Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 31, kokku 56 EsimeneEsimene ... 21293031323341 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 601 kuni 620, kokku 1102
  1. #601

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    eem. no mina olen siin kõige ebaloogilisem variant.
    fortunel ei ole pm üldse tuld peal olnud. miks ma peaks ilma mingi historyta praegu hakkama päeva alguses teda suruma?

    ma olen olnud terve aeg tiigrikutsu peal, mis oli fail ning ma olen teadlik, et see teeb mind pigem hundiseks. Kas sellises olukorras, kus ma ise võin pigem hundine tunduda teiste jaoks oleks mul kasulik süüdistada fortune?

    Kogu austuse juures siis ma ei ole antud mängus selliseks metaks võimeline

  2. #602

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    + see ka veel, et ma olen teadlik, et mingi hetk ma pean n.ö. ennast ohverdama küla heaks, sest minu külana olemine tundub kahtlasem kui teiste ilmselgete külade ning selguse mõttes oleks minu eemaldamine vajalik, ükskõik mis ma ütlen.

    seega on minu üsna ilmselge kohus anda oma näol vähemalt täna võimalikult palju inputi, et hoida ennast külana veel üks päev sees ning täna õnnestuks 1 hunt veel kätte saada ning homme võib valikuvariantide puudumisel minu eemaldada.

    + q_q sa tõid välja, et kahju, et mind ei tapetud. Ma arvan, et minu ellujätmine oli huntide ainuke strateegia, sest ilmselge on, et tuli peaks tulema minu peale täna, sest ma ainukesena surunud 3 päeva tiigrikutsut, kes ei olnud hunt.

    Lenc on aga küllalt teooriaid siin aretanud (nt kardaanirist) 3 päeva juba ning kui esimesed 2 päeva oleks tema välja võtmine liiga face up, siis nüüd oli selleks ilmselge vajadus, sest ma arvan, et lenc hakkas pilti kokku panema.

    minu väljavõtmine oleks huntidel olnud max -ev.

  3. #603
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    eem. no mina olen siin kõige ebaloogilisem variant.
    fortunel ei ole pm üldse tuld peal olnud. miks ma peaks ilma mingi historyta praegu hakkama päeva alguses teda suruma?

    ma olen olnud terve aeg tiigrikutsu peal, mis oli fail ning ma olen teadlik, et see teeb mind pigem hundiseks. Kas sellises olukorras, kus ma ise võin pigem hundine tunduda teiste jaoks oleks mul kasulik süüdistada fortune?

    Kogu austuse juures siis ma ei ole antud mängus selliseks metaks võimeline
    ma ei süüdistagi sind ju hetkel

    lihtsalt sina ja jmsk olete ainukesed, kelle kohta mul endal read puudub

    fortune ja kardaan ei saa koos hundid olla = kui fortune hunt, siis ta tiimis peab olema sina või jmsk

  4. #604

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    miks donkament panid?
    tundub hundina

  5. #605
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    + q_q sa tõid välja, et kahju, et mind ei tapetud. Ma arvan, et minu ellujätmine oli huntide ainuke strateegia, sest ilmselge on, et tuli peaks tulema minu peale täna, sest ma ainukesena surunud 3 päeva tiigrikutsut, kes ei olnud hunt.

    Lenc on aga küllalt teooriaid siin aretanud (nt kardaanirist) 3 päeva juba ning kui esimesed 2 päeva oleks tema välja võtmine liiga face up, siis nüüd oli selleks ilmselge vajadus, sest ma arvan, et lenc hakkas pilti kokku panema.

    minu väljavõtmine oleks huntidel olnud max -ev.
    ma ei öelnudki, et hundid oleks pidand sind maha võtma, lihtsalt eile meie postid lenciga.. see et kt sind peekiks, ma arvan, et võimalus oli, et hundid leveldaks ennast sind maha võtma

    lihtsalt külale oleks kasulik olnud sind maha võtta, sest oleks selgust rohkem, that all

  6. #606
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    tundub hundina
    võta heaga kohe hääl ära, sest donk siin obv küla ja nkn välja ei lähe

  7. #607

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    jup. nõus. aga kuna see oleks külale kasulik, siis hundid ei võtnudki mind.

  8. #608
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    donkament, see avicii repib juba 2 päeva hunti

    samas day 1 ja 2 nagu välistaks selle? wtf

  9. #609

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    igastahes kui KT-l on infot mingi hundi kohta, siis ta võiks täna kohe heaga välja tulla. kui minu kohta on infot, siis hoidku parem enda teada, sest juhul kui me paneme täna mööda, siis öösel killitakse 100% kt ära ja gg.

  10. #610

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    donkament, see avicii repib juba 2 päeva hunti

    samas day 1 ja 2 nagu välistaks selle? wtf
    ma just vaatasin kiirelt kogu teema üle ja jäin selle peale mõttesse. cleared küla kohta repib liiga hästi hunti imo, aga praegu vara öelda. ta kirjastiili vaadates pole tegu ka vist kõige kõrgema IQ-ga. Maybe im wrong, kuid see, et ta mind hääletas, tundub küll kas hundine või lihtsalt väga rumal.

  11. #611

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    praeguse seisuga pigem rumal st.

  12. #612
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    vaatame uuesti üle, ffs

    nii day2 5-5 eluvend/wow

    siis taavi pani eluvend. obv taavi poleks eluvend pannud hundina, unless wow ka hunt. if taavi hunt = wow hunt

    siis oleks 2 hunti taavi/wow ja avicii poleks hunt

    day1 oli 4-4-4 avicii/luuk/taavi

    kui avicii/luuk siin hundid siis nad oleks taavi võtnud. avc ja taavi koos ei saa hundid olla, muidu oleks taavi wow hääletanud day2

    no ffs ei saa olla ju avicii hunt? kas siin on loogika vigu?

  13. #613

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    TEADAANNE: TÄNA LÕPPEB PÄEV 22:00!

    Vabandan ebameeldivuste pärast, aga kahjuks ei saa 21:00 kodus viibida.

    Hääled seisuga post #611

    2 kardaanirist (q_q, donkament)
    1 Fortune (karupoeg)
    1 donkament (Avicii)


    Kui näed viga, saada PM.

  14. #614

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    q_q tundub ka hundisena

  15. #615

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    liitun ka praegu kardaaniristi hääletamisega. Kui ta osutub külaelanikuks, siis tuleb kõik 100% külad ümber mõelda ...

  16. #616

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    q_q tundub ka hundisena
    are you serious?

  17. #617

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Ma kardaaniristi rongiga küll kaasa tulla ei tahaks, aga vaatan veel lenci/kardaani poste.

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    TEADAANNE: TÄNA LÕPPEB PÄEV 22:00!

    Vabandan ebameeldivuste pärast, aga kahjuks ei saa 21:00 kodus viibida.

    Hääled seisuga post #611

    2 kardaanirist (q_q, donkament)
    1 Fortune (karupoeg)
    1 donkament (Avicii)


    Kui näed viga, saada PM.
    Kahju, ma poole kümnest kindlasti foorumist eemal.

  18. #618
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    2. donkament - küla
    3. q_q - küla
    4. Fortune - hunt
    5. Avicii - rumal küla
    6. inward - hundine
    7. taavi - 100% küla ei julge väita, aga peaks vist pigem küla olema
    8. WowAwiAA - tundus hundine, aga nüüd paneks vist pigem küla hulka
    9. karupoeg - ???
    10. Jmskns69 -vapsiku #159 postpaneb mind arvama, et tegu on külaelanikuga, aga mulle tundub suhteliselt hundine
    11. kaardimaja - hundine


    ma ei ole külatargast ka veel aru saanud. loodetavasti ei ole soovi herot mängida ja kangekaelselt mõlemat hunti kätte saada. iga öö järjest suurem võimalus, et sind ära süüakse. kui sa tead hetkel vähemalt ühte hunti või allesjäänud mängijatest kolme küla, siis peaksid välja tulema. kahju, kui öösel ära süüakse ja meil see informatsioon teadmata jääb. eriti tore oleks kui teaksid näiteks karupoja ja inwardi rolli.

  19. #619

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    panen ka oma listi atm, saab selgemaks miks kardaaniristi pushisin

    donkament - küla, esimene päev hääletas luuki, teine päev eluvenda

    q_q - küla, hääletas luuki, teine päev eluvenda + eluvend üritas oma postis teda kahtlaseks teha

    avicii - küla, sest luuk hääletas teda olukorras, kus üritas ennast päästa, samas oleks saand taavile hääle anda? peaks suht clearima, samas viimasel ajal on imelikult käitunud ja donkamendi hääl ka lamp

    taavi - küla, sest hääletas flipiolukorras eluvenna peale(see mis ma välja olen toond 19:04 hääled ja tema 19:06 hääletamine) peaks suht ära clearima imo

    wowawiaa - küla, sest eluvend hääletas tema peale, et ennast päästa(mingi võimalus jääb, et mõlemad hundid ja eluvenna hääl lihtsalt vee segamiseks, sest wow ise hääletas üldse isutuba ja mitte eluvenda, dno

    karupoeg - küla, eluvend tõi ta oma postis välja ja viitas sellele, et karupoeg ütles, et ta jälle eemal kuigi lubas aktiivne olla vms ehk siis üritas karupoega kahtlaseks teha, see peaks semiclearima karupoja.

    jmskns69 - vapsik oma feik kt postis ütles, et ta küla, sp huntidel ei peaks olema põhjust vapsikut tappa, kui ta tegelt hunt on? või ei ole nii? aga ma ei ole selle tüübi kohta palju uurind, sest nagu lenc ütles, kui ta isegi on hunt, siis vast epic failib nii või naa mingi aeg

    kaardimaja - küla, hääletas eluvenda teisel päeval + eluvend üritas teda kahtlasemaks teha oma postis nagu tiigrikutsutki #359

    kardaanirist - hunt imo, esimene päev hääletas avicii-t, teine päev wowawiaat, ainuke inimene, kelle kohta ei saa midagi kaitsvat öelda. Välistades teised kandidaadid jääb ta alles, mis peaks piisavalt hea tõendusmaterjal olema, arvestades, et tegelt on 1 hunt veel, aga samas on kõigil midagi kaitsvat enda kohta öelda.

  20. #620

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    inwardi unustasin, ta ka küla

Lehekülg 31, kokku 56 EsimeneEsimene ... 21293031323341 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES