Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
Hääletan karupoeg nii see metsa elu käib. :D

Tglt, kahtlane, miks mind pushida lampi? Jälgede segamiseks kindla küla poolt hääletada?
minupoolne arvamus on põhjendatud minu eelmistes kommentaarides. Ja see on otseselt tulenev sellest, et sa muudad oma hääli kiiremini kui rikas mees naisi. Nagu ma ütlesin, siis külaliikmele selline käitumine imo ei sobi, sest selleks ei ole otsest põhjust. Miks peaks küla liige, kelle peal ei olnud otsest survet, oma hääli niimoodi vahetama? Hundil on ja poogen, sest peaaasi, et tal hääli ei ole ning postide püüdmiseks võib ju suvalt mujale lahmida. Sinu minu peale hääle lükkamine on ehe näide sellele.

Kõigi jaoks on üsna ilmselge, et ma olen küla. Miks peaksid sina (kui sa oled külaliige) tahtma mind hääletada?? mis selle põhjus on? kaasa tooks see ainult selle, et üks külaliige on vähe.

Sellises olukorras sinu "hammas hamba vastu" strateegia on kahtlane, sest 2 külaliiget ei peaks üksteisele vastu hakkama.

Lenci viide usaldusväärsele allikale tundub ka sketchy, miks ta peaks esimene päev kapist välja tulema? Samas tema hääletas Luugi poolt, seega ei tohiks ta hunt olla.

Besides, ma ei ole oma tänast häält andnud, dont sweat :)