Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 26, kokku 56 EsimeneEsimene ... 16242526272836 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 501 kuni 520, kokku 1102
  1. #501
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    tiigrikutsu

  2. #502
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Hääletan Avicii hetkel.

  3. #503

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Inward:
    Lugesin enne kogu teema algusest lõpuni välja ning sain sinu kohta 5 punkti miks sa võiksid olla hunt ja 3 miks küla, sellepärast ei ole sinus veel päris kindel ning hääletan tiigrikutsut kes on terve mängu vältel ainult sitta tootnud ja ei midagi asjalikku. Haha, tahad minu esimest postitust tsitseerida? Really? Just kogu see mis sa nüüd siia kirjutasid kindlustab minu kõhtutunnet, et sina võid olla hunt. Vaata minu postitusi ja hääli ning kogu mõttekäiku, iga loll saaks aru et ma olen puhas küla ja see, et sina nüüd üritad ässitada tõstabki sind minu hundi listi. Ty

  4. #504

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    kui külatark saab ühe hundi teada, siis ta võiks selle teadmisega asap välja tulla, kuna confirmed külasid on juba suht palju. ma oma häält praegu muutma ei hakka.

  5. #505

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Hääletan Avicii hetkel.
    ta muutus veits kahtlasemaks peale eilset, aga samas ma ei usu, et ta hunt on, see, et luuk esimesel päeval hääletas avicii, et ennast päästa peaks ta suht ära clearima.

  6. #506

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    ta muutus veits kahtlasemaks peale eilset, aga samas ma ei usu, et ta hunt on, see, et luuk esimesel päeval hääletas avicii, et ennast päästa peaks ta suht ära clearima.
    ma saan aru, et minu eile hääl flippamise peale võis olla viga, samas ma lootsin, et saan kuskilt mingit infot täna sellele, ning mul ei oleks kahju olnud, kui oleks ka taavi kuju ära tuvastanud, sest kahtlust on ta küllaga tekitanud

  7. #507

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    ta muutus veits kahtlasemaks peale eilset, aga samas ma ei usu, et ta hunt on, see, et luuk esimesel päeval hääletas avicii, et ennast päästa peaks ta suht ära clearima.
    THIS, THIS ja THIS! Arvad tõesti, et 3 hunti läks flippamise peale? CMON!

  8. #508
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2012
    Postitusi
    477

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    THIS, THIS ja THIS! Arvad tõesti, et 3 hunti läks flippamise peale? CMON!
    Kui nad ei suutnud omavahel kokku leppida kes peab surema oli flipp kõige ausam variant !


  9. #509
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Päris random kill tehti küll öösel. Isutuba, nagu miks. Ehkki lenc ja q_q ei paista külatargana, siis arvestades nende lahendamisoskust ja panust, siis oleks +EV nad ära süüa küll. Hundid on liimist lahti ja päris fishine tiim tundub neil olevat :D.

  10. #510

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Mul endal tunne, et eluvenna rongi peal on paar hunti. Seda eeldusel, kui peaks selguma, et ta küla on. Mis sa arvad lenc ?

    Jätan praegu pigem Wow peale, tundub rohkem hunt kui eluvend.
    Ja sinu postidest teeb mulle see muret, iga loll oleks eile aru saand, et eluvend on hunt aga sina ei tajunud vist, tundub kuidagi prtective käike, aga nagu ma ennist mainisin siis tiigrikutsu on täna minu main kanditaat

  11. #511

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Päris random kill tehti küll öösel. Isutuba, nagu miks. Ehkki lenc ja q_q ei paista külatargana, siis arvestades nende lahendamisoskust ja panust, siis oleks +EV nad ära süüa küll. Hundid on liimist lahti ja päris fishine tiim tundub neil olevat :D.
    obv loodeti hittida külatarka, sest kui tema poste vaadata, siis annab mõõtu välja küll tegelikult

  12. #512

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    Lasin nimekirja random generatorist läbi ja tulemuseks andis hundid: WowAwiAA, tiigrikutsu, inward, Fortune. Keegi neist siis ikka peab olema ju :D

    Aga tõsiselt rääkida, siis hea et vähemalt on arutelud käima läinud. Kui eelnevatest mängudest midagi on silma jäänud, siis see et üks aktiivsematest postitajatest peaks kindlasti hunt olema. Midagi enamat ei oska hetkel panustada...
    Lugesin eluvenna poste veel.

    See tundub selles suhtes kahtlane, et isegi kui ta lasi random generatorist nimekirja läbi, siis ma ei usu, et ta oleks jätnud sinna nimekirja hunte, isegi kui lambist oleks pihta saand hundile või huntidele random generator.

  13. #513
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    Ja sinu postidest teeb mulle see muret, iga loll oleks eile aru saand, et eluvend on hunt aga sina ei tajunud vist, tundub kuidagi prtective käike, aga nagu ma ennist mainisin siis tiigrikutsu on täna minu main kanditaat
    Mis iga loll ? Lol, ise vahetasid ju taavi peale viimastel minutitel. Mul oli pikka aega hääl WoW peal, kes oli ka üks põhikanditaatidest. Ja kui sa loed mu pikka postitust, siis eluvenna ma tituleerisin seal ka top kahtlusaluseks.

  14. #514

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Mis iga loll ? Lol, ise vahetasid ju taavi peale viimastel minutitel. Mul oli pikka aega hääl WoW peal, kes oli ka üks põhikanditaatidest. Ja kui sa loed mu pikka postitust, siis eluvenna ma tituleerisin seal ka top kahtlusaluseks.
    ma just lugesin seda sinu nimekijra ja, ning see nagu natuke cleariks sind, ning just sellepärast ma sind täna ei hääletagi nagu ma juba enne mainisin

  15. #515

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    Lugesin eluvenna poste veel.

    See tundub selles suhtes kahtlane, et isegi kui ta lasi random generatorist nimekirja läbi, siis ma ei usu, et ta oleks jätnud sinna nimekirja hunte, isegi kui lambist oleks pihta saand hundile või huntidele random generator.
    kusjuures ma ise ennist mõtlesin sama, et ta ei oleks never sellist lüket teinud aga samas ei saa 100% kindel olla

  16. #516

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
    Kui nad ei suutnud omavahel kokku leppida kes peab surema oli flipp kõige ausam variant !

    isegi kui ma oleks olnud ka hunt siis oli meid 3 seal listis ja ma ei oleks neverever hakanud eluvenda niimoodi ise ette söötma, vaata minu ja mõtle minu postituste üle tema kohta, ning mina olin esimene kes teda hääletas ma saan aru, et väike kahtlus tuli kuna ma muutsin viimasel sekundil häält, ning ma ütlesin et ma oleks näinud hea meelega eile ka taavi minekut

  17. #517

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Eilse tema listi põhjal hääletan kardaanirist. See on selline 50:50 playerite juhuslik pickimine ehk siis ritta pandud umbropsu playerid kelle kohapealt küsimuse tekitada saab.

  18. #518
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Eilse tema listi põhjal hääletan kardaanirist. See on selline 50:50 playerite juhuslik pickimine ehk siis ritta pandud umbropsu playerid kelle kohapealt küsimuse tekitada saab.
    Misasja ? Väljenda ennast paremini, palun.

  19. #519

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tema eilne list oli: Kaardimaja, WowAwiAA, Eluvend, Karupoeg. 4 tegelast kelle vahel mingit sidusust pole. Mina, Eluvend ja Kardaan olime eile hommikul pildis ja siis tuli kardaan selle listiga. Tekitas küsimuse. Kuna tänaseks jälle uued küsimused õhus ei osanud paremat arvata ja tegin parima valiku mis oskasin. Miks otsuse kohe ära pidin tegema, on see et tõenäoliselt õhtulõpuks jälle tagasi ei jõua.

  20. #520

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Eilse tema listi põhjal hääletan kardaanirist. See on selline 50:50 playerite juhuslik pickimine ehk siis ritta pandud umbropsu playerid kelle kohapealt küsimuse tekitada saab.
    Pakun ka kardaanirist isegi kui ma täna peaksin minema siis võtaks lenC-i ka ette. Alguses mainis, et ma olen kindel küla, ilmselt sp, et minu poolehoidu võita. Kui ta oleks mingil määral ohtlik või häid oletusi teinud siin siis oleks ta oleks juba välja võetud huntide poolt, aga seda ei ole tehtud kuna see oleks nö obvious, et hakkaksime hääletama neid keda lenC pakkus.

    Kardaanirist on ka random teksti pannud, ilmselt ta ei ole minu poste isegi lugenud kuna ma ütlesin eile, et ma lähen nahuj peale oma viimast posti ja sellepärast ei läinud ka ühegi rongiga kaasa ja sellepärast hääletangi tema poolt. Kindlasti vaadake täna üle ka need kes minu poolt juba praegu hääletanud on kuna ma lähen ilmselt varsti jälle linnapeal ära ja ei viitsi siia ennast kaitsma jääda, siis tunduks see kardaanidele veel "obv-m", et ma hunt vms. W.E

Lehekülg 26, kokku 56 EsimeneEsimene ... 16242526272836 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES