Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 55, kokku 56 EsimeneEsimene ... 54553545556 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 081 kuni 1 100, kokku 1102
  1. #1081

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    tegelikult 22 ka fine mulle, teisip teeks ainult erandkorras 23 (sest trenn õhtul). jmsnks, lenc, iamallin ja q_q on siis lisatud juba ning ei ole seda piirmäära nagu q_q soovitas.

  2. #1082
    Jube Noob Kasutaja Synfony avatar
    Liitus
    Feb 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    148

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tervist, hetkel küll pokeriga pole aega ega vahendeid et tegeleda, kuid foorumil olen pikalt silma peal hoidnud ning kunagi oli isegi mingi kasutaja millega sai a la sadakond postitust tehtud. Olen eelnevaid libahundi mänge ka jälginud ning sooviksin osaleda mängus, luban ka igapäev postitada.
    NB: Vabandan, et libahunt 5 registreerimis teemat ära ei oodanud, kuid homme võib tulla pikem tööpäev ja arvan, et teilgi oleks parem enne saada mu osalemisest teada kui viimasel hetkel.

    Lugupidamisega,
    Synfony

  3. #1083

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Eelregistreeruks ka ära siis juba. Muidu on kohad kinni ka pärast äkki. :D

  4. #1084

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Uuel mängul osaleks ka ja räägiks ikka rohkem kaasa ka. Reeglid lugesin vaid siinse foorumi esimeses mängus läbi ja muidugi need reeglid mis ei meeldinud plokkisin välja :D. Eks mul oli jah taktikaline lüke mitte postitada ja niivõrd kuivõrd see ka toitis ju. Muidugi on arusaadav, miks teistele ei meeldi ning ei ole minu jaoks raske rohkem postitada. Loodan, et olen ka edastistes mängudes teretulnud.

  5. #1085
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    osalen kah.

  6. #1086

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    jmsnks, lenc, iamallin ja q_q, synfony, tiigrikutsu, wowawiwaa, kardaanirist on lisatud.

    Kuidas soovid on, kas alustame sellel nädalal esimese päevaga, mis lõppeb pühap või alustam esmasp? mulle sobib see nädal ka siiski juba.

    wowile nii palju, et aru on saada, et see toidab, kuid see killib mängu ning vähendab kaasmängijate huvi mängu vastu (vähemalt minul, teiste eest ei oska rääkida). Seega mingi mõistlik positatmisreegel võiks lisanduda. Äkki oskavad siinkohal nõu anda vapsik - lenc?

  7. #1087
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    kui mitu päeva on üks päev siis peaks vist post cap olema, muidu spamitakse teema täis kahe ööpäevaga

  8. #1088
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    proovin selle postitamise reegli sõnastada

  9. #1089

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ma arvan, et argumenteeritud arutelu ei peaks piirama postcapiga. Samas teie olete mängijad, teie call.

  10. #1090
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    *** iga päev peab 3 korda postitama, kui mõjuvat põhjust pole. angleshootimine, et teeskled terve päev afk olekut samal ajal teemat lugedes (väljalogituna, varjatult, vms) on keelatud! kui ühe päeva puudud mõjuval põhjusel siis tuleb teemas sellest teada anda. pikema perioodi korral palu oma kohale asendusmängija ***

    peaks fine olema? me kõik ausad inimesed

  11. #1091

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    jup. mõistuse piires. eks ma ennem n.ö. annan märku või siis mängijad annavad märku teemas, et ei olda kellegi postitamise patterniga rahul ning siis oleks n.ö. hoiatus ning kui pattern säilib siis eemaldamine?

  12. #1092
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    yep

  13. #1093

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Ärge nüüd päris ära ka nussige neid reegleid, see 3 korda päevas on imo väga ebavajalik. Üldse, kui ei taha postitada siis ei taha, võimalus on alati välja hääletada ju? Lihtsalt, need kes mängida ei taha need ei peakski üldse liituma.

  14. #1094

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    kuidas heaks arvate. minupoolest võib kindlad reeglid välja jätta. aga selle välja hääletamise osas ongi kehv, et sul ei saa tekkida erilist readi nende vastu, kes ei postita (v.a. et ta võib olla hunt). 0 benefit to the game. samal ajal need, kes postitavad, koguvad enda ümber kahtlust.

    aga ma hetkel siis homme teemat postitades kindlaid reegleid ei lisa ning jälgin teie soove.

  15. #1095

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Vaadates viimast mängu (wowawiva tegutsemist nt??), arvan, et võiks oll selline reegel. Iga päev peab postitama vähemalt ühe tavalise posti + hääletusposti ehk iga päev vähemalt 2 posti. 1 arutelu post + 1 hääletuse post ning selle eiramisel automaatselt eemaldama mängust. Muidugi tuleks arvesse võtta vabandusi, nt olin maal ning ei olnud netile ligipääsu vms, aga vabandus ala olin alla andnud ja mind oleks nagunii välja söödud vms ei oleks aktsepteeritavad. Võibolla liiga karm, aga vähemalt oleks kõigile põhjust sellest kinni pidada, kui ei taha oma meeskonnale käkki keerat.

  16. #1096
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Parem tehke reegel, et kui üks mängija teise käest midagi küsib, siis tuleb mõistliku aja jooksul ~6h päeval, ~3h õhtul enne hääletust vastata.

  17. #1097
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Parem tehke reegel, et kui üks mängija teise käest midagi küsib, siis tuleb mõistliku aja jooksul ~6h päeval, ~3h õhtul enne hääletust vastata.
    LOL

  18. #1098
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tegelt ei ole "LOL", niimoodi seda mängu lives mängitakse, et küsitakse küsimusi üksteise käest. A la, "Miks me ei peaks sind ära tapma" jne. Foorumis hea lihtne selliseid asju ignoreerida.

  19. #1099

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Parem tehke reegel, et kui üks mängija teise käest midagi küsib, siis tuleb mõistliku aja jooksul ~6h päeval, ~3h õhtul enne hääletust vastata.
    imho LOL. minu pakutud idee on ilmselt parem, sest kui keegi on tõüesti mõjuvatel põhjustel AFK, siis on shteliselt unreal teda modkillida, eriti kui see mängija on valmis hiljem sellele küsimusele vastama.

  20. #1100
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Njah, peaasi et neid "olin maal" vabandusi koguaeg ei oleks

    Anything goes

    ts:
    ( Click to show/hide )

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES