Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 48, kokku 56 EsimeneEsimene ... 384647484950 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 941 kuni 960, kokku 1102
  1. #941

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    q_q andis esimesel päeval 4/4/2 (luu/avicii/taavi) seisul hääle inwardilt luugile. ei usu, et ta hundina oleks seal nii teinud... esimesel päeval veel...

  2. #942

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    kaardimaja, võtame täna WowAwiAA. kui tema hunt ei ole, siis anname külale homme juhised q_q võtta ja gg. wowi kohta juhtis day 2 kaks korda tähelepanu ka lenc, kuid kuna eluvend oli surebetim, siis jäi eluvenna peale tookord

  3. #943

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    donkament, tuled kaasa wowiga?

  4. #944

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    jep miks mitte WowAwiAA

    see obv kui taavi või wow pole hundid siis on q_q, kuid pole praegu põhjust seda mõelda.

  5. #945

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    lenc enne lahkumist pakkus solid groundsidel huntideks eluvenda, kardaaniristi ja taavit. Eluvend osutus. samuti kahtlustab ta lisaks wowi, kuid teda pärast esimest kolme. Samuti pani lenc täppi esimese päeva. Seega võiks tema instinkte usaldada veidi, seda enam, et main arutelu toimus esimestel päevadel.

  6. #946

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    inward ja kaardimaja, tulge sellega kaasa ning lukustame päeva ära. Kui tuleb välja, et wow ei ole, siis homme q_q

  7. #947

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    igastahes homme hommikuks on meil alles 5 ning mina siis suure tõenäosusega elus ei ole. kui wow on ka küla, siis peaksid homsed hääled minema 100% q_q peale ja see ei tohiks olla raske, sest 3 küla olemas.

    donkmanemt ma veidi mõtlen seda taavi ja wowi asja veel. ma olen nõus mõlemaga. kuidas sa arvad, kumb oleks parem?

  8. #948

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    donkmanemt ma veidi mõtlen seda taavi ja wowi asja veel. ma olen nõus mõlemaga. kuidas sa arvad, kumb oleks parem?
    pohui flip. kui üks neist pole siis on q_q, aga ma suht kindel nüüd, et mõlemad on.

  9. #949

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    okei. olen nõus. Teised külaliikmed ja muud shaggyd võiksid anda oma hääle ning sellest tulenevalt teeks ühise kokkuleppe, mis steidiks järgnevat:
    -kui meie tänane valik ei ole hunt, siis homme 100% no matter what võtta q_q. kui q_q ka ei ole, siis on hundid võitnud. kui q_q on, siis oled teine hunt sina, donkament.

  10. #950

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    inward ja kaardimaja, tulge sellega kaasa ning lukustame päeva ära. Kui tuleb välja, et wow ei ole, siis homme q_q
    EI, täna tuleb just q_q välja võtta, kuna see on vähem riskantne! ... kui q_q osutub külaks, siis saame need nö "obv hundid" välja võtta ...

    kui täna võtame küla, ehk wowi ja hundid söövad nt minu, siis on 2 kindlat küla ja 3 inimest kelle seal on 2 hunti ... ja uskuge mind, sis te jätate q_q sisse ja asi läbi :(

  11. #951

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    based on play before on väheriskantsem siiski wow ju. kui q_q võtame välja ja ei ole ta küla, siis on samamoodi 2 kindlat küla ja 3 , kelle seas 2 hunti.

  12. #952
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    rofl

  13. #953
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    täna WowAwiAA

  14. #954
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    Okei, 3 küla teada: mina, inward ja karupoeg. Meid võetakse järgmiste öödega välja, seega laome oma strateegia lauale

    Hääletame nüüd q_q välja palun - kui ta on hunt, siis on väga hea, kui ta on küla, siis on temast lahti saamine ka hea, kuna enamus inimesi siin ei otsusta midagi ise, vaid paneb täpselt nii, nagu q_q ütleb .. ja nagu me näeme, ei ole ta väga hästi öelnud. Saaks mängu ühe aju asemel vähemalt 3

    Olete märganud, et q_q käeseb kõikidel hääletada? Nii eile kui üleeile olid hääletused suht üksmeelsed? Väga mugav hundile, ei pea lõpus ena higistama, sest viimase 20 minutga küll terve küla oma häält ei muuda

    Mis on q_q mängustiil hundina? Ta teeb kõikidest oma sõbrad - paljud on tema arvates "kindlad külad" ja seega psühholoogiliselt ei olda ta vastu(arvatakse, et tema on ka küla, kui ta muudkui korrutab, et mina olen küla) ... ning kõige kindlamad külad, kelle vastu ta ei suudaks lõpus pöörata, sööb öösel ära. Vaadake neid kes öra on söödud, q_q oli hea sõber lenCi ja vapsikuga, söödi ära, kaitses day1st isutube'i ja seletas koguaeg, et avicii on kindel küla - söödi ära.

    Ja ärge öege, et ta pole hunte kaitsnud, day1 ei tahtnud ta kohe üldse LuuKi alguses hääletada, lugege ise esimesi poste. q_q oli see, kes käskis inwardil avicii peale ära võtta, et 3 way flipp saada, tulles ettekäändeks, et "hundid ei laseks sellel juhtuda", kuigi see oli täpselt huntide plaan, võtta see 1:2le flip (sellepärast oligi flipis osalejatel võimalus end päästa, kuid seda ei tehtud). Day2 hoidis ta oma häält küll eluvenna peal, kuid ta pidi varem lahkuma. Ta oli arvestanud, et lenC hääletab nii nagu tema tahtis .. kuid lenC tõstis viimasel minutil hääle ümber ... pärast day2 q_q veel küsis lenCi käest, et miks ta eluvenda hääletas... look it up :)

    q_q mängib head mängu ... kinnitad teile seda, mida te kuulda tahate, et te olete külad .. samas võtab "vähem külasid" välja ja kõik lähevad rõõmuga kaasa

    ühesõnaga, võtame ta välja :) q_q

    PS! nüüd te teate, et ma pole hunt, seega ma ei aja mingit lolli juttu :D
    ma "käsen" kõikidel hääletada, sest ma arvasin, et ma obv cleared küla

    mind ei võetud välja, sest ma panin taavi ja wow obv küladeks

    yep panin sellega täiega vässa sorry my bad. aga sp ma pushisingi kardaan,karupoeg ja jsmks, et ma arvasin, et nad raudselt hundid (kuna taavi,wow,fortune mu silmis polnud)

    miks ma peaks hundina fortune sees hoidma? ma teadsin 2 päeva juba, et ta 90% kt

    vaadake ise ma hoidsin teda koguaeg hundi nimekirjas samas kunagi polnud nõus teda hääletama, selleks, et teda öö killide eest kaitsta. ma arvasin, et donk sai ka aru ja sellepärast hääletas fortune eile, samamoodi, et teda kaiststa

  15. #955

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    kui q_q on, siis oled teine hunt sina, donkament.
    ei ole

    ma ei saa aru kust äkki tuli teile selline idee pähe, et cleared külasid, keda külatargal polnud mõtet isegi peekida, huntideks tembeldada.

  16. #956

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    kui te ikka ei taha mängu võita, siis ei saa ma teid sundida ka :D

  17. #957

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    ei ole

    ma ei saa aru kust äkki tuli teile selline idee pähe, et cleared külasid, keda külatargal polnud mõtet isegi peekida, huntideks tembeldada.
    loe mu tänase päeva esimest postitust, sealt tuli see mõte

  18. #958

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ma saan aru su poindist kaardimaja, kuid ma ei julge isiklikult praegusel hetkel sellist otsust vastu võtta. kui q_q tõesti on hunt, siis on ta seda võitu ka väärt.

    fakt on see, et wow on kindlam hunt kui q_q. wow ei öelnud 2 päeva ka midagi ning nüüd kui me läksime confirmed küladena q_q kallale, siis ta mugavalt tuli peidust välja

  19. #959

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ehk siis täna wow ja homme no matter what q_q ning emba kumba oleme ikka advanced.

  20. #960

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    wow ei öelnud 2 päeva ka midagi ning nüüd kui me läksime confirmed küladena q_q kallale, siis ta mugavalt tuli peidust välja
    krt, see on hea point :( ... aga q_q ei ole võitu väärt, kui ta hunt on :D

Lehekülg 48, kokku 56 EsimeneEsimene ... 384647484950 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES