Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 50 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 991
  1. #81
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt V game thread***

    külased on avicii, camu, ranka, luuk

    fwiw mu essa hääl aviciile oli, et mäng käima tõmmata ja vb mõni hunt hüppab kaasa

    arvan, et see on pseudo loogika ja kehtiks vastupidu (hundina vähem aktiivsem, külana rohkem)

  2. #82
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt V game thread***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    unustasin mängu sootuks ja just kainenen, õigemini täiesti sodi veel.
    hunt ei unustaks ever mängu ära ja tean, et ranka pole mingi nit kes nii leveldama hakkaks

    cleared küla

  3. #83
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt V game thread***

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    avab rongi


    hüppab kohe rongile, isegi ei selgita


    samamoodi ei midagoütlev post, kuigi tiigrikutsu on varemtuntud igalepoole kaasahüppaja, ideid endal kunagi ei ole

    timz0333 hetkel
    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    hetkeseisuga ei ole veel postitanud: WowAwiwaa & kardaanirist
    otsib mõnusalt aktiivselt hunte, peaks küla olema

  4. #84

    Re: ***Libahunt V game thread***

    praegu panen Avicii peale, natuke m6istmatu miks ta q_q valis, kes nagu aru saan on varasematel m2ngudel hea m2ngulahendaja olnud. Samas keegi teine temaga kaasa pole l2inud, nii et vaatan veel v6ibolla otsus muutub kui keegi suudab h2id p6hjendusi tuua veel.

  5. #85

    Re: ***Libahunt V game thread***

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    avab rongi


    hüppab kohe rongile, isegi ei selgita


    samamoodi ei midagoütlev post, kuigi tiigrikutsu on varemtuntud igalepoole kaasahüppaja, ideid endal kunagi ei ole

    timz0333 hetkel
    Timzi rünnak, et confirmi kohe ära et hunt oled ja laksime su välja. See minu silmis kõike muud kui hundilik. Pigem tundub kahtlane tiigrikutsu kaasaminek.

  6. #86

    Re: ***Libahunt V game thread***

    ups j2i kahe silma vahele et Avicii juba ymber muutis.. Yldse tundub kahtlane see Avicii ja q_q omavaheline h22letamine ja siis kaitsmine. M6lemad kahtlased. J2tan ikka Avicii.

  7. #87
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt V game thread***

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Miks tema?
    külane post

    Tsitaat Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    Tere.
    Annan märku et olen olemas.
    Teemat läbi lugeda ei ole aega, mul selline imelik graafik, et nädalavahetus pmst kõik kinni ja nädala sees vaba.
    Proovin õhtupoole pool tunnikest leida lugemiseks ja analüüsiks.
    Aidaa.
    sellist laadi postid kõik külased olnud, kui ma valesti ei mäleta. ja ei hääletanud kedagi, kui eelmine kord pani kohe isutuba

    ja statistiliselt võimatu, et 3 korda mingi hea rolli drawib :D

  8. #88
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt V game thread***

    Tsitaat Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
    praegu panen Avicii peale, natuke m6istmatu miks ta q_q valis, kes nagu aru saan on varasematel m2ngudel hea m2ngulahendaja olnud. Samas keegi teine temaga kaasa pole l2inud, nii et vaatan veel v6ibolla otsus muutub kui keegi suudab h2id p6hjendusi tuua veel.
    Tsitaat Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
    ups j2i kahe silma vahele et Avicii juba ymber muutis.. Yldse tundub kahtlane see Avicii ja q_q omavaheline h22letamine ja siis kaitsmine. M6lemad kahtlased. J2tan ikka Avicii.
    marcoloco aktsiad tõusid praegu

  9. #89

    Re: ***Libahunt V game thread***

    Tsitaat Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
    ups j2i kahe silma vahele et Avicii juba ymber muutis.. Yldse tundub kahtlane see Avicii ja q_q omavaheline h22letamine ja siis kaitsmine. M6lemad kahtlased. J2tan ikka Avicii.
    mina pointisin q_q välja oma esimese postiga, kuna tema oli eelmine mäng ka pädevalt aktiivne ja postitas korralikult siis tahtsingi, et tõmbaks see mäng ka ohjad enda kätte. peale seda pointis mind välja, kuna olevat pointless poste teinud kuna eelmine mäng sai minu käest vastupead selle eest :D ez game. arvan nüüd, et q_q on küla. tiigrikutsu tundub olevat samas staadimis nagu eelmine mäng, postitab lambist ja ei too teooriad välja vaid lihtsalt hüppab ühelt nimelt teisele - ei usu, et ta hunt on. lenci panen ka hetkel küla alla. marcoloco tundub veits kahtlane.

  10. #90
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt V game thread***

    no yep mingeid paremaid hunte ei suutnud leida

    marcoloco

    kui ta hunt siis tra rofl mis ajatus, et me samal ajal pmslt postitasime

  11. #91

    Re: ***Libahunt V game thread***

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Avicii, see kui sul on ideid ei tähenda, et need head on. Esimesel päeval enne päeva lõppu mõnest rongist midagi järeldada on debiilsus. xd

    Panen hääle Avicii peale kuna otsib tähelepanu ja võib-olla on Luuk koos temaga hunt.
    otsin tähelepanu? üritan saada inimesi postitama ja vbla nendest postitustest midagi teada saada, sina aga pakud lampi nagu tegid seda eelmine mäng ja mis sellest välja kukkus? well played sir. ma arvan, et sa oled küla, kuigi sinu esimene hääl lenci peale, tundub veits kahtlane, kuna lenc on kindlasti parem mängulahendaja kui sina, aga kui sa oleksd hunt olnud siis oleksid sa jätnud selle enda teada ja lihtsalt öösel vaikselt maha koksanud, seega arvan, et oled küla hetkeseisuga

  12. #92

    Re: ***Libahunt V game thread***

    eelmisele postile lisaks veel see, et 100% küla ei hääletaks never lenci tho

  13. #93

    Re: ***Libahunt V game thread***

    vähemalt mitte esimesel päeval ja ilma readita lol

  14. #94

    Re: ***Libahunt V game thread***

    timz0333 postiga seoses veel see - eelmises mängus kui luuk oli hunt, hüppas kohe ka tuimalt isutuba rongile lambist, et saaks kedagi välja, sellepärast tundub timz0333 hetkel mulle kahtlasena

  15. #95

    Re: ***Libahunt V game thread***

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    mina pointisin q_q välja oma esimese postiga, kuna tema oli eelmine mäng ka pädevalt aktiivne ja postitas korralikult siis tahtsingi, et tõmbaks see mäng ka ohjad enda kätte. peale seda pointis mind välja, kuna olevat pointless poste teinud kuna eelmine mäng sai minu käest vastupead selle eest :D ez game. arvan nüüd, et q_q on küla. .
    m6istlik jutt. v6iks teised kasutajad ka rohkem postitada siin, et reaktsioonidest midagigi v2lja lugeda, aga vist n2dalavahetuselt polegi suurt aktiivsust oodata + tegemist mu esimese m2nguga ja alles toores - postitan konflikti ja siis arvan et kohe k6ik 15 minutiga postitavad reaktsioonid ja saab k6vasti infot, tegelt muidugi peab vist siin paar tundi pausi v6tma ja vaatama mis siis postitatud.

  16. #96
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: ***Libahunt V game thread***

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    timz0333 postiga seoses veel see - eelmises mängus kui luuk oli hunt, hüppas kohe ka tuimalt isutuba rongile lambist, et saaks kedagi välja, sellepärast tundub timz0333 hetkel mulle kahtlasena
    Samas päris loll peab olema hundina, et kohe rongile hüpata nii. Ei taha uskuda.

  17. #97
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt V game thread***

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Samas päris loll peab olema hundina, et kohe rongile hüpata nii. Ei taha uskuda.
    no elu on näidanud, et ikka hüpatakse

  18. #98

    Re: ***Libahunt V game thread***

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Samas päris loll peab olema hundina, et kohe rongile hüpata nii. Ei taha uskuda.
    well, 50 50 luuk eksis esimesel päeval nii ja läks kohe, minujaoks on pigem see põhjendamata hääl kahtlane, kuigi ma saan aru, et esimesel päeval ongi väga raske midagi põhjendada kui keegi eriti ei postita

  19. #99
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ***Libahunt V game thread***

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    timz0333 postiga seoses veel see - eelmises mängus kui luuk oli hunt, hüppas kohe ka tuimalt isutuba rongile lambist, et saaks kedagi välja, sellepärast tundub timz0333 hetkel mulle kahtlasena
    Proovisin lihtsalt actionit tekitada, esimesel päeval niikuinii raske pihta saada hundile ja panin pm suvalt õli tulle.

    Minu hetke hundikandidaadid oleks Imallin (kahtlane esimene post), Avicii Kuidagi duo on tekkinud qq ja Aviici vahel. qq ajab obv nii küla juttu, et raske kellegil uskuda, et ta wolf. Kui on siis perfect strat muidugi.
    Rohkem actionit ITT

    Kuna ei hakka märtrit mängima ja luuk sai eelmine mäng ainult ühe päeva mängida siis lasen hääle random genekast läbi ja tulemus ranka

  20. #100

    Re: ***Libahunt V game thread***

    hääled:

    3 Marcoloco (Jmskns69, lenc, q_q)
    2 AAvicii (tiigrikutsu, marcoloco)

    1 Luuk ( camu)
    1 Timz0333 (Avicii)
    1 Tiigrikutsu (wowawiaa)
    1 ranka (timz0333)
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 10.02.13 at 17:03 Põhjus: timzi hääl muutus

Lehekülg 5, kokku 50 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES