Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 39, kokku 56 EsimeneEsimene ... 29373839404149 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 761 kuni 780, kokku 1102
  1. #761
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2012
    Postitusi
    477

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    mitte keegi pole veel nii hundist posti teinud. pmst mina olen küla ja allesjäänud mängijatest 6 võivad hundid olla, külatark palun confirmi end, et saaksime sind öösel ära süüa. Ja ofc see et mina olen küla (**** küll hunt oleks palju huvitavam, eks)
    Külatark on eeldatavsti piisvalt tark, et kapist välja tulla siis kui see külale võidu garanteerib. Nimetada kuut mängijat hundiks ja vaadata kellel esimesena müts peas põlema hakkab pole just väga kaval aga suht sirgjooneline taktika !

    Aitähh donkament



    PS Kui keegi küladest teab mõnda posti mis dongi kahtlustest vabastab viidake ma vabandan ja muudan oma hääle !

  2. #762

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    nõus donkamendi arvamusega.

    kui külatargal on ühe hundi kohta infot, siis 100% tuleb täna välja tulla.

    Kuna ka eile kahtlustasin jmskns69, siis hääl hetkel tema peal. Teatud antipaatia küll q_q vastu hetkel, kuid no ei ole otsest alust arvata siiski, et ta hunt. Tuleb täna ta läbi lugeda tõsiselt.

  3. #763

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ainuke vastuargument sellele tundub olevat day 1 hääletustulemused

  4. #764

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    donkament hääletas day 1 luuki. see clearib. aaga tuleks üle vaadata ka see dünaamika. Kui ta viimase vennana läks, siis on väike variant, et ta siiski hunt, kes ei tahtnud ennast reeta, kuid kui ta esimestena läks kaasa, siis ta confirmed küla.

    täpse ülevaate dünaamikast võiksid teha siiski sina, jmskns69

  5. #765

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ja tõesti võiks aru saada, et mina ja q_q oleme clearid vastavalt 1 ja 2 päeva hääletustulemustele.

  6. #766

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
    Nimetada kuut mängijat hundiks ja vaadata kellel esimesena müts peas põlema hakkab pole just väga kaval aga suht sirgjooneline taktika !

    Aitähh donkament
    sitast saia enam ei teha

  7. #767

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    Töötasin ka teema veelkord läbi. Minu tähelepanekud:

    1.) Kui hakkasid hääled kogunema Luuk peale, siis q_q proovis igati hääletamist muuta. Miks? Algul hääletasid ju ka teda. Nagu selgus oli Luuk ju hunt.

    2.) Mängijad, kes lambist lähevad kaasa hääletamistega:
    Tiigrikutsu
    Kaardimaja

    3.) Karupoeg – lubas peale eilset vaikset päeva, et täna on aktiivsem. Aga reaalselt tõi täna välja vabanduse, et ei saa täna ka väga palju kaasa rääkida. Kuid aktiveerus hetkest, kui tema peale hääl pandi.
    see post on vist paljudel kahe silma vahele jäänud. clearib veel rohkem q_q-d ja kinda clearib ka kaardimaja ja karupoega.

  8. #768

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
    Kaardimaja palun confirme, et oled külatark !
    1. Jah, ma olen külatark
    2. Ma ütlen, et olen külatark vaid selleks, et mind täna ära söödaks ja õige külatark saaks veel ühe päringu teha ja mängu kotti panna
    3. Eelmine lause päästis mind täna öösel söömisest ja ma saan külatargana teha veel ühe päringu mis peaks mängule koti pähe tõmbama

  9. #769
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2012
    Postitusi
    477

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    1. Jah, ma olen külatark
    2. Ma ütlen, et olen külatark vaid selleks, et mind täna ära söödaks ja õige külatark saaks veel ühe päringu teha ja mängu kotti panna
    3. Eelmine lause päästis mind täna öösel söömisest ja ma saan külatargana teha veel ühe päringu mis peaks mängule koti pähe tõmbama
    Aplaus suurele meistrile ja kummardus laubaga vastu põrandat !


  10. #770
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2012
    Postitusi
    477

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Donkamenti postituste expressanalüüs
    17,19 LenC
    52 sisutu
    152 külane –peerutundepealt LuuK samas nii varses staadiumis võib-olla jälgede segamine. Päeva lõpus juhtis koguaeg Avicii ja võib-olla ei jälginud asja online ja seetõttu jäi LuuK flippi. Samas on seda raske uskuda ja see koht pigem külane.
    252 Tere Taavi
    278 märkis, et eluvenna post hundine aga teda ei hääletanud vaid hoopis 284 Kardaanirist mis samaaegselt võttis hääle ära ka Taavilt
    299,302 sisutud postid
    362 nomineerib eluvenna hundiks (päev suhteliselt alguses võis-olla katse jälgi segada)
    448 wow ei ole hunt (jätab mulje et nad on paaris)
    464 pigem Kardaan kui Taavi
    466 wow ei ole hunt (jätab mulje et nad on paaris)
    504 Külatark tule kapist välja !!
    561 Tiigrikutsu – just in case
    600 Hääl kutsult kardaanile ilma veenva põhjenduseta
    610,611 enesekindlalt külased postid kerge kahtlusega Avicii suunas
    616 Kinnitab, et q_q pole hunt
    756 Reageeris 6 kahtlusalusest esimesena ja raevukalt
    763 sisutu
    765 vaja veel kord kinnitada varemöeldut (Aga kui ka q_q on hunt ?)

    Toon Teile oma vabandused ja hakkan otsima kedagi teist keda pooma hakata !

  11. #771
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2012
    Postitusi
    477

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Fortune

  12. #772

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
    Aplaus suurele meistrile ja kummardus laubaga vastu põrandat !

    ära mõnita, mul oli igav ...

    + mind ei sööda täna ära :)

  13. #773

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    siin toob kardaanirist välja, et tema arvates on hundid eluvend, kaardimaja ja wow. Eluvenna suhtes oli tal õigus kah. Väga imelik, et me keegi eile seda tähele ei pannud ning hääletasime välja kardaani...

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    küla: jmskns69, isutuba, avicii, lenc, q_q, fortune, inward

    hunt: kaardimaja, eluvend, karupoeg, wow

    ??: taavi, tiigrikutsu

    mina olen küla. küll aga ütlen kohe ära, et homme internetile ilmselt ligipääasu ei ole nii et olen täna ja homme (pean täna kohe varsti minema minema)üsna kasutu külaelanik. kui kellelgi on kahtlust minu rolli osas, siis lööge täna maha ja kontrollige üle, sest homme minust kasu ei ole nagunii.
    siin küsin paar minutit hiljem mina kardaanilt nii:

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ma ei saa ikka aru, miks mind hundiks peetakse? mis ma teinud olen selle jaoks?
    kardaan vastab mulle nii:

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    sorri. enda listiga panin mööda. tahtsin sind küla listi panna. minu viga.
    turmtuli on eluvenna peal, kes tunnistab ülesse, et ta saab aru, et tal on minek (punases osas)
    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    Okei, paistab, et mul minek. Kui see aitab teil mängu selgemaks saada ning viib võiduni, siis las ta olla. Saate „õhu puhtamaks“ ja ühe kahtlusaluse eest. Ma olen tegelt ka lihtne küla ja proovisin vaikselt kaasa arutleda ning värskemaid mõtteid tuua arutlustesse. Kuna aga alles mängu algus, siis suurt produktiivsust ei tulnud ning needki mõtted,mis tootsin tembeldati kohe kahtlasteks või mõttetuteks :)

    Aga kuidagi liiga lihtsalt jookstakse kaasa mõnede „arvamusliidritega“ ilma ise asja süüvimata, see teeb natuke murelikuks. See on okei, kui keegi on ilmselge küla ja seetõttu teda usaldatakse, aga ei tasuks seejuures kaotada kriitilist mõtlemist. Omaltpoolt soovitan võtta luubi alla just need tegelased, kes omaltpoolt mingit ideed ei too, kuid jooksevad hääletamistel kohe kaasa, nende jaoks jookseb mäng hetkel väga mõnusasti.

    Hääletan WowAwiAA
    minu tõlgendus on, et kuna ta saab aru, et tal on minek, siis ta paneb hääle jälgede segamiseks wowawiaa peale.
    Wowi kohta ei ole mul ka ühtegi confirmed cleari, et ta oleks küla. kas kellelgi on ???

  14. #774

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    mainin ära, et tegemist oli day2-ga enne eluvenna lennukit.

  15. #775
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2012
    Postitusi
    477

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    [QUOTE ...minu tõlgendus on, et kuna ta saab aru, et tal on minek, siis ta paneb hääle jälgede segamiseks wowawiaa peale.
    Wowi kohta ei ole mul ka ühtegi confirmed cleari, et ta oleks küla. kas kellelgi on ???[/QUOTE]

    WowAwiAA puhul on küsimus kas ta on üldse iga päev vähemalt ühe posti teinud ?

    77 Arutelu eelmiste mängude teemal ja Avicii (ehk siis avas Avicii rongi)
    343 esimene pikem post millest minu kalaajud midagi asjalikku välja ei loe.
    345 Valib isutuba põhjendused pole veenvad
    Postides 448 ja 466 kirjutab kõikide poolt lugupeetud küla Donkament seniste postide põhjal geniaalseid riide omades, et Wow pole hunt
    517 Hääletab kardaaniristi
    519 üritab oma häält põhjendada minu kalaaju leiab, et ei ole veenev

    Paistab väga hundine samas on tubli külaelaniku donkamenti kaitse all. Mina teda küll hääletada ei julge hetkel !


  16. #776

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    minul tekib küsimus, miks inimesed regavad mängule kui nad ei mängi. Nt ranka tahtis kaasa teha, suhtelsielt kindel, et temapoolne input oleks suurem kui 50% praegu mängijatest.

    Vähe mõttetu nii imo

  17. #777

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    mu read põhines sellel, et põhjaminev hunt otsustas kahtluse juhtida wow-ile, kellele selleks hetkeks hakkas mingi rongi moodi asi vaikselt tekkima. Praegusel hetkel ma enam wowi suhtes nii optimistlik poleks, sest pole pea ühtegi tema sõnavõttu viimasel ajal näinud. Ta võiks midagi öelda jep.

  18. #778
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2012
    Postitusi
    477

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    mu read põhines sellel, et põhjaminev hunt otsustas kahtluse juhtida wow-ile, kellele selleks hetkeks hakkas mingi rongi moodi asi vaikselt tekkima. Praegusel hetkel ma enam wowi suhtes nii optimistlik poleks, sest pole pea ühtegi tema sõnavõttu viimasel ajal näinud. Ta võiks midagi öelda jep.
    Kui paned Wowi boldi tekstiga oma posti sisse siis mina hüppan kohe rongile

  19. #779

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Õhtu on veel pikk, ma tahaks näha mis q_q arvab, eriti mis ta Fortune kohta arvab.

  20. #780
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2012
    Postitusi
    477

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    Õhtu on veel pikk, ma tahaks näha mis q_q arvab, eriti mis ta Fortune kohta arvab.
    Ok ootame siis !

Lehekülg 39, kokku 56 EsimeneEsimene ... 29373839404149 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES