Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 21, kokku 56 EsimeneEsimene ... 11192021222331 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 1102
  1. #401

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Hääletan eluvend

  2. #402
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Wow-l on 4 häält. Eluvennal peaks 5 olema.

  3. #403
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ma lähen :50 välja, lenc võiks enne seda teemat checkida

  4. #404
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ma ei tea miks wow peaks isutuba peale hääle raiskama hundina

  5. #405
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    anyway ma arvan, et good chance, et mõlemad hundid :D

    elutuba pani wowi peale, et jälgi segada, kuna ühel nkn minek

  6. #406
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    elutuba rofl

    eluvend*

  7. #407
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Eile õhtul ei postitanud enam, sest kui koguseeaeg teemat ei jälgi ja märkmeid ei tee siis ühe momendiga ei võta iseenda jaokski kõike kokku veel vähem suudad selle kirja panna teiste jaoks. Häält ei osanud ma kuhugi muuta, olin ka tunni kukkumisel alles teemat lugemas ja "möh"-itamas. Juhtus ka eelmine mäng, kui olin lugemas alles kui hääletati svenza välja ning siis tunni lõpul sain loetud ja sain aru, et oleksin tahtnud asja muuta. Ning kui Lenc tõi päeva lõpetus postis välja, et ootab parandusi siis küsisin veel PM teel järgi kas tohin posti muuta.

    Inward on kas hunt või võtab ta tõesti seda praegust mängu väga lebolt. Temalt on pidevat postitamist näha, kuid ainult mingit takkakiitmist. Ainus koht kuhu maandus oli Avicii ja päeva lõpuks sealt Q_Q peale. Üldine postitamismuster aga väga random, kas teretab kedagi või random küsimused random kohas. Toob välja kes postitanud pole, kes kui hästi mängib. Tema põhjenduses algsele nõmedale isutuba peale hääletamisel esimene hommik. Päeva lõpus ilmub isutuba kes oma listis Inward kindlaks külaks toob. Ja samuti Fortune, kes eile õhtul jäi mulle silma igasuguse rongiga kaasaminemisel. Fortune küla tõestuseks toob posti #81 ja #100 kus FOrtune räägib midagi juhuslikku eelmisest mängust ja siis seda, et küla aktiivne olema peab. See esimene hääletus kus isutuba läheb hääeletab ennast ning Inward ja Luuk takkajärgi tundus kahtlane. Nüüd täna tõi Fortune selle ka kohe välja, et isutuba raudne küla kuna Luuk algul teda hääletas. Samuti Fortune confirmib nad mõlemad enda listis. Minu silmis neist ükski tegelane 100% lähedale külana ei tundu. Teine variant oleks siis tõesti see vaiksete punt, taavi ja kardaanirist ning keegi veel seal otsas. Eluvend tundub lihtsalt algaja, kes on varasemaid mänge kõrvalt
    näinud ja siis teeb kõike mis näinud on ilma enda peaga mõtlemata. Kohalikust loomaaiast karupoeg ja tiigrikutsu praegu midagi arvata ei oska. Lenc paistab obv. küla, mängu läbivedaja olevat. Donkament ei oska midagi arvata, eelmine mäng pidasin teda kindlaks külaks ning oli sarnane muster kui seekord. Donkamenti aga kellegagi siduda ei oskaks, ainult selle põhi vedaja grupiga, kes kõik külad tunduvad, niiet donkament ka äkki ehk külaks. Jmskns69 on küsimärgi all, väga veidrad
    postid siiamaani. Luuk ja Avicii lõpu postide puhul ka vennad hundid ei paista, kasuvennad ehk veel aga...

    Igatahes täna on hea võimalus, et ei jõua ka enne päeva lõppu tagasi ning postitada enam ei saa. Teen praegu ühe suitsu ja mõtlen siis kellele oma jääva hääle annan.
    Tore, et sa viitsisid tõsiselt midagi kirjutada. Jätab aga sellise pingutatud ja liiga tõsise mulje. Kui mul oleks lambist mingi 3-4 häält kuskilt tekkinud, siis ma postitaks "heyo, ma nüüd viin ennast teemaga kurssi, pange popcorn valmis poisid". See on natuke liiga läbimõeldud(ja/või arutatud?). donkamendi osa jättis ka veidra mulje.
    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Lenc,
    su jutt on enamjaolt arusaadav, kuid see "pead ennast ära clearime küla ees". Ausalt öeldes mul ei ole midagi clearida ju?

    Mul oma arvamus olemas (tho nõustun sinu väitega, et vb natuke töötab küla üldeesmärgile vastu).

    Mind on rünnanud tiigrikutsu põhjusel, et "hammas hamba vastu" ning jmskns69, kes ütleb järgneva:
    "Vastasseis sinu ja Tiigrikutsu vahel on minu hääle jaoks esialgu peamine põhjus kuna tema on minu jaoks palju külam kui sina !"

    Ütle mulle, Lenc, mida ma siin clearin?

    Minu arvamus on lahti seletatud kahes a4 essees, samal ajal kui tiigrikutsu paneb huupi iga päev 5 nime (millele juhtisid tähelepanu muuseas ka sina). Hää küll, loogiliselt võttes on täiesti arusaadav, et rünnatakse inimest, kes sind ründab.

    Jmskns69 jääb aga täiesti arusaamatuks, eriti väide, et "tiigrikutsu tundub rohkem küla kui mina". mismoodi??

    Ehk siis. cleariksin ennast hea meelega kui teaksin, milles ja miks mind süüdistatakse.
    See on internet ja su hääletajad lihtsalt natuke trollivad sind, sest nad ei osanud sel hetkel midagi muud teha. Ära võta nii tõsiselt asja, sa ei ole kellegi #1 hundikandidaat.
    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    besides, ma ei ole kindel su rongideteoorias, sest rongi veavad vedurid ning samahästi võivad need vedurid olla hundid.

    Imo on hea, kui keegi mõtleb ka teiste liikmete possibility peale, mitte ei lähe rongiga kaasa
    Ma ei tea, kas ma sellest pikalt praegu jahuda viitsin, aga see oleks päris kohutav, kui häältejaotus oleks näiteks kuskil 3-2-2-2-2-1-1-1-1, teeb huntidele liiga lihtsaks selle ja top rongis tihtipeale hunte ei olegi.
    Teiste liikmete peale ju mõeldakse, kust tekkisid täna eluvend ja Wow? See protsess on dünaamilisem kui sa arvad ja mingit järjest laksimist ju ei ole.
    Tsitaat Algselt postitas taavi Vaata postitust
    Lugesin küsimust varem juba jh, seejärel vaatasin su postitusi ja siis jõudsid sa juba uuesti postitada(#306).
    Sealt maalt ma sinu arvamustes(t) ei oska midagi arvata, sp jätsingi varem vastamata.
    Tekitad ronge hüppad maha... Miks sa seda teed, saan aru, aga millisega kaasa tulla sellest küll ei saa aru..
    Hääleta seda, kes kõige hundisem sulle endale tundub.
    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    q_q, oletame korraks, et me ei tea, et LuuK oli hunt. Kas külamehena oli käik ühelt mehelt, kes oli juba pikemat aega edetabeli tipus olnud, teisele mehele, kes toob 3 way flipi (suurem võimalus, et seal sees on hunt) ja paneks seega hundid tegutsema (neil kõigest 1 häält vaja muuta, et nende tahtmine tuleks) halb käik?

    Minu isiklik arvamus on, et huntidel oli eile suhtlusprobleemid ... plaan ei olnud paigas(kui just kaks hunti korraga letis polnud)
    See lõpp on really hundine.
    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    btw, huvitav, et lenC tegi readi minu lausemuutmise feilimise kohapealt, aga seda, et ma eile päästsin avicii viimasel minutil ebaõiglase väljalangemise käest (iamallinn luges hääli valesti) ta ei maininud :D

    lenC, ma jälgin sind, kui ma homme elus olen, siis tean 99%liselt, kas sa oled hunt või külamees :D
    Sul oli valida kolme vahel, valisid paremuselt teise variandi, sa ei saa mingit medalit.
    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    Okei, paistab, et mul minek. Kui see aitab teil mängu selgemaks saada ning viib võiduni, siis las ta olla. Saate „õhu puhtamaks“ ja ühe kahtlusaluse eest. Ma olen tegelt ka lihtne küla ja proovisin vaikselt kaasa arutleda ning värskemaid mõtteid tuua arutlustesse. Kuna aga alles mängu algus, siis suurt produktiivsust ei tulnud ning needki mõtted,mis tootsin tembeldati kohe kahtlasteks või mõttetuteks :)

    Aga kuidagi liiga lihtsalt jookstakse kaasa mõnede „arvamusliidritega“ ilma ise asja süüvimata, see teeb natuke murelikuks. See on okei, kui keegi on ilmselge küla ja seetõttu teda usaldatakse, aga ei tasuks seejuures kaotada kriitilist mõtlemist. Omaltpoolt soovitan võtta luubi alla just need tegelased, kes omaltpoolt mingit ideed ei too, kuid jooksevad hääletamistel kohe kaasa, nende jaoks jookseb mäng hetkel väga mõnusasti.

    Hääletan WowAwiAA
    Mulle tundub, et selle teise lõiguga sa tugevalt alahindad mind, q_q-d, donkamenti jne.

  8. #408
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    lenc sa jätad wow?

  9. #409
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    ma lähen :50 välja, lenc võiks enne seda teemat checkida
    ya ma olen siin lõpuni välja, hakkan nüüd uuesti uurima tänaseid ronge

  10. #410
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    lenc sa jätad wow?
    Mul pole õrna aimu mis ma teen, pean läbi mõtlema. Eile oli nii hea/mugav tunne kui LuuK-i peale tagasi läksin, täna seda küll pole. Lambist väljas mõeldes mõtlesin taavit uuesti rünnata sama loogika järgi, millega eile LuuK-i hääletasin, aga nüüd ta tegi mingi lolsmiley postituse. Proovin tunni pärast targem olla.

  11. #411

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    taavi jälle luurab metsast näljase näoga :D

  12. #412
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ok ma minema, gl

  13. #413

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    taavi jälle luurab metsast näljase näoga :D
    Nice try sir!

    Aga miks sina end ära varjanud oled?

  14. #414

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Njh kui olidki siis enam pole

  15. #415

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ära karda kiisu, kõik saab korda

  16. #416

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Olid siis jh?

  17. #417
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    5 eluvend (isutuba, Avicii, donkament, kaardimaja, q_q)
    5 WowAwiAA (lenC, inward, eluvend, Fortune, kardaanirist)
    Wow ütles oma tl;dr postis, et eluvend on "pigem algaja küla", hääletas üldse isutuba. See on nagu üdini külalik mõtlemine. Wagonomics tsitaadis indikeerib ka, et eluvenna rong on rohkem legit. Nüüd küsimus, kas lammutada Wow rong ära ja midagi asemele võtta või mida.

  18. #418
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    taavi

  19. #419
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Mul endal tunne, et eluvenna rongi peal on paar hunti. Seda eeldusel, kui peaks selguma, et ta küla on. Mis sa arvad lenc ?

    Jätan praegu pigem Wow peale, tundub rohkem hunt kui eluvend.

  20. #420

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas taavi Vaata postitust
    Olid siis jh?
    kuhu mida ma olin?

Lehekülg 21, kokku 56 EsimeneEsimene ... 11192021222331 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES