Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 20, kokku 56 EsimeneEsimene ... 10181920212230 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 381 kuni 400, kokku 1102
  1. #381

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Hääled seisuga post#379

    4 eluvend (isutuba, Avicii, donkament, kaardimaja)
    2 WowAwiAA (lenC, q_q)
    2 karupoeg (tiigrikutsu, Jmskns69)
    1 donkament (taavi)
    1 isutuba (WowAwiAA)
    1 kardaanirist (Fortune)


    Kui olen teinud vea, siis võite PM-ida.

  2. #382
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    okei. pean varsti kodust liikuma ja sain alles netti. proovin selle info läbi töötada, mis siin on.

  3. #383
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Panen WowAwiAA momendil.

  4. #384

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    mina ei ole hunt, mind võite rahuliku sydamega igaltpoolt maha kriipsutada, küll aga annab eluvend siin ikka aimu, et tema võiks olla üks neist õgarditest kes meid öösel hiilimas käivad :D

  5. #385
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    küla: jmskns69, isutuba, avicii, lenc, q_q, fortune, inward

    hunt: kaardimaja, eluvend, karupoeg, wow

    ??: taavi, tiigrikutsu

    mina olen küla. küll aga ütlen kohe ära, et homme internetile ilmselt ligipääasu ei ole nii et olen täna ja homme (pean täna kohe varsti minema minema)üsna kasutu külaelanik. kui kellelgi on kahtlust minu rolli osas, siis lööge täna maha ja kontrollige üle, sest homme minust kasu ei ole nagunii.

  6. #386
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    "hunt" all mõtlesin siis inimesi, kes ehk on hundid. taavit ja tiigrikutsut ei oska kuhugi liigitada.

  7. #387

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    3 hunti on ainult alles kuna yhe saime juba kätte

  8. #388

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    või noh veits joppas selles kättesaamisega :D

  9. #389

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ma ei saa ikka aru, miks mind hundiks peetakse? mis ma teinud olen selle jaoks?

  10. #390
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ma ei saa ikka aru, miks mind hundiks peetakse? mis ma teinud olen selle jaoks?
    sorri. enda listiga panin mööda. tahtsin sind küla listi panna. minu viga.

  11. #391

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    sorri. enda listiga panin mööda. tahtsin sind küla listi panna. minu viga.
    (L)

    btw kui keegi täna tartus liigub öösel, siis karjugu "karupoeg" või "vennad linnamäed". tähistame sünnipäeva. "madis erit" sobib ka.

    jätan praegu tiigrikutsu, kuid olen nõus küla arvamusega. Ei pea aga võimalikuks oma häält hetkel muuta, sest vajaks liiga pikka selgitust. hetkel aga pean lendama.

    kallid ja paid kõigile

  12. #392

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Vastupidi - kui sa tead, et sa oled külaelanik, siis sa mitte kunagi ei lase ennast nii lihtsalt(ehk siis ise hääletamata) mislynchida. Ainsad erandid on need, kui sul on read, et konkureerivas rongis on külatark või muu power role mõnes keerulisemas mängus.
    THIS, just selle pärast hääletan mina ka täna eluvenda, see asi siin on natuke paigast ära. Ning meeldetuletuseks, et WowAwiAA tundub ka väga karvase isendina. Taavi kohta ma ei oska midagi öelda, see, et ta ikkagi käib siin piilumas ja sõna sekka ei ütle tundub ka veits kahtlane, kuid sellega saab veel oodata ehk saab natuke infot tema kohta kuskilt.
    Hetkel jään siiski eluvend peale kindlaks

  13. #393

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Viimasega läksin kaasa jep, ei olnud aega süveneda.


    Avicii tundub kahtlane aga samas, miks ta pidi eile võtma flipi? Vb liht pidi ära minema või ei taju mängu eriti veel.
    Fortune oli lampi obv, et näha kuidas ta actib, aga kuna seis muutus kiirelt ja mul oli tegemist õhtul siis jäigi readimine pooleli.
    Praegu ka söön ja siis varsti eemale, pole väga aega asjasse süveneda aga olen abiks siis väiksemate teooriatega.
    Ära minu pärast karda, tajun väga hästi mängu. Samas ei vastanud sa otseselt mitte midagi lenci küsimuste peale? Inwardi näiteks jätsid välja, ning samuti miks hääletasid luuki viimasel hetkel ilma boldita?

  14. #394

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Okei, paistab, et mul minek. Kui see aitab teil mängu selgemaks saada ning viib võiduni, siis las ta olla. Saate „õhu puhtamaks“ ja ühe kahtlusaluse eest. Ma olen tegelt ka lihtne küla ja proovisin vaikselt kaasa arutleda ning värskemaid mõtteid tuua arutlustesse. Kuna aga alles mängu algus, siis suurt produktiivsust ei tulnud ning needki mõtted,mis tootsin tembeldati kohe kahtlasteks või mõttetuteks :)

    Aga kuidagi liiga lihtsalt jookstakse kaasa mõnede „arvamusliidritega“ ilma ise asja süüvimata, see teeb natuke murelikuks. See on okei, kui keegi on ilmselge küla ja seetõttu teda usaldatakse, aga ei tasuks seejuures kaotada kriitilist mõtlemist. Omaltpoolt soovitan võtta luubi alla just need tegelased, kes omaltpoolt mingit ideed ei too, kuid jooksevad hääletamistel kohe kaasa, nende jaoks jookseb mäng hetkel väga mõnusasti.

    Hääletan WowAwiAA

  15. #395
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    eluvend

  16. #396

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Eile õhtul ei postitanud enam, sest kui koguseeaeg teemat ei jälgi ja märkmeid ei tee siis ühe momendiga ei võta iseenda jaokski kõike kokku veel vähem suudad selle kirja panna teiste jaoks. Häält ei osanud ma kuhugi muuta, olin ka tunni kukkumisel alles teemat lugemas ja "möh"-itamas. Juhtus ka eelmine mäng, kui olin lugemas alles kui hääletati svenza välja ning siis tunni lõpul sain loetud ja sain aru, et oleksin tahtnud asja muuta. Ning kui Lenc tõi päeva lõpetus postis välja, et ootab parandusi siis küsisin veel PM teel järgi kas tohin posti muuta.

    Inward on kas hunt või võtab ta tõesti seda praegust mängu väga lebolt. Temalt on pidevat postitamist näha, kuid ainult mingit takkakiitmist. Ainus koht kuhu maandus oli Avicii ja päeva lõpuks sealt Q_Q peale. Üldine postitamismuster aga väga random, kas teretab kedagi või random küsimused random kohas. Toob välja kes postitanud pole, kes kui hästi mängib. Tema põhjenduses algsele nõmedale isutuba peale hääletamisel esimene hommik. Päeva lõpus ilmub isutuba kes oma listis Inward kindlaks külaks toob. Ja samuti Fortune, kes eile õhtul jäi mulle silma igasuguse rongiga kaasaminemisel. Fortune küla tõestuseks toob posti #81 ja #100 kus FOrtune räägib midagi juhuslikku eelmisest mängust ja siis seda, et küla aktiivne olema peab. See esimene hääletus kus isutuba läheb hääeletab ennast ning Inward ja Luuk takkajärgi tundus kahtlane. Nüüd täna tõi Fortune selle ka kohe välja, et isutuba raudne küla kuna Luuk algul teda hääletas. Samuti Fortune confirmib nad mõlemad enda listis. Minu silmis neist ükski tegelane 100% lähedale külana ei tundu. Teine variant oleks siis tõesti see vaiksete punt, taavi ja kardaanirist ning keegi veel seal otsas. Eluvend tundub lihtsalt algaja, kes on varasemaid mänge kõrvalt
    näinud ja siis teeb kõike mis näinud on ilma enda peaga mõtlemata. Kohalikust loomaaiast karupoeg ja tiigrikutsu praegu midagi arvata ei oska. Lenc paistab obv. küla, mängu läbivedaja olevat. Donkament ei oska midagi arvata, eelmine mäng pidasin teda kindlaks külaks ning oli sarnane muster kui seekord. Donkamenti aga kellegagi siduda ei oskaks, ainult selle põhi vedaja grupiga, kes kõik külad tunduvad, niiet donkament ka äkki ehk külaks. Jmskns69 on küsimärgi all, väga veidrad
    postid siiamaani. Luuk ja Avicii lõpu postide puhul ka vennad hundid ei paista, kasuvennad ehk veel aga...

    Igatahes täna on hea võimalus, et ei jõua ka enne päeva lõppu tagasi ning postitada enam ei saa. Teen praegu ühe suitsu ja mõtlen siis kellele oma jääva hääle annan.
    või nii, millistest rongidest siis jutt käib? Ma pidin eile ca 18:30 lahkuma ja pärast seda enam ei postitand, samuti panin alles siis oma esimese hääle taavi peale. Minu silmis muutusid sa kindlasti kahtlasemaks, et selliste lahmivate valede süüdistustega välja tulid. Samuti süüdistad inwardit, kes minu silmis on külaelanik. Terve see post sa üritad põhimõtselt paari lausega teisi kahtlaseks teha, ühesõnaga segadust tekitada ja enda pealt tähelepanu ära saada.

    Endiselt tahaks häääletada wowawiaa, taavi, eluvenna või kardaaniristi poolt.

  17. #397

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    wowawiaa

  18. #398
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ise kaldun ka kas wowi või eluvenna peale. wowawiaa tundub kahtlasem. panen sinna.

  19. #399

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ma ei saa ikka aru, miks mind hundiks peetakse? mis ma teinud olen selle jaoks?
    Tsitaat Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
    Kuna mulle meeldivad kassid ja idanaabri suhtes ei ole ma kõige paremini meelestatud siis hääletan hetkel karupoeg
    Thats why

  20. #400

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Hääled seisuga post#399

    5 eluvend (isutuba, Avicii, donkament, kaardimaja, q_q)
    5 WowAwiAA (lenC, inward, eluvend, Fortune, kardaanirist)
    2 karupoeg (tiigrikutsu, Jmskns69)
    1 donkament (taavi)
    1 isutuba (WowAwiAA)
    1 tiigrikutsu (karupoeg)


    Kui olen teinud vea, siis võite PM-ida.

Lehekülg 20, kokku 56 EsimeneEsimene ... 10181920212230 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES