1. jmsnks69 - on teinud miskeid külaseid poste imo, samas ei julgeks küll 100% clearida, samas on vaikne ja midagi erilist ei postita, kaitses küll end täna nüüd suht ok argumentidega
2. iamallin - 50/50 imo, kui ta poste vaadata siis on olnud rongidel viimased 2 päeva, ja ei tahtnud timzi hääletada kuna arvas, et KT - pigem küla siiski
3. q_q - kui tuleb välja, et sa hunt oled siis ma teen sulle liitri viina, well played mate - aga usun, et oled küla
4. synfony - imo on suht tagaplaanile jäänd ja ajalugu on näidanud, et hundid ongi tagaplaanil, nagu eelmine mäng taavi ja wow kes alguses said veits tuld ja siis kadusid sootuks kaardi pealt, joppas, et alla andsid
5. tiigrikutsu - tundub küla, loll küla aga siiski küla
6. Avicii - Tulevan top1 DJ in tha world
7. LuuK - no blää, mitu korda on ta hunt olnud, vastu oddse rsk, plus on teinud miskeid külaseid poste - samas eile tiigrikutssu hääletaamine alguses tundus kahtlane, ning sealt kogus tema rong ka tuure - POLE KINDEL aga arvan, et küla
8. Marcoloco - ka yks kahtlusalune, on leiutanud igast teooriaid ja värke, tundub hundine
9. Maxi - pakun puusalt, et yks untidest m2ngib see m2ng aktiivset hunti ja miks ei võiks see tema olla, täpselt see, et kuna me siiamaani ei ole kedagi kätte ssaanud siis mina ei julge kyll 100% lockclearida kedagi
10. camu - sama mis synfony, suht vaikne ja sellest ranka pressimisest ma aru ei saa, kunagi peaks ta sihikule võtma sest tema võiks olla ka yks hunt
11. ranka - ei imestaks kui oleks hunt, samas tundub rohkem külana, päevikus rääkis et pidi vist tais ladyboysi ahistama ja seega ei süvene mängu, võiks ka tule alla panna kunagi