Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 7 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 123
  1. #1

    KK preflop all-in?

    Mängin Pokerstarsi NL25-s
    Siiani, kui mul on olnud käes KK, olen püüdnud alati olenemata vastasest preflop all-in saada, täna vaatasin tulemused üle:
    Kokku on mul see õnnestunud 18 korral ja kokku olen kaotanud selle liigutusega ~80 dollarit. ässasid on vastas olnud 9 korral,
    aga kui nüüd võtta juhtumid, kus stackid on mõlemal olnud ikka korralikumad kui 4 dollarit:
    võtan piiriks, et vastasel on olnud miinimum 10 dollarit ja nüüd tuleb välja, et 9-l korral, kui ma olen KK all-in läinud on 7 korda vastas olnud ässad.
    Kas ma peaksin seda asjaolu arvestades ikka veel tight regularide vastu KK-ga all-in minema, nagu ma 2+2 foorumist lugesin või sellel limiidil ei tasu see ära, nagu minu väike sample ütleb?

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: KK preflop all-in?

    NL25 KK regularide vastu ai on leak. AI hakka minema alates selliste regularide kelle 3bet on üle 5%.

    Kuna regularid on niii NIT-d seal, siis hoia oma KK sealt eemale. Kui antakse soliidseid oddse set mineks siis võid üritada QQ ja KK seda teha.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: KK preflop all-in?

    Jätka all-in minemist.

    Muideks see on täiesti break-even situatsioon. Osalt KK kaotab AA vastu, teisalt sinu AA-d võidavad ka regularide KK vastu. Seega ei foldi sina, ei foldi nemad.

    Raha hakkad kaotama siis, kui vastasel on HALVEM käsi ja sa foldid KK. Seega pot peaks olema jube-jube suur ja seega fold on VÄGA suur viga, kui vastasel on käes halve käsi.

  4. #4
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: KK preflop all-in?

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Mängin Pokerstarsi NL25-s
    Siiani, kui mul on olnud käes KK, olen püüdnud alati olenemata vastasest preflop all-in saada, täna vaatasin tulemused üle:
    Kokku on mul see õnnestunud 18 korral ja kokku olen kaotanud selle liigutusega ~80 dollarit. ässasid on vastas olnud 9 korral,
    aga kui nüüd võtta juhtumid, kus stackid on mõlemal olnud ikka korralikumad kui 4 dollarit:
    võtan piiriks, et vastasel on olnud miinimum 10 dollarit ja nüüd tuleb välja, et 9-l korral, kui ma olen KK all-in läinud on 7 korda vastas olnud ässad.
    Kas ma peaksin seda asjaolu arvestades ikka veel tight regularide vastu KK-ga all-in minema, nagu ma 2+2 foorumist lugesin või sellel limiidil ei tasu see ära, nagu minu väike sample ütleb?
    Mina isiklikult vahest foldin mõninkatel juhtudel ka KK, kui on mingi read või vahest ka mõne mängija kohta statide analüüsimisel + sisetunne ütelvad pane maha, et midagi on mäda ja foldin.

    Muidugi sinu sample on päris karm, 9 korral 7 on ässad vastas, päris hull lugu. Muidugi on tegemist väikse samplega, long run asi nii hull ei ole kindlalt

    Ranka vastust juba tean, võin sulle ette öelda never ei foldi KK ;D, sest kunagi ei ole 100% kindel, et vastasel on tõesti käes AA.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: KK preflop all-in?

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    NL25 KK regularide vastu ai on leak. AI hakka minema alates selliste regularide kelle 3bet on üle 5%.

    Kuna regularid on niii NIT-d seal, siis hoia oma KK sealt eemale. Kui antakse soliidseid oddse set mineks siis võid üritada QQ ja KK seda teha.
    Ma ei tahak seda uskuda.

    Ma olen ca 1.1m käe jooksul foldinud preflopis KK omateada ainult kaks korda :S

    Ja minu KK on TOP2 käsi. Ja veel-enam, ma ei taha enam preflop foldida ka QQ-d ega AK-d, sest AK jagaba QQ-ga vahelduva eduga kolmandat ja neljandat kohta.

    Tean, et väikestel limiitidel on mängijad natuke tightimad, et AK ja QQ-ga stackimine võib osutuda leagiks aga KK fold on preflopis kindlasti leak.

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: KK preflop all-in?

    Ja muideks, su sample on liiga väike. Et rääkida long runist, siis me kahjuks ei saa rääkida ühe ega isegi mitte kahe kohalistest näidistest vaid näidiste arv peaks olema natukene suurem.

    Ja kui vastased ei stackid end preflopis ära muuga, kui AA-ga siis Te peate neid rohkem 3betima ja 4betima, et nad hakkaksid stackima. Kui ikka ei hakka, siis light 3-bet ja 4bet bluff on "tasuta raha" tegemise relvad.

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: KK preflop all-in?

    ranka oleneb puhtalt vastasest ju NL 9/3 NIT ei lähe kindlasti all inn QQ parimal juhul on vastas KK

  8. #8
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: KK preflop all-in?

    Kui mängid juba NL1000, kas KK lähevad sarnaselt insta nupud, sisse või kasvõi natuke mõtled asja üle järgi ;D

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: KK preflop all-in?

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    ranka oleneb puhtalt vastasest ju NL 9/3 NIT ei lähe kindlasti all inn QQ parimal juhul on vastas KK
    Usu mind, et lähevad. Usu mind! Iga nit läheb vahest lolliks ja see on PIISAV, et su KK teeniks rohkem pappi.

    Ja isegi, kui ei lähe siis long runis sa kaotad ainult rake jagu raha, sest ka nemad ei foldi oma KK-d mitte kunagi.

    Siit järeldub, et KK foldimiseks pead sa olema 100% kindel, et vastasel on AA. Kui sa oled kasvõi 99,9999999% kindel, siis sa ei ole 100% kindel ja su stackid lähevad sisse.

    See jura siis kehtib 100BB juures.

  10. #10
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: KK preflop all-in?

    Tuul vahest saad ka nii teha NITTIDELE, poisi pre flop raise 2%.

    Ma ei taha teada , mis poisi tunded võisid olla.


    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($98.50)
    SB ($101.85)
    BB ($68.10)
    UTG ($100)
    Hero (UTG+1) ($109.05)
    MP1 ($170.60)
    MP2 ($113.05)
    CO ($219.75)

    Preflop: Hero is UTG+1 with K, K
    1 fold, Hero raises to $4, 2 folds, CO calls $4, 2 folds, BB raises to $10, Hero raises to $32, 1 fold, BB raises to $68.10 (All-In), Hero calls $36.10

    Flop: ($140.70) A, 8, 4 (2 players, 1 all-in)

    Turn: ($140.70) 7 (2 players, 1 all-in)

    River: ($140.70) J (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $140.70 | Rake: $3

    Results in white below:
    BB had A, A (three of a kind, Aces).
    Hero had K, K (flush, Ace high).
    Outcome: Hero won $137.70



    EDIT: Paar kätt hiljem :) Villain shortsatck ultra nit

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($19)
    BB ($14.50)
    UTG ($186.20)
    Hero (UTG+1) ($127.75)
    MP1 ($105.65)
    MP2 ($113.80)
    CO ($100)
    Button ($117.70)

    Preflop: Hero is UTG+1 with Q, Q
    1 fold, Hero raises to $4, 5 folds, BB raises to $14.50 (All-In), Hero calls $10.50

    Flop: ($29.50) J, 8, 6 (2 players, 1 all-in)

    Turn: ($29.50) 4 (2 players, 1 all-in)

    River: ($29.50) Q (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $29.50 | Rake: $1.45

    Results in white below:
    BB had K, K (one pair, Kings).
    Hero had Q, Q (three of a kind, Queens).
    Outcome: Hero won $28.05


    Sain all in ev-st paarikümne taalaga ette :)




  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: KK preflop all-in?

    Mina panen ka VÄGA harva KK preflop maha. Viimati juhtus see ühe sessi lõpus, kui panin juba aknaid kinni oli olukord, kus tegin UTG standard raise`i ning mingi MP vana re-raises mind 2 x. Esimest korda ainult min raises. No tõesti...ei viitsinud mingi 2x full stackiga samasuguse vana vastu minna ja miinusega magama ka pugeda. Reade polnud v.a see, et polnud teda üldse flopis ega preflopis märatsemas näinud.

  12. #12

    Re: KK preflop all-in?

    Ma mäletan Keiss, kui ma eelmine nädalalõpp vahelduse mõttes trios mängisin ja siis su ära stackisin minu AA vs. sinu KK preflop all-in

  13. #13
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: KK preflop all-in?

    Eile sai folditud KK

    Party Poker $50.00 No Limit Hold'em - 10 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    CO: $88.22
    Hero (BTN): $103.17
    SB: $84.51
    BB: $62.28
    UTG: $64.01
    UTG+1: $209.30
    UTG+2: $29.57
    MP1: $51.02
    MP2: $72.02
    MP3: $53.90

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with K K
    3 folds, MP1 raises to $4, 1 fold, MP3 raises to $10, 1 fold, Hero raises to $22.25, 2 folds, MP1 raises to $51.02, MP3 raises to $53.90, 1 fold

    Flop: ($125.04) 3 8 Q (2 players)

    Turn: ($125.04) T (2 players)

    River: ($125.04) Q (2 players)

    Final Pot: $125.04
    MP1 shows A A
    MP3 shows A A
    MP1 wins $61.77
    MP3 wins $61.77
    (Rake: $1.50)

  14. #14

    Re: KK preflop all-in?

    mina veel mõtlesin, et ma ei foldi mitte kunagi KK (isegi vs 2), aga et vastas 2 x AA sick

  15. #15
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: KK preflop all-in?

    Tsitaat Algselt postitas JanRose
    mina veel mõtlesin, et ma ei foldi mitte kunagi KK (isegi vs 2), aga et vastas 2 x AA sick
    Mina foldin küll KK, sest see nii läbi nähtav tihti, eriti selle niti puhul, kes 10 tõstis ülaltoodud käe puhul aga alati tõstan KK kohe ei loobu kunagi.

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: KK preflop all-in?

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Eile sai folditud KK

    Party Poker $50.00 No Limit Hold'em - 10 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    CO: $88.22
    Hero (BTN): $103.17
    SB: $84.51
    BB: $62.28
    UTG: $64.01
    UTG+1: $209.30
    UTG+2: $29.57
    MP1: $51.02
    MP2: $72.02
    MP3: $53.90

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with K K
    3 folds, MP1 raises to $4, 1 fold, MP3 raises to $10, 1 fold, Hero raises to $22.25, 2 folds, MP1 raises to $51.02, MP3 raises to $53.90, 1 fold

    Flop: ($125.04) 3 8 Q (2 players)

    Turn: ($125.04) T (2 players)

    River: ($125.04) Q (2 players)

    Final Pot: $125.04
    MP1 shows A A
    MP3 shows A A
    MP1 wins $61.77
    MP3 wins $61.77
    (Rake: $1.50)
    see fold on küll kohutav.

    Kui sa ei taha end ära stackida siis ära 4beti, sest KK-ga ei ole ilus bluffida.

    Ja muideks kui sa mõlema mehe käsi näed, siis pot oddise järgi oleks see call :) Ja MP1 raise on väga suur ja seetõttu ma teda ei suudaks eriti AA ja KK peale panna ning see oleks mulle piisav argument calliks 1:4 pot oddside juures (20% peame good olema)

  17. #17

    Re: KK preflop all-in?

    kusjuures ma ise mõtlesin ka, et antud olukorras oleks mõistlik olnud ju seda 12.15 säästa arvestades aktiivsust ees (kuiga kahjuks oleks MP1 ikka allin läinud)

  18. #18
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: KK preflop all-in?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    see fold on küll kohutav.

    Kui sa ei taha end ära stackida siis ära 4beti, sest KK-ga ei ole ilus bluffida.

    Ja muideks kui sa mõlema mehe käsi näed, siis pot oddise järgi oleks see call :) Ja MP1 raise on väga suur ja seetõttu ma teda ei suudaks eriti AA ja KK peale panna ning see oleks mulle piisav argument calliks 1:4 pot oddside juures (20% peame good olema)
    Minul kindel fold, kui tean, et olen taga foldin alati KK tõstes, sain vajaliku informatsiooni, mida mul vaja oli

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: KK preflop all-in?

    Tsitaat Algselt postitas JanRose
    kusjuures ma ise mõtlesin ka, et antud olukorras oleks mõistlik olnud ju seda 12.15 säästa arvestades aktiivsust ees (kuiga kahjuks oleks MP1 ikka allin läinud)
    see oleks võinud väga palju mõjutada.

    MP1 läheb all-in, MP3 foldib, sulle easy call, sest MP1-e range tundub mulle väga lai (reade pole aga see raise size on imelik)

    MP1 läheb all-in, MP3 läheb all-in, ma calliks. Sest MP3 võib sama liigutuse teha ka QQ ja AK-ga, sest ta näeb ka, et MP1 raise ei make sense.*

    MP1 callib. Tuleb flop - siin mängib kaart ise enda eest, kui flop pole ace high.

    * see töötab juhul, kui MP3 on mõtlev mängija;

  20. #20

    Re: KK preflop all-in?

    ranka kolm punkti:

    1. nõustun (isegi kui tean et ühel võib olla AA, see kes ainsana ALLIN)

    2. aga küsimus selline, et miks sa teisel ringil calliksid ikka? Liiga aktiivne on olnud ju ees ja antud olukorras vs 2 mõttetu ju? Läheksin vaid siis kui esimesel ringil allin vs 2, sest siis tean, et neil ei pruugi kummalgi AA käes olla

    3. nõustun (oletame et MP1 ei oleks hoidnud AA siis oleks vähemalt KK-ga näinud flopi ära ja hoidnud AA vs KK vastasseisu ära enne flopi)

    segane jutt mu poolt ning võtsin oma posti normaalsemalt kokku

Lehekülg 1, kokku 7 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES