Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9

Teema: KK AI pre

  1. #1

    KK AI pre

    Neid teemasid on kül olnud,aga teeks ikkagi uue,et üle küsida.Pokker on siiski arenenud ja hud kasutatakse palju rohkem kui vanasti.Mängin full ringi ja 6maxi korraga,aga küsiks full ringi kohta.Hetkel on seis selline,et olen läinud 25 korral pre AI KKga ja 16 korral on AA vastas ja olen kokkuvõttes -530bb.Sample on 75k käe peale kuna hakkasin alles hiljuti uuesti mängima.Ma mõtlesin siis ise,et kui ma lähen niti vastu AI,siis võiks hoopis kk foldida 4bet peale.Pole veel seda teinud, aga hetkel tunduks nagu kasulik.Samuti võiks foldida UTGlt 4bettiva tagi vastu.

    Kui soovitate midagi,siis tooge ka põhjendus ja otsi leake mujalt ei ole arvestatav põhjendus.

  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: KK AI pre

    Aga sa jäta niti või UTGl oleva tagi vastu KK 3bettimata.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: KK AI pre

    Runbad, ära foldi palun.

  4. #4

    Re: KK AI pre

    Mina olen juba ammu seisukohal, et paljudes limiitides paljude vastaste vastu tuleb kas KK-ga ainult pre callida või siis 3-bet-foldida

  5. #5

    Re: KK AI pre

    sa vaatad ainult ühte poolt. Võimalik, et sinu vastu pannaksegi QQ, AK pre maha, sest sinu 4b on olematu ehk kui 4betid, siis seal ongi KK v AA. Mis on sinu statsid pre? kui palju 3betid ja kui palju 4betid? Ma olen mõned korrad mingi 9/5 niti vastu KK foldinud pre. Kui ta 5betib AI. Aga see on ka kõik.

  6. #6

    Re: KK AI pre

    3bet on 8 ja 4bet 1%
    ilmselt peaks jah 4bet rohkem,siis saaks ka nõrgemad asjad callima.

  7. #7

    Re: KK AI pre

    3bet on täitsa korralik, FR kohta isegi liiga kõrge, tugevamad regid võivad seda ära kasutada. Eeldan, et 3b lightilt ja positsioonilt, siis on antud % õigustatud. 4b on jah suht nitine, kas sa üldse nt QQ FR oop 4betid?

  8. #8

    Re: KK AI pre

    qq 4bet on pigem sellise imeliku stackiga tüüpide vastu regide vastu olen lihtsalt callinud ja madala flopi korral checkraisenud.3betin lightilt co bu sb ja bb.Enamik kordi kui callitakse on foldi cbeti peale fold.Kuidas peaks siis enda 4bet statsi parandama näiteks mis kätega ja ma eeldan,et ilmselt bu,sb ja bb pealt?

  9. #9

    Re: KK AI pre

    no seal peitub ka sinule vastus, kui sinu 4b range on KK+ Siis pannaksegi QQ maha ilmselt pre. Madala flopi chraise ei pruugi ka kõige parem variant olla.
    Aga rääkides 4b ja FR siis tugevust näitad pigem siis, kui 4b UTG, UTG+1 jne. Hakka vaikselt proovima, hetkel soovitan lihtsalt katsetada, et kui palju respecti saad, hakkad lisama QQ, AK jne. Miks mitte ka nt 76s jne(kui hitid, siis makstake korralikult kinni). Kui sinu 4b peale pannakse 5b-AI, siis peaks vastase range olema ikka TOPideTOP. Samas head regularid kohanevad päris kiiresti, niiet ära hoogu mine....

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES