Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 19, kokku 19
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 076

    WSOP põhiturniiri kvalifikatsiooniturniiride kavad

    Täna lisas PokerStars.com 2009-nda aasta WSOP satelliitturniirid oma pokkeritoa lobbyse ning alates 19-ndast aprillist on võimalik mängida esimesi satelliitturniire 2009-nda aasta WSOP põhiturniirile, mille sisseost on 10,000 dollarit ja mis toimub Las Vegases Rio kasiinos 3-15 juuli 2009! Kvalifitseerudes põhiturniirile läbi PokerStars.com pokkeritoa, siis peale $10,000 sisseostuga põhiturniiri pileti saate PokerStars.com poolt majutuse The Palms hottelis ja raha kulutuste katteks.

    Satelliitturniire on erinevate sisseostudega - alates dollarist, lõpetades sadade dollaritega. Turniiri leiate PokerStars.com->Events->WSOP

    Lisainfo: http://www.pokerstars.com/wsop/

  2. #2

    Re: WSOP põhiturniiri kvalifikatsiooniturniiride kavad

    Mul examid läbi just selleks ajaks ja 21 aastane elustaazh kah mõned nädalad tagasi saavutatud, seega olex paras kuskilt omale pilet dongata ;D

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 076

    Re: WSOP põhiturniiri kvalifikatsiooniturniiride kavad

    SCOOP'il mängisin satikaid ja sain edukalt edasi, samuti olen eelnevas elus (haha) mänginud sunday milli satikaid ja olen seal päris kindlasti väga suure ROI-ga plussis, teinud ka primas satikaid jms ning väga tihti edasi saanud ja mulle tundub, et satikates olen räigelt +EV, eriti kus fieldid suured. Sest siis ei ole vaja jõuda TOP1 kohani vaid piisab "rahadesse foldimisest", et pilet kätte saada.

    Seega suure tõenäosusega panin ka $1k ringis WSOP satikate peale magama.

  4. #4

    Re: WSOP põhiturniiri kvalifikatsiooniturniiride kavad

    No seal tuleb ikka tõsimeeli tongata vist :D

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: WSOP põhiturniiri kvalifikatsiooniturniiride kavad

    võtan ka käsile kusagil ruumis.. olen finaali ikka korduvalt jõudnud, viimane kord oli juba pilet käeulatuses aga no ei...


  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 076

    Re: WSOP põhiturniiri kvalifikatsiooniturniiride kavad

    WPT != WSOP

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: WSOP põhiturniiri kvalifikatsiooniturniiride kavad

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    WPT != WSOP
    wsopi satika finaalist kahjuks pilt puudub.. 2007 aasta omas jäin mingi 13ndaks ~160st 6 patsi vist said...

    EDIT: See turna on nii selgelt meeles, kuna tegin seal Naxeri moodi comebacki, 5k->800->100k+ ja CL

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: WSOP põhiturniiri kvalifikatsiooniturniiride kavad

    Noh, see Trio WPT satikas on kyll fail...lifetilt ju :S

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: WSOP põhiturniiri kvalifikatsiooniturniiride kavad

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Noh, see Trio WPT satikas on kyll fail...lifetilt ju :S
    ei tea.. kui kolmekeisi olime oli kõigil mingi 25k stack, ja odav foldimine käis, võtmekäsi oli minu toppair + OESD vs ylepaar, ma ei lähe närvi kui ma oma parimat mängu teen ja tappa ikkagi saan.. tilti lähen siis kui ise suguelundit mängin ja sellepärast hambasse saan :D

  10. #10

    Re: WSOP põhiturniiri kvalifikatsiooniturniiride kavad

    Satikad on jah ülimalt mõnusad, eriti kuskil kus umbes 400 osalejat ja 40-80 saab pileti. Millegipärast suudan sattidel ülitihti ka stackiliidriks saada, kus pole see just väga oluline.

  11. #11
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: WSOP põhiturniiri kvalifikatsiooniturniiride kavad

    Kas starsis saab ka WSOP paketi W$ vahetada või koguni $??

    Eelmine aasta sain ka WSOP ME paketi ladbrokesist, 3700 osalejat ja 20 sai paketi, peale seda kui trillionis jäin 4ndax, kus 2 sai paketi. Aga seal sai õnneks see 50% rahas välja võtta.

  12. #12
    goldec
    Guest

    Re: WSOP põhiturniiri kvalifikatsiooniturniiride kavad

    WSOPl oli vist jah mingi reegel, et nad peavad sulle $10000 andma ja ise registreerid ära.

  13. #13

    Re: WSOP põhiturniiri kvalifikatsiooniturniiride kavad

    Tsitaat Algselt postitas akristjan
    Kas starsis saab ka WSOP paketi W$ vahetada või koguni $??
    Juhul, kui ka teise paketi võidad, siis saad külll W$. Väike võimalus on muidugi ka paketi vahetamine mõneks hilisemaks EPT vms. paketiks aga siis peab ikka hea vabandus olema 8)

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 076

    Re: WSOP põhiturniiri kvalifikatsiooniturniiride kavad

    Tsitaat Algselt postitas goldec
    WSOPl oli vist jah mingi reegel, et nad peavad sulle $10000 andma ja ise registreerid ära.
    Minuteada on ka nii, et sa saad $10,000 ja siis ise registreerid ära, läbi Starsi registreerides saad igasugu boonuseid ja muid ninni-nänni, eriti kui peaksid finaali hittima vms.

  15. #15
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: WSOP põhiturniiri kvalifikatsiooniturniiride kavad

    Kas see oleks ka võimalik, et kui hitix, võtaks hea meelega see 10k$ ja hotelli+ reisi aga teeks selle 10k$ eest näiteks 3 väiksema buyiniga turniiri?

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 076

    Re: WSOP põhiturniiri kvalifikatsiooniturniiride kavad

    Tsitaat Algselt postitas akristjan
    Kas see oleks ka võimalik, et kui hitix, võtaks hea meelega see 10k$ ja hotelli+ reisi aga teeks selle 10k$ eest näiteks 3 väiksema buyiniga turniiri?
    Pead Starsiga rääkima.

    Arvan, kui oled SN+ mitmendat aastat jutti, siis on lootust, et tullekase vastu aga oled random donk, kes käib korra kuus freerolli mängimas, siis lootusekiired on vägagi tuhmid.

  17. #17
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: WSOP põhiturniiri kvalifikatsiooniturniiride kavad

    mul on plaan hakata neid stepse tegema. kuna praegu ideetasandil veel alles, siis ootaks nõuandeid. kuidas seal peale lennata? kui palju on mõistlik investeerida? kas alustada esimesest ja võtta neid 10 tk ja siis liikuda üles vms. või alustada kohe kuskilt kõrgemalt? et vist peaks toore massiga peale minema ja kütma järjest mingi üles või mängima igal tasemele teatud hulk mänge täis, et leveli omapäraga tutvuda vms. ja siis huvitab kas need stepsid olid vist aegumatud? et järgmine event saab neid ka kasutada? või saab tunriiri-rahaks vahetada pärast? ja mis saab kui ma 3 paketti võidan? :D

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 076

    Re: WSOP põhiturniiri kvalifikatsiooniturniiride kavad

    Tsitaat Algselt postitas wedoit
    mul on plaan hakata neid stepse tegema. kuna praegu ideetasandil veel alles, siis ootaks nõuandeid. kuidas seal peale lennata? kui palju on mõistlik investeerida? kas alustada esimesest ja võtta neid 10 tk ja siis liikuda üles vms. või alustada kohe kuskilt kõrgemalt? et vist peaks toore massiga peale minema ja kütma järjest mingi üles või mängima igal tasemele teatud hulk mänge täis, et leveli omapäraga tutvuda vms. ja siis huvitab kas need stepsid olid vist aegumatud? et järgmine event saab neid ka kasutada? või saab tunriiri-rahaks vahetada pärast? ja mis saab kui ma 3 paketti võidan? :D
    Alusta sealt, kust bankroll lubab, mida hilisemad seda paremad, sest siis rohkem inimesi saab edasi ja on nii lihtsam jõuda kaugemale.

    Stepsid on kõik aegumatud ja ei ole tähtis mis steppi sa mängid - kas WTP, WSOP või EPT stepse. See tähendab ,et näiteks EPT Steps-ilt saadud level 4 piletit saad kasutada ka WSOP stepsidel ja seega ainult viimase levelil oleneb, mis stepsi sa mängid.

    Samuti step4 pileteid ($215) saad kasutada suurtel turnadel - Sunday Mill, Warm-Up jne.

    Ja kui võidad 3 paketti, siis antakse minuteada dollareid (vist $W)

  19. #19
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: WSOP põhiturniiri kvalifikatsiooniturniiride kavad

    tänud. mõtlen siis läbi mis saab. ilmselt mingi 100 tk neid esimese leveli omasid teha ja siis vaatab mis saab :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES