Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 87

Teema: Poker living

  1. #1

    Poker living

    vaadates foorumis ringi näitavad inimesed mõningaselt ulme graafikuid (minu jaoks) 5k+ kuus jne. eeldan et paljud on Pro'd st elatuvad pokkeri pealt.

    Nüüd ka küsimus, mis hetkest hakkate raha välja võtma pkr kontolt et elu elada.

    1000 BI ja siis iga kuu cashid välja mis üle jääb? vms ettevõtmine?

  2. #2
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Poker living

    Alates NL10 siin enamus mehi cash outinud ma pakun, muidu oleks nii mõnedki Nl100+ regid rohkem. Ja paljud praegused väga head mängijad sinna varem jõudnud.

    1000 buy ini on muidugi märg unenägu. Suuremad BR-id jäävad pigem 100 BUy ini ringi aga keskmine ikka 50-70 buy ini pakuks põhi limiidi jaoks. For living + kindlasti tagavara roll kui peaks midagi juhtuma töövahenditega, aga mis pole otseselt pokkeri kontol. + Liferoll, et kui on mõned miinus kuud, siis kuskilt ikka midagi võtta oleks.

    Ise samuti enamus cash outid micros teinud aga neid ole olnud palju ja mul pole ka poker for living ja siiani best month tagasihoidlikud 600$

  3. #3
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Poker living

    Vähegi pingutav NL25reg elab üpriski ballalt juba. - regular kellel on motivatsioon ja volüümiga probleeme pole.

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Poker living

    Ei soovitaks inimestel mom`s basemendist enne välja kolida kui bankroll vähemalt $15k+ ja seda eeldusel, et biiditakse mingit formaati. Alla selle on suur oht, et tekib surnud ring, kus kulutatakse sama palju/rohkem kui tegelik keskmine kuu sissetulek ja bankroll jääb ühe koha peale seisma või kahaneb.

    Näiteks br on $4-5k, kuus kulub $1,5k. Keskmine kuu profit on kuskil $2k. Need kuud, kus jooksed hästi on kõik ok, aga kui jooksed halvasti siis br langeb ja tekib lisapinge võita, kuna elatud oma BRist(kuuprofitist tegelt) - tekivad kergemini motivatsiooni ja tildiprobleemid, mis omakorda tähendab, et mängid vähem/halvemini ja eeldatav kuu kasum langeb ja probleem süveneb veelgi. Olen ise selle läbi elanud ja palju kõrvalt näinud sellist asja.

    BR peaks olema selline, et mitu kuud vähemalt pole otsest vajadust midagi juurde võita ja saab rahulikult keskenduda mängimisele ja ei pea liigselt pablama kui short-term tulemused ei ole positiivsed.

  5. #5
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Poker living

    ^^
    Viimati muudetud Priidix poolt : 29.01.13 at 10:06 Põhjus: cuz anduissuperhuman

  6. #6
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: Poker living

    Kusagilt lugesin ranka posti selle kohta.Seal oli ka kirjas et 6 kuu kulude raha peaks pangaarvel olema

  7. #7
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Poker living

    see on ka kõik nii suhteline, kuidas ise arvad et parem on ja kuidas suudad olla... andu näide ka suht raske, 2k daala kuus kulutada ära peab suht hästi elama ikka, saab ka oluliselt odavamalt...

  8. #8

    Re: Poker living

    Sissetulek suureneb, suurenevad su väljaminekud ka alati. On olemas muidugi ka inimesi kes hoiavad kokku sissetuleku suurenemisel, kuid enamuse jaoks kehtib mu esimene lause. Sa võid vaesena mõelda, et rikkana ei raiska, aga raha tuleb siis tõmbad kõrgemad pöörded kohe kulutamisele peale.

  9. #9

    Re: Poker living

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Alates NL10 siin enamus mehi cash outinud ma pakun, muidu oleks nii mõnedki Nl100+ regid rohkem. Ja paljud praegused väga head mängijad sinna varem jõudnud.

    1000 buy ini on muidugi märg unenägu. Suuremad BR-id jäävad pigem 100 BUy ini ringi aga keskmine ikka 50-70 buy ini pakuks põhi limiidi jaoks. For living + kindlasti tagavara roll kui peaks midagi juhtuma töövahenditega, aga mis pole otseselt pokkeri kontol. + Liferoll, et kui on mõned miinus kuud, siis kuskilt ikka midagi võtta oleks.

    Ise samuti enamus cash outid micros teinud aga neid ole olnud palju ja mul pole ka poker for living ja siiani best month tagasihoidlikud 600$
    okei, ise olen okei töökohal it admin, et igakuised kulutused on kaetus ja pigem käib puhkuseraha + mänguasja raha hange. + game enjoyment. Proks ei ole kavatsust minna. volüümi ~60 k kuus planeeritud. Eks vaatab mis saab.

    safe BR võiks siis 100BI kandis olla ehk siis NL100 kohta 10k taala.

  10. #10

    Re: Poker living

    Kui võimalik, siis soovitatav oleks enne nl100 jõudmist (ideaalis nl200) mitte välja cashoutida, sest aeg on raha ja nagu ka juba andu_andu ütles, siis väga kerge on jääda rotilõksu, kus teenid sama palju kui kulutad ning edasi liikuda on väga vaevaline. Ma oleks väga tänulik olnud, kui keegi oleks mulle mõned aastad tagasi selle selgeks teinud.

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Poker living

    +1, et ärge cashoutige nii kaua kui võimalik. See on põhileak miks paljud microst üles ei saa. Ise astusin ka totaalselt ämbrisse aasta tagasi kui kogu turnahiti välja cashisin ja bustoks panin irl. Teist korda sama viga ei tee.

  12. #12

    Re: Poker living

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    +1, et ärge cashoutige nii kaua kui võimalik. See on põhileak miks paljud microst üles ei saa. Ise astusin ka totaalselt ämbrisse aasta tagasi kui kogu turnahiti välja cashisin ja bustoks panin irl. Teist korda sama viga ei tee.
    Esimesks cashoudiks on planeeritud 15% korteri sissemakse. niiet sinnani on veel mõnuga aega.

  13. #13
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Poker living

    Üks asi on safe bankroll, teine on see, kui sa veel edasi liikuda tahad. Ma pole tänase päevani pm sittagi veel cashoutind. Kõik raha on läinud edasi liikumisele. Üürime endiste klassivendadega korterit, see on kuni 150€ kuus talvel. Lisaks veel toit, mis on ka max 200€. Vb muud kulutused on kuni 100€ kuus. Selle raha cashoutin endale, aga mitte rohkem. Nüüd kui olen jõudnud nl1k, siis hakkan tegema esimesi cashoute, sest reaalselt pole enam eriti kuskile tõusta. nl2k on, aga seal saab actioni nkn kord kvartalis. Elan pm roti elu, sest olen endale eesmärgiks see aasta Tallinna korter ära osta. Kunagi sai mõeldud, et kui nl100 jõuab siis balla üürikorter, and stuff. Aga see läks väga kiirelt mööda ja on väga hea meel, et madalamal olles pole pm sittagi cashoutind. Nii et pm jah, soovitan soojalt järgida Andu soovitusi.

  14. #14

    Re: Poker living

    Tsitaat Algselt postitas Supsti Vaata postitust
    Üks asi on safe bankroll, teine on see, kui sa veel edasi liikuda tahad. Ma pole tänase päevani pm sittagi veel cashoutind. Kõik raha on läinud edasi liikumisele. Üürime endiste klassivendadega korterit, see on kuni 150€ kuus talvel. Lisaks veel toit, mis on ka max 200€. Vb muud kulutused on kuni 100€ kuus. Selle raha cashoutin endale, aga mitte rohkem. Nüüd kui olen jõudnud nl1k, siis hakkan tegema esimesi cashoute, sest reaalselt pole enam eriti kuskile tõusta. nl2k on, aga seal saab actioni nkn kord kvartalis. Elan pm roti elu, sest olen endale eesmärgiks see aasta Tallinna korter ära osta. Kunagi sai mõeldud, et kui nl100 jõuab siis balla üürikorter, and stuff. Aga see läks väga kiirelt mööda ja on väga hea meel, et madalamal olles pole pm sittagi cashoutind. Nii et pm jah, soovitan soojalt järgida Andu soovitusi.
    +1

  15. #15
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Poker living

    Tsitaat Algselt postitas AshrakWhite Vaata postitust
    +1
    ise küsin ise vastan pmts v :D

  16. #16

    Re: Poker living

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    ise küsin ise vastan pmts v :D
    no tahtsin saada kinnitust iseenda mõtetele :)

  17. #17

    Re: Poker living

    Eksite imo. Kõigepealt tuleb suuta üleval hoida €1k või suuremat joomis- ja peoeelarvet hakates cashoutima ükskõik kui vara. Sealt võib edasi vaadata. Pokkeripro Tallinn Style.

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: Poker living

    Andu sounds fair, ise ka mikromees ja just nende pidevate cashoutide tõttu, tuleb mingi hea kuu/hitt, sellest suurem osa väljakandmisele, siis raske kuu otsa ja mängi jälle kopikatega. kusjuures nii cashis kui sngdes täpselt sama reha otsa astunud, enam seda viga ei tee :)

  19. #19
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Poker living

    Põhimõtteliselt ise ka busto kuna cashoutinud microdest saati. Kuigi polnud tegu mingi ''ballatsemisega'' ütleb lihtne loogika, et poleks pidanud oma rolli koguaeg cashoutima oleks saanud edasi liikuda + suurema puhvriga mängida.

  20. #20
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Poker living

    Cashoudin mitte rohkem kui 40% igakuisest EV-st (seni kui olen saavutanud limiidi, kuhu tahan jõuda). Kui EV jääb BE või langeb siis cashoudin ainult RB ja boonused.

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES