Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
Viimane mäng ajasid hundid väga passiivse liini ja üldse läbivedajata ära.Esimene päev peaks olema raudne reegel, et iga teema sirvija saada ka postitama. See eeldaks, et end hetkekski ohustatult tuntakse, ehk siis 3, 4 häält järjest peale ja tulemust oodata. Minu hääl läheb Avicii
Siin algas Avicii rong, kuna tegu on selleks hetkeks suhteliselt unikaalse mõttega, siis on pigem küla, aga teades nüüd, et Avicii on suure tõenäosusega ise küla, siis ma Wow-i kuidagi clearima küll ei hakka.
Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
Praeguseks pole siis kaks kasutajat veel midagi postitanud: kardaan ja avicii.

Luuki võiks surkida küll, tundub hundine. Samas tundub julge lüke hundi poolt, et panen ka kohe isutuba peale järgi.

Tegelikult ma kahtlustan pisut lenci ka, sest ta kargas mulle ninna. Selline kaitseraktsioon. Aga, täna tõenäoliselt ei saaks nkn inimesi kokku, et lenci välja hääletada. Teiseks, ma pole absoluutselt selles kindel. Mõne postituse põhjal ei saa midagi surmkindlat väita. Vabalt võib ka küla olla ja sellisel juhul oleks tegemist kohutava lükega. Lenc on nii või naa väärtuslik mängija, hoiaks praegu sees. Vaatame, mis sa toimetad :D
See on selline õrn pushimine ja see paistab halb inwardile minu meelest.
Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
Läheb Avicii siis.
Eriti kui ta nüüd Aviciiga kaasa läheb
Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
what is this. miadgi aru ei saa. kõik külaelanikud jälle üksteise kraes? muidugi huvitav oleks ju kui kolm kõige aktiivsemat oleksid hundid (q_q, vapsik, lenC). aga Avicii pole midagi veel rääkinud nii et lükkan hetkel hääle sinna.
Tõenäoliselt kõige hullem rongile hüppaja.
Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
Kurat q_q, oli meil vaja inwardit rünnata. Nüüd ta teab, et me kas a) oleme hundid või b) tahame hunte tappa.

Ma ei ole selle story uskuja ühesõnaga, lähen tagasi inwardile
Ma otsustan minna LuuK-ilt inwardile tagasi(umbes tunniks)
Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
Hääletan ka inwardipoolt. :D
Ja tiiger tuleb kaasa, mis on...huvitav.