Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Milline alljärnevatest väidest kõlab kõige reaalsemana?

Hääletajad
142. Sa ei tohi hääletada
  • Tulnukad on seal, kuskil...

    83 58,45%
  • Jumal jälgib meie tegemisi.

    3 2,11%
  • Jõuluvana tuleb kord aastas Lapimaalt meile külla. Ta on päris.

    13 9,15%
  • hotcocacola hakkab highstakes pokkeri elukutseliseks.

    26 18,31%
  • Ranka pole kunagi tildis olnud.

    17 11,97%
Lehekülg 1, kokku 8 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 155
  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Tulnukad ja Jumal?

    Nagu pealkiri ütleb, koosneb see teema ulmest. Tahaks siis kuulda, mida arvatakse
    pokkerikommuunis sellistest asjadest. Kas keegi usub tulnukatesse
    ja/või Jumalasse. Miks? Eriti tahaks kuulda jutte, kuidas teie või teie tuttavad
    on näinud tulnukaid :D

    Teen ise otsa lahti ja ütlen, et minu arvates Jumalate teema on aegade alguses inimeste
    väljamõeldis. Hea film uskude kohta on "Zeitgeist".

    Ning igasugused UFOd ja asjad. Ennem ei hakkagi uskuma, kui pole ise näinud.

  2. #2
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Tulnukad ja Jumal?

    Jumal - obv bullshit(sorry kui kedagi solvan).

    tulnukatest arvan nii, et kui universiumis on mingi gaziljon muud planeeti/päikesesüsteemi, siis miks ei võiks olla 1 enam-vähem sarnane maaga. Seega tõenäoliselt jah, on olemas.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Tulnukad ja Jumal?

    Nõustun lenciga aga krt hääletasin selle poolt, et coca hakkab h-stakesi regulariks. See on teine kõige reaalsem fakt, ülejäänud on fake ja see on fakt :D

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Tulnukad ja Jumal?

    Hmm, ei hakka esimest posti editima. Aga sõnastan sealt midagi veidi ümber:

    Kas tulnukad on käinud planeet Maal? Kui tihti? Mis nad teevad siin?

  5. #5

    Re: Tulnukad ja Jumal?

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Jumal - obv bullshit(sorry kui kedagi solvan).

    tulnukatest arvan nii, et kui universiumis on mingi gaziljon muud planeeti/päikesesüsteemi, siis miks ei võiks olla 1 enam-vähem sarnane maaga. Seega tõenäoliselt jah, on olemas.

    +1

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Tulnukad ja Jumal?

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Hmm, ei hakka esimest posti editima. Aga sõnastan sealt midagi veidi ümber:

    Kas tulnukad on käinud planeet Maal? Kui tihti? Mis nad teevad siin?
    Seega coca h-stakes on ikkagi kõige reaalsem!

  7. #7
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Tulnukad ja Jumal?

    Tulnukad ka ikka päris reaalsed. Miks muidu Tom Cruise´il see vägev punker on/plaanis teha oli. Ei teagi kas tegi

  8. #8

    Re: Tulnukad ja Jumal?

    http://www.youtube.com/v/MeSSwKffj9o&hl=en&fs=1

    George Carlin on kuldne vend ja mis puutub minu arvamusse jumalast, siis lenc juba ütles kõik, mis öelda oli.

  9. #9

    Re: Tulnukad ja Jumal?

    Olen ka Jumala teemal samal arvamusel nagu lenC.

    Ja tulnukad peavad kusagil ikka olema, meie siin arenesime lambist välja, kuskil peab olema keegi veel arenenud ;D

  10. #10
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: Tulnukad ja Jumal?

    lol, eile just rääkisime sõbraga nendest asjadest, kui tulime hõumgeimilt. Unreal on, et keegi kepiga vana passib kuskil üleval ja reguleerib asju, mingit tõestust sellisest asjast pole, täielik väljamõeldis. A selles suhtes et, hobune klapid peas on ka mõttetu olla. Universum on lõputu, meie päiesesüsteem on lihtsalt üks õun õunapuu otsas, õunapuu otsas on veel sitaks õunu, ning õunapuid on õunapuuaias ka veel sitaks no jne. Näiteks eile oli selge taevas ja päris hästi oli tähti näha. Kui päikeselt tuleb valgus meile mingi 8 sek? (parandage kui eksin rängalt), siis need tähed mida meie näeme taevas, võivad tegelikult juba kustunud olla, lihtsalt valgus tuleb ülikaua meieni. No ja teadagi kui kiire valguskiirus on, jõhker püss. Ühesõnaga do the math = tähed on väääääga kaugel. Ning päike on ka ju tegelikult täht, meile lihtsalt kõige lähem, miks mõni teine täht ei võiks siis samasugust "päikest mängida" mingile teisele planeedile kuskil kaugelkaugel? Ei, suht huvitav teema. :)

  11. #11

    Re: Tulnukad ja Jumal?

    Ma olen üsnagi veendunud, et universumis on mujalgi elu. Samas ei tahaks väga uskuda, et keegi oleks maad külastanud.
    Jumalat kui eluvenda, keda piiblis kirjeldatakse, ma kohe kindlasti ei tahaks uskuda. Pigem usun ma, et universumis on olemas midagi fantastilist, mida me ei suuda mõista. Mingi kõrgem jõud vms.

  12. #12

    Re: Tulnukad ja Jumal?

    Ketserid olete, julgeb keegi minna näituseks Iraani ja öelda et Allahhi pole olemas ja tegelikult valitseb maad roheline mehike. Pokkerikaartidega visatakse surnuks sellepeale.

    Ghaddar, Punase mere äärsete maade kõrbedeemon, kes õgib teekäijate suguelundeid - no midagi peab ikka kuskil olema, lambist annab sellist deemonit välja mõelda ;D

  13. #13

    Re: Tulnukad ja Jumal?

    Ma olen liiga suur ulmefänn selleks, et midagi välistada ja samas ka skeptik, et midagi tõsiselt uskuda. Kindlasti välistaks ma aga sellise vana olemasolu nagu piibel seda kirjeldab. Enamus neist imedest, mida piibel kirjeldab oleks tänapäevaste vahenditega juba teostatavad. Seega ei välista ma võimalust, et kunagi käidi meil nö. külas ja ja selle külaskäigu tulemusena tekkis nii ristiusk, kui ka islam. Hetkel on inimkond küll piisavalt arenenud, kuid samas piisavalt killustunud, et ükski arenenud tsivilisatsioon võiks meid nö. avalikult külastada. Kas te kujutate ette milline jama tekkiks, kui UFO maanduks Moskvas või vastandina hoopis Washingtonis ??? Mõnel mehel tekkis kindlalt räige foobia ja madin võiks alata.

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Tulnukad ja Jumal?

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Ma olen liiga suur ulmefänn selleks, et midagi välistada ja samas ka skeptik, et midagi tõsiselt uskuda. Kindlasti välistaks ma aga sellise vana olemasolu nagu piibel seda kirjeldab. Enamus neist imedest, mida piibel kirjeldab oleks tänapäevaste vahenditega juba teostatavad. Seega ei välista ma võimalust, et kunagi käidi meil nö. külas ja ja selle külaskäigu tulemusena tekkis nii ristiusk, kui ka islam. Hetkel on inimkond küll piisavalt arenenud, kuid samas piisavalt killustunud, et ükski arenenud tsivilisatsioon võiks meid nö. avalikult külastada. Kas te kujutate ette milline jama tekkiks, kui UFO maanduks Moskvas või vastandina hoopis Washingtonis ??? Mõnel mehel tekkis kindlalt räige foobia ja madin võiks alata.
    Kui UFO maanduks Moskvas siis kindlasti ei jääks ma külmaks aga kindlasti ei loobuks ma oma igapäeva "rutiinist".

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Tulnukad ja Jumal?

    Kas keegi saaks palun mulle ära tõestada, et jumalat pole olemas !!??

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Tulnukad ja Jumal?

    Tsitaat Algselt postitas fishh
    Ma alati väldin usklikega vaidlusi. Kõige rohkem tilti ajav tegevus.
    ei ole usklik.

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Tulnukad ja Jumal?

    Njah, tulnukatest siis veel. Üks sõber oli miskit tarka raamatut lugenud, mis väitis,
    et tulnukad tegid püramiidid, kuna need on nii vanad ja tol ajal polnud lihtsalt tehnikat,
    millega inimesed oleksid saanud selliseid asju ehitada vms.

    Ning no kurat, mul ei lähe kunagi see meelest, kuidas põhikoolis või äkki isegi siis algklassis
    klassivend rääkis, kuidas tema sõber oligi kohe täitsa ise näinud UFOt. Kuskil 9 korruliste
    majade vahel oli olnud taevas, nii et kogu maja oli isegi roheliseks läinud. Naljakas on selle
    asja juures toimumisaeg, nimelt oli sõber UFOt näinud aastavahetusel.

  18. #18

    Re: Tulnukad ja Jumal?

    Need UFO-f keda te näete on siiski natsid kuu pealt :P

    http://www.reporter.ee/2008/12/30/na...st-soda-kuule/

  19. #19

    Re: Tulnukad ja Jumal?

    ma kinnitan, et suvel mängin durrrriga HU-d @FTPs

  20. #20

    Re: Tulnukad ja Jumal?

    Jumalat pole. Tulnukad kuskil on, sest oute on lihtsalt liiga palju, et mitte hittida.

    Jumalat usuvad need, kellel on vaja midagi, millele toetuda, kuidagi raskustest üle saada jne - oma lastele topivad väikesest peale ka juba sellist BS-i pähe ja siis ongi - täiesti normaalne inimene muidu, nt ülikoolis füüsikaprofessor vms, aga usub fricken kinnisilmi oma nähtamatut sõbrakest. Nägin USA-s nii palju selliseid peresid, kus lastest hakkas ikka väga kahju...stiilis "Johnny - u have found Jesus, RIGHT!...ill give u a candy!"

Lehekülg 1, kokku 8 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES