Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 50 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 991
  1. #281

    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    tahtsin küsida maxilt, et kust ta leiab selliseid pilte / gife :(.?

    siis mõtlesin, et ei hakka risustama, kuid jama tuli ikka.

    sorry for OT

  2. #282

    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Mis sa üritad Avicii, :D
    Miks rahvas teda hääletada ei taha? Proovima peab ju.
    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Eile hääletasin ma ka sind, mis sa jahud. :D Lenc oli selline control-bet ainult.
    Sinuga on see keiss, et ma millegipärast ei usu, et sa hunt oled, aga sa suudad niipalju jama korda saatat oma häältega ja muidu "idiootsete" postidega, et ma heameelega saaks sust lahti, no offence

  3. #283
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    no täna peaks kindlalt suure EV-ga rongid tegema

    nt vaatasin just, et tiiger üritas camuga koos luuki rongi tekitada. obv imo luuk ja tiiger seega koos hundid vääääga unlikely

    niiet otsige sellised teooriad/ronge, millest palju reade saaks - oleks mu soovitus

  4. #284

    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Need readid olid tugevalt seotud wowi hundiks olemise / mitte olemisega
    q_q h22letas wow, kui ta oleks hunt, siis on tema huvides kyla v2lja saada. Kui ta on kyla, siis h22letas ta v2lja enda s6nul confirmed kyla. Ok, andis selgituse, aga sina clearisid ta juba enne selgitust.

    timzi kohalt olen n6us, et talle oleks olnud kasulikum sinu asemel wow h22letada, samas kui timz ja q_q koost66, siis v6ibolla oli h22led v2lja arvestatud. Kuigi jah pigem nyyd ma timzi niiv2ga ei kahtlustaks.

  5. #285
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    maxi, macro on täna kehv rong

    hääletas eile alguses avicii ja siis timpz

    eriti infot ei saa kui ta välja läheb

    + täna oluliselt külasemad postid. jääb kahtlusaluste hulka aga mitte top priority praegu

  6. #286

    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
    q_q h22letas wow, kui ta oleks hunt, siis on tema huvides kyla v2lja saada. Kui ta on kyla, siis h22letas ta v2lja enda s6nul confirmed kyla. Ok, andis selgituse, aga sina clearisid ta juba enne selgitust.

    timzi kohalt olen n6us, et talle oleks olnud kasulikum sinu asemel wow h22letada, samas kui timz ja q_q koost66, siis v6ibolla oli h22led v2lja arvestatud. Kuigi jah pigem nyyd ma timzi niiv2ga ei kahtlustaks.
    mis mind timzi puhul häirib, on see, et üritab KTd calmida iga oma postiga, et küla välja ei hääletaks, aga mulle tundub jubedalt hundine, postid on ka siiasinna..

  7. #287
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    mis mind timzi puhul häirib, on see, et üritab KTd calmida iga oma postiga.
    ?

  8. #288
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2012
    Postitusi
    477

    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Marcolocoga olen ise ka nõus seega tõmban rongi käima?

    chu-chu

    ( Click to show/hide )
    Toetan sind kui q_q poolt clearitud küla !

    Marcoloco

  9. #289

    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kainel külaelanikul veel 2 tundi tööd rabada, et külarahval hea olla oleks ja saab koju minna.
    Esimene post kohe mängu alguses ja ka esimene postitaja tiitel - Claimib esimese postiga kohe, et on küla - tho tegelt ma ei arva, et ükski hunt julgeks esimesena postitada lol
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ega siin polegi midagi lugeda. Confirmi ära, et oled hunt ja saab rongi käima tõmmata.
    Ründab luugi esimest posti, ning hääletab teda, paar posti enne seda avas camu Luugi rongi
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Misreadisin luuki postitust. Vaatsin, et tuleb üks kasutu küla kellel pole nädal otsa aega mängida. Hääl jääb siiski samaks hetkel.
    Põjendab oma häält
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Proovisin lihtsalt actionit tekitada, esimesel päeval niikuinii raske pihta saada hundile ja panin pm suvalt õli tulle.

    Minu hetke hundikandidaadid oleks Imallin (kahtlane esimene post), Avicii Kuidagi duo on tekkinud qq ja Aviici vahel. qq ajab obv nii küla juttu, et raske kellegil uskuda, et ta wolf. Kui on siis perfect strat muidugi.
    Rohkem actionit ITT

    Kuna ei hakka märtrit mängima ja luuk sai eelmine mäng ainult ühe päeva mängida siis lasen hääle random genekast läbi ja tulemus ranka
    peale seda kui mina teda esimes korda hääletasin
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kui ma häält muudan kas peab kirjutama, muudan hääle või piisab kui lihtsalt boldin kasutajanime? Karupoeg hääletan ranka sest random generaator valis tema välja.
    NO WHO DA FUK HÄÄLETAB RANDON GENERAATORIGA, TÜRAMAIVÕI!!11
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Hetkel kedagi ei confirmi hundinda ja pm flip anyway. Aega häält muuta piisavalt kui peaks mõni read tekkima.
    nonsense post #1
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Miks peaks hunt olema nii rumal, et hääletab randomit, kui saab lükata konkreetsele külale päeva viimasel hetkel kus hääled olemas?
    Muudan hääle Imallinn sest hakkas protectima ennast kui sattus minu hundilisti huvirobiiti.
    Enne seda oli lenc just iamallinni ka hääletanud, ja kiirelt hüppas rongile
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    + random tundus aus, sel hetkel kui ei oskand kedagi välja tuua.
    nonsense 2 #sabajalgevaheljametsatagasinahhui
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kui ma oleks hunt ma oleks ammu vait jäänud, Kuidas ei taha mängu clearida, kui saad teada, et ma pole hunt aga käigud on kahtlased siis need kes mind hoiavad on sedavõrd rohkem hundised:)
    enne seda oli kardaanirist ka teda hääletanud postiga "kuigi kui järele mõelda, siis hunt nii ei teeks. dunno. aega on veel. äkki suudame kellegi teise vahele võtta. "
    NOMAITEA, vbla ei teeks jah aga kogu sina lükked siiamaani on olnud way too imelikud.
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ei näinud, ei jälgnud nii teraselt kõigi rolle. Liin lihtsalt igavusest selline LAG. Küla jaoks ikka eriti kurb kui mind esimesel päeval välja hääletatakse.
    Lenc märgib mu esimese postituse külana ja siis tulen siia ja hakkan kõigest väest tõestama, et ma olen hunt.
    siin oli tal juba 4 häält ja hakkas end protectima, see argument, et lenc clearis sind ei tähenda, et sa nüüd oledki küla
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ma pigem arvan, et hundid mind ei vali praegu kandidaadiks sest neile sobib, et üks külaelanik lihtsalt liiga palju suud pruukides ennast hundiseks on lasknud märkida.
    möh?
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    obv seda ma ei mõtlegi. Lihtsalt hundina siin mängus level ühena peale lennata tundub liiga obv et olla tõsi. Hüppan rongile muudan hääli, so what? Olen hunt passin päeva lõpuni nagu siin vaiksemad poisid ja siis buum hääl ja korras. Kui nüüd muidugi piisavalt palju külamehi hääle mulle jätab siis huntidel eriline pillerkaar ja saavad üldse üksteist hääletada ning külaliku iseloomustuse uuteks päevadeks.
    peale seda kui mina postitasin"me kõik teame, et lenc on pro aga esimese posti alusel sind 100% külaks ikka ei saa panna" well, pro gameplan, huh?
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Hääled viienda lehe seisuga, peaks kenasti ära confirmima, et hundil ei ole mõtet siin uluguma hakata. Arvan, et hundid hoiavad selles mängus madalat profiili.
    Nii, et külamehed kuulake hetkest külaliidrit qq-i
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post498508
    jälle mingi imelik post sinu suust
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Mis siin enam vaikida kui tahetakse hundi maski pähe tõmmata, eks loodan, et külad võtavad siiski mõsituse päeha ja kolivad oma hääled siiski maha minu pealt.
    #sabajalgevahel vs #tahankülakaevustvettjuua
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Keegi võiks hääled veel kokku lugeda, aga hetkel kahtlased kõik kes häält ei tee ja marcoloco, kes tule alla jäädes tõmbas tahaplaanile.
    marcol oli vahepeal 3 häält, tõstis uue nime jälle plaani - sellel hetkel oli tal ikka 4 häält imo
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ja veel, ega mul muud võimalust polegi kui Marcoloco sest ennast ma ei saa lasta välja hääletada kuna olen külale ilmselgelt lähipäevadel kasulikum.
    Hakkab KT claimima ja proovib ennast päästa - peale tema häält oli timz 4 marco 3 ja wow ka 3
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ei tea hetke häälte seisu.

    Vaadates hetkelist aktiivsust marcloco vs me siis oleksingi kasulikum, obv võtaks teise strati järgnevatel päevade, et mitte küladele käru keerata.
    mingi lambi lubadus?
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ups, kirjutasin samuti samal ajal ilmselt kui karupoeg ja häältevahetamis spets muudab hääle WowAwiAA Ja põhjuseks, et hiilib nagu hunt ümber küla.
    ja järgmine post hääletab wow hoopis?
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Palju päeva lõpuni aega on?
    #susipõleb
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kusjuures ongi jama, et 2 küla praegu tules :/
    ise hääletad kedagi ja siis confirmid, et hääletad küla?
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Maxi

    Kahtlaselt vaikselt ringi hiilinud
    enne seda panid, q_q ja wow oma hääle maxile
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Pohhui pasiivsus win! võtke lihtsalt luubi alla need kes tagaplaanil on
    OLED AKTIIVNE HUNT RSK VÄ?

  10. #290

    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    timz0333

  11. #291
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    lol

    kt = külatark

  12. #292

    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    AVICII. kirjapilt võiks tunduvalt viisakam olla. imo õige koht formaalseks hoiatuseks.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 11.02.13 at 17:25

  13. #293

    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    AVICII. kirjapilt võiks tunduvalt viisakam olla. imo õige koht formaalseks hoiatuseks.
    kas su hääl boldiga loeb ka vä? sorry :(

  14. #294

    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    mulle tundus ka veidi imelik see, et timz hakkas ennast kylatargaks claimima, samas tunnistan et eile j2i see mul m2rkamata ja avastasin selle alles t2na threadi yle lugedes. Nii et v6ibolla siiski yritas v2ljah22letamise kartuses 22riveeri mainida, kuigi natuke optimistlik, et see huntidel n2gemata j22ks.

    Anyway mina pigem ei h22letaks timzi t2na, sest kui ta on hunt, siis tegelik kylatark paljastab ta t2na. Kui aga on kt, siis hundid nagunii killivad ta 2ra.

  15. #295
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
    Anyway mina pigem ei h22letaks timzi t2na, sest kui ta on hunt, siis tegelik kylatark paljastab ta t2na. Kui aga on kt, siis hundid nagunii killivad ta 2ra.
    wat

  16. #296

    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    mu general read on, et eile kes siin aktiivselt ronge vahetada proovisid on kõik külad. hundid pigem hoiaks tahaplaanile ja ei tõmbaks endale tähelepanu, sest siin segaduses on lihtne crucial hääl kellegile valesti panna ja jätta mulje, et püüti kaas hunti päästa. ERITI kes wowi pealt maxile tulid, sest wowi on 100% confirmed küla. seega täiesti mõttetu hundina viimasel minutil külalt külale hüpata

    seega

    timz0333 + külased postid üleüldse igalpool
    iamallin
    synfony + tuli wowi pealt
    Avicii + otsis day1 aktiivselt hunte

    siis niisama külased postid:

    ranka
    Maxi - eile viimastel minutitel külased postid

    no fucking clue:
    camu - pigem külased postid, samas yep teine liin kui külana olnud on. eile :25 küsis, et kelle paneme aga ei muutnud hääli. prob ei meeldind maxi rong i guess?
    LuuK - ei oska praegu arvata, vähe poste
    jmsnks69 - eile oli nõus lenci rongi alustama

    hundid:

    tiigrikutsu
    Marcoloco - day 1 kehvad postid
    kardaanirist - oleks obv hunt aga see wowi mõte, et miks üks paneks ühelt teisele hääle.. ikkagi hundine pigem

    need on beta readid :D
    enamvähem meeldib su list mulle, aga pigem paneks kahtluste poolele veel timpzi ja ranka ning tiigrikutsu eemaldaksin sealt. jmsnks69 mängib väga sarnaselt eelmise mänguga ning usun, et hundina oles ta pisut tagasihoidlikum seekord. camu on samuti vaikne olnud, kas siis sellepärast, et lubas vähem postitada või ongi hunt? panen alustusks marcoloco, aga ilmselt muudan veel mitu korda.

  17. #297

    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Refreshid teemat timz juba 20 min aga midagi ei kirjuta :(

  18. #298
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Niipalju kui ma seda mängu mänginud olen, siis ennast kaitsvatest postidest pole kunagi kasu olenud. See aeg on möödas kus nii kergelt ära pääseb.
    Eile hääletasin wowi puhtalt selle pealt, et Lenc oli obvious küla minu jaoks ja wowi postid soosisid tema hundiks olemist. Samuti Lenc natuke vedas wowi rongi ja minu jaoks lihtsam oli minna kaasa sellega.

    Nüüd näha ka et q_q clearib mind ära.


    Kõik on chill ranka, ära muretse
    ( Click to show/hide )
    maxi

    Miks pommitatakse üksteist küsimustega? Asi ei ole kaitsmises, ja iga elanik peaks seda teadma, et ühe kadu ei ole kadu, kui ta oskab anda head infot.

  19. #299
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
    Anyway mina pigem ei h22letaks timzi t2na, sest kui ta on hunt, siis tegelik kylatark paljastab ta t2na. Kui aga on kt, siis hundid nagunii killivad ta 2ra.
    31 544 5177461 4ru.

  20. #300

    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    wat
    krt, olengi yks suur confused tegelane siin m2ngus tuleb v2lja :) see wat pani mind nyyd reegleid yle lugema - Ma sain algselt aru, et iga oo kylatarga valitud tyybi roll tuleb k6igile n2htavale (ja t2na oo ei tulnud vaid seet6ttu, et nii hundid kui kylatark valisid sama nime). Ilmselgelt j2lgisin eelmises m2ngus vaid vaidlusi mitte p2eva l6pptulemusi. sry for confusion :)

Lehekülg 15, kokku 50 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES