Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 94

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    NL100 98%, vast 500 kätt nl200 ja natuke NL25 ja 50.

  2. #2
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    tundub, et siis mängime erinevatel aegadel. : D

  3. #3

    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    Ma lasen kella 23 ja 6 vahel tavaliselt

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    HUhyper
    ( Click to show/hide )


    Cashi graaf nagu pesunöör, jube jube jooks
    aga vähemalt sain enne südaööd kuu plussi 22$
    ( Click to show/hide )


    HuHyper +6009$
    cash +22$
    RB ja stellarid midagi 2000$

    Kokku +8031$

    Jaanuari peamine eesmärak - alkovaba kuu, sai täidetud. Tubli, luban endale ühe õlle.

  5. #5
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    ( Click to show/hide )


    NL25 FR
    + boonus $175
    + lisaks ainuke live- Olympic turnalt 2. koht ja $120 profit

    Järgmine kuu NL50 FR!

  6. #6

    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    väga tublid tulemused, siin rohkem ilusaid graafikuid kui 2p2s kokku!


    väga-väga tublid kõik.

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    ( Click to show/hide )

    27-45man sng-d, lisaks tscoopi razzi eest 45$ kokku 207$
    Veebruaris korralikum volüüm, vaadata ära kõik 27-90man videod, ennast pisutki vormi ajada ja kasum..

  8. #8
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    Pole küll terve kuu, varasemaid käsi pole. SN ei avalda, kes teavad, hoidke enda teada. NL25/50 FR.


    Järgmine kuu 100k kätt, paari agro regulari mängu lahti haruta. Profit.

  9. #9
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    nii naljakas et paljud ei taha oma screenname avaldada. kõik ju näevad et olete eestist niikuinii ja suht kiiretl saab selgeks kas midagi jagate või mitte.

    ma ei ole kunagi aru saanud mida see muudaks kui teataks su screenname, eriti nüüd kui PTR enam ei tööta

  10. #10
    FPP Pro Kasutaja WIN avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    275

    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    nii naljakas et paljud ei taha oma screenname avaldada. kõik ju näevad et olete eestist niikuinii ja suht kiiretl saab selgeks kas midagi jagate või mitte.

    ma ei ole kunagi aru saanud mida see muudaks kui teataks su screenname, eriti nüüd kui PTR enam ei tööta
    Ma ei julge, sest nagunii hakatakse norima.

  11. #11
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    nii naljakas et paljud ei taha oma screenname avaldada. kõik ju näevad et olete eestist niikuinii ja suht kiiretl saab selgeks kas midagi jagate või mitte.

    ma ei ole kunagi aru saanud mida see muudaks kui teataks su screenname, eriti nüüd kui PTR enam ei tööta
    Anonüümne püsimine on +EV, whereas mitte anonüümne on kas 0EV või -EV. Just saying, midagi mille üle mõelda. Kui kunagi crushima peaksin jõhkralt suuri limiite siis tahaks samamoodi RL anonüümne olla nagu ment52. Niikaua kuni ma ei ütle oma pärisnime ega SN ei suuda keegi pilti kokku panna ja minu jaoks on win/win. Ära väga tõsiselt üks ühele võta mu filosoofiat, praegu lihtsalt ei soovi avaldada SN. :D

  12. #12
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
    Anonüümne püsimine on +EV
    Huvi pärast milles see väljendub ?

  13. #13

    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    nii naljakas et paljud ei taha oma screenname avaldada. kõik ju näevad et olete eestist niikuinii ja suht kiiretl saab selgeks kas midagi jagate või mitte.

    ma ei ole kunagi aru saanud mida see muudaks kui teataks su screenname, eriti nüüd kui PTR enam ei tööta
    Hmm, ma arvan, et paljud otseselt ei peida ka seda.
    Mul nt üleüldiselt suva, aga, et pilt väiksem oleks lõikasin nö ainult graafiku välja, mitte et kogu HM pilt jääks ette...arvan, et paljud on samamoodi teinud ? :P

  14. #14
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    Tsitaat Algselt postitas neeme Vaata postitust
    Mul nt üleüldiselt suva, aga, et pilt väiksem oleks lõikasin nö ainult graafiku välja, mitte et kogu HM pilt jääks ette...arvan, et paljud on samamoodi teinud ? :P
    Sa paned graafiku print screeniga?

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***



    +$1600 boonus

    Veebruar:

    [ ] 150h NL50

  16. #16

    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    Käib delfis kommenteerimas sama nime alt.

  17. #17
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    Ühest näidet ei oskagi tuua, aga võin mõned punktid välja tuua, kuidas tuntus võib pokkerimängijale kahjuks tulla.

    1) Postitad graaiku koos SN-ga, limiidikaaslased eestlased hakkavad kas või alateadlikult pingsamalt jälgima. Eriti nüüd
    kui PTR maas. Statside järgi ei saa midagi öelda. "Heade statsidega" keskmine mängija on nagunii BE.
    2) Tuttavad teavad, et teenid palju raha ja suhtuvad sinusse teistmoodi. A la kas või alkoholi lembeline naabrimees, kes pidevalt paar eurot "võlgu" küsib, küsib edaspidi rohkem. Ebameeldiv olukord, vahet pole kas annad raha või mitte.
    3) Mängid näiteks lives ja oled teistele võõras, mitte tuntud pro.

    No põhimõtteliselt halb on näidet tuua, sest ise ei mängi VEEL nii kõrgel, mis ei tähenda, et see tulevikus välistatud oleks. Kõik taandub sellele, et kui mul oleks valida, kas keegi nuhib mu rahakotis või mitte siis ma valiksin, et pigem mitte.

  18. #18
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
    Ühest näidet ei oskagi tuua, aga võin mõned punktid välja tuua, kuidas tuntus võib pokkerimängijale kahjuks tulla.

    1) Postitad graaiku koos SN-ga, limiidikaaslased eestlased hakkavad kas või alateadlikult pingsamalt jälgima. Eriti nüüd
    kui PTR maas. Statside järgi ei saa midagi öelda. "Heade statsidega" keskmine mängija on nagunii BE.
    2) Tuttavad teavad, et teenid palju raha ja suhtuvad sinusse teistmoodi. A la kas või alkoholi lembeline naabrimees, kes pidevalt paar eurot "võlgu" küsib, küsib edaspidi rohkem. Ebameeldiv olukord, vahet pole kas annad raha või mitte.
    3) Mängid näiteks lives ja oled teistele võõras, mitte tuntud pro.

    No põhimõtteliselt halb on näidet tuua, sest ise ei mängi VEEL nii kõrgel, mis ei tähenda, et see tulevikus välistatud oleks. Kõik taandub sellele, et kui mul oleks valida, kas keegi nuhib mu rahakotis või mitte siis ma valiksin, et pigem mitte.
    aga on ka plusspooled, mind näiteks ei usu ükski eestlane kes pole regular ja pidevalt bluffivad mis toob lisavalue kui osata õigesti adjustida ja inducida. selliseid olukordi on sitaks olnud. nii online kui live, viimasel ajal vähem kuna pole eriti aktiivne olnud ja inimesed on ära unustanud. ja see laenamise jutt sõltub 100% inimesest.

    ma pole juba väga ammu kellegile kopiaktki laenanud kuna see lihtsalt ei lõppe hästi ja rikub suhteid. niiet lõpeta laenamine.

    eks kõik sõltu inimesest endast ka, kas ta tahab et teda teatakse või mitte, kuid öelda et screename teadmine on -EV on küll absurd. samamoodi võib öelda et kuna ma su screenname ei tea ja märkan et mängid enamvähem. panen su kohe level madalamale levelile ja ei üritagi sind bluffcatchida olukorras kus mul reaalselt suurt midagi pole, kuna eeldan et oled järjekordne BE nühkija kes selleks võimeline ei ole. Kõik on suhteline, oleneb kelle vaatevinklist vaadata

  19. #19

    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    aga on ka plusspooled, mind näiteks ei usu ükski eestlane
    Nii on, kes vähegi su videosid sattunud vaatama, neil on sind üsna raske uskuda tõesti. Isegi ühe lolli calldowni su vastu mõni aeg tagasi 6maxis teinud. Lihtsalt mingisuguse ise välja mõeldud image baasil teadmata, arusaamata, et see tegelikult illusioon :)

  20. #20
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    True, aga SN mitte avaldades pole kaotada midagi. Vb mu jutt liiga segane, homme loen üle, mis ma kribasin. Patrick, sul pole ka und vä?

Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES