Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 25, kokku 56 EsimeneEsimene ... 15232425262735 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 481 kuni 500, kokku 1102
  1. #481
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    See kõlab livepokeresque, aga ma leidsin ta postides päris hea noobhundi telli tükk aega enne päeva lõppu, Wow ja taavi mõlemad prob külad, Fortunet ja inwardit oleks vaja luubi alla võtta.
    +1. unustasin ennem kirjutada, aga tahtsin pmst sama öelda. kes iganes on KT, siis uuri kindlasti inwardi kohta järgi.

  2. #482
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    inward küla in my book

  3. #483
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    isutuba peekid:
    n0 - taavi = hunt(185, 189, 201, 223)
    n1 - elutuba = hunt või kaardimaja = küla

    Aga miski ütleb mulle, et ta oleks külatargana jätkanud teisel päeval taavi surumist, nii et see öökill võib mingi random fancy play olla.

  4. #484

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Ei oska eilset flippamisele minemist selgitada millegi muuga, kui info saamisega. Kammisin teema läbi ja tänased nominandid minu silmis oleks inward ja tiigrikutsu. Tiigrikutsu postid on olnud ikka liiga vee segamisena, tahtsin teda juba eile mainida aga siis tuli eluvend on segaste postidega välja, mis tembeldasid tema rohkem hundiks kui kellegi teise. tiigrikutsu
    Kui kellegil on ikka mingeid küsimärke minu silmis siis andke minna, olen alati valmis mingilmääral oma valikuid ja seisukohti kaitsma mõne väitega, mis ei ole " mul pohhui, hääletage välja saate teada " : )

  5. #485
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    pohui jääb elutubaks

  6. #486
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    teine päev oli valida eluvenna ja wowi vahel, valis wowi. Samuti endiselt see fakt, et esimene päev pushis q_q vapsiku lenci hundikolmikut.
    hääletasin wowi peale 2min pärast sind (ise hääletasid ka too hetk wowi) ja ütlesin, et pean kodust lahkuma ja rohkem kaasa lüüa ei saa.

    hääletan Fortune. tundub, et tahab mind väga pushida põhinedes "obv tellidele", mis on kõik aga väga mööda.

  7. #487

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    hääletasin wowi peale 2min pärast sind (ise hääletasid ka too hetk wowi) ja ütlesin, et pean kodust lahkuma ja rohkem kaasa lüüa ei saa.

    hääletan Fortune. tundub, et tahab mind väga pushida põhinedes "obv tellidele", mis on kõik aga väga mööda.
    nomineerisin sind, sest sinu kohta ei ole mul ühtegi kaitsvat asja öelda ja olid kahtlane juba peale esimest päeva. Taavi ja wowi kohta peale eilset tekkis uut informatsiooni, mis vähendas nende kahtlusi. Keda peale minu teiseks hundiks arvad?

  8. #488

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Hääled seisuga post #487

    2 Fortune (tiigrikutsu, kardaanirist)
    2 kardaanirist (donkament, Fortune)
    1 tiigrikutsu (Avicii)
    1 WowAwiAA (Jmskns69)


    Kui märkate viga, saatke PM.

  9. #489
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    tiigrikutsu

  10. #490

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    lenc mis sa kardaanist arvad, ta oli sinu listis ka koos taavi ja wow-ga ja kaks viimast on nüüd kindlasti vähem kahtlasemad.

  11. #491
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    kt peeki karupoega for sure

  12. #492
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    taavi ja wow mõlemad küla

    inward küla unless avicii-ga nad mõlemad hundid aga avc ei tohiks vote patterni järgi hunt olla

  13. #493
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    taavi ja wow mõlemad küla
    unless nad koos hundid aga vb pole see üldse võimalik, pean eelnevaid poste lugema

  14. #494

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    taavi hääletas eile eluvenda suht crucial hetkel, suht küla imo jah

  15. #495
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    lenc mis sa kardaanist arvad, ta oli sinu listis ka koos taavi ja wow-ga ja kaks viimast on nüüd kindlasti vähem kahtlasemad.
    No eile ta oleks võinud minna ka minupoolest. Praegu mul arvamus puudub, tema hääletamine on okei obv. Jama on see, et me peame taavi igal juhul ära tapma ja imo mida varem seda parem.

  16. #496

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    wow hääletas ka isutuba lambist, kui tal endal oli eluvennaga mingi aeg flip, samuti hääletas eluvend wow'i peale, et ennast päästa, suht clearib wowäi imo.

  17. #497

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    No eile ta oleks võinud minna ka minupoolest. Praegu mul arvamus puudub, tema hääletamine on okei obv. Jama on see, et me peame taavi igal juhul ära tapma ja imo mida varem seda parem.
    jah ma arvasin ka enne nii, et aga eilsega, on taavi suht clear ju. vaata hääli 19:04
    5 eluvend (isutuba, Avicii, donkament, kaardimaja, q_q)
    5 WowAwiAA (lenC, inward, eluvend, Fortune, kardaanirist)
    1 donkament (taavi)
    1 isutuba (WowAwiAA)

    ja järgmine hetk 19:06 taavi hääletab eluvenda. doesnt make any sense hundina nii teha.

  18. #498
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2012
    Postitusi
    477

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    tiigrikutsu
    tiigrikutsu

  19. #499
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    Ei oska eilset flippamisele minemist selgitada millegi muuga, kui info saamisega. Kammisin teema läbi ja tänased nominandid minu silmis oleks inward ja tiigrikutsu. Tiigrikutsu postid on olnud ikka liiga vee segamisena, tahtsin teda juba eile mainida aga siis tuli eluvend on segaste postidega välja, mis tembeldasid tema rohkem hundiks kui kellegi teise. tiigrikutsu
    Kui kellegil on ikka mingeid küsimärke minu silmis siis andke minna, olen alati valmis mingilmääral oma valikuid ja seisukohti kaitsma mõne väitega, mis ei ole " mul pohhui, hääletage välja saate teada " : )
    Ja milles see väljendub, et mina olen ?

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    taavi
    Või oled äkki sina ? Miks lõpus ära tulid eluvenna pealt ?

    Vaatan su vanu postitusi, hundised tunduvad järgnevad:

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    Olen tasapisi sirvinud jah ja teind endajaoks märkmeid aga pole viitsinud neid veel avalikustada, kuna esimene päev polegi veel õhtusse jõudnud siis täna on ikka väga raske veel kedagi kindlalt sõrmega näidata. Ainuke asi mis mulle täna silma jäi oli:
    Isutuba
    Ma ei saa aru miks sa sa kirjutad kohe, et oled libahunt? Tahad kõigile muljet jätta, et oled küla? AGA KAS IKKA OLED? - reverse psühholoogia?
    Ja vapsikule paar korda, dosent make sense. Mõtlesin esimene päev sellele juba.:
    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    sina oled ka terve päeva siin imelikult jälgi seganud, kes sa oled ja kust sa tuled?!
    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    Oled sa kindel vapsik, et sa ise hunt ei ole? Oled ka piisavalt segadust siin täna tekitanud : )
    q_q-le:
    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    ja eksole, et getter jaani profiilipilgiga tegelast ei oskaks keegi kahtlustada?
    Dialoog Fortunega, kes tundub mulle küla.
    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    Fortune Miks? Ei ole midagi asjalikku täna öelnud kaasa, lihtsalt üritab kõigile näidata, et kuulub küla alla ning hoiab madalat profiili

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    No see tõestas ilusasti eile, et ma ei ole hunt, sest ma oleks saand oma häält muuta aga ma ei teinud seda. See, et LuuK eile välja hääletati oli ikka väga lucky ja well flipped :D
    Samas kahtlused võtavad vist ikkagi maha viimased postitused eile. Dialoog eluvenna vahel. Kurat niimoodi teise hundiga ju diskuteeriks. Teisalt ma ei saa aru, miks eluvend pidi clearima hundina Aviciit.
    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    see on kuidagi väga lamp post, NO EKS TULGE JA LÖÖGE MAHA MIND SIIS? Ideaid ja mõtteid ehk? Põhjendusi?
    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    vaatasin kiiruga su postida ka üle ja peale selle, et sa mind oled hääletanud ja sokkinud et hundid tagaplaanil ja hääletad hoopis rändom generaatori abiga tundud jube kahtlane
    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    Avicii on täna mängu käima saanud ja tundub täitsa normaalne külamees.
    Isutuba tundus eile kahtlane, sest tegi kohe julge avalöögi, peale mida hakkasid hääled kuhjuma ja siis nagu oleks ehmatanud ja tõmmas vaikseks ära. Või kutsusid hundid ta korrale? Muidugi kahtlused võtab natuke maha see, et Luuk kohe ruttu talle hääle lükkas.
    Huvitav jah, et meid täna kahtlustatakse fortunega. Fortune on suht clear küla, mind ka mitu korda clearinud. Kui me oleks fortunega hundid olnud, siis elu sees ei oleks kaks hunti kahe päevaga välja läinud. Vaatan veel oma seda nimekirja, mis eile koostasin ja hakkan kahtlusaluste postitusi välja tooma jne.

  20. #500
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    luuk pani ju day 1 avicii lõpus

Lehekülg 25, kokku 56 EsimeneEsimene ... 15232425262735 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES