Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 47, kokku 56 EsimeneEsimene ... 374546474849 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 921 kuni 940, kokku 1102
  1. #921

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Hundid tapsid Fortune.

    ( Click to show/hide )


    Allesjäänud mängijate nimekiri:

    1. donkament
    2. q_q
    3. inward
    4. taavi
    5. WowAwiAA
    6. karupoeg
    7. kaardimaja

    ON PÄEV

  2. #922
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    wow ja taavi pohui andke alla, ei viitsi küll 2 päeva oodata

  3. #923

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Okei, 3 küla teada: mina, inward ja karupoeg. Meid võetakse järgmiste öödega välja, seega laome oma strateegia lauale

    Hääletame nüüd q_q välja palun - kui ta on hunt, siis on väga hea, kui ta on küla, siis on temast lahti saamine ka hea, kuna enamus inimesi siin ei otsusta midagi ise, vaid paneb täpselt nii, nagu q_q ütleb .. ja nagu me näeme, ei ole ta väga hästi öelnud. Saaks mängu ühe aju asemel vähemalt 3

    Olete märganud, et q_q käeseb kõikidel hääletada? Nii eile kui üleeile olid hääletused suht üksmeelsed? Väga mugav hundile, ei pea lõpus ena higistama, sest viimase 20 minutga küll terve küla oma häält ei muuda

    Mis on q_q mängustiil hundina? Ta teeb kõikidest oma sõbrad - paljud on tema arvates "kindlad külad" ja seega psühholoogiliselt ei olda ta vastu(arvatakse, et tema on ka küla, kui ta muudkui korrutab, et mina olen küla) ... ning kõige kindlamad külad, kelle vastu ta ei suudaks lõpus pöörata, sööb öösel ära. Vaadake neid kes öra on söödud, q_q oli hea sõber lenCi ja vapsikuga, söödi ära, kaitses day1st isutube'i ja seletas koguaeg, et avicii on kindel küla - söödi ära.

    Ja ärge öege, et ta pole hunte kaitsnud, day1 ei tahtnud ta kohe üldse LuuKi alguses hääletada, lugege ise esimesi poste. q_q oli see, kes käskis inwardil avicii peale ära võtta, et 3 way flipp saada, tulles ettekäändeks, et "hundid ei laseks sellel juhtuda", kuigi see oli täpselt huntide plaan, võtta see 1:2le flip (sellepärast oligi flipis osalejatel võimalus end päästa, kuid seda ei tehtud). Day2 hoidis ta oma häält küll eluvenna peal, kuid ta pidi varem lahkuma. Ta oli arvestanud, et lenC hääletab nii nagu tema tahtis .. kuid lenC tõstis viimasel minutil hääle ümber ... pärast day2 q_q veel küsis lenCi käest, et miks ta eluvenda hääletas... look it up :)

    q_q mängib head mängu ... kinnitad teile seda, mida te kuulda tahate, et te olete külad .. samas võtab "vähem külasid" välja ja kõik lähevad rõõmuga kaasa

    ühesõnaga, võtame ta välja :) q_q

    PS! nüüd te teate, et ma pole hunt, seega ma ei aja mingit lolli juttu :D

  4. #924

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    aa, ja ärge unustage, et q_q'd pole siiamaani välja võetud öösel .. ja iga hommik teeb ta väga rahuliku posti stiilis "mul on plaan paigas ja teisiti mõtlejad on natuke rumalad"

  5. #925

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    nii pm hundid on kas taavi, wow, donkament, q_q

    kaardimaja, teisel päeval hääletas q_q ka eluvenda.aga seal tuleks jälgida seda dünaamikat samuti, millal ta kaasa läks.

    Ei usu, et nad huntidena tegid sellise play, et hääletavad pm 2 venda huntidena välja,et q_q tunduks clear.
    Kui wow täna ka midagi normaalset ei vasta, siis teen siiski ettepaneku IamAllinil üle kaaluda see "mitte mängust välja heitmise" põhimõte.

    hea küll, inward ja teised ei ole ka rääkinud väga, kuid nad on vähemalt märku andnud enda elusolekust, kuid wow ei tee midagi

  6. #926

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    nii pm hundid on kas taavi, wow, donkament, q_q

    kaardimaja, teisel päeval hääletas q_q ka eluvenda.aga seal tuleks jälgida seda dünaamikat samuti, millal ta kaasa läks.

    Ei usu, et nad huntidena tegid sellise play, et hääletavad pm 2 venda huntidena välja,et q_q tunduks clear.
    Kui wow täna ka midagi normaalset ei vasta, siis teen siiski ettepaneku IamAllinil üle kaaluda see "mitte mängust välja heitmise" põhimõte.

    hea küll, inward ja teised ei ole ka rääkinud väga, kuid nad on vähemalt märku andnud enda elusolekust, kuid wow ei tee midagi
    kordan:
    "Ja ärge öege, et ta pole hunte kaitsnud, day1 ei tahtnud ta kohe üldse LuuKi alguses hääletada, lugege ise esimesi poste. q_q oli see, kes käskis inwardil avicii peale ära võtta, et 3 way flipp saada, tulles ettekäändeks, et "hundid ei laseks sellel juhtuda", kuigi see oli täpselt huntide plaan, võtta see 1:2le flip (sellepärast oligi flipis osalejatel võimalus end päästa, kuid seda ei tehtud). Day2 hoidis ta oma häält küll eluvenna peal, kuid ta pidi varem lahkuma. Ta oli arvestanud, et lenC hääletab nii nagu tema tahtis (ja eluvend oleks pääsenud, või halval korral flipi saanud) .. kuid lenC tõstis viimasel minutil hääle ümber ... pärast day2 q_q veel küsis lenCi käest, et miks ta eluvenda hääletas... look it up :)"

  7. #927

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    nõus! q_q

  8. #928

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    wow ja taavi pohui andke alla, ei viitsi küll 2 päeva oodata
    Andsin juba mõnda aega tagasi alla, kuna minu jaoks oli vaid must maa. Nüüd puhuvad tuuled selget suunda ja hääletan q_q

  9. #929

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    kle mis krdi q_q hääletamine? wow ja taavi on hundid ju.

  10. #930

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Ärge siis keegi donkamenti kuulake, mina võtaks ta järgmisena välja .. nad mängisid head casual hunti koos q_q'ga :)

  11. #931

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    q_q surub ka nii kahtlaselt koguaeg, eriti mind viimasel ajal, justkui lootes, et teised tulevad kaasa. taavi tundub ka tegelt loogiline ning wow ka

  12. #932

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    kuidagi lamp on praegu. q_q hääletamine tundub nagu easy way out, samas ei ole erilist analüüsi seal taga. ei viitsi ka 1000 post läbi lugeda. Samas olen ma ise pannud eelnevalt kahtlaseks wowi, taavi ja inwardi, kellest inward nüüd cleared.

    tundub natuke ebaratsionaalne olevat nüüd q_q peale minek, sest kui tema ei ole, siis on raske edasi

  13. #933

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    samas kaardimaja loogika on paikapidav küll

  14. #934

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    Ärge siis keegi donkamenti kuulake, mina võtaks ta järgmisena välja .. nad mängisid head casual hunti koos q_q'ga :)
    õnneks seda ei juhtu, sest kui q_q välja hääletate saate aru, et ta on küla ja hundid on wow ja taavi.

  15. #935

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Kuidas on raske aru saada, et mina ja q_q oleme cleared since day 2. Nüüd rahvas tahab q_q-d ja mind lintšida sellepärast, et esitasime kandidaatiteks paar hundist küla. kolmandat korda, hundid on wow ja taavi and thats it.

  16. #936

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    savi

  17. #937

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    donkament on cleared sellessuhtes.

  18. #938

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ei usu, et donkament ja q_q niimoodi leveldasid üle meid alates esimesest päevast. Lähen atm taavi

  19. #939

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    okei, donkamendi kohapealt võib iga üks jääda omale arvamusele, kuid q_q tuleb täna välja võtta!! saage aru sellest :D

  20. #940

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ja karupoeg, hakka uskuma, q_q leveldas meid kõiki ära ...

    täna on meil 3 kindlat küla, homme vaid kaks .. aeg üks suur move teha

Lehekülg 47, kokku 56 EsimeneEsimene ... 374546474849 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES