Sellisel flopil sellise käega c/r peale minna on küll puhas lollus. Miks sa inimesi potist välja tahad hirmutada. Kui sa ütled, et sellel hetkel selle vastase vastu tundus hea plaan, siis järelikult on sul alust arvata, et vastane on lag spewtard. Sellisel juhul ei näe ma jälle põhjust sellel teemal...siis ju easy, get it in. Ja üldse on see käsi get it in igast asendist ju. Sul on hetkel 3'rd best hand. Kaotad vs 66 ja A6 ja beadid kõiki teisi Ax käsi. Mida siin mõelda?

  8. #8

    Re: NL2 AK flopi otsus

    Ise Nl2-NL5 mängija praegu ja kunagi ei tahtnud ka selliseid floppe Cbetida, kartuses et hirmutan venna potist minema. Pärast käte analüüsimist ja foorumites arutamist mina jõudnud arusaamale, et kui vastasel on käsi millelt siin valuet saada. siis sa ka saad ja kui ei ole siis foldib nii kui nii ka tulevikus või juhtub nii, et tõmbab ennast sinust ette ja siis maksad ise talle välja.

    Selles käes nagu mängitud siis läheb keskele, sest panen vastase mingi AT, AJ, AQ, 66 peale ja vaevalt ta neid foldib.

  9. #9

    Re: NL2 AK flopi otsus

    Tänud kõigile kes vastasid. Tean nüüd vähemalt, et mängisin õigesti vajutades all-in.

  10. #10
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: NL2 AK flopi otsus

    Tsitaat Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
    Selles käes nagu mängitud siis läheb keskele, sest panen vastase mingi AT, AJ, AQ, 66 peale ja vaevalt ta neid foldib.
    66 on meist ees btw.

    meil 3rd nuts ja tavaliselt sellisel boardil on suht ez allin, aga asja teeb raskemaks asjaolu, et effective stackid 240bb. UTG line on küll täpselt nagu 66 (pre limp/call), mida kinnitavad tema statsid (22/11 ehk täpselt selline mängija, kes limbib väikeseid pocketeid ja callib järgi igasugu suited connectoritega jne). usun, et AK, AQ, AJ, AT ta avaks. samas see on NL2 ja siin ilmselt suht raske sellisest käest eemale saada. anyway see on käsi, millel pole mõtet pikalt peatuda. long term on shove siin käes sitaks +EV, aga lihtsalt antud kontekstis ja sellise vastase vastu näed siin minu arvates üli tihti 66 ja väga väga harva nõrgemat Ax.

    ( Click to show/hide )

  11. #11
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: NL2 AK flopi otsus

    Ma nii ei ütleks, ma arvan, et nad limbivad siin ka Ak näiteks. Lisaks võib vabalt ette kujutada, et mingi TT on hea vms. Kindlalt on rohkem kordi vastas Ax kui 66. Olen täitsa kindel. nl2 nuppe vajutaval härral ei ole sellest 240bb'st küll sooja ega külma, kahtlen kas ta üldse teabki, et tal nii palju stacki on.

  12. #12
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: NL2 AK flopi otsus

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    Ma nii ei ütleks, ma arvan, et nad limbivad siin ka Ak näiteks. Lisaks võib vabalt ette kujutada, et mingi TT on hea vms. Kindlalt on rohkem kordi vastas Ax kui 66. Olen täitsa kindel. nl2 nuppe vajutaval härral ei ole sellest 240bb'st küll sooja ega külma, kahtlen kas ta üldse teabki, et tal nii palju stacki on.
    Ja sellega on kõik öeldud!

  13. #13
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: NL2 AK flopi otsus

    Oluline pole see mis tal praegu käes on, vaid et niimoodi flopil tegutsedes sunnid vastast õiget otsust tegema. Chraise/4betshove peale 240bb deep näed sa siin väga harva sitemat kätt isegi NL2-s, eriti kui vastase statsid või eelnev käitumine ei viita hälvetega isikule.

  14. #14
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: NL2 AK flopi otsus

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    eriti kui vastase statsid või eelnev käitumine ei viita hälvetega isikule.
    lold irl.
    ( Click to show/hide )


    aga pmst this jah. oleks siin mingi cbet -> vastane shoveb, siis oleks easy snap. hetkel aga hero mängib oma kätt nii tugevalt, et kahtlen, et siin TT näeme. kõige kõige optimistlikumal juhul on siin vastas ehk flushdraw, aga seda ka nii agrolt ei mängiks ju.

  15. #15
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: NL2 AK flopi otsus

    ärge tooge seda TT'd nüüd kontekstist välja. nõustun ,et hero liin on kehv, aga jään seisukohale, et iga Ax vastasel shipib seal.
    tänan tähelepanu eest.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES