Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 27, kokku 56 EsimeneEsimene ... 17252627282937 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 521 kuni 540, kokku 1102
  1. #521

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    imo Avicii on hunt

    Põhjendus: Avicii oli day1 flipis ... kuna flipis oli kaks hunti, lasti flipil juhtuda, sest ilmselt ei osatud mdiagi paremat välja mõelda. Day2 - Avicii muutis koos elutoaga (või kes igane see hunt oli) hääle suhteliselt viimasel minutil ära ja lootsid nii elutoa päästa. Lenc tegi aga hea käigu ja nurjas nende ürituse. Need kaks fakti on imo piisav.

    btw, lenC, uurisin ja uurisin su poste, aga mitte kuskilt ei saanud sind hundiks tembeldada :D niiväga tahtsin... niiet minujaoks tubli küla või väga hea hunt :) (viimast ma siiski hetkel ei arvesta)

  2. #522
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Hääled seisuga post #521

    4 kardaanirist (donkament, Fortune, WowAwiAA, tiigrikutsu)
    4 tiigrikutsu (Avicii, lenC, Jmskns69, q_q)
    2 Avicii (inward, kaardimaja)
    1 Fortune (kardaanirist)

    Kui märkate viga, siis hääletage iseennast.

  3. #523

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    imo Avicii on hunt

    Põhjendus: Avicii oli day1 flipis ... kuna flipis oli kaks hunti, lasti flipil juhtuda, sest ilmselt ei osatud mdiagi paremat välja mõelda. Day2 - Avicii muutis koos elutoaga (või kes igane see hunt oli) hääle suhteliselt viimasel minutil ära ja lootsid nii elutoa päästa. Lenc tegi aga hea käigu ja nurjas nende ürituse. Need kaks fakti on imo piisav.

    btw, lenC, uurisin ja uurisin su poste, aga mitte kuskilt ei saanud sind hundiks tembeldada :D niiväga tahtsin... niiet minujaoks tubli küla või väga hea hunt :) (viimast ma siiski hetkel ei arvesta)
    Vau, mina olin see vend, kes eluvenna üldse pildile tõi, loe minu argumente tema kohta uuesti palun ja mõtle uuesti, minu hääl muutis eile taavi ja eluvenna flipiks, ja nagu ma juba enne mainisin oleks ma heameelega näinud ka taavi väljaminekut. Ma saan aru, et see lüke tõstis mind kahtlustavate hulka, aga siit ei ole mõtet midagi otsida. Day 1 mul oli võimalus pääsa ennast või luuki või kedaiganes, ma ei teinud seda. Ning luuk kes oli hunt pani oma hääle minu peale, et seda flippi üldse korraldada. Kui tahad mind edasi kahtlustada, siis anna minna - kuid ma arvan, et tiigrikutsu hääletamiseks on 10x rohkem põhjuseid

  4. #524

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Pakun ka kardaanirist isegi kui ma täna peaksin minema siis võtaks lenC-i ka ette. Alguses mainis, et ma olen kindel küla, ilmselt sp, et minu poolehoidu võita. Kui ta oleks mingil määral ohtlik või häid oletusi teinud siin siis oleks ta oleks juba välja võetud huntide poolt, aga seda ei ole tehtud kuna see oleks nö obvious, et hakkaksime hääletama neid keda lenC pakkus.

    Kardaanirist on ka random teksti pannud, ilmselt ta ei ole minu poste isegi lugenud kuna ma ütlesin eile, et ma lähen nahuj peale oma viimast posti ja sellepärast ei läinud ka ühegi rongiga kaasa ja sellepärast hääletangi tema poolt. Kindlasti vaadake täna üle ka need kes minu poolt juba praegu hääletanud on kuna ma lähen ilmselt varsti jälle linnapeal ära ja ei viitsi siia ennast kaitsma jääda, siis tunduks see kardaanidele veel "obv-m", et ma hunt vms. W.E
    Mida on sinu potsidest lugeda? Kui lenc uuris sinu esimese päevade häälte kohta, siis andsid sa mingeid umbmääraseid selgitusi. Esimesel päeval hääletasid sa mind, ma saan aru, et esimesel päeval ei saa otseseid reade teha kui just Pendli-Endel ei ole seega selle ma annan sulle andeks. Eile hääletasid sa karupoega mingitel nonsense põhjustel kui terve päev käisid tegelikult läbi ainult 3 nime: WOW, Eluvend ja taavi. Viimase 3 hääletamiseks oleks reaalsele külaelanikule piisavnud, kuid sulle ei

  5. #525

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    Vau, mina olin see vend, kes eluvenna üldse pildile tõi, loe minu argumente tema kohta uuesti palun ja mõtle uuesti, minu hääl muutis eile taavi ja eluvenna flipiks, ja nagu ma juba enne mainisin oleks ma heameelega näinud ka taavi väljaminekut. Ma saan aru, et see lüke tõstis mind kahtlustavate hulka, aga siit ei ole mõtet midagi otsida. Day 1 mul oli võimalus pääsa ennast või luuki või kedaiganes, ma ei teinud seda. Ning luuk kes oli hunt pani oma hääle minu peale, et seda flippi üldse korraldada. Kui tahad mind edasi kahtlustada, siis anna minna - kuid ma arvan, et tiigrikutsu hääletamiseks on 10x rohkem põhjuseid
    Võib-olla panini mööda, laupäeva hommik pole parim keskendumiseks, aga hetkel jätan hääle samaks

  6. #526
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    ma just lugesin seda sinu nimekijra ja, ning see nagu natuke cleariks sind, ning just sellepärast ma sind täna ei hääletagi nagu ma juba enne mainisin
    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    Sirvisin veits poste. Üldiselt olen arvamusel, et esimesel päeval ei maksa väga postide sisu isegi lugeda .. ainult vaadata hääletuste flowd. Kui esimene küla (nagunii) täna välja ära saadetakse, siis tuleb uurida, kes kuna mida postitas ja kes oli hääletustega väga rahul.

    Aga, q_q kaitses minujaoks täiesti põhjuseta LuuK'i, ning siis lükkas ette "veel mitte postitanud"
    Ise hääletaks hea meelega välja LuuK'i, ning kui tegemist on hundiga, siis võtaks järgmisena q_q.
    Kui q_q ongi hunt, siis oleks järgmine inward
    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ma paneks üldse Lenc vist :D.
    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    imo Avicii on hunt

    Põhjendus: Avicii oli day1 flipis ... kuna flipis oli kaks hunti, lasti flipil juhtuda, sest ilmselt ei osatud mdiagi paremat välja mõelda. Day2 - Avicii muutis koos elutoaga (või kes igane see hunt oli) hääle suhteliselt viimasel minutil ära ja lootsid nii elutoa päästa. Lenc tegi aga hea käigu ja nurjas nende ürituse. Need kaks fakti on imo piisav.

    btw, lenC, uurisin ja uurisin su poste, aga mitte kuskilt ei saanud sind hundiks tembeldada :D niiväga tahtsin... niiet minujaoks tubli küla või väga hea hunt :) (viimast ma siiski hetkel ei arvesta)
    Ma eriti ei usu, et Avicii on hunt. Teadlikult, jätsin q_q poolt toodud nüansi välja. Üritasin trapida, et kes võiks rongiga kaasa tulla. Tiigrit kahtlustan samamoodi. Seega keegi peaks ju teda päästa üritama, aga kaasa tulid hoopis sina ??? Okei, hakkasin su poste siis uurima jne, justkui alguses paistsid päris hundisena, aga eile hääletasid ka eluvenna poolt. Bah.

    Tiiger ajab täna jälle sitta ja on üldse kasutu tegelane siin mängus: tiigrikutsu

  7. #527
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    No ***** küll, mingid vanad quoted tulid kaasa.

  8. #528
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Üks teooria, mis pani mõtlema. Muideks, tiiger ei rääkinud kordagi ei luugi ega ka eluvennaga, vastanud st. Seni peetud mängudest saati hundid omavahel dialoogi astuvad minimaalselt kui üldse. Ainus mäng oli vist, kus ranka god ja q_q olid hundid. Seal ranka ja q_q vahel vist esines mingi dialoog, aga nad tegid advanced mängu ka ja sedagi oli üsna vähe.
    II mäng lenc, cypher ja taavi, samuti ei esinenud. Kolmandas mängus tiiger, karupoeg, ristik, omg ja Maxi - absoluutselt ei olnud.

  9. #529

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Üks teooria, mis pani mõtlema. Muideks, tiiger ei rääkinud kordagi ei luugi ega ka eluvennaga, vastanud st. Seni peetud mängudest saati hundid omavahel dialoogi astuvad minimaalselt kui üldse. Ainus mäng oli vist, kus ranka god ja q_q olid hundid. Seal ranka ja q_q vahel vist esines mingi dialoog, aga nad tegid advanced mängu ka ja sedagi oli üsna vähe.
    II mäng lenc, cypher ja taavi, samuti ei esinenud. Kolmandas mängus tiiger, karupoeg, ristik, omg ja Maxi - absoluutselt ei olnud.
    jepp, ma mõtlesin ise täpselt sama ... tuleb uurida asja, mida ei ole :D nii peaks hundid kätte saama küll

  10. #530
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    jepp, ma mõtlesin ise täpselt sama ... tuleb uurida asja, mida ei ole :D nii peaks hundid kätte saama küll
    Ilmselgelt oled 2+2 advanced strateegiat lugenud :D. Ma ka.

  11. #531

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ja inward, see esimese päeva post, kus ma ütlesin, et kui LuuK on hunt, siis järgmisena q_q ja sina, on mul juba ammu mõttes ümber lükatud

  12. #532

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Pakun ka kardaanirist isegi kui ma täna peaksin minema siis võtaks lenC-i ka ette. Alguses mainis, et ma olen kindel küla, ilmselt sp, et minu poolehoidu võita. Kui ta oleks mingil määral ohtlik või häid oletusi teinud siin siis oleks ta oleks juba välja võetud huntide poolt, aga seda ei ole tehtud kuna see oleks nö obvious, et hakkaksime hääletama neid keda lenC pakkus.

    Kardaanirist on ka random teksti pannud, ilmselt ta ei ole minu poste isegi lugenud kuna ma ütlesin eile, et ma lähen nahuj peale oma viimast posti ja sellepärast ei läinud ka ühegi rongiga kaasa ja sellepärast hääletangi tema poolt. Kindlasti vaadake täna üle ka need kes minu poolt juba praegu hääletanud on kuna ma lähen ilmselt varsti jälle linnapeal ära ja ei viitsi siia ennast kaitsma jääda, siis tunduks see kardaanidele veel "obv-m", et ma hunt vms. W.E
    pigem oled random teksti pannud sina.

    Igastahes ma ärkasin just ja sellist pohmelli on varem vähe olnud (saun ja viin shampaga vist ei lähe kokku). Ma jään tiigrikutsu peale, sest ta ainuke põhjendus kardaaniristi kohta on "ta on ka random teksti pannud". Samuti süüdistab lenci, kes peaks suht cleared küla olema.

    igastahes tundub, et tiigrikutsu läheb täna ning loodetavasti 3st-3. Juhul kui tiigrikutsu peaks küla olema, siis on vast eeldatav, et shitstorm tuleb minu peale, sellepärast soovitaksin q_q soovituse järgi käituda külatargal.

  13. #533

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    No ***** küll, mingid vanad quoted tulid kaasa.
    Jep, sa ei tajugi .. keegi ei üritagi päästa mind kuna ma ei ole hunt ohmoon. Pigem oled sina see kes teiste mingist umbmäärast teksti uskuma jääb ja kui keegi natuke pikema posti teeb ja midagi üles puhub on ta kohe insta küla.

    Aviciile panin jep esimene päev oma hääle kuna liht ei olnud kedagi pakkuda ja sa ei postitanud alguses midagi imo. Nagu ma ütlesin juba, vaadake neid eelmisi hääletusi ja lugege mu posti mis oli enne seda. Samas võiks kasvõi KT mingit häält teha kuna meid on hetkel piisavalt palju ja, et ei juhtuks nii nagu eelmine mäng, et munetakse nii kaua kuni pmst enam midagi teha ei saa.

  14. #534

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    p.s. pikem selgitus, miks tiigrikutsu on eespool. praegu on lihtsalt nii valus ja ei jaksa üle kirjutada.

  15. #535

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Jep, sa ei tajugi .. keegi ei üritagi päästa mind kuna ma ei ole hunt ohmoon. Pigem oled sina see kes teiste mingist umbmäärast teksti uskuma jääb ja kui keegi natuke pikema posti teeb ja midagi üles puhub on ta kohe insta küla.

    Aviciile panin jep esimene päev oma hääle kuna liht ei olnud kedagi pakkuda ja sa ei postitanud alguses midagi imo. Nagu ma ütlesin juba, vaadake neid eelmisi hääletusi ja lugege mu posti mis oli enne seda. Samas võiks kasvõi KT mingit häält teha kuna meid on hetkel piisavalt palju ja, et ei juhtuks nii nagu eelmine mäng, et munetakse nii kaua kuni pmst enam midagi teha ei saa.
    ban imo saaks kohe ühest hundist lahti ja õhtul 4nda.

  16. #536

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    minu arvates on hundised tiigrikutsu ning natuke ka kardaanirist.

    Ei ole otsest põhjust, aga kardaaniristi post nr 87-st lõik: "what is this. miadgi aru ei saa. kõik külaelanikud jälle üksteise kraes? "
    tundub pepetunde järgi väga hundine.

    tiigrikutsu tundub kahtlane oma hüplemise pärast ühelt inimeselt teisele. Imo (ma ei tea, kas ma mäletan korrektselt), siis eelmine mäng oli tal suhteliselt sarnane liin, kus pani suvalt hääli, et saada "poste" ja olla teemas sees. Ise ta algataja ei ole, aga no läheb kaasa kõigega.

    Minu arvates külaliikmetel ei ole otsest põhjust ühelt häälelt teisele hüpata, v.a. siis kui tahetakse kedagi survestada. Samas selline käitumine tiigrikutsu poolt ei ole survestamine vaid lihtsalt "enda märkavaks tegemine" ja kuhugi häälte panemine. Küla ei peaks suvalt panema hääli iga paari posti tagant, vaid pigem analüüsima teistepoolt öeldut. Huntidel on aga pohhui, peaasi, et hääl ei oleks endal. Seega tiigrikutsu
    See ongi sinu varasem post, ja ainuke kus sa mingit teooriat oled üritanud arendada. Sinu tekstist koorub välja, et kõik peaks panema ühe hääle kuhugi ja ootama. Ootama 4-5 päeva, niikaua kuni pooled külad on väljas, kui just flippamises maailmameister ei ole.

    Hääletage välja mind siis, huvipärast tahaks näha mis teooriaga see karupoeg välja tuleb homme siis, suu ***** täis nagu Eritil peale scami. :D


    BTW: Ärge võtke midagi solvanguna, ei taha banni saada.

  17. #537

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    kuule tiigrikutsu võta oma tuure veidi tagasi. päris tõsiselt.

  18. #538

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    DAY1:
    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Jumala lampi panen Fortune, no hard feelings.
    Sinu esimene post
    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Tuleb hakata huntide närve kõditama vaikselt ja pakkuda erinevaid variante. Vaevalt, et hundid väga vaikseks jäävad kui oht on juba esimestel õhtutel mõni karjaliige kaotada. :D
    Sinu teine post
    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Hääletan ka inwardipoolt. :D
    Liikusid kohe inwari peale kui LenC ta välja pakkus
    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Ma arvan, et rollid vahetusid.
    Vastasid inwardi küsimusele, kas said jälle hundi rolli.
    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Aviciijep, ta ei toonud minu arust ühtegi tõestust ka välja, kus ta oli vms. :D
    Sinu hääl mulle, mis tõstis mind ja LuuKi ühele tasandile - 4 häält mõlemal
    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    LOL, vaadake lenC-i eelviimast postitust ja mõelge nats. :D
    Enne seda oli LenC väitnud "tiigrikutsu - kuulsin usaldusväärsest allikast, et tegu on külaelanikuga"
    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    dvj, LuuK :D
    Siin hääletad LuuKi aga ilma blodida, ning sinu hääl jäi lõpptulemusena minu peale.
    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Jajah, siis tuleb härra lenC ja hääletab sekund enne lukku panemist seda kes talle ei meeldi, ups. :D
    Sinu esimese päeva viimane post, enne seda LenC"okei viimase hetke plaan B - hääletame kõik iseennast, võtame 17-way flipi ja loodame, et hitime hundi"
    DAY2:
    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Hääletan karupoeg nii see metsa elu käib. :D

    Tglt, kahtlane, miks mind pushida lampi? Jälgede segamiseks kindla küla poolt hääletada?
    Millest sa räägid, ma luban, et peale Seda posti Sinu kohta kammin ka karupoja postitused läbi, aga minu hetke mäletamistmööad ei ole ta andnud mingit põhjust hundiks olemiseks.
    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Häälte vahetamine on just oluline, siis saab kõiki ilusti proovile panna ja vaadata kes kuidas käitub. Lampi pickimine nagu sina teed on liht random ja võid flippama minna kuhugi. Tegelikult ma ei ole pmst eriti muutnudki hääli, seega teeb see sinu veel kahtlasemaks, aga eks näis.
    Selle posti kirjutasid karupojale vastuseks küsimusele, et miks muudad oma hääli nii tihti
    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Viimasega läksin kaasa jep, ei olnud aega süveneda.
    Avicii tundub kahtlane aga samas, miks ta pidi eile võtma flipi? Vb liht pidi ära minema või ei taju mängu eriti veel.
    Fortune oli lampi obv, et näha kuidas ta actib, aga kuna seis muutus kiirelt ja mul oli tegemist õhtul siis jäigi readimine pooleli.
    Praegu ka söön ja siis varsti eemale, pole väga aega asjasse süveneda aga olen abiks siis väiksemate teooriatega.
    Kirjutasid selle posti peale seda, kui lenc ka sind vist tiba kahtlustama hakkas ja sinu eelnevaid postitusi välja tõi
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post495516
    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Jätan oma hääle karupoja peale kuna eile jahus niisama mingit teksti, kuidas keegi midagi teeb ja, et homme on aktiivsem n shit. Täiesti suvalisest kohast hakkas mind pushima, nagu teaks midagi. Mis siis, et lenC ütles, et ma olen obv küla jms. Btw, lähen nüüd välja ära ka varsti, pole aega rohkem vaadata siia. Loodan, et tuleb mõistlik otsus ja hunt kõrbeb.
    Sinu teise päeva viimane post, päeva jooksul käi läbi mitu head ja veel parema argumendiga nime, mis oleks enamus kindlaid külaelanikke hääletama pannud.

  19. #539

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Aa ups, ma arvasin, et ilma boldita loeb ka hääl vms, kuna muutmine keelatud siis ei hakanud sp uut posti tegema. My bad.
    Jep ma arvasin, et LenC tajub või on tõesti undercover KT aga kuna ta hääle täna minu peale pani siis pani see mõtlema. Võimalik, et on hoopis undercover active hunt. Ma hääletangi suhteliselt palju, et panna proovile inimesi aga ei viitsi õhtuni koju jääda sp, et lõpuni vaadata mis siin toimuma hakkab.

    Või no, seletage lahti mulle see taktika, et hääletame lampi ja ei muuda hääli?

  20. #540

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    minupoolne arvamus on põhjendatud minu eelmistes kommentaarides. Ja see on otseselt tulenev sellest, et sa muudad oma hääli kiiremini kui rikas mees naisi. Nagu ma ütlesin, siis külaliikmele selline käitumine imo ei sobi, sest selleks ei ole otsest põhjust. Miks peaks küla liige, kelle peal ei olnud otsest survet, oma hääli niimoodi vahetama? Hundil on ja poogen, sest peaaasi, et tal hääli ei ole ning postide püüdmiseks võib ju suvalt mujale lahmida. Sinu minu peale hääle lükkamine on ehe näide sellele.

    Kõigi jaoks on üsna ilmselge, et ma olen küla. Miks peaksid sina (kui sa oled külaliige) tahtma mind hääletada?? mis selle põhjus on? kaasa tooks see ainult selle, et üks külaliige on vähe.

    Sellises olukorras sinu "hammas hamba vastu" strateegia on kahtlane, sest 2 külaliiget ei peaks üksteisele vastu hakkama.

    Lenci viide usaldusväärsele allikale tundub ka sketchy, miks ta peaks esimene päev kapist välja tulema? Samas tema hääletas Luugi poolt, seega ei tohiks ta hunt olla.

    Besides, ma ei ole oma tänast häält andnud, dont sweat :)
    siin selgitan ära oma arvamuse.

Lehekülg 27, kokku 56 EsimeneEsimene ... 17252627282937 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES