Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 37, kokku 56 EsimeneEsimene ... 27353637383947 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 721 kuni 740, kokku 1102
  1. #721

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    gl everybody, kui kardaan on hunt, siis on see üks kõige igavamaid libahundi mänge :D kui ei ole, siis sukeldun ise ka sügavamalt asja

  2. #722

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    nagu ma olen 5 korda öelnud, siis minu jaoks tundub väga kahtlane, et me kolmekesi siin tsillime praegu. Sellepärast tahtsin survestada ka jmskns, kes mulle pärast fortune väljalangemist tundus veel kahtlane.

    hundid saavad rahulikult tsilläksid seni kuni me üksteisel kõris. aga kardaaniristi post 713 on minu jaoks külane. loodame, et ta on hunt ning SUL on õigus. ehk siis võetakse minu pealt ka tuure maha. Kui sul õigus ei ole, siis hommikuks on kellad eniveis, sest emb kumb meist sinuga läheb, sest me imo ainukesed, kes viitsivad natukenegi kaasa mõelda.

  3. #723

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    edit: kuigi need minu kaasamõtlemised selles mängus pigem metsapoole

  4. #724
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    külatargale ütleks, et keegi soovitas q_q-d peelida, siis ära peeli pls. pole mõtet ühte ööd ns ära raisata.
    nõus, et täna pole mõtet peekida, aga kui nii aktiivne mängulahendaja peaks tänase ja homse öö vastu pidama, siis on kaks võimalus: tegu on hundiga või on hundid maailma suurimad fishid selles mängus. ise kalduks sellisel juhul juba esimese poole. muidu oleks suva, aga kuna tundub, et küla suht q_q taktikepi all, siis ise peekiksin teda homme öö. täna ära peeki jah, sest kui ta pole hunt, siis suur võimalus, et täna süüakse ta ära.

  5. #725
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    nagu ma olen 5 korda öelnud, siis minu jaoks tundub väga kahtlane, et me kolmekesi siin tsillime praegu. Sellepärast tahtsin survestada ka jmskns, kes mulle pärast fortune väljalangemist tundus veel kahtlane.

    hundid saavad rahulikult tsilläksid seni kuni me üksteisel kõris. aga kardaaniristi post 713 on minu jaoks külane. loodame, et ta on hunt ning SUL on õigus. ehk siis võetakse minu pealt ka tuure maha. Kui sul õigus ei ole, siis hommikuks on kellad eniveis, sest emb kumb meist sinuga läheb, sest me imo ainukesed, kes viitsivad natukenegi kaasa mõelda.
    iga hunt kirjutaks samamoodi

    "ää varsti saate mu rolli teada siis näete et ma pole hunt"

    obv desperate, ma ise kirjutasin ka #2 sarnaselt, see ei tähenda midagi

    kardaan minujaoks hunt sellega kui ma temalt mingi 5 küsimust järjest enne küsisin ja talt sitad vastused tulid

  6. #726
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    nõus, et täna pole mõtet peekida, aga kui nii aktiivne mängulahendaja peaks tänase ja homse öö vastu pidama, siis on kaks võimalus: tegu on hundiga või on hundid maailma suurimad fishid selles mängus. ise kalduks sellisel juhul juba esimese poole. muidu oleks suva, aga kuna tundub, et küla suht q_q taktikepi all, siis ise peekiksin teda homme öö. täna ära peeki jah, sest kui ta pole hunt, siis suur võimalus, et täna süüakse ta ära.
    no kui sa hunt pole siis mu read vale ju. miks siis fishid, kui mind mängus hoiavad?

  7. #727

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Hääled seisuga post #725

    6 kardaanirist (q_q, donkament, kaardimaja, Avicii, karupoeg, Fortune)
    2 jmsnkns69 (kardaanirist, taavi)
    1 Fortune (Jmskns69)

    Kui näed viga, saada PM.

  8. #728

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    q_q ma nõus sinuga. kuid kuna tuli nagunii ju tema peal, kas teeb siis paha kui ma omaltpoolt jmsknsi survestan? sa ise ka imo maininud, et ta kahtlane.
    imo me ei peaks üksteisele atm vastu töötama ja tekitama olukorda, kus sa võtad minu kohta valed väited, millest tulenevalt pean enne deadline ennast täiesti nonsense põhjustel kaitsma.

  9. #729

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ja kuna jmskns ainukesena atm mitte kardaani peal (ja mitte ka fortune), siis ta on obv teine hunt. juhul kui kardaan on hunt. pidage see lause meeles

  10. #730
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    luuk, avicii ja taavi olid day1 4-4-4 20:55

    siis tuli luuk ja pani avicii

    4 Avicii (WowAwiAA, kardaanirist, tiigrikutsu, LuuK)
    4 LuuK (vapsik, lenC, donkament, q_q)
    4 taavi (Fortune, Avicii, isutuba, kaardimaja)
    2 tiigrikutsu (karupoeg, taavi)
    1 kaardimaja (Jmskns69)
    1 q_q (inward)

    avicii ja taavi ei saa koos hundid olla, sest 3way "flip" võtta olukorras, kus kõik hundid.. well, saate ise aru

    eluvend üldse ei hääletanud, prolly oli afk aga taavi oli olemas ja oleks hääletama pandud

    day2 avicii alustas eluvenna rongi isutubaga

    19:04 oli 5-5 eluvend/wow

    taavi pani eluvend. kui taavi on hunt siis peab wow ka olema

    6 eluvend (isutuba, donkament, kaardimaja, q_q, taavi, lenC)
    4 taavi (Fortune, inward, eluvend, Avicii)
    2 karupoeg (tiigrikutsu, Jmskns69
    1 WowAwiAA (kardaanirist)
    1 isutuba (WowAwiAA)
    1 tiigrikutsu (karupoeg)

    conclusion: et üks nendest taavi/avicii/wow hunt oleks, peaksid kõik nad olema. but 2 hunti järel, mitte 3

    avicii
    taavi
    wowawiaa

    donkament
    kaardimaja


    inwardil oli day1 pikalt avicii peal hääl, paar minti enne ööd võttis ära. kui inward oleks hunt siis ta poleks avicii pealt häält võtnud + kohe alguses hüppas essana isutuba kaela, ma ei usu, et kaks hunti seda kohe teinud oleks alguses

    inward

    vapsik fake peekis jmskns69, lenc ütles, et vapsikut poleks killitud, kui jmsk hunt oleks. hmm, vapsik samas võttis insta luuk maha suht ja nkn annoying küla huntidele niiet ma ei tea, mu skeptiline mind ei välista päris teda

    jmskn69

    fortune kaitses eile tiigrit ja samas pani kardaaniristi tanki. kui fortune hunt siis teine hunt on jmskn või karupoeg

    kardaanirist

    fortune


    karupoeg, kahju, et öösel ära ei killitud, oleks selgem pilt olnud. ainuke vend, kellest vapsee midagi arvata ei oska

    karupoeg

    kui külatargal head/selle loogikaga vastuolus peekid siis võiks täna õhtul välja tulla, sest kt kandidaate enam jalaga segada pole

    kardaanirist
    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    vaatame uuesti üle, ffs

    nii day2 5-5 eluvend/wow

    siis taavi pani eluvend. obv taavi poleks eluvend pannud hundina, unless wow ka hunt. if taavi hunt = wow hunt

    siis oleks 2 hunti taavi/wow ja avicii poleks hunt

    day1 oli 4-4-4 avicii/luuk/taavi

    kui avicii/luuk siin hundid siis nad oleks taavi võtnud. avc ja taavi koos ei saa hundid olla, muidu oleks taavi wow hääletanud day2

    no ffs ei saa olla ju avicii hunt? kas siin on loogika vigu?
    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    yep teen
    lisaks veel, et kuulane donkameneti ja hea chance, et jmsk küla ja karupoeg hunt

  11. #731

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    bracketsites jmsnks, mitte fortune. sorry

  12. #732
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    no kui sa hunt pole siis mu read vale ju. miks siis fishid, kui mind mängus hoiavad?
    esimesel kahel ööl oli ju õige. sa oled seda mängu ennemgi mänginud ja pole first timer. kui ma oleks hunt, siis sa oleksid juba ära olnud söödud. sisuliselt sina ju üritadki seda mängu lahendada. mitte, et ma siin külana üritaksin mäkra mängida ja öelda, et sööge q_q ära, aga kui sa täna/homme öösel oled veel mängus sees, siis mina kui külaelanik oleksin väga väga kahtleval seisukohal sinu rolli suhtes (mis sest, et hääletasid esimesel kahel päeval huntide vastu - võimalik, et ei tahtnud lencile ja vapsikule reade anda vms).

  13. #733
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ja kuna jmskns ainukesena atm mitte kardaani peal (ja mitte ka fortune), siis ta on obv teine hunt. juhul kui kardaan on hunt. pidage see lause meeles
    kindlasti mitte

  14. #734

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ma ütlen siinkohal päris tõsiselt uuesti seda, et kui kardaan ei ole hunt, siis ma viskan oma pea homme platele küla hüvanguks ning ei kaitse ennast ka kordagi. Loodetavasti teeb see teil day 6ks õhu klaarimaks

  15. #735

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ja q_q.

    Kuna sa nagunii suure tõenäosusega oled öösel lendamas, siis oleks minu suhtes aus, kui sa viitsiksid järele jäänud 5 minuti jooksul tuua paar adekvaatset õphjust sellele, miks ma peaks hunt olema. besides need, mis sa juba tõid ning mis ma ümber lükkasin.

  16. #736
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ja külatargale ütleks nii palju, et tee täna hea peek ja tule homme infoga lagedale. hundise pilguga vaadata, siis siin ~3 inimest, kes võiksid külatargad olla. pealegi ka pime kana leiab tera.

  17. #737
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ja q_q.

    Kuna sa nagunii suure tõenäosusega oled öösel lendamas, siis oleks minu suhtes aus, kui sa viitsiksid järele jäänud 5 minuti jooksul tuua paar adekvaatset õphjust sellele, miks ma peaks hunt olema. besides need, mis sa juba tõid ning mis ma ümber lükkasin.
    aega jääb väheks vist selleks

    ma olen seletanud ka ja imo sa pole midagi veenvalt ümber lükkand

  18. #738
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    kardaan hundina siin lõpus kui kõik selge vaevalt postitaks enam :D

    aga muutma ei hakka obv

  19. #739

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    no kui sinu argument algab valega, siis mul on Sinu jaoks raske asju ümber lükata ka. või mis?

  20. #740
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    kui q_q täna/homme öö ei sure, siis lihtsalt peab tegemist olema hundiga. loodetavasti kt mõistab teda selleks ajaks peekida (kui asjad nii kaugele lähevad).

Lehekülg 37, kokku 56 EsimeneEsimene ... 27353637383947 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES