Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 28, kokku 56 EsimeneEsimene ... 18262728293038 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 1102
  1. #541

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Aa ups, ma arvasin, et ilma boldita loeb ka hääl vms, kuna muutmine keelatud siis ei hakanud sp uut posti tegema. My bad.
    Jep ma arvasin, et LenC tajub või on tõesti undercover KT aga kuna ta hääle täna minu peale pani siis pani see mõtlema. Võimalik, et on hoopis undercover active hunt. Ma hääletangi suhteliselt palju, et panna proovile inimesi aga ei viitsi õhtuni koju jääda sp, et lõpuni vaadata mis siin toimuma hakkab.

    Või no, seletage lahti mulle see taktika, et hääletame lampi ja ei muuda hääli?
    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Aga räägi külale välja siis, mis sa nendest häältest õppisid:









    viimane on angleshoot?
    vasta sellele palun.

  2. #542

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    dvj, LuuK :D
    20:15 tegid sa selle postituse. Peale seda kirjutati 9 uut postitust. 20:30 kirjutasid sa " Jajah, siis tuleb härra lenC ja hääletab sekund enne lukku panemist seda kes talle ei meeldi, ups. :D " selle peale kui lenc soovitas 17-way flippi.
    20:31 tegi IamAllin tegi vahekokkuvõtte kus sa oleksid raudselt tähele pannud, et sinu hääl on endiselt minu peal. Aga peale seda sa enam ei postitanud.

  3. #543

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Ma juba vastasin sellele ju ja pmst sa ikkagi ei vatanud sellele, et miks see häälete vahetamine ei ole hea ja miks see peaks hundine olema? Seleta siis ära minu eelmine post mitte ära topi seda jura lmao.

    Sinu postitus - " Kõigi jaoks on üsna ilmselge, et ma olen küla. Miks peaksid sina (kui sa oled külaliige) tahtma mind hääletada?? mis selle põhjus on? kaasa tooks see ainult selle, et üks külaliige on vähe. "

    Kust otsast on see ilmselge? Wtf, ma võin samamoodi postitada ju lmao. See nüüd küll mingi selgitus ei ole, suht random tekst.
    Pealegi, kui sa ütled, et lenC-i jutt minust on kahtlane, mis kuradi pärast sa siis mind hääletad koos temaga?

  4. #544

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    20:15 tegid sa selle postituse. Peale seda kirjutati 9 uut postitust. 20:30 kirjutasid sa " Jajah, siis tuleb härra lenC ja hääletab sekund enne lukku panemist seda kes talle ei meeldi, ups. :D " selle peale kui lenc soovitas 17-way flippi.
    20:31 tegi IamAllin tegi vahekokkuvõtte kus sa oleksid raudselt tähele pannud, et sinu hääl on endiselt minu peal. Aga peale seda sa enam ei postitanud.
    Ma olin joonud juba siis ja olin välja minemas sel kellaajal, obv ma ei vaadanudki sellist asja. Mis sa selle 17 way flipist aru ei saanud? See on ju debiilsus, seda saaks ainult siis korraldada kui hääled lukku panna peale hääletamist kohe, et keegi enda häält muuta ei saaks viimasel sekundil.

  5. #545

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Ma olin joonud juba siis ja olin välja minemas sel kellaajal, obv ma ei vaadanudki sellist asja. Mis sa selle 17 way flipist aru ei saanud? See on ju debiilsus, seda saaks ainult siis korraldada kui hääled lukku panna peale hääletamist kohe, et keegi enda häält muuta ei saaks viimasel sekundil.
    Pane kokku oma list hetke mängijatest koos sellega, kes on kes ja äkki leiad mõne nunnu põhjuse ka sinna kõrvale. Hetkeseisuga sa ainult põikad otsestest küsimustest kõrvale ja toodad mingit randomit.

  6. #546
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    tiigrikutsu,

    kas sa saaksid palun listida elusolevad mängijad selle järgi, kas sa arvad, et nad on külad/hundid koos (lühikeste) põhjendustega

  7. #547

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    lol kuule, tiigrikutsu.

    sa räägid mööda teemast. sina oled tule all, minu ründamine ei too sulle mingit kasu. sina pead ennast kaitsma hetkel, mitte mina ei pea. Sina vastad mu küsimusele küsimusega, mis ei cleari sind. Mängu dünaamikat arvestades ei ole sul isegi siis, kui ma sind ründan, põhjust hakata mind ründama (juhul kui sa oled küla), sest minu käitumine erinevalt sinust ei ole hundine. Külana võtaksid sa seda kui "oh well, väike misunderstanding, eks tuleb leida need õiged hundid ülesse ja ennast clearida". aga sinu jaoks on see hoopis mingi isiklik vendetta minu vastu.

    ja tol hetkel olingi mina teiste jaoks ilmselge küla, mis ma valesti ütlesin? imo olen ma teiste silmis küla ka praegu. ei näe põhjust higistada. Kui pasarahe peaks minu peale tulema, eks ma siis selgitan ennast. ja lenc oli minu jaoks korraks kahtlane tol hetkel, mitte praegu. Sa räägid teemast mööda.

  8. #548

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    lol kuule, tiigrikutsu.

    sa räägid mööda teemast. sina oled tule all, minu ründamine ei too sulle mingit kasu. sina pead ennast kaitsma hetkel, mitte mina ei pea. Sina vastad mu küsimusele küsimusega, mis ei cleari sind. Mängu dünaamikat arvestades ei ole sul isegi siis, kui ma sind ründan, põhjust hakata mind ründama (juhul kui sa oled küla), sest minu käitumine erinevalt sinust ei ole hundine. Külana võtaksid sa seda kui "oh well, väike misunderstanding, eks tuleb leida need õiged hundid ülesse ja ennast clearida". aga sinu jaoks on see hoopis mingi isiklik vendetta minu vastu.

    ja tol hetkel olingi mina teiste jaoks ilmselge küla, mis ma valesti ütlesin? imo olen ma teiste silmis küla ka praegu. ei näe põhjust higistada. Kui pasarahe peaks minu peale tulema, eks ma siis selgitan ennast. ja lenc oli minu jaoks korraks kahtlane tol hetkel, mitte praegu. Sa räägid teemast mööda.
    Jep, sul ei ole liht midagi öelda, sest seda ei saagi kuidagi selgitada. Sellise mängustiiliga ei saagi midagi aretada, et hääletame ühte ja ongi vsjoo. Mis selle listi point on kui te välja ei hääleta mind? Ma ei viitsi ennast ohverdama ka hakata ja kui te teada ei saa kas ma olen hunt või mitte siis ei ole sellel listil mingit pointi.

    Anyway, tundub, et Wow, donk, avici ja vb ka karupoeg on külad, aga karu liht peksab segast ja ei taju ise ka mida ta räägib või teeb. Aga ma arvan nüüd, et ta küla kuna tal ei ole eriti kasu minuga mingit pikka juttu ajada siin, kui ma välja lähen külana siis ilmselt võetakse ta ise ette varsti.

    Hundi kandidaadi pakun enne välja minekut ära, üritan siis natuke aega passida siin veel, et näha kuhu poole see tuul siin liikuma hakkab

  9. #549

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Jep, sul ei ole liht midagi öelda, sest seda ei saagi kuidagi selgitada. Sellise mängustiiliga ei saagi midagi aretada, et hääletame ühte ja ongi vsjoo. Mis selle listi point on kui te välja ei hääleta mind? Ma ei viitsi ennast ohverdama ka hakata ja kui te teada ei saa kas ma olen hunt või mitte siis ei ole sellel listil mingit pointi.

    Anyway, tundub, et Wow, donk, avici ja vb ka karupoeg on külad, aga karu liht peksab segast ja ei taju ise ka mida ta räägib või teeb. Aga ma arvan nüüd, et ta küla kuna tal ei ole eriti kasu minuga mingit pikka juttu ajada siin, kui ma välja lähen külana siis ilmselt võetakse ta ise ette varsti.

    Hundi kandidaadi pakun enne välja minekut ära, üritan siis natuke aega passida siin veel, et näha kuhu poole see tuul siin liikuma hakkab
    mis osas ma segast peksan, sooviks teada?

    kui sa oled küla, siis see on bad play sinu poolt. sama case eelmine mäng fabulous ei olnud hunt, kuid tegi kõik, et hundina paista.

    aega veel on ning minu hääl ei ole sinule ju nagu aamen kirikus. kui sa suudad mind/teisi veenda, siis jääd ju ellu. see oli muidu sul esimene post, mis meigib natukenegi senssi ja ei ole nii hundine.

  10. #550

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Loe palun mu postitused läbi ka, kuidas saab inimeste tihe hääletamine olla bad play? Igasugune argumenteerimine tuleb ainult kasuks.

  11. #551

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Panin 4 posti multi-tsiteeringu peale aga millegipärast need ei tulnud siia ffs, igastahes 4 posti minu poolt kus ma üritan küsida sinult ja sa tuimalt liht vartad edasi täiesti lambise koha pealt.

  12. #552

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Hääled seisuga post #551

    6 tiigrikutsu (Avicii, lenC, Jmskns69, q_q, inward, karupoeg)
    4 kardaanirist (donkament, Fortune, WowAwiAA, tiigrikutsu)
    1 Avicii (kaardimaja)
    1 Fortune (kardaanirist)

    Kui märkate viga, saatke PM.

  13. #553
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2012
    Postitusi
    477

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Kardaanirist

  14. #554

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Anyway, dvj kutid. Ma lähen välja ära nüüd, sellest kaitsmisest siin ei ole mingit tolku nkn, räägin iseendale ainult.

  15. #555

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Jätan oma hääle kardaaniristi peale kuna tal on palju hääli ja on minu silmis suhteliselt suur võimalus, et ta võib olla hunt.

  16. #556

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Kaks õhtut on mul nöör kaelas olnud, nüüd kurgus pitsitab ja palavik

    Täna teemasse süvenenud pole, aga pigem tiigrikutsu, kui kardaanirist.

  17. #557
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    oh shiiiiiet, sain ka just voodist üles. veits tõbine :(

    proovin postsid kohe läbi vaadata

  18. #558
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Pakun ka kardaanirist isegi kui ma täna peaksin minema siis võtaks lenC-i ka ette.
    LOL alati hundid hakkavad mingi nonsense tootma nagu eile eluvend, et mina hunt

  19. #559
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    imo Avicii on hunt

    Põhjendus: Avicii oli day1 flipis ... kuna flipis oli kaks hunti, lasti flipil juhtuda, sest ilmselt ei osatud mdiagi paremat välja mõelda. Need kaks fakti on imo piisav.
    no luuk pani day 1 avc, kui oleks võinud taavi panna, keda obv külad vapsik ja lenc kahtlustasid rohkem

  20. #560
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    praegu ma comfortable, et tiigril hääled

    hommikul panin sellepärast, et listi tehes ei oskand tiigrit külaks panna muul põhjusel, kui et lenc teda kaitses

    ja lenc jäi ellu öösel

    ja siis tahtsin tiigri reaktsiooni välja tuua

Lehekülg 28, kokku 56 EsimeneEsimene ... 18262728293038 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES