Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 19, kokku 56 EsimeneEsimene ... 9171819202129 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 361 kuni 380, kokku 1102
  1. #361
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    Töötasin ka teema veelkord läbi. Minu tähelepanekud:

    1.) Kui hakkasid hääled kogunema Luuk peale, siis q_q proovis igati hääletamist muuta. Miks? Algul hääletasid ju ka teda. Nagu selgus oli Luuk ju hunt.
    mida sa seletad? kuna ma hääletamist muuta proovisin? seis oli 4-4 avc ja luuk ning ma panin luuk. ja veel 2 minutit enne lõppu sain inwardi avc-lt maha, muidu oleks avc läinud

  2. #362

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Eluvend vääriks praeguse seisuga rohkem hundi nominatsiooni kui wow imo

  3. #363
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    Eluvend vääriks praeguse seisuga rohkem hundi nominatsiooni kui wow imo
    tahtsin just sama öelda

  4. #364

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Ma ei mõtle lõpus. Aga mingi vist paar tundi varem juba hakkasid hääled kogunema Luuk peale ja siis tegid Sa kannaka ja proovisid hoopis inwardi peale saada hääli.

  5. #365
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    tõi ka välja karu/kaart/tiiger kes kõik on sellised 50-50, whereas nt mina,lenc,sina,inward jne obv külad ja siis need vennad kes obv kahtlusalused kardaan,wow jättis kõrvale

  6. #366

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Sa tundud mulle muidu üks kõige kindlamaid külasid, q_q. Aga see on lihtsalt kummaline lüke, tahtsin välja tuua seda + äkki seletad oma tegutsemise tagamaad :)

  7. #367

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ma panen hääle praegu eluvenna peale, äkki saab sellele rongile rohkem pileteid müüdud kui kardaani omale.

  8. #368

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    q_q, oletame korraks, et me ei tea, et LuuK oli hunt. Kas külamehena oli käik ühelt mehelt, kes oli juba pikemat aega edetabeli tipus olnud, teisele mehele, kes toob 3 way flipi (suurem võimalus, et seal sees on hunt) ja paneks seega hundid tegutsema (neil kõigest 1 häält vaja muuta, et nende tahtmine tuleks) halb käik?

    Minu isiklik arvamus on, et huntidel oli eile suhtlusprobleemid ... plaan ei olnud paigas(kui just kaks hunti korraga letis polnud)

  9. #369
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    Ma ei mõtle lõpus. Aga mingi vist paar tundi varem juba hakkasid hääled kogunema Luuk peale ja siis tegid Sa kannaka ja proovisid hoopis inwardi peale saada hääli.
    vahet sel on, mind nkn välja ei hääletata

    seletasin ära ka miks ma nii tegin

  10. #370

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tulen ka eluvenna kaarikuga kaasa. Loodetavasti ta on hunt, siis hakkavad inimesed mind rohkem mõistma :D

  11. #371
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    q_q, oletame korraks, et me ei tea, et LuuK oli hunt. Kas külamehena oli käik ühelt mehelt, kes oli juba pikemat aega edetabeli tipus olnud, teisele mehele, kes toob 3 way flipi (suurem võimalus, et seal sees on hunt) ja paneks seega hundid tegutsema (neil kõigest 1 häält vaja muuta, et nende tahtmine tuleks) halb käik?
    jah, sest eile avc oli neist selgelt kõige vähem hunt

    luuk>>taavi>>>>>>>>>avc

    oleks lihtsalt flip luuk ja taavi vahel siis oleks parem, prgu lihtsalt andsid paremad oddsid kuna avc oli seal "dead money"

  12. #372

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    flippi taavi ja luuki vahel ei saanud ju olla? mina tõin taavi flippi oma häälega!?!?!

  13. #373
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ma lihtsalt tõin näita, et kui oleks selline olukord olnud

  14. #374

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    btw, huvitav, et lenC tegi readi minu lausemuutmise feilimise kohapealt, aga seda, et ma eile päästsin avicii viimasel minutil ebaõiglase väljalangemise käest (iamallinn luges hääli valesti) ta ei maininud :D

    lenC, ma jälgin sind, kui ma homme elus olen, siis tean 99%liselt, kas sa oled hunt või külamees :D

  15. #375

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    q_q, seda ma tunnistan, et minu viimane häälevahetus oli viga, aga õnneks tuli river.

  16. #376
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    no lenc tõesti umbes 94% hunt. kui öösel teda ära ei sööda, siis homme võtame ta maha 100%!!!11

    ( Click to show/hide )

  17. #377

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ja ma välja nüüd, niiet kui keegi mind ründama hakkab, siis vastan homme ilmselt ... või host vastab minu eest täna õhtul :D

  18. #378

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    Töötasin ka teema veelkord läbi. Minu tähelepanekud:

    1.) Kui hakkasid hääled kogunema Luuk peale, siis q_q proovis igati hääletamist muuta. Miks? Algul hääletasid ju ka teda. Nagu selgus oli Luuk ju hunt.

    2.) Mängijad, kes lambist lähevad kaasa hääletamistega:
    Tiigrikutsu
    Kaardimaja

    3.) Karupoeg – lubas peale eilset vaikset päeva, et täna on aktiivsem. Aga reaalselt tõi täna välja vabanduse, et ei saa täna ka väga palju kaasa rääkida. Kuid aktiveerus hetkest, kui tema peale hääl pandi.
    küsisin päeva alguses juba infot. mulle ei vastanud keegi, mida ma veel peaks tegema? Pärast kui hakati lampi süüdistama, siis obv "ärkan" ja vastan, sest on see koht.

    Ja sorry et sündisin kunagi samal ajal ja pean seda tähistama.

  19. #379
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Nimekiri ja analüüs. Kindlasti mu argumentatsioonis esineb mingeid loogikavigu, aga proovisin midagi kirja panna. Nüüd trenni ja hiljem süvenen veel veidi.

    lenc - 99% küla. Wow, credit for the effort: hindamised, postituste väljatoomine jne kõik päris detailselt välja toodud. Hea mõttekäik. See, et minu süüdistamise on lõpetanud näitab ka, et tegemist külaga. Miks peaks hunt oma meelt muutma teine päev ja küla clearima teine päev. Jube hea oleks ju edasi süüdistada.

    q_q - Kindel küla, seetõttu, et minu süüdistamine on vaibunud. Lisaks tegime koostööd, et eile enne hääletuse lõppu ikkagi kolmene flip tuleks. Esimene päev tungivalt soovitas mitte vapsikut välja hääletada, kes öösel külana ära söödi.

    fortune - Küla. Olen üldiselt fortunega tema nimekirja osas nõus. Ennal samad mõtted just kardaaniristi osas, mis ka tema välja tõi, allpool pisut täpsustan.
    donkament - Tundub küla. Hüppas ka vabalt Luugi rongi peale. Hunt seda ei teeks, üritaks vett segada jne.

    kaardimaja - postistute stiil võrreldes eelneva mänguga on analoogne, viitab sellele, et tegemist külaga. Teisalt muutis lõpus hääle ära, et flip võtta ja "päästa" Luuk.

    Avicii - Paljude arvates tundub küla, sest tema rong läks üsna kergelt käima. Kahtlusaluse WOW algatusel. Kuigi tagasi vaadates kaks postitust tunduvad imelikud #115, #118. Lisaks mitu korda väitis, et vapsik segab vett ja tekitab segadust. Vapsik imo v.a see KT claim oli üsna ettevaatlik oma hinnangutega. Samas ma ei usu, et me kolmest kahele hundile saime esimene päev pihta juba. Vaatame edasi.

    isutuba - Esimene post on selline mõnusalt retarded, et ma ei usu, et hunt seda teeks. Kindlalt ei saa väita muidugi. Nimekirjas clearis külasi ka, samu keda, mida ma ka nüüd arvan. Eriti ei usu, et hundid viitsivad seda teha.

    eluvend - Postitus #359. Punkt nr 1) ja nr 2) süüdistab q_q ja karupoega. Ei tundu hundid mulle kindlasti. Muud analüütilist väga ei postita. Tundub päris kahtlane.

    taavi- Teda pakutakse aktiivselt hundiks, aga ta on jube vaikne olnud. Eriti täna.

    Jmskns69- Neutraalne mängija võrdlemisi. Uus kasutaja ka jne, tundub heas mõttes "fish" selles mängus. Hunt ei ole imo.

    Tiigrikutsu- imelik mängija olnud seni. Väga midagi põhjendanud pole, sisuliselt enamus postitused on stiilis "ah, lampi ja hääl kasutajale x". Kui ta nii jätkab, siis varem või hiljem võetakse ta välja, imo.

    karupoeg- Tundub pigem külana, kui vaadata postituse stiili. Erineb eelmisest mängust, kus oli hundine. Mitmes tema poolt välja toodud aspektiga nõus ka.

    WOW - Vaatan postitust #77. Kuidagi liiga üle seletab selle ebaaktiivsuse kohapealt ja hakkab Avicii rongi koostama, mis tegelikult ka vedu võttis ju. Viimane pikk postitus, süüdistab mind hundiks olemisel, väidetega: "inward kiidab takka ja on kõigega nõus" jne.

    Kardaanirist - Post 87# toob küla trio välja (vapsik, lenc ja q_q). Pluss arvestades, et vapsik ära söödi, tasub päris tõsiselt kaaluda, et kogu see KT diskussiooni algatus tema poolt, tekitab mitmeid kahtlusi, et ala KT kuidagi välja meelitada vms.

    Seega täna ma valiks eluvenna, kardaani või wow vahel. Kardaani puhul ma mõtlen, kas mitte hundid teadlikult ei võinud vapsikut ära süüa. Kardaan ju üsna otseselt kargab ninna vapsikule ja kahtlustab teda. Hea oleks frameda. Aga no vaevalt nad nii läbi mõtlesid, kui nad ei suutnud esimene päev luukigi päästa.

  20. #380
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Ja sorry typode jms eest.

Lehekülg 19, kokku 56 EsimeneEsimene ... 9171819202129 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES