Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 56 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 1102
  1. #261
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Viimane mäng ajasid hundid väga passiivse liini ja üldse läbivedajata ära.Esimene päev peaks olema raudne reegel, et iga teema sirvija saada ka postitama. See eeldaks, et end hetkekski ohustatult tuntakse, ehk siis 3, 4 häält järjest peale ja tulemust oodata. Minu hääl läheb Avicii
    Siin algas Avicii rong, kuna tegu on selleks hetkeks suhteliselt unikaalse mõttega, siis on pigem küla, aga teades nüüd, et Avicii on suure tõenäosusega ise küla, siis ma Wow-i kuidagi clearima küll ei hakka.
    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Praeguseks pole siis kaks kasutajat veel midagi postitanud: kardaan ja avicii.

    Luuki võiks surkida küll, tundub hundine. Samas tundub julge lüke hundi poolt, et panen ka kohe isutuba peale järgi.

    Tegelikult ma kahtlustan pisut lenci ka, sest ta kargas mulle ninna. Selline kaitseraktsioon. Aga, täna tõenäoliselt ei saaks nkn inimesi kokku, et lenci välja hääletada. Teiseks, ma pole absoluutselt selles kindel. Mõne postituse põhjal ei saa midagi surmkindlat väita. Vabalt võib ka küla olla ja sellisel juhul oleks tegemist kohutava lükega. Lenc on nii või naa väärtuslik mängija, hoiaks praegu sees. Vaatame, mis sa toimetad :D
    See on selline õrn pushimine ja see paistab halb inwardile minu meelest.
    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Läheb Avicii siis.
    Eriti kui ta nüüd Aviciiga kaasa läheb
    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    what is this. miadgi aru ei saa. kõik külaelanikud jälle üksteise kraes? muidugi huvitav oleks ju kui kolm kõige aktiivsemat oleksid hundid (q_q, vapsik, lenC). aga Avicii pole midagi veel rääkinud nii et lükkan hetkel hääle sinna.
    Tõenäoliselt kõige hullem rongile hüppaja.
    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Kurat q_q, oli meil vaja inwardit rünnata. Nüüd ta teab, et me kas a) oleme hundid või b) tahame hunte tappa.

    Ma ei ole selle story uskuja ühesõnaga, lähen tagasi inwardile
    Ma otsustan minna LuuK-ilt inwardile tagasi(umbes tunniks)
    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Hääletan ka inwardipoolt. :D
    Ja tiiger tuleb kaasa, mis on...huvitav.

  2. #262
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    Sirvisin veits poste. Üldiselt olen arvamusel, et esimesel päeval ei maksa väga postide sisu isegi lugeda .. ainult vaadata hääletuste flowd. Kui esimene küla (nagunii) täna välja ära saadetakse, siis tuleb uurida, kes kuna mida postitas ja kes oli hääletustega väga rahul.

    Aga, q_q kaitses minujaoks täiesti põhjuseta LuuK'i, ning siis lükkas ette "veel mitte postitanud"
    Ise hääletaks hea meelega välja LuuK'i, ning kui tegemist on hundiga, siis võtaks järgmisena q_q.
    Kui q_q ongi hunt, siis oleks järgmine inward
    Esmapilgul tundub hea. Kui sügavamale minna, siis see punane osa on ju kahtlane. Sul oli võimalus ju ta päeva lõpus välja hääletada, mis muutus?
    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    Fortune Miks? Ei ole midagi asjalikku täna öelnud kaasa, lihtsalt üritab kõigile näidata, et kuulub küla alla ning hoiab madalat profiili
    Superkülane post.
    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    dno ma ei usu, et inward väga hunt on praegu. Ei tundu eriti loogiline selle esimese postiga endale kohe kahtlusi peale tõmmata ja siis ülejäänd mäng neid hajutada hundina. Oleks saand ju ka palju lihtsamalt.
    Midagi meelde jätmiseks. Sel hetkel oli inwardi rong legit ja LuuK-i asemel tema valimine oleks lihtne olnud.
    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Paneme peo käima siis:

    Külaelanikud:
    Jmskns69 - Olen külatark ja uurisin ta kohta esimesel ööl. Hundid nüüd arvavad, et külatargana ma seda kohe ei ütleks, aga vot leveldamise mõttes ikkagi ütlen.
    Jmskns69 on 97% clear külaelanik.

    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    hmm, tahtsin juba sind hääletada, aga see post küll hundine ei tundund. Pean kahjuks varsti ära minema ja enne tänase päeva lõppu tagasi ei jõua. Ei oska nende pläralõugade vaidluste peale siin midagi veel praegu öelda ja ma pushiks ikkagi kedagi vaikset, kuna küla peab aktiivne olema, et võita. Panen taavi peale.
    Midagi meelde jätmiseks jälle.
    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    kukud ja lenkid ja vapsikud ja inwardid pannakse esimestena nahka nkn ja siis minusugused tainamad peavad nuputama hakkama. Praegu Luuk siis peerutunde pealt.
    donkament (või õigemini ta peerutunne) ka lockclear

  3. #263

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Selleks hetkeks kui WOW mind hääletas polnd ma veel ühtegi posti teinud. Samas mulle tundub taavi ikka väga kahtlane, seoses selle eilse lõpphääletusega, samas oleks ta saanud ennast päästa hääletades mind või luuki

  4. #264

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    dvj, LuuK :D
    Mind see post lööb natuke paigast? Tahatsid hääletada aga ei pannud boldina? Sinu hääl jäi lõpuks ikka minu peale. Tundub kuidagi jälgede segamisena

  5. #265
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    Päris hea areng toimunud. Vapsiku mõttekäigud on päris loogilised ja head, paistab hea küla.
    Kahtlane tundub hetkel Avicii, sest peale tema nime sissetoomist muutus aktiivseks ja päris ründavaks teiste suhtes.
    nüüd loen teistkordselt veel teema mõttega üle...
    ^hunt
    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Aviciijep, ta ei toonud minu arust ühtegi tõestust ka välja, kus ta oli vms. :D
    :D
    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    minu arvates on hundised tiigrikutsu ning natuke ka kardaanirist.

    Ei ole otsest põhjust, aga kardaaniristi post nr 87-st lõik: "what is this. miadgi aru ei saa. kõik külaelanikud jälle üksteise kraes? "
    tundub pepetunde järgi väga hundine.

    tiigrikutsu tundub kahtlane oma hüplemise pärast ühelt inimeselt teisele. Imo (ma ei tea, kas ma mäletan korrektselt), siis eelmine mäng oli tal suhteliselt sarnane liin, kus pani suvalt hääli, et saada "poste" ja olla teemas sees. Ise ta algataja ei ole, aga no läheb kaasa kõigega.

    Minu arvates külaliikmetel ei ole otsest põhjust ühelt häälelt teisele hüpata, v.a. siis kui tahetakse kedagi survestada. Samas selline käitumine tiigrikutsu poolt ei ole survestamine vaid lihtsalt "enda märkavaks tegemine" ja kuhugi häälte panemine. Küla ei peaks suvalt panema hääli iga paari posti tagant, vaid pigem analüüsima teistepoolt öeldut. Huntidel on aga pohhui, peaasi, et hääl ei oleks endal. Seega tiigrikutsu
    Külane post imo, unikaalsed mõtted nii lähedal päeva lõpule. Kardaani võin sinuga küll täna hääletada, kui ikka huvitatud oled.
    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Hääled seisuga post#174

    4 LuuK (vapsik, lenC, kaardimaja, donkament)
    4 Avicii (WowAwiAA, inward, kardaanirist, tiigrikutsu)
    2 isutuba (isutuba, LuuK)
    2 taavi (Fortune, Avicii)
    2 tiigrikutsu (karupoeg, taavi)
    1 kaardimaja (Jmskns69)
    1 inward (q_q)
    ^et teil mu praegust posti parem lugeda oleks
    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Tiigrikutsu ja küla ??? Päris eriarvamusel olen sinuga selles mängus. Enne tahtsin just kopeerida tema viimased 3 postitust vist, kus ta lihtsalt lampi hääli peale kütab.
    Seleta ära, mis asi on hundine postitus. Kehvad vabandused ? Isiklikult põhjendasin oma postitused selgelt ära. Ma ei midagi välja vabandama. Üldiselt ei saagi aru, miks te mind q_q-ga pushite. Tekitab pisut kahtlust küll. Samas kui te mõlemad peaksite külad olema, siis tegin järelikult halva lüke mängu alguses - st. tekitasin veel rohkem segadust küla seas.



    Tiigrikutsu osas olen nõus. Ma korra mõtlesin ka, et miks kardaan nii väga surub seda külatarga asja. Justkui üritaks kuidagi tarka reaalselt välja meelitada. Aga, pigem on kardaan ka ikkagi küla, sest ta esimesed postitused vapsiku nimekirja osas, lihtsalt tunduvad küla moodi. Isiklikult ei saa ka aru selle KT leveldamise vajadusest vapsiku poolt.

    See mäng tundub sinu jutt vähemalt rohkem külapojana, kui hundipojana .

    Mäng on päris korralikult käima tõmmatud küll. Mitte midagi ei saa aru, postitusi on lihtsalt liiga palju :D.
    Punasega ma ei olnud sel ajal nõus ja pole ka nüüd. Midagi meelde jätmiseks.
    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    no vaatame

    LuuK
    Kind of crucial hääl, aga q_q on ainuke, keda ma 110%-vii-oma-tütar-panka-tagatiseks lockclearida ei julge LuuK-i hääletajatest(st kui vapsik oleks veel elus, siis ta oleks nii clear olnud). Aga ikkagi väga obv küla jep.
    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Luuk ei tundu eriti hunt mulle. Kaitsma pole tulnud ka. Aviciis pole ka kindel. Samas, ega esimese päeva järel ei oska kedagi täpselt nii või naa välja hääletada ka. Neil mõlemal olid omad kahtlased momendid.
    "Ma olen hunt ja ma ei taha LuuK-i välja hääletada. Kui Avicii läheb on mul pohui, aga ma millegipärast ei imestaks kui selguks, et Avicii on külaelanik."
    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    Ei tea, ei meeildi mulle praegu seis ... LuuK ja Avicii olid vastamisi ja liiga vähe hooliti ...

    Ei tahaks küll taavit hääletada, kuna pole mingit readi, aga asju tuleb enne lõppu veel segada - taavi
    meh

  6. #266

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    LuuK
    POST#219
    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    mai saa enam aru ... taavi ?
    POST#231

    ja lõpuks jäi sinu hääl hoopis taavi peale, see tundub ka veits sneaky

  7. #267

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Minu arvates pressisidki hundid rohkem eile selle flipi peale, et saaks jägi segada..

  8. #268

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    ^hunt
    Ok, hääletage mind välja ja siis saate tõe teada. Easy game.

  9. #269

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    Ok, hääletage mind välja ja siis saate tõe teada. Easy game.
    see on kuidagi väga lamp post, NO EKS TULGE JA LÖÖGE MAHA MIND SIIS? Ideaid ja mõtteid ehk? Põhjendusi?

  10. #270
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    Nüüd on siis päris selge, et ma foorumit ei biidi. Eelmine mäng löödi maha, sest oli hide peale jäänud, see mäng korjasin heaga maha ja tab on mul pidevalt lahti, olen enne seda 2 korda teemat lugenud, mõlemal korral posti teinud, ikka tuldi kraesse. Ise sa ütlesid ju ära et see väga loll käik isutuba poolt, sellepärast ma teda hääletasingi.



    Oli kerge terviserike, tuli sellega tegeleda.

    Nõustun, kui teda surkima hakati, tuli paanika. hääletan Avicii

    tehtud.
    Avicii külaelanik
    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Tegelikult ärge hääli muutke enam. Võtame selle flipi.
    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Tra, Luuk kui sa küla oled, siis vaheta hääl ära. Me saame sellega kaks küla vähemalt clearida. Võtame 3way flipi.
    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    hundid ei jätaks sellises olukorras 3way flip kui keegi hunt oleks neist
    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Mis wat. Kui üks neist on hunt, siis hundid hakkavad kindlalt hääli muutma. Kui ei hakka, siis huntidel on ükskõik, järelikult tegemist 3 külaga. Aga noh, külad ikkagi vahetavad nii lõpus.

    Tsitaat Algselt postitas isutuba Vaata postitust
    taavi peaks ikka hunt olema 20 minutit teemat jälginud ja midagi pole postitanud?
    2 minutit enne päeva lõppu. Peab meelde jätma.

  11. #271

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    Ok, hääletage mind välja ja siis saate tõe teada. Easy game.
    vaatasin kiiruga su postida ka üle ja peale selle, et sa mind oled hääletanud ja sokkinud et hundid tagaplaanil ja hääletad hoopis rändom generaatori abiga tundud jube kahtlane

  12. #272
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    pohui see 3way flip värk :D

    vähemalt saime avc-lt ühe hääle ära ja tänu sellele luuki välja

  13. #273

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Avicii on täna mängu käima saanud ja tundub täitsa normaalne külamees.
    Isutuba tundus eile kahtlane, sest tegi kohe julge avalöögi, peale mida hakkasid hääled kuhjuma ja siis nagu oleks ehmatanud ja tõmmas vaikseks ära. Või kutsusid hundid ta korrale? Muidugi kahtlused võtab natuke maha see, et Luuk kohe ruttu talle hääle lükkas.

  14. #274
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    lenc, inward on küla

  15. #275

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    vaatasin kiiruga su postida ka üle ja peale selle, et sa mind oled hääletanud ja sokkinud et hundid tagaplaanil ja hääletad hoopis rändom generaatori abiga tundud jube kahtlane
    Ma mängin esimest korda. Et maybe tuleb vigu sisse, sorrivaan.
    Nagu näed siis minu stiil pole eriti ründav, proovin pigem vaikselt analüüsides ja jälgides jõuda mingisugse veendumuseni ja siis alles tegutseda. IMO see häältega maniplueerimine vaid tekitab pingeid ja on pigem takistav kui abistav meetod.

  16. #276
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    lenc, inward on küla
    mhh, oleks võinud siis poisil väriseda lasknud veits

  17. #277
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    mhh, oleks võinud siis poisil väriseda lasknud veits
    savi see

    Kind of crucial hääl, aga q_q on ainuke, keda ma 110%-vii-oma-tütar-panka-tagatiseks lockclearida ei julge LuuK-i hääletajatest(st kui vapsik oleks veel elus, siis ta oleks nii clear olnud). Aga ikkagi väga obv küla jep.
    ära proovigi kahtlustada, me kolmekesi selge küla + donkament, isutuba, jmsk~ vb keegi veel pean läbi lugema

  18. #278

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    Ok, hääletage mind välja ja siis saate tõe teada. Easy game.
    wtf is this. seems wolfy.

  19. #279

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    no aga mingi rongi võiks liikuma panna kuhugi suunas

  20. #280
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Võiks hääletada taavit, eluvenda või kardaaniristi imo

Lehekülg 14, kokku 56 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES