Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 53, kokku 56 EsimeneEsimene ... 3435152535455 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 041 kuni 1 060, kokku 1102
  1. #1041

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tore mäng jep, aga karupoeg cmon, ära pane keerulist.

  2. #1042
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tjah, mu panus mängu oli selgelt iga päevaga kahanev. Pooled päevad mängust olin lihtsalt pohmas või jokkis, noo nii kord on. Polnud aega analüüsida ja süveneda, seetõttu oli hea, et q_q külaread oli rock solid, lihtsalt lasin tal öelda, kuhu hääletada ja täna panite vähemalt mängu kotti ära.

    Tõenäoliselt mingi aeg enam mängus ei osale. Eelmises mängus oleks peaaegu day 1 lasknud ennast külatargana välja hääletada, kui q_q poleks ennast ohverdanud.

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    well played, lenci ja vapsiku read oli ikka õige et hundid hoiavad tagaplaanile ja lol @esimese päeva hääletusel 2 hunti ja mina flipis :D sick
    Jep, indeed . Kui külad on vapsik, lenc ja q_q siis on päris keeruline võita mängu huntidel.

  3. #1043
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Tõenäoliselt mingi aeg enam mängus ei osale. Eelmises mängus oleks peaaegu day 1 lasknud ennast külatargana välja hääletada, kui q_q poleks ennast ohverdanud.
    mhmh, too mäng ma hackisin lenci arvutisse aga kahjuks jõudsin aint sinu pm-i läbi lugeda enne, kui lenc monitoril juhtme välja tõmbas https://www.youtube.com/watch?v=u8qgehH3kEQ

  4. #1044
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    mhmh, too mäng ma hackisin lenci arvutisse aga kahjuks jõudsin aint sinu pm-i läbi lugeda enne, kui lenc monitoril juhtme välja tõmbas https://www.youtube.com/watch?v=u8qgehH3kEQ
    LOL. Mida videot....nice one.

  5. #1045

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    ohoh, tulen trennist suure ootusärevusega ja mida ma näen. hea töö küla!

    ma arvan, et kui täna oleksime q_q peale läinud siis oleks pärast mängu natuke piinlik olnud küll.

    tiigrikutsu, no offence, aga sa tegid ise ennast väga hundiseks. sellega nõustusid ju ka teised. ei tunne ennast süüdi, aga kahju, et küla välja langes.

    minu arvates võiks ka mingisuguse postituste või vähemalt aktiivsusreegli teha. On üsna ilmselge, et tule alla jäävad eriti esimestel päevadel need, kes sõna võtavad ning lihtne on pange panna ja küla hundiks arvata.
    Eheda näitena tegelikult tiigrikutsu ja kardaaniristi case.

  6. #1046

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    ja fortune oleks võinud eile varem välja tulla karupoja peekiga, peale seda oligi jsmks/taavi/wow 2 nendest ja obv oleks wow nendest 1 kindel hunt

    aga nii kiiresti ei jõudnud läbi mõelda :D
    jeap sry, mul läks kiireks esmasp ja jõudsin suht hilja teemasse alles ning mõtlesin viimase hetkeni kas tulla külatargana välja või mitte, no õnneks sai õige valik tehtud. Ettepaneku tahaks teha, et reede ja laupäevaga peaks midagi ette võtma, kuna rahvas paneb pidu, ja ei mängi nii aktiivselt, siis reede - pühap võiks olla üks päev vms.

    IamAllin'le tänud mängu eest ka, was fun.

  7. #1047

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    lenc

    minu vabandused, sain hiljem su esimeste päevade poindile pihta küll. ei ole varem külana online mänginud ning stratis nõrk.

    IamAllinile ka suur tänu!

  8. #1048
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    jeap sry, mul läks kiireks esmasp ja jõudsin suht hilja teemasse alles ning mõtlesin viimase hetkeni kas tulla külatargana välja või mitte, no õnneks sai õige valik tehtud. Ettepaneku tahaks teha, et reede ja laupäevaga peaks midagi ette võtma, kuna rahvas paneb pidu, ja ei mängi nii aktiivselt, siis reede - pühap võiks olla üks päev vms.

    IamAllin'le tänud mängu eest ka, was fun.
    Reedel algav päev võiks lõppeda pühapäeva õhtul. Reede õhtu, laupäev on väga surnud aeg.

    PS! Foorumi aktiivsus on järgnev:
    • E
    • T
    • K
    • N
    • P
    • R
    • L

  9. #1049
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2012
    Postitusi
    477

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Reedel algav päev võiks lõppeda pühapäeva õhtul. Reede õhtu, laupäev on väga surnud aega.
    Äkki oleks parem alustada nädalavahetusel. lgu siis need esimesed sellised poolsurnud päevad !

  10. #1050

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    jup, ajage punt kokku ja saab reedel alustada.

  11. #1051
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    sa hostiksid iamallin?

  12. #1052

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    mkm, tahaks seekord mängida.

  13. #1053
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    no see ongi küsimus, et kes hostiks :D

  14. #1054
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Esmaspäeval on selgelt parem alustada. Kui keegi ei stepi up, siis võiks iamallin minna random.org ja võtta suvalise mängija sellest mängust järgmise hostiks. Kui tõesti ei saa, siis kuuleme vabandusi vähemalt. Või on see natuke liiga ülbe pealelend? Praegune olukord ka sucks :/

  15. #1055

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    No ma usun, et suur osa ei oleks 99% tõenäosusega nõus hostima. Äkki teeks nii, et kõik kes enamvähem oleksid nõus hostima, paneksid siia oma nimed ja siis nende vahel teeks randomis selle loosi? Et kui saaks nt 5 inimest kokku, siis on ainult 20% chance, et peate hostima lol :P

  16. #1056
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    No ma usun, et suur osa ei oleks 99% tõenäosusega nõus hostima. Äkki teeks nii, et kõik kes enamvähem oleksid nõus hostima, paneksid siia oma nimed ja siis nende vahel teeks randomis selle loosi? Et kui saaks nt 5 inimest kokku, siis on ainult 20% chance, et peate hostima lol :P
    Sobib

  17. #1057

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    No ma usun, et suur osa ei oleks 99% tõenäosusega nõus hostima. Äkki teeks nii, et kõik kes enamvähem oleksid nõus hostima, paneksid siia oma nimed ja siis nende vahel teeks randomis selle loosi? Et kui saaks nt 5 inimest kokku, siis on ainult 20% chance, et peate hostima lol :P
    isutuba
    taavi

  18. #1058
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    No ma usun, et suur osa ei oleks 99% tõenäosusega nõus hostima. Äkki teeks nii, et kõik kes enamvähem oleksid nõus hostima, paneksid siia oma nimed ja siis nende vahel teeks randomis selle loosi? Et kui saaks nt 5 inimest kokku, siis on ainult 20% chance, et peate hostima lol :P
    Nõme olukord ja mul kohe kindlasti on probleem mängijatega, kes mitte kunagi ei viitsiks hostida. Kahtlen, kas 5 inimest selle 20%-ga nõus on, aga vaatame. Ise just viisin mängu läbi, mis kestis 10 reaalset päeva, nii et ma jätkaksin hea meelega pausi sellest, kuu lõpus viitsiks jälle.
    Viimati muudetud lenC poolt : 06.02.13 at 01:08 Põhjus: ei näinud kahte ülemist posti, pöial teile

  19. #1059

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas taavi Vaata postitust
    isutuba
    taavi
    isutuba
    taavi
    IamAllin

  20. #1060
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!

    Minu arvates mitte vabast tahtest hostimine on väga kehv mõte.

Lehekülg 53, kokku 56 EsimeneEsimene ... 3435152535455 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES