Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 56 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 1102
  1. #301

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Hääletan karupoeg nii see metsa elu käib. :D

    Tglt, kahtlane, miks mind pushida lampi? Jälgede segamiseks kindla küla poolt hääletada?

  2. #302

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
    Kui mina hunt oleks, siis ma leveldaks ja jätaks ta ellu eesmärgiga umbusaldust tekitada ....

    kahju, et sa hunt pole siis :)

  3. #303
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2012
    Postitusi
    477

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    kahju, et sa hunt pole siis :)
    Aga äkki ka hundid on võimelised mõistuse häält kuulda võtma !


  4. #304
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    20:04:
    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Hääled seisuga post#174

    4 LuuK (vapsik, lenC, kaardimaja, donkament)
    4 Avicii (WowAwiAA, inward, kardaanirist, tiigrikutsu)
    2 isutuba (isutuba, LuuK)
    2 taavi (Fortune, Avicii)
    2 tiigrikutsu (karupoeg, taavi)
    1 kaardimaja (Jmskns69)
    1 inward (q_q)
    LuuK/Avicii/taavi

    q_q-----inward->LuuK-----5/4/2
    isutuba-----isutuba->taavi-----5/4/3
    kaardimaja-----LuuK->taavi-----4/4/4
    LuuK-----isutuba->Avicii-----4/5/4
    kaardimaja-----taavi->LuuK-----5/5/3
    inward-----Avicii->q_q-----5/4/3
    kaardimaja-----LuuK->taavi-----4/4/4

  5. #305

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    mis sa nüüd väita tahad?

  6. #306
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    No ma usun, et kaardimaja/inward/q_q olid lihtsalt segaduses külaelanikud enne öö kuulutamist. Olen kindel, et hunte me leiame Avicii rongilt. Taavi peab päris kindlasti mingi hetk ära surema, aga ehk mitte täna. kardaanirist on hea vagun praeguseks, Wow-i pean lähemalt uurima.

    Kaardimajal proovin kõik eelmise mängu postid päevajooksul läbi lugeda, kuna mulle ikkagi tundub, et ta mängib teistmoodi praegu. Aga see ei ole hetkel prioriteet.

  7. #307
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    mis sa nüüd väita tahad?
    Tegin info veidi kiiremini loetavamaks lihtsalt.

  8. #308

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    juhul kui taavi ei ole hunt siis oli neile ju flipi mängimine väga hea jälgede segamisena

  9. #309
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Viimane mäng ajasid hundid väga passiivse liini ja üldse läbivedajata ära.Esimene päev peaks olema raudne reegel, et iga teema sirvija saada ka postitama. See eeldaks, et end hetkekski ohustatult tuntakse, ehk siis 3, 4 häält järjest peale ja tulemust oodata. Minu hääl läheb Avicii
    Mis "kõik Wow-i postitused", ülaltoodud on ainuke. Mis mind murelikuks teeb, on see, et viimane aktiivsus profiilil näitab 21:15, eks siis tõenäoliselt oli ta kohal ka varem, ent ta ei otsustanud midagi postitada või häält muuta. Hundine värk.

  10. #310
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Minu meelest praegu most likely to flip wolf.
    Võtan need sõnad tagasi ja olen üsna enesekindel oma Wow-i readis. Ta võib alati siia teemasse tulla ja väita, et just täpselt kell 21:10 jõudis sulgpallitrennist või kuskilt koju, aga puht tõenäosuse pealt vaadates...

  11. #311

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    tegin ka väikse analüüsi

    kardaanirist - tundub hundine imo, #87 pushis q_q vapsik lenc hundikolmikut ka, aga LuuK'i hääletuste põhjal saame suht välistada selle kolmiku. Hääletas ise avicii. Huvitav on post #128, aga ma leian, et see võib olla ka hundina fishides infot, et kas vapsik on ikka kt? Ideas siinkohal?

    donkament - küla, hääletas luuki

    q_q - küla, hääletas luuki

    lenc - küla, hääletas luuki, ei tundu lvl lüke ka kuna avicii rong talle ei meeldind

    avicii - raudne küla, luuk hääletas teda

    eluvend - pakun hundiks, ei hääletand esimene päev ja tundub kuidagi kahtlane

    inward - küla imo

    taavi - hundine, vaikne. LuuK'l oli esimene päev valida ka kellele hääl panna, siis pani avicii'le, mitte taavile. Veits lambine põhjendus küll, aga kui oligi selles flipis 2 hunti luuk ja taavi, siis imo ei tasu neil üksteist päästa, sest kui nt taavi oleks luuki päästnud, oleks me täna välja hääletand emba kumba nkn ja siis saame teada, et mõlemad oleksid hundid. Seega ei old neil midagi teha kui see 3 way flip võtta ja loota, et äkki 1 neist clearitud saab? makes sense? ja teine variant on, et ta oli lihtsalt eemal.

    isutuba - raudne küla, luuk hääletas teda algul

    wowawiaa - hääletas aviciit ja tegi aint 1 postituse esimene päev, igatahes väga kahtlane vend. hundikandidaat.

    tiigrikutsu - tundub küll kahtlane vend, aga tema õnneks on meil siin kahtlasemaid, jääb tahaplaanile imo praegu

    karupoeg - no idea? prolly küla?

    jmskns69 - no idea? prolly küla?

    kaardimaja - ma usun et küla, hääletas luuki algul, pärast küll hääletas taavi ka 4 peale päästes luuk'i, aga oli viimastel minutitel selle flipi tagaajamisel nii aktiivne, et ma ei usu et hunt nii teeks.

    ühesõnaga minu hundikandidaadid: kardaanirist, eluvend/taavi.

  12. #312

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    wowawiaa ka hundikandidaat.

  13. #313
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    jmskns69 - no idea? prolly küla?
    See vend on põhimõtteliselt sama clear kui mina. Ma ei usu, et hundid vapsikut tapaks, kui ta peek mööda oleks olnud, ehk siis huntidel pidi olema külatarga-equityt. Muidu hea post, tunnen end nüüd veits mugavamalt sinu suhtes.

  14. #314

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Kui nüüd päris aus olla, siis ma oleks hääletanud ilmselt endale kindlaks jäädes Avicii. Mulle tundub imelik hääletada kellegi teise järgi joostes ja kuna esimese päevaga rohkem välja ei mõelnud, siis tasub endale kindlaks jääda. Aga noh nagu öeldud, ei jõudnud ja isegi hästi läks seetõttu.

  15. #315

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Hääletan karupoeg nii see metsa elu käib. :D

    Tglt, kahtlane, miks mind pushida lampi? Jälgede segamiseks kindla küla poolt hääletada?
    minupoolne arvamus on põhjendatud minu eelmistes kommentaarides. Ja see on otseselt tulenev sellest, et sa muudad oma hääli kiiremini kui rikas mees naisi. Nagu ma ütlesin, siis külaliikmele selline käitumine imo ei sobi, sest selleks ei ole otsest põhjust. Miks peaks küla liige, kelle peal ei olnud otsest survet, oma hääli niimoodi vahetama? Hundil on ja poogen, sest peaaasi, et tal hääli ei ole ning postide püüdmiseks võib ju suvalt mujale lahmida. Sinu minu peale hääle lükkamine on ehe näide sellele.

    Kõigi jaoks on üsna ilmselge, et ma olen küla. Miks peaksid sina (kui sa oled külaliige) tahtma mind hääletada?? mis selle põhjus on? kaasa tooks see ainult selle, et üks külaliige on vähe.

    Sellises olukorras sinu "hammas hamba vastu" strateegia on kahtlane, sest 2 külaliiget ei peaks üksteisele vastu hakkama.

    Lenci viide usaldusväärsele allikale tundub ka sketchy, miks ta peaks esimene päev kapist välja tulema? Samas tema hääletas Luugi poolt, seega ei tohiks ta hunt olla.

    Besides, ma ei ole oma tänast häält andnud, dont sweat :)

  16. #316

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    See vend on põhimõtteliselt sama clear kui mina. Ma ei usu, et hundid vapsikut tapaks, kui ta peek mööda oleks olnud, ehk siis huntidel pidi olema külatarga-equityt. Muidu hea post, tunnen end nüüd veits mugavamalt sinu suhtes.
    good point

  17. #317

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ning imo on kõigile teistele siinsetele jäänud see asjaolu (sinu häälte vahetamine ning selle ebakõlalisus) kahe silma vahele. Minu jaoks ei ole loogiline, et ma peaksin külaliikmena praegu kedagi lampi pushima või kellegi teise arvamus peale kohe oma häält muutma hakkama. Sina seda aga teed.

    Kuna üleeile oli sünnipäev ning täna on full tähistamine, siis olen enamjaolt edasine päev eemal. 5-6 paiku kodus loen postitused üle ja annan oma lukustatud hääle

  18. #318
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Lenci viide usaldusväärsele allikale tundub ka sketchy, miks ta peaks esimene päev kapist välja tulema?
    Inimesed nagu võiksid selle teema ära unustada ja tulla ikka külavõistkonda. Mina ja vapsik võime teha seda igas rollis, mis see teile nüüd ütleb? Miks me seda teeme ei peaks ju olema nii keeruline välja mõelda.

  19. #319

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ning imo on kõigile teistele siinsetele jäänud see asjaolu (sinu häälte vahetamine ning selle ebakõlalisus) kahe silma vahele. Minu jaoks ei ole loogiline, et ma peaksin külaliikmena praegu kedagi lampi pushima või kellegi teise arvamus peale kohe oma häält muutma hakkama. Sina seda aga teed.

    Kuna üleeile oli sünnipäev ning täna on full tähistamine, siis olen enamjaolt edasine päev eemal. 5-6 paiku kodus loen postitused üle ja annan oma lukustatud hääle
    Häälte vahetamine on just oluline, siis saab kõiki ilusti proovile panna ja vaadata kes kuidas käitub. Lampi pickimine nagu sina teed on liht random ja võid flippama minna kuhugi. Tegelikult ma ei ole pmst eriti muutnudki hääli, seega teeb see sinu veel kahtlasemaks, aga eks näis.

  20. #320
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2012
    Postitusi
    477

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Kuna mulle meeldivad kassid ja idanaabri suhtes ei ole ma kõige paremini meelestatud siis hääletan hetkel karupoeg

Lehekülg 16, kokku 56 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES